PDA

View Full Version : "Przyjaciółki" i "przyjaciele" kochankowie

tadeusz50
26-09-2010, 06:27
W wątku o prawdziwej przyjaźni pomiędzy kobietą i mężczyzną i odwrotnie non stop powracały sprawy łóżkowe. W tamtym miejscu powtarzałem ,że wierzę o przyjaźni bez łóżka, sexu. Tu piszcie o przyjaciółkach, kochankach, (płci obojga) trójkątach a może i czworokątach.
Pewnie, że przyjaźń pomiędzy dwoma płciami często kończy się w łóżku, tak to w życiu bywa. O ile nie burzy to innego związku, czemu nie. Jeszcze kilkanaście lat temu panowało"święte" oburzenie, dziś kochanek= partner i jest normą. Miłej zabawy

toy_
26-09-2010, 13:43
uważam że kochanek może ale nie musi być przyjacielem

tadeusz50
26-09-2010, 13:56
uważam że kochanek może ale nie musi być przyjacielem
Zgadzam się z tym, ale i przyjaciel nie musi być kochankiem

toy_
26-09-2010, 14:03
ale może?:D

tadeusz50
26-09-2010, 15:41
ale może?:D
Strasznie mieszasz, albo całkiem się nie rozumiemy.
Załóżmy -jestem w związku małżeńskim, partnerskim i mam też przyjaciółkę ale tylko przyjaciółkę to idąc z nią do łóżka lub kochając się z nią by było dokładniej, przestanie być przyjaciółką a zostanie kochanką, utrzymanką, "przyjaciółką". Tak ja to widzę.

maluna
26-09-2010, 16:27
Chwila..Tadeusz, jak się prześpisz z kobietą to zaraz jest Twoją utrzymanką?

tadeusz50
26-09-2010, 16:35
Chwila..Tadeusz, jak się prześpisz z kobietą to zaraz jest Twoją utrzymanką?
Litości tam są przecinki, kochanką lub utrzymanką lub "przyjaciółką". Teraz chyba uściśliłem to co mnie wydawało się jasne.

Scarlett
26-09-2010, 17:24
Sądzę, że przyjaźń częściej się może zdarzyć wśród pokolenia starszego, które przestrzega w starych zasad wpojonych przez stare dobre szkoły i wychowanie.
Pokolenie młodsze jest nastawione na czerpanie z życia jak najwięcej i seks jest na porządku dziennym, także tutaj jest więcej zdrad małżeńskich i życia na tzw. luzie.:rolleyes:

Paula
26-09-2010, 17:41
Tadeusz czy nie uważasz, że słowo "utrzymanka" to lekko przesadzone? Mamy czasy gdzie nawet w małżeństwach zalegalizowanych nie jest rzadkością mąż na utrzymaniu żony ( bezrobocie) a co dopiero mężczyzna utrzymujący kochankę. Chyba, że zdrowy młody z zasobem portfela.
Rozmawiajmy na fakty i nie podniecajmy się tym co dawno minęło i nie wróci. No chyba, że czujesz się młodym wilkiem.

tadeusz50
26-09-2010, 17:52
Tadeusz czy nie uważasz, że słowo "utrzymanka" to lekko przesadzone? Mamy czasy gdzie nawet w małżeństwach zalegalizowanych nie jest rzadkością mąż na utrzymaniu żony ( bezrobocie) a co dopiero mężczyzna utrzymujący kochankę. Chyba, że zdrowy młody z zasobem portfela.
Rozmawiajmy na fakty i nie podniecajmy się tym co dawno minęło i nie wróci. No chyba, że czujesz się młodym wilkiem.
Czy piszę o sobie? Gdzie? Napisałem załóżmy! Żony brak-wdowiec. Kochanki utrzymanki nie mam. Co do utrzymanek i obecnie ich nie brak i bywa w druga stronę kobieta utrzymuje zdrowego byczka. Gdy nie są małżeństwem lub partnerstwem. Młode siusimajtki tez sa utrzymankami, patrz problem galerianek.

Paula
26-09-2010, 18:11
Czy piszę o sobie? Gdzie? Napisałem załóżmy! Żony brak-wdowiec. Kochanki utrzymanki nie mam. Co do utrzymanek i obecnie ich nie brak i bywa w druga stronę kobieta utrzymuje zdrowego byczka. Gdy nie są małżeństwem lub partnerstwem. Młode siusimajtki tez sa utrzymankami, patrz problem galerianek.

