PDA

View Full Version : ZUS zaprasza na "Dzień Seniora" - komentarze


halinka41
21-10-2010, 04:36
Komentarz do artykułu: ZUS zaprasza na "Dzień Seniora" (http://www.senior.pl/116,0,ZUS-zaprasza-na-Dzien-Seniora,10016.html)
--------------------
Czy ta oferta ważna jest w całym kraju?

emka46
21-10-2010, 08:05
Już we wtorek 26 października we wszystkich jednostkach ZUS w kraju odbędzie się "Dzień Seniora". W jego trakcie będzie można uzyskać szereg porad, nie tylko z zakresu świadczeń emerytalnych.


Pisze,że we wszystkich jednostkach.

Zenek
23-10-2010, 21:45
Szkoda, że w tych spotkaniach nie biorą udziału przedstawiciele rządu. Miał bym do nich tylko jedno pytanie a mianowicie jak przez kolejny rok żyć gdy waloryzacja emerytury wyniesie 2% z małym przecinkiem. Jak uszsyaem, e rzad na fonansowanie partii w budrzecie podniosl skadke o kilka milionow to cos mnie zalalo. Dlaczego ja z podatku od mojej emerytury utrzymuje obecne partie. To jest ye strony rzadu nic innego jak okradanie BIEDNEGO EMERYTA. Chcesz naleze do partii to pla takie skladki by ona mogla sie utrzymac sama.

Jasmine
24-10-2010, 09:55
Inicjatywa być może dobra ale przecież seniorzy to osoby już przebywające na emeryturach,a zatem informacja spóźniona,a zostaną poniesione dodatkowe koszty (jako płace dla osób prowadzących ).Jeśli chodzi o wypowiedź pana Zenka jak najbardziej się zgadzam.Nie powinno się finansować partii i kościołów z podatków nie tylko emerytów ale wszystkich podatników.

tadeusz50
24-10-2010, 11:17
Inicjatywa być może dobra ale przecież seniorzy to osoby już przebywające na emeryturach,a zatem informacja spóźniona,a zostaną poniesione dodatkowe koszty (jako płace dla osób prowadzących ).Jeśli chodzi o wypowiedź pana Zenka jak najbardziej się zgadzam.Nie powinno się finansować partii i kościołów z podatków nie tylko emerytów ale wszystkich podatników.
Ja uważam, ze inicjatywa jak najbardziej na miejscu.Przepisy się zmieniają i dobra informacja może przynieść zwiększenie juz nabytych świadczeń.