PDA

View Full Version : Sami Swoi


tadeusz50
20-10-2010, 16:42
Zatytułowałem watek tytułem kultowej polskiej komedii, bo to co się dzieje w naszej polityce pomiędzy czołowymi partiami PO i PiS w wielu punktach taką komedie przypomina. Żadna strona nie chce się przyznać do swoich przewinień -same świętoszki-. Cholera gdyby nie chodziło o dobro naszego kraju to diabli z nimi. Oni walczą jak lwy w klatkach o swoje koryto a nie o dobro POLSKI.
Ciekaw jestem, czy ktoś podziela mój pogląd na walkę wręcz pomiędzy Po i PiS lub Tusk kontra Kaczyński

ansty
20-10-2010, 17:13
Mam to samo zdanie co TY!!!!

jolita
20-10-2010, 17:22
Mnie przeraża że człowiek - w moim mniemaniu ułomny nie tylko na ciele ale i na umyśle jest w stanie w Kraju doświadczonym narobić tyle zamieszania i wstydu...

tadeusz50
20-10-2010, 18:13
Komorowski zaprasza na pilne spotkanie ws. agresji w polityce

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8541088,Komorowski__Krytyka_moze_dotyczyc_ kazdego__problem.html

- Krytyka może dotyczyć każdego i każdy może krytykować. Według mnie, problem jest w sposobie przeprowadzania tej krytyki, w języku, którym się posługujemy. Jest moment, w którym trzeba taką głęboką refleksję przeprowadzić i spróbować razem podjąć odpowiednie działania - podkreślił Komorowski. Według prezydenta, "czas podjąć próbę zmiany języka debaty, języka sporu, bo spór, debata i konflikt polityczny jest czymś normalnym w demokracji, czymś co towarzyszy mechanizmom demokratycznym, ale nie musi to być język agresji, język nienawiści".

amelia
20-10-2010, 18:32
Muszę panować nad emocjami i robić swoje

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,8539146,Wywiad_Tuska_w_TOK_FM__Musze_pano wac_nad_emocjami.html

mysle, ze wywiadow z Kczynskim przedstawiac tu nie trzeba,
kazdy kto zechce porownac wypowiedzi obydwu politykow zrobi to samodzielnie:D

Jadzia P.
20-10-2010, 19:55
Jolu, że ten pan ma coś nie tak pod czapką ( mam nadzieje, że mówimy o tym samym panu ;) ) to ogromna część naszego społeczeństwa mówi dość głośno ....ja dziwię się tylko tym co go otaczają....czy chęć bycia przy korycie aż tak bardzo ich oślepiła, że nie widzą co jest białe a co czarne ?????

pluto37
20-10-2010, 20:25
Jolu, że ten pan ma coś nie tak pod czapką ( mam nadzieje, że mówimy o tym samym panu ;) ) to ogromna część naszego społeczeństwa mówi dość głośno ....ja dziwię się tylko tym co go otaczają....czy chęć bycia przy korycie aż tak bardzo ich oślepiła, że nie widzą co jest białe a co czarne ?????

Bo w tej watasze obowiazuje prawo:
"I NIKT nam nie wmowi, ze biale jest biale, a czarne jest czarne".
I niech to posluzy za caly komentarz.:D :D

bronczyk
20-10-2010, 20:25
Ogromna większość społeczeństwa ma również dość naszych ślicznych polityków. I tu nie ma podziału na opcje. Kaczyński gada głupoty, ale czemu to światły Czuma już pokrzykuje za liberalizacją ustawy o dostępie do broni. Czyżby pacyfista inaczej?

pluto37
20-10-2010, 20:32
Cholera gdyby nie chodziło o dobro naszego kraju to diabli z nimi. Oni walczą jak lwy w klatkach o swoje koryto a nie o dobro POLSKI.
Ciekaw jestem, czy ktoś podziela mój pogląd na walkę wręcz pomiędzy Po i PiS lub Tusk kontra Kaczyński

Nie zebym Cie namawial do grzechu, ale chyba ten znak rownosci w tym przypadku jakos mi mniej pasuje. Gdybys wzial poczytal zbior wlasnych postow, to byc moze doszedlbys do podobnego stwierdzenia.
Sprobowac tez warto porownac wystepy wokalne obu liderow partyjnych i wrzucic je na wage.

tadeusz50
20-10-2010, 20:37
pluto miałbym co czytać. PiS-u i Kaczyńskich nigdy nie lubiłem.

pluto37
20-10-2010, 20:39
Ogromna większość społeczeństwa ma również dość naszych ślicznych polityków. I tu nie ma podziału na opcje. Kaczyński gada głupoty, ale czemu to światły Czuma już pokrzykuje za liberalizacją ustawy o dostępie do broni. Czyżby pacyfista inaczej?
ogromna wiekszosc spoleczenstwa ma narzedzia do wybrania sobie innych politykow.
A co do Czumy, to moze wzorem polnocnoamerykanskim lubi takie obrazki. Co rusz CNN, ABC i inne takie podaja, ze ktos kogos odstrzelil zbiorowo, bo dostal kota jak ten z Lodzi.
I to niekoniecznie sa ludzi z nizin spolecznych. Niejaki Unabomber [Kaczynski!!! po rodzicach] profesor od matematyki zabawial sie wysylaniem bombowych listow do ludzi. To tak dla przykladu drobnego.
Do takich wypadkow dochodzi z roznych powodow. Czasem jest to zwolnienie z pracy, a czasem klopoty w szkole i "zly" nauczyciel.

pluto37
20-10-2010, 20:45
pluto miałbym co czytać. PiS-u i Kaczyńskich nigdy nie lubiłem.