Temat kontrowersyjny ale taki wybrałeś. Każdy ma prawo wypowiadać się i oceniać. Stąd przykład ile nas tyle odpowiedzi i nie nastawiaj się z góry, że będzie po twojemu. Szanuję twoje wypowiedzi i ty też szanuj nasze.

tadeusz50
26-09-2010, 18:29
Temat kontrowersyjny ale taki wybrałeś. Każdy ma prawo wypowiadać się i oceniać. Stąd przykład ile nas tyle odpowiedzi i nie nastawiaj się z góry, że będzie po twojemu. Szanuję twoje wypowiedzi i ty też szanuj nasze.
Pokaz gdzie nie szanuję Twoich wypowiedzi lub innych! Z góry też nie nastawiam się do swojej racji, tylko jej tzn. mojej koncepcji bronię a o to przecież chodzi

Paula
26-09-2010, 18:41
Tadeuszu drogi czy nasza koncepcja zawsze jest słuszna? Po to są dyskusje, polemiki, wymiana doświadczeń aby mieć okazję wyciągać wnioski i uzupełniać swoje braki. Mnie raduje kiedy mogę jeszcze czegoś się nauczyć od innych i cenię ich za to. Dlatego nigdy nie powiem, że mam rację mogę tylko wyrazić swoje zdanie.
Pozdrawiam.

tadeusz50
26-09-2010, 18:51
Paula
Nie doczekałem sie odpowiedzi
Szanuję twoje wypowiedzi i ty też szanuj nasze.

Gdzie ja ich nie szanowałem? Proszę o przykład!

Paula
26-09-2010, 19:02
Tadeusz odnoszę wrażenie, że zachowujesz się na niektórych wątkach jak cenzor i na tym też. Może to tak wygląda zewnątrz bo wiem, że jesteś przyjaznym człowiekiem ale często uzewnętrzniasz swoje zdenerwowanie i afiszujesz się z tym. Wkurza cię inne zdanie jakiego byś oczekiwał.
Chciałeś mojej odpowiedzi więc ją wyraziłam.

tadeusz50
26-09-2010, 19:10
Powiem tylko jeszcze tyle, brak konkretów.
To ja wielokrotnie jestem cenzorowany.
Dużo zdrowia i radości życzę z całego serca

Paula
26-09-2010, 19:13
Powiem tylko jeszcze tyle, brak konkretów.
To ja wielokrotnie jestem cenzorowany.
Dużo zdrowia i radości życzę z całego serca

Ja tobie również życzę wszystkiego dobrego.

toy_
26-09-2010, 19:46
IMHO najlepiejszy jest facet na 1 raz :)
zero kłopotów, łez i tęsknot

tadeusz50
26-09-2010, 19:50
IMHO najlepiejszy jest facet na 1 raz :)
zero kłopotów, łez i tęsknot

Rozwiń skrót IMHO bo nie jarzę:D

toy_
26-09-2010, 19:53
IMHO - popularny akronim wyrażenia In My Humble Opinion

tadeusz50
26-09-2010, 19:55
IMHO - popularny akronim wyrażenia In My Humble Opinion
Dalej nie kumam

toy_
26-09-2010, 19:57
In My Humble Opinion → moim skromnym zdaniem

maluna
26-09-2010, 20:06
Tadeusz, odnoszę wrażenie, że mylisz pewne pojęcia.
Według mnie galerianki to młode dziewczyny szukające jednorazowych stosunków z panami za pieniądze, to rodzaj prostytucji dot. konkretnego miejsca, gdzie łatwo upolować chętnego z kasą. Natomiast utrzymanka, to pani, która pozwala się utrzymywać za pewne usługi, lub zamieszkanie razem, gdzie jedna strona pracuje, a druga tylko korzysta z dochodów tej osoby. Oczywiście nie wyklucza to np. zakochania się jednej strony;)

tadeusz50
26-09-2010, 20:17
Pojęć nie mylę ale nie chcę dalej się zagłębiać w problem bo znów dostanę nauczkę i pouczenie, ze się wymądrzam i nie szanuję poglądów innych.

toy_
26-09-2010, 21:32
to tylko o siebie dbasz? O.o

babciela
27-09-2010, 13:24
A własciwie w czym problem- nie lapie- a glos chcialabym zabrac- ale nie wiem o co się dochodzicie- o przyjaciela(-lkę), wywody Tadeusza, czy jeszcze o coś innego.

toy_
27-09-2010, 18:22
masz kochanka...? albo miałas? albo planujesz?

cha_ga
27-09-2010, 18:28
No właśnie, o co właściwie się sprzeczacie?
Były czasy,ze w wyższych sferach posiadanie kochanka czy tez kochanki było wrecz normą, nikt się temu nie dziwił. Dzisiaj? Choc mówi się na kazdym kroku,ze jesteśmy krajem katolickim , zdrada jest wszechobecna w naszym zyciu, ja nie robiłabym z tego tragedii, rzecz ludzka.

