PDA

View Full Version : Poszukuję aktywnych 60+

iwonaoli
21-10-2010, 16:02
Szanowni Państwo,
prowadzę anonimowe badania dotyczące stylów życia osób ze srebrnej generacji. Chciałabym podważyc krążące stereotypy, o tym, że wraz z przejściem na emeryturę/rentę ludzie wycofują się z różnych sfer aktywności.
Będą mnie interesowały takie dane jak: płec, wiek, miejsce zamieszkania (miasto-wieś), poziom wykształcenia i stan cywilny.
Chciałabym zapytac chętnych spośród Państwa o to: czy nadal pracujecie/dorabiacie do emerytury/renty?, jakimi zajęciami wypełniacie swój dzień, kto lub co wpłynęło na to, że jesteście/staliście się aktywni.
Będę wdzięczna za udział w badaniach. Proszę o o informacje na adres: iwonaoli@poczta.onet.pl

tadeusz50
22-10-2010, 17:01
Szanowni Państwo,
prowadzę anonimowe badania dotyczące stylów życia osób ze srebrnej generacji. Chciałabym podważyc krążące stereotypy, o tym, że wraz z przejściem na emeryturę/rentę ludzie wycofują się z różnych sfer aktywności.
Będą mnie interesowały takie dane jak: płec, wiek, miejsce zamieszkania (miasto-wieś), poziom wykształcenia i stan cywilny.
Chciałabym zapytac chętnych spośród Państwa o to: czy nadal pracujecie/dorabiacie do emerytury/renty?, jakimi zajęciami wypełniacie swój dzień, kto lub co wpłynęło na to, że jesteście/staliście się aktywni.
Będę wdzięczna za udział w badaniach. Proszę o o informacje na adres: iwonaoli@poczta.onet.pl

Zapomniałaś napisać w jaki celu ta ankieta, tak z ciekawości czy w innym celu, ja i pewnie cześć seniorów nie piszemy do nieznanych osób. Wstaw ankietę i możemy pomóc.

Irena13
23-10-2010, 07:01
Ja również mogę wziąć udział w ankiecie, jeśli znany będzie cel.

iwonaoli
24-10-2010, 19:26
Przepraszam, już wyjaśniam. Realizuję badania dotyczące stylów życia Srebrnych Generacji. Chciałabym obalic mit, że w Polsce dominują bierne style życia, że po przejściu na emeryturę/rentę ludzie wycofują się z wielu sfer życia, że dotyczy ich wykluczenie cyfrowe, itp. Dlatego poszukuję aktywnych. Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam sedecznie, Iwona

alodia1949
31-10-2010, 21:42
Wyslałam maila na podany adres ale mi go odrzucono.

wawik
31-10-2010, 22:10
Ja też chciałbym się zgłosić, ale autor(ka) to olewa. :)

iwonaoli
01-11-2010, 11:56
Nie olewam, miałam problemy natury technologicznej. Moje konto iwonaoli@poczta.onet.pl znów działa. Przykro mi, że zostałam tak oceniona. Pozdrawiam, iwona

toy_
01-11-2010, 12:41
znaczy , natury technicznej?;)

tadeusz50
01-11-2010, 13:02
Nie olewam, miałam problemy natury technologicznej. Moje konto iwonaoli@poczta.onet.pl znów działa. Przykro mi, że zostałam tak oceniona. Pozdrawiam, iwona
Ja ponownie proszę o ankietę ale tak by obyło się bez adresu email np tak
http://www.ankietka.pl/
ps. badania ale dla kogo w jakim celu, tak trudno to napisać

toy_
01-11-2010, 15:32
tadeusz, zróbmy ankietę i kto tu przyjdzie z ankieterów będzie musiał ją wypełnić

iwonaoli
02-11-2010, 16:29
Po raz kolejny napiszę o celu- badam aktywnych60+ żeby zrekonstruowac ich style życia i obalic mity o braku aktywności srebrnych generacji. Wyniki badań zamierzam opublikowac w swojej książce habilitacyjnej. Nie mam ochoty na dalsze docinki, ale jeśli ktoś z Was chciałby mi pomóc i wypełnic ankietę - mój mail działa: iwonaoli@poczta.onet.pl
Pozdrawiam i dziękuję, iwonaoli

wawik
02-11-2010, 16:56
Po raz kolejny napiszę o celu- badam aktywnych60+ żeby zrekonstruowac ich style życia i obalic mity o braku ....
Mój mail jest dostępny, ale nie widzę żadnej ankiety. :)

tadeusz50
02-11-2010, 16:57
iwonaoli
Wyniki badań zamierzam opublikowac w swojej książce habilitacyjnej
Po raz pierwszy to napisałaś -czyli ocelu badań. Wcześniej tego nie było. Nie traktuj nas jak debili. Ja nie piszę docinków. Proszę o ankietę ANONIMOWĄ, z adresem email taką nie jest. Nie potrafisz inaczej umieścić ankiety nie pchaj się na afisz. Prawo seniorów bywają cholernie uparci.

toy_
02-11-2010, 17:32
zrekonstruowac ich style życia (...)Nie mam ochoty na dalsze docinki
a nie jest to część stylu życia, te docinki
pani doktorantko?
tad ma rację - poda ci adres mailowy i jaka to anonimowość

generalny
14-04-2016, 09:23
Fundacja "SeniorPus" zaprasza wszystkich Seniorów do Willi Elysium w Lądku Zdroju Osobom posiadającym Ogólnopolską Kartę Seniora oferujemy Tygodniowy pobyt w luksusowych warunkach www.willaelysium.pl tel.511 161 785