No wlasnie. To czemu stawiasz znak rownosci miedzy Tuskiem a Kaczynskim?
Czarnecki mial liste tego co zaserwowali PiSowi przeciwnicy, tylko zapomnial dopisac w jakich okolicznosciach owe gole im zaaplikowano.
I jak juz przy Czarneckim -smy, to jakos wytarlo mu sie z pamieci to co prezes rzucal pod adresem wodzow z jego poprzedniej partii czyli SAMOOBRONY. Nie zapamital, czy dlugos mu sie wyczerpal:D :D :D

tadeusz50
20-10-2010, 20:50
pluto nie stawiam znaku równości pomiędzy tymi panami. To, ze walczą jak gladiatorzy to widać. Kaczyński musi mieć wroga inaczej nie potrafi być w polityce. Na kogo wypadnie na tego bęc

tadeusz50
20-10-2010, 21:01
Biuro Kutza zamknięte do poniedziałku. Przez pogróżki
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8541874,Biuro_Kutza_zamkniete_do_poniedzia lku__Przez_pogrozki.html

Decyzję Klaczkowska podjęła w środę, po konsultacji z posłem Kutzem. Po wypowiedzi Marka Migalskiego, który na swoim blogu obarczył Kutza polityczną i moralną winą za zbrodnię do jakiej doszło w Łodzi, pracownicy biura zaczęli odbierać telefony z pogróżkami. "W sensie politycznym i moralnym winnymi tej zbrodni są Palikot, Kutz, Niesiołowski i wszyscy ci, którzy brali udział w przemyśle nienawiści wymierzonym w Kaczyńskich i PiS" - napisał Migalski.


Sama "słodycz" z ust PiS-u.

pluto37
20-10-2010, 21:47
pluto nie stawiam znaku równości pomiędzy tymi panami. To, ze walczą jak gladiatorzy to widać. Kaczyński musi mieć wroga inaczej nie potrafi być w polityce. Na kogo wypadnie na tego bęc

To rozumiem, ze porownanie letko Ci sie omsklo:D :D :D
Za to proponuje taki kawalek, bo wydaje mi sie i ciekawy i na czasie:
http://wyborcza.pl/1,86116,8539999,Jak_za_Narutowicza__Palnijcie_sie_ w_leb.html

senior A.P.
21-10-2010, 11:16
Brawo !
Nareszcie Tadeusz wyrobil sobie poglad na poczynania partii !
Witaj "sztygar" !
Masz racje ale jak czytam z miejsca naraziles sie "peowcom" i to zagranicznym .
Staje wiec po twojej stronie i dopisze bez znakow rownosci :

Kazda partia gow.o warta !

Jako bezpartyjny i wrog partyjniakow ,wychyle sie przepowiadajac kres PiS i PO ,znowu nastal czas na przepoczwarzanie .
Zreszta posel Palikot juz dostal polecenie jak i co czynic.
Jak administracja pusci moj temat to sobie o partiach i strzelaninie w niej podyskutujemy.
O prognozach partyjnych tez.
Ucichna strzaly ,bo partie sie juz zestarzaly !
Wyglada na to,ze Tadeusz popiera Palikota.
Moze to i nie glupie ?
Jak dokladac to nie tylko Kosciolowi.
Oby znowu nie topiono w Wisle,choc w jeziorze ponoc juz syn ojca utopil i to pocwiartowanego.

Faktycznie "sami swoi".

tadeusz50
21-10-2010, 13:15
Wyciągnięta ręka przez Prezydenta zostaje odrzucona.
Wracając do tytułu komedii i filmu przypominają mi sceny z koszulami na plocie i glinianymi dzbanami oraz druga z kotem. Wabienie kota też było dobre. Tylko teraz żyjemy w rzeczywistości i to boli.

bronczyk
21-10-2010, 21:44
To boli piszesz Tadeuszu. Ja też słuchając mów sejmowych nigdzie nie znalazłam śladu refleksji ogólniejszych. Choćby próby. Coś chyba nie tak z władzą. Znów są "oni" i społeczeństwo. A mnie bardziej interesuje problem dostania się do lekarza niż ilość kajdanków umieszczanych u szalonego RyszardaC.

Honoratka
21-10-2010, 21:51
Biuro Kutza zamknięte do poniedziałku. Przez pogróżki
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8541874,Biuro_Kutza_zamkniete_do_poniedzia lku__Przez_pogrozki.html



Sama "słodycz" z ust PiS-u.
Tadeuszu - nie rozumiem jak to jest z tym Migalskim,jak jechał na Jarka,był cacy.A teraz raptem przypisujesz mu Pis-owstwo.
Przecież On nie Pis-owiec!
Sama słodycz z ust Migalskiego ot co!

tadeusz50
22-10-2010, 14:43
Tadeuszu - nie rozumiem jak to jest z tym Migalskim,jak jechał na Jarka,był cacy.A teraz raptem przypisujesz mu Pis-owstwo.
Przecież On nie Pis-owiec!
Sama słodycz z ust Migalskiego ot co!
Honorato a czyj on ci jest
W 2009 z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu katowickim uzyskał mandat eurodeputowanego VII kadencji, otrzymując 112 881 głosów[
http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Migalski

co niby mam mu przypisać?

tadeusz50
22-10-2010, 15:51
Jarosław Kaczyński nie przyjął przeprosin prezydenta. Chce usunięcia Nałęcza
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8551898,Jaroslaw_Kaczynski_odrzucil_przepr osiny_prezydenta.html

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że jeżeli doradca prezydenta Tomasz Nałęcz oraz posłowie PO: Andrzej Czuma i wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski "nie zostaną odpowiednio potraktowani", to uzna przeprosiny prezydenta za "zwykłe zagranie propagandowe".