toy_
27-09-2010, 18:31
ja dyskutuję o wyższości kochanka nad przyjacielem :P

cha_ga
27-09-2010, 18:50
Wyzszość kochanka nad przyjacielem? No, no, najlepiej jeśli kochanek jest tez przyjacielem.A platoniczna przyjazn, eee..., dobra na starość.

toy_
27-09-2010, 20:11
no, najlepiej jeśli kochanek jest tez przyjacielem.
pozwolę się nie zgodzić... lepiej jeśli nie jest
mała strata w razie czego
<toy cynicznie spogląda bykiem>

szunaj
29-09-2010, 19:58
To co napiszę,myślę że jest odpowiednie dla tego wątku.W ubiegłym roku byłem na portalu Sympatia.pl gdzie na swoim profilu napisałem zgodnie z prawdą że jestem żonaty,bo prawnie byłem.Obawiałem się,że będzie to "przeszkodą" w nawiązywaniu znajomości z Kobietami tam zalogowanymi. Spotkałem się z wieloma Paniami i w rozmowie każdej wystarczało moje wyjaśnienie że małżeństwo moje istnieje tylko na papierze.Nie śmiałem pytać czy zawsze wierzą obcemu facetowi w to co mówi, czy może byłem przekonywujący w tym co mówiłem.Dlaczego to napisałem ? Dlatego że ostatnio spotkałem się z kilkoma opiniami że facet na portalach internetowych szuka tylko Kobiet do łóżka.Nie wiem ilu ich jest,ale też Kobiety zachowują się lekko prowokująco,może i nierozsądnie spotykając się z żonatym mężczyzną.Ja akurat szukałem stałego związku,znalazłem go i trwam w nim już rok.Ciekawy jestem opinii Pań na ten temat.

toy_
29-09-2010, 20:26
to nie lekkomyślnośc
to determinacja

ewikomega
29-09-2010, 20:48
W internecie nie odpowiem jak jest, nie jestem pewna, czy faceci wirtualni to tak zwani "przyjaciele" , a w realu potencjalni kochankowie/na jedną lub wiele nocy/?
Na pewno dużo zależy od tak zwanych "przyjaciółek" wirtualnych-jak one podchodzą do spotkań w realu i jaki to jest portal/tak myślę/.
Natomiast będąc wiele razy w sanatorium-byłam w szoku.
Schorowane niby/ panie/ w pierwszych dniach pobytu polowały na facetów (% panów w sanatorium jest bardzo niski).
Polowały , aby inna kobitka - w miarę podobnego faceta do ludzi/ładniejszego od małpy:D / nie poderwała .
Kobitki twierdziły ,że szukają "przyjaciela" do tańca i wspólnych spacerów.
W trakcie pobytu okazywało się,że ci niby przyjaciele , byli też ich kochankami-często byłam świadkiem jak przed obchodem pielęgniarki - wymykali się z pokoi kobitek,a jak nie zdążyli chowali się do .....szafy:D /tak,tak szunaj relacja jednej pani, która zwierzyła mi się-śmiejąc do rozpuku.
Podobne odczucia miałam kiedyś na Targach w Lipsku.
Kobitki z różnych centrali handlowych mieszkały w hotelach studenckich żeńskich.Zapraszały na kolację zakrapianą facetów zaprzyjaźnionych i co?
Miałam obok pokój /łóżka piętrowe/-w kolacji uczestniczyłam -zaproszona byłam, lecz prze północą pożegnałam się i poszłam do swojego pokoju, aby wyspać się , bo następnego dnia czekała mnie praca.Śpię sobie, a tu nagle słyszę zza ściany łubudu/zawaliło się łóżko piętrowe:) / i barytonem ktoś soczyście przeklął- czy to kobitka ? Raczej nie, to chyba "przyjaciel", a może kochanek na jedną noc w Lipsku, a może w kraju na stałe .
Szunaj zgadzam się z tobą w 100% ,pomimo, że jestem kobietą uważam, iż kobiety w dużej mierze wyrabiają nam opinię ,
tak jak Polacy krętacze poza granicą:mad:

toy_
30-09-2010, 16:28
ewiko, nie wiem na co to ma byc przykład...

tadeusz50
30-09-2010, 16:58
Kiedyś w KSC o tym polowaniu pań na panów i odwrotnie napisałem to chciano mnie zlinczować. Tyle na ten temat.

toy_
30-09-2010, 17:04
możesz mnie zlinczować! mam to w odwłoku

tadeusz50
30-09-2010, 17:06
możesz mnie zlinczować! mam to w odwłoku
To nie było do Ciebie toy. Nie pamiętam gdzie to było i kto brał udział w dyskusji.

elizka
30-09-2010, 17:29
Piszecie,ze kobiety czy też panowie szukają w necie kogoś do łóżka.
To jest wciąganie do łóżka wirtualnego?
Nie wiem dlaczego śmieję się z tego na cały głos.
Może to powiedzenie-mam to w odwłoku-tak mnie trafiło.
Przepraszam,ze wtrącam się jakby nie na temat,ale czytam sobie wypowiedzi.Można przecież-prawda?

Ciekawe jakie jest to wirtualne łóżko?Może wodne?

toy_
30-09-2010, 17:40
wirtualne łózko to jest jak kokietujesz faceta w necie

Paula
30-09-2010, 17:45
Piszecie,ze kobiety czy też panowie szukają w necie kogoś do łóżka.
To jest wciąganie do łóżka wirtualnego?
Nie wiem dlaczego śmieję się z tego na cały głos.
Może to powiedzenie-mam to w odwłoku-tak mnie trafiło.
Przepraszam,ze wtrącam się jakby nie na temat,ale czytam sobie wypowiedzi.Można przecież-prawda?

Ciekawe jakie jest to wirtualne łóżko?Może wodne?

Sprawiłaś mi swoim postem wielką przyjemność bo wyprostowałaś wreszcie komuś myślenie abstrakcyjne bo przecież nie realistyczne. Abstrakcyjnym myśleniem rzeczywiście można wsadzić kogoś do łóżka.

elizka
30-09-2010, 19:45
Tak naprawdę kochanek czy kochanka to tylko chęć ucieczki od prawdziwego życia,zwykle takiego,z którego jest się niezadowolonym.Jest to też chęć spróbowania- jak to będzie-bez oglądania się na wszystko inne.No bo cóż innego?

Okazja?

Dla takich jak ja na pewno nie jest to norma.Jestem po prostu staroświecka baba. Zabiłabym kogoś kto rozwala komuś związek.To nie jest dla mnie człowiek.Kropka. Wiem,wiem...zaraz ktoś napisze :a jak żyć gdy z nim,z nią już nie można wytrzymac....itd...a żyj sam człeku!!!Może to właśnie ty nie nadajesz się do życia we dwoje?
Nożem,butem,dłutem!!!!

Naprawdę cud,że mój staruszek ze mną wytrzymuje...na pewno wszystkiego się nie wie...

toy_
30-09-2010, 21:34
nadajemy na różnych falach:mad:

elizka
30-09-2010, 21:43
No, takie jest życie...wybacz toy jeśli moje słowa jakkolwiek cię dotknęły czy wkurzyły,czy coś tam jeszcze.

Moje fale ledwie zipią...

toy_
30-09-2010, 21:45
mnie jest trudno ruszyć
tutaj macie za mało emot po prostu

elizka
30-09-2010, 21:55
Zajrzałam na twój blog.Smutno mi,ze masz po górkę. Jesteś jednak mądra osobą i jak to bywa-górka się skończy i będzie lżej.Tak jest zawsze.Trochę jeszcze daj sobie czasu.
Nie myśl o zadnych tam kochankach i podobnych bzdetach.Myśl o sobie i wszystko.

Ja już taka ostra jestem bo ogromnie boję się dołów. Te trójkąty,czworoboki, kółka graniaste tylko zło przynoszą.Moze krótkie chwile jakiejś dzikiej radochy i wszystko.Tyle mnie zycie nauczyło.Moze za mało?Dla mnie wystarczy.

toy_
30-09-2010, 22:03
krótkie chwile dzikiej maja mase wdzięku
Moze za mało?Dla mnie wystarczy
:P

elizka
30-09-2010, 22:11
Toy Nie mam co gadać na ten temat,bo może nie doznałam takich uczuć i po prostu nie wiem.
Jeszcze tylko jedno zdanie:

11 mies. temu napisał ktoś obok piosenki jako komentarz:

"Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata..."

a piosenka jest w koncercie życzeń dodana przez KarolaX:

http://www.youtube.com/watch?v=5Zc28i2IH6M#

Proszę Cię Tadeuszu nie miej mi za złe,ze robię wycieczki muzyczne.Tak jakos wyszło.

hania.m
30-09-2010, 23:48
Tak naprawdę kochanek czy kochanka to tylko chęć ucieczki od prawdziwego życia,

Okazja?