Czy panu Jarkowi coś nie pomyliło się? Chce ustawiać gabinet Prezydenta i pewnie skład każdej partii.


Pojednanie polityczne jest możliwe, ale na warunkach PiS. Politycy stawiają je w tzw. "deklaracji łódzkiej" przeciwko przemocy w życiu publicznym. Jeśli prezydent Bronisław Komorowski ją podpisze, prezes PiS spotka się z nim


Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,8552894,PiS_stawia_kolejne_warunki__I_pisz e__deklaracje_lodzka_.html#ixzz135zIyNcU

gostbiker
22-10-2010, 17:01
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/napad-na-biuro-pis/dwoch-kolejnych-politykow-rozwaza-przyjecie-ochron,1,374

..i w ten oto sposób nasi "dzielni i odważni" politycy, od prawa do lewa, będą chronić się przed społeczeństwem, którego niby są reprezentantami, na koszt oczywiście tegoż społeczeństwa. Może powinni znaleźć sobie inne, bardziej bezpieczne i spokojne zajęcie - np. wysłać się do Afganistanu, albo wrócić do pracy w kopalni, czy chociaż np. w jakimś gimnazjum. I dziwna sprawa, że ochrony nie domagają się kobiety działające w polityce, tylko ci "bezkompromisowi i nieugięci" harcownicy

gostbiker
22-10-2010, 17:08
ponieważ ten link nie chce się otwierać, wkleję kilka informacji z artykułu onet.pl

"Dwóch kolejnych, czołowych polityków rozważa przyjęcie ochrony BOR-u. Chodzi o europosła PiS Zbigniewa Ziobro i przewodniczącego SLD, Grzegorza Napieralskiego - informuje TVN 24."

"Kurski i Miller dostali ochronę. Ziobro dostanie?

Wcześniej ochronę BOR-u na terenie całej Polski dostał europoseł PiS Jacek Kurski. Ponadto, jak dowiedziała się PAP, biuro chronić będzie też byłego premiera Leszka Millera.

Ochronę BOR ma także wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski (PO). Jak powiedział dzisiaj, nie prosił o przydzielenie mu ochrony i nie miał na to żadnego wpływu. Dodał tylko, że domyśla się, iż ma to związek ze "zbrodnią łodzką". - Nic innego się nie wydarzyło, więc myślę, że to o to chodzi - stwierdził.

tadeusz50
22-10-2010, 21:03
Brawo !
Nareszcie Tadeusz wyrobil sobie poglad na poczynania partii !
Witaj "sztygar" !
Masz racje ale jak czytam z miejsca naraziles sie "peowcom" i to zagranicznym .
Staje wiec po twojej stronie i dopisze bez znakow rownosci :

Kazda partia gow.o warta !

Jako bezpartyjny i wrog partyjniakow ,wychyle sie przepowiadajac kres PiS i PO ,znowu nastal czas na przepoczwarzanie .
Zreszta posel Palikot juz dostal polecenie jak i co czynic.
Jak administracja pusci moj temat to sobie o partiach i strzelaninie w niej podyskutujemy.
O prognozach partyjnych tez.
Ucichna strzaly ,bo partie sie juz zestarzaly !
Wyglada na to,ze Tadeusz popiera Palikota.
Moze to i nie glupie ?
Jak dokladac to nie tylko Kosciolowi.
Oby znowu nie topiono w Wisle,choc w jeziorze ponoc juz syn ojca utopil i to pocwiartowanego.

Faktycznie "sami swoi".
Ha, ha, ha "cichociemny" sie ozwał. Wielbłąd przelazł przez ucho igielne. Ubaw po pachy. Gdzieś się chował Augustynie o przepraszam "wojaku"

pluto37
22-10-2010, 21:13
ponieważ ten link nie chce się otwierać, wkleję kilka informacji z artykułu onet.pl

"Dwóch kolejnych, czołowych polityków rozważa przyjęcie ochrony BOR-u. Chodzi o europosła PiS Zbigniewa Ziobro i przewodniczącego SLD, Grzegorza Napieralskiego - informuje TVN .

Jesliochrone dostaje marszalek sejmu, czy byly premier to jest OK, ale fundowanie ochrony bylym poslom, to juz przesada. Zarowno Ziobro jak i Kurski niepelnia zadnych funkcji poza eroparlamentem. Ponadto stac ich i ich partie na zapewnienie im bezpieczenstwa.
Chyba, ze jest to rodzaj ochrony po to zeby sami sobie gardel nie poprzegryzali.

tadeusz50
23-10-2010, 13:32
Zastanawiam sie czy starczy BOR-u do ochrony posłów i ich rodzin.Obecnie tym panom bezrobocie raczej nie grozi.


Mąż Marty Kaczyńskiej boi się o rodzinę. Byli celem Ryszarda C.?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8557349,Maz_Marty_Kaczynskiej_boi_sie_o_ro dzine__Byli_celem.html

co my biedni pozostali? Kto nas będzie chronić?

Zdzisia
23-10-2010, 17:49
Ten morderca może teraz wygadywać różne rzeczy i tak nie ma nic do stracenia, a co namiesza to namiesza.Jak tak zacząć myśleć to każdy poseł i jego rodzina mogą czuć się zagrożeni.Rozsądek i wzmożona czujność policji i straży miejskiej jest potrzebna ot,co.Nie dajmy się zwariować!

pluto37
23-10-2010, 19:22
Ten morderca może teraz wygadywać różne rzeczy i tak nie ma nic do stracenia, a co namiesza to namiesza.Jak tak zacząć myśleć to każdy poseł i jego rodzina mogą czuć się zagrożeni.Rozsądek i wzmożona czujność policji i straży miejskiej jest potrzebna ot,co.Nie dajmy się zwariować!

Zdzisiu masz racje. A politycy maja zajecie i okazje do pokazywania strachu, badz heroizmu wobec swira, ktory siedzi w pudle pod specnadzorem.
Beda teraz wnukom i potomstwu opowiadac jak to byli zagrozeni i jacy dzielni byli.
Nie chce zle wrozyc, ale mozna sie spodziewac sporej liczby atrakcji w tej dziedzinie, bo jest troche takich co lubia porobic sobie jaja z VIPa.
Bo czy moze byc cos bardziej smisznego niz telewizyjny heros z BORowska obstawa trzesacy sie przed zwyklym obywatelem?

pssst Dlugo nie trzeba bylo czekac:Groził, że zastrzeli Kurskiego
POLICJA ZATRZYMAŁA PIJANEGO 54-LATKA

tadeusz50
23-10-2010, 19:29
Patrząc z drugiej strony (tych ochranianych) to też przekichane. ani skok w bok, ani upić się,-szczególnie z opozycji, bo są na widelcu

pluto37
23-10-2010, 19:31
[url]
Może powinni znaleźć sobie inne, bardziej bezpieczne i spokojne zajęcie - np. wysłać się do Afganistanu, albo wrócić do pracy w kopalni, czy chociaż np. w jakimś gimnazjum. I dziwna sprawa, że ochrony nie domagają się kobiety działające w polityce, tylko ci "bezkompromisowi i nieugięci" harcownicy

Dlaczego chcesz skazac mlodziez i to czesto nieletnia na kontakt z takim Kurskim, Blaszczakiem, czy nie daj Bog z Kempa, Rokitowa, albo tami Richardem Francisem Cz?
Bylby to sabotaz w najczystszej formie.
W moim miescie taki lokalny kacyk po otrzymaniu kopa w tylny wachlarz "wrocil" na uczelnie po 20 latach samorzadzenia[to samo, to dosc umowny termin w tym przypadku] podobnie jak inny "samorzadowiec" mgr ktory zalatwil sobie fuche jak byl wicewojewoda.
Mozesz nam w jakis sposob wytlumaczyc, co oni obaj moga "wykladac"? I na jakim poziomie wiedzy tzw. akademickiej?
Jesli juz to w gre wchodzi Afganistam, badz kopalnia, choc w tym drugim przypadkuto bardzo mozliwe jest, ze korzystajac z "doswiadczen" zyciowych znalezliby cieple miejsce w jakims zarzadzie, radzie, a w najgorszym razie w ...magazynie:D :D :D

bronczyk
23-10-2010, 21:26
Talibowie się natychmiast poddadzą Obamie. Warunek będzie jeden- zabranie polskich polityków.

tadeusz50
24-10-2010, 15:19
Dla udowodnienia prawdziwości tytułu wątku.

Girzyński: Jaki prezydent, takie przeprosiny
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8559686,Girzynski__Jaki_prezydent__takie_p rzeprosiny.html

Palikot: Prezydent nie ma prawa za mnie przepraszać
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8560000,Palikot__Prezydent_nie_ma_prawa_za _mnie_przepraszac.html

My, politycy, jesteśmy śmiesznym tworem

- Kicz w polskiej polityce bije rekordy. Trzech najważniejszych polityków w państwie jedzie do Łodzi na skutek tego, że szalony człowiek , który chciał zabić kogoś ważnego, zabił pracowników biura PIS-u, bo nie mógł zabić nikogo ważniejszego! (...) Jesteśmy śmiesznym i infantylnym tworem jako politycy w Polsce! Stany psychologiczne bierzemy za fakty polityczne - piekli się Palikot.

Scarlett
24-10-2010, 15:30
Dla udowodnienia prawdziwości tytułu wątku.

Girzyński: Jaki prezydent, takie przeprosiny
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8559686,Girzynski__Jaki_prezydent__takie_p rzeprosiny.html

Palikot: Prezydent nie ma prawa za mnie przepraszać
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8560000,Palikot__Prezydent_nie_ma_prawa_za _mnie_przepraszac.html


No i Palikot jak zwykle ma rację, że szaleńca podnieśli do rangi bohatera politycznego. Wszystko przez Prezesa, który wszystko podciąga pod politykę i wszystko tłumaczy jako fakty polityczne, a dla Palikota to tylko zwykły szaleniec, który nie wiedział co ma zrobić ze swoją frustracją, ech

waclaw46
24-10-2010, 16:21
No i Palikot jak zwykle ma rację, że szaleńca podnieśli do rangi bohatera politycznego. Wszystko przez Prezesa, który wszystko podciąga pod politykę i wszystko tłumaczy jako fakty polityczne, a dla Palikota to tylko zwykły szaleniec, który nie wiedział co ma zrobić ze swoją frustracją, ech Saguelo masz rację że ten cyrk z przepraszaniem który sobie politycy wymyślili na wzór " przekazania znaku pokoju " a teraz rozszerzenie ochrony BOR na rodziny i pociotów posłów.Palikot ma rację to towarzystwo wzajemnej adoracji.
Teraz powołują sobie komisję konstytucyjną bo można dorobić na przelewaniu pustego w próżne,przecież za rok wybory to co im się uda ? zmiana konstytucji?