Dla takich jak ja na pewno nie jest to norma.Jestem po prostu staroświecka baba. Zabiłabym kogoś kto rozwala komuś związek.To nie jest dla mnie człowiek.Kropka. Wiem,wiem...zaraz ktoś napisze :a jak żyć gdy z nim,z nią już nie można wytrzymac....itd...a żyj sam człeku!!!Może to właśnie ty nie nadajesz się do życia we dwoje?
Nożem,butem,dłutem!!!!

.
Ja też mam taki pogląd jak Ty- i nie jestem staroświecka!
To jest słuszny pogląd!
A nie spodoba się tym którzy poczuwają się do tego!

toy_
30-09-2010, 23:54
wszystko mija, nawet najdłuższa żmija.

..........
01-10-2010, 00:19
Toy ....................

11 mies. temu napisał ktoś obok piosenki jako komentarz:

"Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata..."

......................................

Elizko. piosenki mówią o życiu, lecz nie kazde życie jest jak piosenka. Kazdy by chciał aby był powodem radosci, by zostało po nim piękno. Ale nie każdemu sie to udaje. Jedni twierdzą, że wszystko zależy od nas, a inni maja inne doświadczenia. O życiu wie sie tyle, ile się doświadczy, a ja nie chciałby doswiadczać trudów i rozterek życia innych ludzi.
Nie zawsze wszystko jest takie proste i łatwe, jak by nam się wydawało.Tak przynajmniej uważam.

tadeusz50
01-10-2010, 07:04
Witam z samego rana
Noc była ostra pod względem wymiany poglądów.Przemiłe moje panie, ja tylko założyłem wątek podobny do innego i wcale on nie jest mój a wspólny. Mam nadzieję, że po przespanej nocy żar napięć nieco ustanie i nie powtórzy sie historyjka którą ja nieopatrznie zacząłem), właśnie w takim braterskim wątku. Na temat zdrad kochanków, każdy a może wielu z nas ma inne poglądy i doświadczenie życiowe. Znałem kiedyś faceta, który codziennie miał przed oczami dowód zdrady żony. Ów pan za głupotę (dał tam komuś w pysk za mocno) i poszedł siedzieć na kilka miesięcy a już był żonaty i dzieciaty. Po wyjściu z miejsca odosobnienia okazało sie, że żona jest w ciąży ale nie z nim. Urodził się syn i ten chłopiec był nawet nieco preferowany przez tego pana. Różne są dzieje naszych losów. Wiem że było to małżeństwo normalne, czasem bywały sprzeczki jak w małżeństwie. Teraz kilkanascie lat ich nie widziałem na skutek zmiany miejsca zamieszkania. Miłego dnia moje panie.

toy_
01-10-2010, 07:09
jaki żar jaki żar? ja tam łapałam gady

jasinek123
01-10-2010, 09:39
Toy
widzę że nie odpuścisz-dajże spokój-dzisiaj dzień
uśmiechu!!

http://img831.imageshack.us/img831/386/iobpxnqm.gif (http://img831.imageshack.us/my.php?image=iobpxnqm.gif)

toy_
01-10-2010, 15:59
http://weblog.infopraca.pl/wp-content/uploads/usmiech-2.jpg

Ania o.
28-10-2010, 01:21
jaki żar jaki żar? ja tam łapałam gady

Cudna jesteś i dzielna.
http://i56.tinypic.com/s4w7dl.gifhttp://i54.tinypic.com/imqji9.gifhttp://i52.tinypic.com/2n8pfux.jpg

Trofeum!
http://republika.pl/blog_gq_4484657/6637616/tr/gady1.jpg

toy_
28-10-2010, 16:08
oki...chichotać będę w ukryciu

jasinek123
28-10-2010, 16:29
Widzę a właściwie czytam
jednak Wam nie przeszło-dajcie sobie znak pokoju!!

toy_
28-10-2010, 16:33
http://www.we-dwoje.pl/p/a/9/9/1/13257/c3/c3_figa_zamiast_szklanki_mleka.jpg
jasinek stróż prawa ... no, przecież nie mówię do hani, tylko ogólnie
skąd ty wiesz co mnie śmieszy

Ania o.
28-10-2010, 21:07
Cyt. z #58: "...Ja ... mam taki pogląd ... To jest słuszny pogląd!"
... każdy ma prawo pisać i mówić (???) ... - bez komentarzy.

No, to mamy nową filozofię. Najpierw "jedynie słuszny pogląd" a potem jeszcze autorytatywny nakaz "bez komentarzy".