tadeusz50
24-10-2010, 16:58
Ziobro: Do morderstwa w Łodzi doprowadziła "kampania obelg"

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8560190,RMF_FM__Zbigniew_Ziobro_przyjal_oc hrone_BOR.html

Morderca - mówił Zbigniew Ziobro - znał tylko medialne wizerunki działaczy PiS. - My nie mamy mediów, nie mamy większości w mediach i nie mamy możliwości, aby odkłamywać ten zakłamywany obraz - powiedział Ziobro. - Ta kampania obelg, która była jakże długo i systematycznie prowadzona także przeciwko ś.p. prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, przynosi swoje straszne owoce, śmierć - dodał wiceszef Prawa i Sprawiedliwości na konwencji partii w Krakowie.

To, ze Kaczyński cierpi na nie pamięć to już mnie nie dziwi, ale przecież PiS miał do tej pory w łapkach swych tv publiczną. Z.Z coś się pozajaczkowało?

pluto37
24-10-2010, 19:51
[QUOTE]Ziobro: Do morderstwa w Łodzi doprowadziła "kampania obelg"
Tadeuszu! Nie ma sie czym specjalnie przejmowac. W koncu w obelgach caly PiS w tym i wiceprezes "z gwozdziem do trumny" nie zajmuja ostatniego miejsca. Dla nic slowo prawdy to obelga. Ale one -te sprawiedliwe- tak juz maja. Proponuje zebys zaczal sie martwic kiedy przestawia sie na normalne tory, bo to dopiero moze byc grozne.

To, ze Kaczyński cierpi na nie pamięć to już mnie nie dziwi, ale przecież PiS miał do tej pory w łapkach swych tv publiczną. Z.Z coś się pozajaczkowało?
Eeeetam! Zaraz pozajaczkowalo. On sobie wydumal, ze Ty masz skleroze, niedowidzisz i niedoslyszysz i liczy na to, ze jak wydali cierpietnicza tonacja stare wiesci po przepierce toTy w nie uwierzysz. W koncu w ciagu trzech lat moglo sie niektorym w pamieci zatrzec conieco.
I o jakiej tvp i radyjach mowisz? Przecie to PO wykonala SKOK na media i bezprawnie wydarla je z rak PiSu, a co gorsze pogrozila palcem Rydzykowi i rzadowej Rzepie:D :D :D

pluto37
24-10-2010, 20:04
[QUOTE]Saguelo masz rację że ten cyrk z przepraszaniem który sobie politycy wymyślili na wzór " przekazania znaku pokoju "

To nie jest wcale taki zly numer jakby Ci sie wydawalo.
Zawsze jak jest jeden brzydal i do tego zlosliwy i ogupialy to nie jest zle pokazac ze nie wszyscy sa tacy. Palikot akurat robi to samo, tylko z innej strony sceny i dla innej publicznosci.
Teraz powołują sobie komisję konstytucyjną bo można dorobić na przelewaniu pustego w próżne,przecież za rok wybory to co im się uda ? zmiana konstytucji?
Waclawie! Tu Cie niezbyt rozumiem. Co masz przeciwko takiej komisji? Najpierw niech powstanie i zacznie dzialac. Amerykanska samoreguluje sie przy pomocy poprawek, a nasza trzeba zmieniac w inny sposob. Nawet jesli za rok wybory, to jesli przygotuja jakies propozycje, to one nie powinny zginac, bo jesli mnie pamiec nie myli to trafiaja do skrzyni u marszalka i nowa komisja powinna je rozpatrzyc.

pluto37
24-10-2010, 20:26
[url]
[QUOTE]..i w ten oto sposób nasi "dzielni i odważni" politycy, od prawa do lewa, będą chronić się przed społeczeństwem, którego niby są reprezentantami,
I pomyslec, ze Marszalek Pilsudski chodzil do pracy piechota i strasznie poniewieral kazdym kogo zauwazyl, ze probuje go ochraniac. A czas byl bardziej goracy i ludzie bardziej w...ni na zywot codzienny. Wspomnij sobie pierwszy wystep Lecha Kaczynskiego na paradzie 15 sierpnia kiedy szedl przed frontem Kompanii Honorowej WP w otoczeniu CZTERECH roslych ochroniarzy "uzbrojonych" w teczki ppanc:D :D :D
I dziwna sprawa, że ochrony nie domagają się kobiety działające w polityce, tylko ci "bezkompromisowi i nieugięci" harcownicy
Nie taka dziwna jak Ci sie wydaje. Wyobraz sobie takiego odwaznego -nawet swira- ktory chce sie zamachnac na Nelly Rokite, albo poslanke Wrobel, czy Kempe.... I czy sam, mimo, zes chlop sprawny fizycznie bylbys taki odwazny? Albo na taka gwiazde od Rydzyka jak Sobecka, czy ta specjalistka PiSu od tego co w szkle malowane?
A poza wszystkim, to zobacz ze jak czlek wsiadzie na rower, w jakies plywadlo, czy wezmie plecak to ....nie spotyka zidiocialych politykow wszelkiej masci. Zadnych Kaczynskich, Gowinow, Ziobrow, Napieralskich.... Ludzie sie sobie klaniaja, mowia czesc czasem przy ogniu zaprosza na kieliszek dobroci itd...
To moze i z takich powodow Kaczynski i spolka co rusz wypominaja Tuskowcom, te spotkania na boisku i pilke. Bo pomino tych sejmowo-rzadowych awantur probuja byc w miare mozliwosci normalni?:D