Jasinek skoro Ty z tym znakiem pokoju jak na wojnie wyjechałeś albo świeżo z kościółka przybiegłeś to znaczy, że może zakumałeś o co tu biega w tej szczególnej i pokrętnej folozofii jw. więc wytłumacz mniej pojętnym w tej materii o co chodzi. Zamordyzm? Skoro jedynie słuszny pogląd i komentować nie wolno to co "to coś" robi na dyskusyjnum forum? Czy to sugestia w sprawie zmiany formuły tego portalu? Tylko to nie takie proste w wykonaniu, bo najpierw trzeba zmusić operatorów/administrację portalu do zmiany zasad funkcjonowania forum a następnie obwieścić wszystkim, że koniec z wszelkimi dyskusjami i komentarzami, szczególnie gdy w XXI wieku trafi się user o jedynie słusznych poglądach.

Ania o.
28-10-2010, 21:16
oki...chichotać będę w ukryciu

Zaraźliwy ten Twój śmiech. Nie można się oprzeć żeby nie dołączyć. Świetne figi i masz 100% wyczucie kiedy je postawić..

jasinek123
28-10-2010, 21:28
Cyt. z #58: "...Ja ... mam taki pogląd ... To jest słuszny pogląd!"

No, to mamy nową filozofię. Najpierw "jedynie słuszny pogląd" a potem jeszcze autorytatywny nakaz "bez komentarzy".

Jasinek skoro Ty z tym znakiem pokoju jak na wojnie wyjechałeś albo świeżo z kościółka przybiegłeś to znaczy, że może zakumałeś o co tu biega w tej szczególnej i pokrętnej folozofii jw. więc wytłumacz mniej pojętnym w tej materii o co chodzi. Zamordyzm? Skoro jedynie słuszny pogląd i komentować nie wolno to co "to coś" robi na dyskusyjnum forum? Czy to sugestia w sprawie zmiany formuły tego portalu? Tylko to nie takie proste w wykonaniu, bo najpierw trzeba zmusić operatorów/administrację portalu do zmiany zasad funkcjonowania forum a następnie obwieścić wszystkim, że koniec z wszelkimi dyskusjami i komentarzami, szczególnie gdy w XXI wieku trafi się user o jedynie słusznych poglądach.

jak zwykle pojełaś opacznie
nie to miałem na myśli ani mi w głowie wtrącac się
lub bawić strażnika moralności
nie jestem user tylko Jasinek123

Ania o.
28-10-2010, 21:46
jak zwykle pojełaś opacznie
nie to miałem na myśli ani mi w głowie wtrącac się
lub bawić strażnika moralności
nie jestem user tylko Jasinek123

Słoneczko skoro twierdzisz, że "opacznie" to wyjaśnij jak należało Cię pojmować z tym świątobliwym przekazem pokoju??
I dlaczego "jak zwykle" ?
Hi hi Jasinku 123 jesteś user jak każdy z nas uczestników portalu ale to nie jest pejoratywne określenie a w moim zdaniu akurat nie o Tobie mowa biorąc pod uwagę kontekst wypowiedzi.

Jak zwykle nawet Cię lubię.

toy_
28-10-2010, 21:57
Ani mnie ani nikogo nie interesuje twoje czepianie się do cudzych wypowiedzi-

ale czy jestes pewna???powiedz O.o

Arti
28-10-2010, 23:13
Przedstawiając kogoś , czy mówiąc o kimś:
moja przyjaciółka mój przyjaciel ładniej brzmi niż moja kochanka, mój kochanek (albo konkubina, konkubent)

toy_
28-10-2010, 23:15
a jeśli mówię "to mój pawełek"?
dobór imienia przypadkowy

Arti
28-10-2010, 23:23
a jeśli mówię "to mój pawełek"?
dobór imienia przypadkowy

:confused: jeśli to Twój rzeczywiście :D wśród dorosłych tak przedstawia się dzieci.

toy_
28-10-2010, 23:25
ales mnie podsumowała :D

Ania o.
29-10-2010, 00:16
Przedstawiając kogoś , czy mówiąc o kimś:
moja przyjaciółka mój przyjaciel ładniej brzmi niż moja kochanka, mój kochanek (albo konkubina, konkubent)

Ano ładniej. Też tak myślę. Ale jestem za szczerością tylko, że do tej potrzeba odwagi cywilnej. Nieciekawie brzmi (chyba że z przymróżeniem oka): "Oto mój ulubiony konkubent" albo "mój wspaniały kochanek". Ale w sumie też dość ładnie. A jaka przyjemność patrzeć na głupie miny słuchających.

jasinek123
29-10-2010, 09:14
Aniu o
Z tym znakiem pokoju- to przenośnia,lub aluzja.
A czy mnie lubisz czy nie lubisz to mi wisi.
cofnij sie do góry i popatrz na ten wątek,
tak ma wyglądac tytuł tego wątku
Chyba poprosze Tadeusza o zamknięcie tego tematu!!

tadeusz50
29-10-2010, 09:32
Aniu o
A czy mnie lubisz czy nie lubisz to mi wisi.
cofnij sie do góry i popatrz na ten wątek,
tak ma wyglądac tytuł tego wątku
Chyba poprosze Tadeusza o zamknięcie tego tematu!!
Jasinek ja nie mam uprawnień do zamykania tematu. Jak widać bywają osoby szukające pyskówek a co gorsza zrzucanie winy na innych. Zacznie się ciąg dalszy?