Zdzisia
25-10-2010, 08:48
No i Palikot jak zwykle ma rację, że szaleńca podnieśli do rangi bohatera politycznego. Wszystko przez Prezesa, który wszystko podciąga pod politykę i wszystko tłumaczy jako fakty polityczne, a dla Palikota to tylko zwykły szaleniec, który nie wiedział co ma zrobić ze swoją frustracją, ech
:) Podpisuję się pod słowami Palikota.Też uważam,że nasz prezydent bezzasadnie zaczął przepraszać za wypowiedzi różnych posłów i za siebie.PIS-owscy się tego uczepili i używają sobie coraz bezczelniejszymi wypowiedziami.I uważam też,że do Łodzi mógł pojechać jeden z trzech panów oddać hołd zamordowanemu.
Bardzo mnie denerwuje też PSL - bo oni to i "Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek".:rolleyes:

wankabor
25-10-2010, 12:22
uważam,że nasz prezydent bezzasadnie zaczął przepraszać za wypowiedzi różnych posłów i za siebie.PIS-owscy się tego uczepili i używają sobie coraz bezczelniejszymi wypowiedziami.
Bardzo mnie denerwuje też PSL - bo oni to i "Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek".
P.Prezydent nie szczęścia do publicznych wystąpień. Zbyt często zdarzają mu się większe lub mniejsze gafy.
Forma przeprosin była wyjątkowo niestosowna. Nie mam sobie nic do zarzucenie, bo nie ja go wybierałam. Moim kandydatem był p. Napieralski, ale cóż, społeczeństwo zanadto zaufało partii miłości.

PSL - zawsze byli i są chłopki roztropki, a ich przywódca to wzór jako głowa rodziny i moralności. :D

tadeusz50
25-10-2010, 14:04
PiS publikuje w internecie "deklarację łódzką". I wzywa do jej podpisywania
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8564814,PiS_publikuje_w_internecie__deklar acje_lodzka___I.html

Na konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło i Mariusz Błaszczak zaprezentowali stronę, na której opublikowali "deklarację łódzką". Wezwali do jej podpisania premiera Donalda Tuska i "każdego Polaka". Deklaracja sprzeciwia się "przemocy i nienawiści" prezentując jednak tylko te słowa, które są krytyczne wobec PiS.

Scarlett
25-10-2010, 14:11
Srutu tutu majtki z drutu. Niech przestaną się ośmieszać, bo to oni ten język zastosowali, a potem to tylko poszło dalej.
Swoją drogą jak słucham tej Szydło to mi się nóż w kieszeni otwiera i swoją drogą dlaczego tak dużo jest w mediach Ziobro? Czy nie powinien być w Brukseli, bo tam mu płacą?

tadeusz50
25-10-2010, 19:06
Policja: namiot PiS zniszczyły wiatr i przypadek
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8566760,Policja__namiot_PiS_zniszczyly_wia tr_i_przypadek.html

Jeszcze nie ma doniesień, że to winne PO, ale kto to wie. Prezes coś wyduma

tadeusz50
25-10-2010, 19:30
Mediator o deklaracji: Nie podpisałbym, bo jej nie rozumiem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8566153,Mediator__A_co_deklaruja_tworcy_de klaracji_.html

Deklaracja łódzka nie jest wezwaniem do dialogu, ale oświadczeniem osób, które solidaryzują się z widniejącym pod nią podpisem Jarosława Kaczyńskiego. Nie podpisałbym jej, bo po prostu jej nie rozumiem - mówi Jerzy Śliwa, prezes Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Mediatorów. - Brakuje w niej przede wszystkim oświadczenia twórców, że sami języka nienawiści stosować nie będą - dodaje.

Tą "deklarację" wiernopoddańczą rozumie tylko PiS z prezesem na czele

pluto37
25-10-2010, 20:31
Mediator o deklaracji: Nie podpisałbym, bo jej nie rozumiem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8566153,Mediator__A_co_deklaruja_tworcy_de klaracji_.html
Tą "deklarację" wiernopoddańczą rozumie tylko PiS z prezesem na czele

Nie zgadzam sie z Toba Tadeuszu!
Ja rozumie i dlatego bym nie podpisal.
Na tym forum tez jest troche ludzi, ktorzy tez rozumieja i zapewne NIE zechca podpisac. Wlasnie dlatego, ze ...rozumieja.
Ladnie to Gras skomentowal. To nie deklaracja. To DYKTAT.

senior A.P.
26-10-2010, 07:40
Jezeli dyktat to musi byc tez DYKTATOR !

tadeusz50
26-10-2010, 11:44
Niesiołowski: "Ryszard C. był u mnie w biurze. Pytał o mnie"

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8569309,Niesiolowski___Ryszard_C__byl_u_mn ie_w_biurze__Pytal.html

- Między godz. 8 a 9 wszedł na korytarz i pytał o mnie. Kiedy zorientował się, że mnie nie ma, to zapytał gdzie jest biuro PiS-u i poszedł prosto tam - mówił w TVN24 wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski. - To był ten dzień, kiedy dokonał zbrodni (Ryszard C. - red.). Także miał już ten nóż, pistolet przy sobie. Pierwszym adresem, pod który się udał w Łodzi był adres mojego biura. Trochę mi mróz po plecach przeszedł, jak się o tym dowiedziałem - dodał Niesiołowski.

Z tego może wynikać, że facet chciał kogokolwiek z polityków zamordować bez względu na przynależność partyjną

senior A.P.
26-10-2010, 15:12
Widocznie zbrzydl mu gnoj partyjny !

tadeusz50
26-10-2010, 19:04
Kaczyński o Komorowskim: mamy do czynienia z grą socjotechniczną

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8572753,Kaczynski_o_Komorowskim__mamy_do_c zynienia_z_gra_socjotechniczna.html

Zabójstwo działacza PiS: prezydent przyjdzie na pogrzeb

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8572285,Zabojstwo_dzialacza_PiS__prezydent _przyjdzie_na_pogrzeb.html

pluto37
26-10-2010, 19:14
[

Zabójstwo działacza PiS: prezydent przyjdzie na pogrzeb
]

To mamy szanse zobaczyc czy lepiej wyszkolone sa BOR-wiki, czy byly GROM-owce.:D :D :D

bronczyk
26-10-2010, 19:22
Drugi ważny z powodu wizyty zamachowca. Niedługo kłótnia będzie o miejsce na liście Ryszarda C.

pluto37
26-10-2010, 20:14
Drugi ważny z powodu wizyty zamachowca. Niedługo kłótnia będzie o miejsce na liście Ryszarda C.
Chyba masz racje.
Napieralski juz zakombinowal, zeby sie zalapac.
Potem bedzie konkurs na najprzystojniejszego BORowika z obstawy i rozne takie fikolki.
A jakos w cieniu tego tanca nad trupem w Lodzi zupelnie w tle pojawila sie informacja, ze nagonka i wrzawa aktywistow z PiSu, ktora spowodowala, ze prokurtura podjela czynnosci ekshumacyjne bylego krzyzowca. Tego ktory ponoc zostal skopany przed palacem prezydenckim. Okazala sie ona kolejna farsa z zakresu tancow nekrofilnych tworzonych przez wodza Kaczynskiego ku uciesze gawiedzi.
Krzyzowiec zszedlbyl na zawal jak zwykly i regularny czlek majacy klopoty z pompa.
Ciekawe czy o tym eksperymencie propagandy z cyklu nekroPiS uslyszymy z ust Blaszczaka?

tadeusz50
26-10-2010, 20:21
Szefowie klubów polecą z prezydentem na pogrzeb. PiS nie

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8572902,Szefowie_klubow_poleca_z_prezydent em_ma_pogrzeb__PiS.html

Szef klubu PiS nie przyjął propozycji, tłumacząc swoją decyzję rozczarowaniem z powodu braku podpisu prezydenta pod deklaracją łódzką przeciw agresji w polityce.

bufon, bufoniasty bufon pan J.K

pluto37
26-10-2010, 20:23
Wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński z PiS wraz z byłą minister spraw zagranicznych Anną Fotygą spotkali się z przebywającą w Polsce matką Michaiła Chodorkowskiego. Rozmowa dotyczyła obecnego procesu byłego szefa Jukosu, który drugi raz stanął przed sądem i grozi mu 15 lat więzienia.

Wspolczuje podsadnemu.
Ma juz pelny zakres kodeksowy zaliczony jeszcze przed ogloszeniem wyroku.
Przy takim wsparciu doliczamu zapewne jeszcze zsumowany rok urodzenia sasiadow, Kuchcinskiego i Fotygi do "rachunku".
A moim zdaniem dolaczanie przed nazwiskiem Fotygi "byla minister spr.zagr." mozna zaliczyc do szkalowania dobrego imienia RP.:D :D :D

bronczyk
26-10-2010, 20:37
A to mnie zaciekawiło. Po co ta para spotkała się z matką Chodorkowskiego. Wspólnie o Putinie źle mówili? Czy będą smażyć petycję?

tadeusz50
26-10-2010, 20:46
Sondaż: PiS posługuje się najbardziej agresywnym językiem
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8573105,Sondaz__PiS_posluguje_sie_najbardz iej_agresywnym_jezykiem.html

Oni wysmażają jakąś deklarację łódzką. żenada

Z sondażu SMG/KRC dla TVN24 wynika, że partia Jarosława Kaczyńskiego postrzegana jest jako ta, która posługuje się najbardziej agresywnym językiem na polskiej scenie politycznej. Uważa tak 58 procent badanych.

pluto37
26-10-2010, 23:32
[B]
Oni wysmażają jakąś deklarację łódzką. żenada

Tadeuszu! Przecie duzy chlop jestes i nie powinno Cie to dziwic.
Jak znajdziesz sobie Blondine w kropce, to uslysz, co rzekla niejaka Jakubiak.
A rzekla m.in. to ze byloby dziwne gdyby poslowie PiSu sami swoje grzechy na bumage przelewali.
I to powinno wyjsnic Ci calosc problemu.
Bajki o belce w oczodole nie bede Ci przytaczal, bo przecie znasz, ani o latarni i ciemnosci:D :D :D

tadeusz50
27-10-2010, 14:31
Więcej osób podpisało Antydeklarację, niż Deklarację Łódzką