Siri
29-10-2010, 10:26
W wątku o prawdziwej przyjaźni pomiędzy kobietą i mężczyzną i odwrotnie non stop powracały sprawy łóżkowe. W tamtym miejscu powtarzałem ,że wierzę o przyjaźni bez łóżka, sexu. Tu piszcie o przyjaciółkach, kochankach, (płci obojga) trójkątach a może i czworokątach.
Pewnie, że przyjaźń pomiędzy dwoma płciami często kończy się w łóżku, tak to w życiu bywa. O ile nie burzy to innego związku, czemu nie. Jeszcze kilkanaście lat temu panowało"święte" oburzenie, dziś kochanek= partner i jest normą. Miłej zabawy
Tadeusz! Tam sprawy łóżkowe i tu sprawy łóżkowe wiec w czym ma być inny ten Twój wątek racz mnie oświecić bo nie kumam...

tadeusz50
29-10-2010, 11:36
Tadeusz! Tam sprawy łóżkowe i tu sprawy łóżkowe wiec w czym ma być inny ten Twój wątek racz mnie oświecić bo nie kumam...
Przeczytaj ponownie to co cytujesz, uważam, że dość jasno tam napisałem.
Tamten wątek o przyjażni bez seksu ten o partnerach, kochankach przyjacielach łóżkowych.

Ania o.
29-10-2010, 13:22
Aniu o
A czy mnie lubisz czy nie lubisz to mi wisi. ...

To w końcu co? Przenośnia czy aluzja? Zdecyduj się.

Skoro coś ci wisi to już twój problem a nie innych. Ale jak elegancko to ujmujesz. Zdecydowanie brakuje ci poczucia humoru.
Jednak cię nie lubię. Gdy ci zacznie zależeć to może rozważę czy zmienić zdanie.

jasinek123
29-10-2010, 13:43
Aniu o.
Jednak Ci zależy aby nie wisiało bo piszesz!
A o moje poczucie humoru nie martw sie żyje już
w dobrym zdrowiu 62 lata i nikt w moim otoczeniu
nie narzeka
Myślę że w realu nie jesteś taka kłótliwa!

jasinek123
29-10-2010, 13:44
haniu48

OCZYWIŚCIE -OCZYWIŚCIE!

..........
29-10-2010, 13:53
Jasinek123 :) - idziemy na piwko?
Idziemy i tyle:)

mam też cosik swojej roboty, ale cicho sza:)

Siri
29-10-2010, 15:36
Przeczytaj ponownie to co cytujesz, uważam, że dość jasno tam napisałem.
Tamten wątek o przyjażni bez seksu ten o partnerach, kochankach przyjacielach łóżkowych.
Aacha....zwał jak zwał, a i tak na jedno wychodzi (jak dla mnie oczywiście;) :) Pozdrawiam Cię...powodzenia w życiu osobistym i na wątku....:)

jasinek123
29-10-2010, 15:45
Aacha....zwał jak zwał, a i tak na jedno wychodzi (jak dla mnie oczywiście;) :) Pozdrawiam Cię...powodzenia w życiu osobistym i na wątku....:)
I ja-i-ja przy okazji nabijając sobie ilość postów
nawet nie wiedziałem że to takie ważne!!
Pozdrawiam Cię Aniu w realu-nie tylko
Uważaj trochę na zakrętach bo Bydgoszcz cała jest
jednokierunkowa!!

hania.m
29-10-2010, 15:49
Siri przeczytałaś priv?
Pozdrawiam.

toy_
29-10-2010, 16:32
http://www.ellefant.pl/images/profil_artysty/m465np1hqb_poduszeczka%20na%20igly.jpg

Doc
29-10-2010, 17:37
Pozdrawiam Cię Aniu w realu-nie tylko
Uważaj trochę na zakrętach bo Bydgoszcz cała jest
jednokierunkowa!!

http://w235.wrzuta.pl/audio/06hEljBCgjY/irena_santor-_bydgoszcz_jedyne_miasto

Ania o.
29-10-2010, 17:59
http://w235.wrzuta.pl/audio/06hEljBCgjY/irena_santor-_bydgoszcz_jedyne_miasto

Doc twardogłowych nie przekonasz, tylko szkiełko i oko. A w ogóle to pisz w you tub(c)e, bo niejakie trudności z odbiorem.

Doc
29-10-2010, 19:51
Doc twardogłowych nie przekonasz, tylko szkiełko i oko. A w ogóle to pisz w you tub(c)e, bo niejakie trudności z odbiorem.
http://www.youtube.com/watch?v=krnZktHyr_w

Ania o.
29-10-2010, 22:09
http://www.youtube.com/watch?v=krnZktHyr_w

Doc dziękuję. Tym razem za czytelność przekazu.
Wprawdzie znałam piosenkę jeszcze z poprzedniego wieku ale przykrył ją nieco kurz niepamięci. Jednak mniej więcej 2 m-ce temu pewien elegancki men przysłał mi tę piosenkę na priv. Więc jeśli nawet nie mogłam jej odsłuchać z Twojego poprzedniego postu to i tak wiedziałam o czym jest. Jednakże z wdzięcznością dziękuję za wysłuchanie mojej prośby i nowy link w youtube a tym samym możliwość odsłuchania tym razem. Lubię gdy moja Bydgoszcz jest doceniana i wychwalana, ot taki lokalny patriotyzm.

Ps. http://www.youtube.com/watch?v=oZ7gyTrAFqM Nie wiem czy mam Ci za ten link dot. Pucharu Polski: Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź dziękować czy się obrazić, bo nie wiem kto wygrał i kto komu w tej zamieci dokopał. Miałam problem z rozróżnieniem kto jest kto. W wolnej chwili obejrzę raz jeszcze i wtedy ewentualnie zdecydują się Twoje losy.

Doc
29-10-2010, 22:46
Ps. http://www.youtube.com/watch?v=oZ7gyTrAFqM Nie wiem czy mam Ci za ten link dot. Pucharu Polski: Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź dziękować czy się obrazić, bo nie wiem kto wygrał i kto komu w tej zamieci dokopał. Miałam problem z rozróżnieniem kto jest kto. W wolnej chwili obejrzę raz jeszcze i wtedy ewentualnie zdecydują się Twoje losy.
http://www.klub.senior.pl/galeria/images/10716/large/1_droga_wolna.jpg

admin
29-10-2010, 23:16
Przypominam
Regulamin KSC:
7. Uwagi i pytania dotyczące usunięcia konkretnego postu przez moderatora należy kierować do tegoż moderatora lub na adres cafe@senior.pl. Pytania i uwagi dotyczące decyzji o zabanowaniu lub przeniesieniu do grupy użytkowników z ograniczonymi prawami należy kierować do administracji serwisu, pod w/w adres. Nie przewiduje się publicznej dyskusji na temat przyczyn usuwania poszczególnych wątków i postów lub sankcji wobec użytkowników, zaś wpisy o takiej treści będą usuwane jako niezgodne z regulaminem.

Ania o.
30-10-2010, 01:15
Qrczę znowu adminie coś lub ktoś nie dogodził bo się rozszalała. Gdy będę miała nadmiar czasu to może zapytam co się z nią dzieje, że tak wszystko bez ładu i składu zamiata pod dywan. Przyzwoity człowiek czas traci żeby się udzielać a ta w swoim amoku tylko fiuuuuuu ... i po robocie. A już tak ładnie było. Nawet o mojej Bydgoszczy ciepłe słowa napisałam ... ale tym razem chyba w pionie jej stanęły. Widzisz Artfilka nawet zgodności poglądów nie mogłyśmy zaakcentować i o tych
fluidach nawiązać, bo coś nasza jednomyślność stanęła w poprzek adminie. A już zaczynałam pomaluśku nabierać o niej dobrego zdania. Teraz przychylam się do większości, że o d..ę potłuc takie zas...e "rządy" na tym portalu. Za grosz przyzwoitości. Wypinam się i już ... mnie nie ma.
Ps. "Plunęłabym ci w twarz ale czy ją masz?" (Sztaudynger)

Doc
30-10-2010, 05:42
http://www.klub.senior.pl/galeria/images/10716/large/1_aPosprz_ta_em.jpg
Kiciuś delikatniej z tym sprzątaniem!
http://www.youtube.com/watch?v=aEJbpOfsygE

toy_
30-10-2010, 10:40
doc...nie trzeba
ada , widze, posprzatała na błysk;)

Marta Motyl
22-08-2014, 01:17
Od zawsze lubiłam przyjaźnić się z mężczyznami. Bez żadnych podtekstów. Tak się da, naprawdę :)