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8575512,Wiecej_osob_podpisalo_Antydeklarac je__niz_Deklaracje.html

Pewnie będziemy się w piekle smażyć za sprzeciw prezesowi

tadeusz50
27-10-2010, 19:02
Część radnych PiS: Ziobro stał za podmianą listy PiS?
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8577823,Czy_Ziobro_stal_za_podmiana_listy_ PiS_.html

Jak zawsze ręka rękę myje

pluto37
28-10-2010, 00:55
Część radnych PiS: Ziobro stał za podmianą listy PiS?
Jak zawsze ręka rękę myje
Jak sie ma takie "rence", to zadne mydlo nie pomoze:D :D :D

tadeusz50
28-10-2010, 12:37
Kaczyński nie zabił jeszcze Tuska

http://wyborcza.pl/1,75968,8577972,Kaczynski_nie_zabil_jeszcze_Tuska. html


Żadne wypowiedziane wprost agresywne słowa nie niosą w sobie tyle nienawiści i nie nawołują do zemsty za niewinną krew tak bardzo, jak np. prośby kandydata na prezydenta Łodzi, aby Tusk nie wybijał opozycji politycznej, bo "my mamy żony, dzieci, panie premierze, my chcemy żyć!"





Dobry artykuł o agresji PiS i czemu właśnie sondaże pokazują wysoka agresję pis

senior A.P.
28-10-2010, 14:36
Jaka to agresja ?
To tylko takie sobie "polskie wypominanie".
Bogu dzieki , do wlasciwych wypominek juz tylko pare dni (listopad za pasem).
Zbliza sie Swieto Zmarlych,ksieza beda wypominac duszyczki ktore odeszly juz z tego swiata.
Wieczne odpoczywanie......... .

tadeusz50
28-10-2010, 21:12
PiS wyjaśnia sprawę podmiany listy w Tarnowie
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8585609,PiS_wyjasnia_sprawe_podmiany_listy _w_Tarnowie.html

Szef zarządu głównego PiS-u Joachim Brudziński uważa, że nie doszło do fałszerstwa jako takiego. - Pełnomocnik miał prawo w świetle ordynacji do przestawienia listy. Ze sprawy wewnątrzpartyjnej uczyniono sprawę ogólnokrajową, co nam niespecjalnie służy - uważa Brudziński. Sceptycznie odnosi się do zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. - Zawiadomienie do prokuratury jest kuriozalne, ponieważ nie ma żadnych podstaw prawnych do tego, aby takie zawiadomienie składać - uważa Brudziński.


Jak może być inaczej w prawej partyji, one nie fąłszują, inne partie tak ale nie w PiS. One mają insze prawo o kurczaczek pieczony

tadeusz50
29-10-2010, 11:30
"Prezydent nie przyjechał na pogrzeb występować"

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8586331,_Prezydent_nie_przyjechal_na_pogrz eb_wystepowac_.html

Brawo dla Prezydenta. Cokolwiek by nie powiedział panowie z pis-u obróciliby to na swoje. Czasem milczeniem mozna więcej dokonać

senior A.P.
29-10-2010, 11:39
Dosc ciekawie politycy wystepuja na pogrzebach ale chyba nie mysla w tym czasie o wlasnym pochowku ?

Duszo ludzka poki zyjesz chwal swego pana !

pluto37
29-10-2010, 19:47
Dzis sprawozdanie z dzialalnosci aferowej skladal w sejmie Sekula.
Sala byla ...pusta.:D :D :D

ditta hop
29-10-2010, 21:28
Pisowców nie było bo nie przemawiał ich wódz i nie musieli klaskać.

pluto37
29-10-2010, 23:14
Pisowców nie było bo nie przemawiał ich wódz i nie musieli klaskać.
Dlatego niejaka Kempa byla smutna jak jesienny kondukt w deszczu pod wiatr.
Ani widzow, ani kamer. Nic tylko sie rozplakac, a i to nie za bardzo, bo tylko do lustra, bo wicemarszal Wenderlich obsmiac moglby.
Ale znamienne bylo foto z Arlukowiczem.
Siedzial jak skazaniec czekajacy na egzekucje pod czas gdy jego koledzy z Napieralskim wlacznie za walizy i chooodu!
W sumie przedstawienie padlo i nawet jajcem niepierwszej swiezosci rzucic nie mial kto z publiki.

seniorita54
30-11-2010, 09:42
no dokladnie.. sami swoi... tylko jakos nie widac: oj podejdz do plota jak i ja podchodze. i chyba dlugo jeszcze nie bedzie widac

Ada 33
30-11-2010, 13:26
sprawozdanie z dzialalnosci aferowej skladal w sejmie Sekula.
Sala byla ...pusta.:D :D :D

Popularność tego polityka została dobitnie pokazana w wyborach samorządowych...nawet w jego rodzinnej miejscowości nie był w stanie, pomimo przychylnego klimatu dla partii PO, zdobyć więcej głosów.

jasinek123
30-11-2010, 13:36
Ada 33
i tu masz racje-tylko nie popularność jest ważna ale
dokonania tego Pana-a był już wiceprezydentem
i po prostu z obecną P. Prezydent Mańką -Szulik nie
ma szans
Sekuła 13%-Mańka-Szulik 76%

Ada 33
30-11-2010, 13:39
Dobry niezależnie od opcji politycznej zawsze wygra zwłaszcza w wyborach samorządowych....to najlepszy sprawdzian dla polityków "tych z górnej warszawskiej półki"