PDA

View Full Version : męski punkt widzenia


Nika
14-05-2007, 10:10
2001z nudóe i ciekawości postanowiłam poszperać po forach dla panów,aby skonfrontowac ich zainteresowania z naszymi ,babskimi /rodzynki!nie gniewać się..proszę../.A oto kilka tematów,na jakie dyskutują :
-Gdy żony nas zdradzają...
-Czy warto być singielkiem..
-Dlaczego kobieta odchodzi...
-Życie bez seksu...
-Kobieca prowokacja gwałtu...
-Co robić,by kobieta nam ufała...
-Jakie lubicie piersi...
-Sztuki walk,kulturystyka..
-Mój ojciec...
No i co ,drogie panie?Czy to prawda,że jestesmy z różnych planet?

Nika
14-05-2007, 12:40
Pierwsza myśl,która mnie nawiedziła-myślą i mówią przede wszystkim o nas!!!O zainteresowaniach kulinarnych-nic nie było,a przecież lubią dobrze zjeść...

iwo1111
14-05-2007, 14:30
Oto dziesięć przykazań „prawdziwego mężczyzny”:
Bądź silny! Rozwijaj siłę zarówno ciała, jak i umysłu. Kształtuj mięśnie i pokonuj trudności.
Bądź ambitny. Twoje plany, marzenia, zainteresowania powinny przekraczać przeciętny poziom; bądź zauważalny, rozpoznawalny i wyjątkowy.
Bądź dominujący. Masz przewagę fizyczną, więc powinieneś występować po stronie tych, którzy dyktują reguły i warunki.
Nie poddawaj się. Musisz dać z siebie jak najwięcej, niezależnie od kosztów i konsekwencji, bowiem słabość jest zarezerwowana dla płci odmiennej.
Bądź stanowczy i nieugięty. To jest miara siły twoich zamiarów, poglądów, przekonań.
Miej inicjatywę. Musisz przeć do przodu. Nie wolno ci się zatrzymać. W najtrudniejszej sytuacji zawsze powinieneś znaleźć wyjście, a najlepiej poprowadzić za sobą innych.
Bądź wielki. Miarą wielkości jest ignorowanie błahych, codziennych spraw, a zajmowanie się tylko tymi naprawdę ważnymi.
Bądź racjonalny. Stąpaj twardo po ziemi. Uwzględniaj tylko rzeczy namacalne i konkretne. Nie trać czasu na wyobrażenia i odczucia.
Bądź wyrazisty. W męskiej tożsamości nie ma miejsca na dwuznaczności albo niejasny obraz tego, co cię odróżnia od słabej płci.
Bądź mężczyzną. Stawiaj czoła przeciwnościom, pokonuj je, nie pokazuj słabości, uczucia zostaw dla kobiet i nie zapomnij o pozostałych dziewięciu przykazaniach.

czort
14-05-2007, 20:28
Te dziesięć przykazań, to chyba zostały wygrzebane w XIX wiecz
nych annałach w literaturze niepoprawnych romantyków. Jak na
dzisiejsze czasy to żadna z Pań nie chciała by takiego faceta.
Emancypacja jest już tak dalece posunięta, że taki facet to dziwoląg, dinozaur. He ! He ! Dla czego normalny facet nie mo
że być normalnym facetem, a kobieta kobietą ?
Jak bym miał spełniać te 10 warunków to bym się najchętniej
zastrzeli !
Ciekawe co inni na te dziwactwa ! Pozdrowienia ! Czort !

Pani Slowikowa
14-05-2007, 21:04
A gdzie jego romantyzm???? Taki wazny!!

http://www.youtube.com/watch?v=pUM7Ja4ux6I&mode=related&search=

Ja chce POETE!!

Ala-ma-50
14-05-2007, 21:18
Facet i romantyzm?..to jak północ i południe...jak wschód i zachód...jak plus i minus....w każdym razie daleko..... jedno od drugiego..

hannabarbara
14-05-2007, 21:19
Za skarby świata nie chciałabym poety. Ale za skarby całego kosmosu nie odpowiadałby mi równiez facet spełniający przykazania wyszukane przez Iwę. Jakiś bezwzględny czołg, który nie zważając na nic, prze do przodu. Dla mnie idealny facet, to taki: "do tańca i do różańca". Prawdziwy partner. Z otwartym sercem i umysłem.

tar-ninka
14-05-2007, 21:37
Brr za nic nie chciałabym takiego ideała.Chociaż czy to ideał ?prędzej koszmar .

Pani Slowikowa
14-05-2007, 21:49
ktory wam wyslalam nie jest romantykiem??? :D

Basia.
14-05-2007, 22:49
Z przyjemnością wysłuchałam tej pieśni i dodałam stronkę do ulubionych. Facet chyba /nie chyba ale na pewno/ trunkowy, pieśń za to piękna. Pamiętam ją z dzieciństwa.

Wilhelmina
14-05-2007, 23:07
Pieśń o matce piękna.Ja miałam ja na krażku w wykonaniu prawdopodobnie Ładysza. Facet mi sie nie podoba, ale mnie się żaden nie podoba. Jak jest piękny, to też żle, bo jest za piękny. A 10 przykazań Iwo? Nie podobają mi się. Facet w tym stylu, byłby całkowicie " odczłowieczony ". Lubię silnych, zdecydowanych, nawet przywódczych, ale czułych, troskliwych, delikatnych dla kobiety.

Lila
14-05-2007, 23:47
...ach ta Ukraina.Piękno i przekleństwo jednocześnie.Ale Ty zawsze trafisz bezbłędnie...2020

broton
15-05-2007, 00:41
... no widzę , iż na temat meskiego punktu widzenia najwiecej mają do powiedzenia dziewczyny ...

... a na co patrzymy ( z meskiego punkta..)...

... Ukraina - piękny kraj - byłem dobrych parę lat temu w Dniepropitrowsku ...

.. ale te ich placki z kapustą ... przepraszam ...

.. dobre wino mają - ostatnio kupiłem czerwone , słodkie , mocne (wzmacniane ) mogłoby konkurować z porto ...

Nika
15-05-2007, 08:57
Mówią dziewczyny,bo facetów jak na lekarstwo, a ci nieliczni gdzieś ukryci...a bardzo chciałybyśmy poznać ich zdanie...

destiny
15-05-2007, 09:52
Facet i romantyzm?..to jak północ i południe...jak wschód i zachód...jak plus i minus....w każdym razie daleko..... jedno od drugiego..

Alu, ja sądzę, że w ich sercach drzemią pokłady romantyzmu.
Jest tylko jeden problem - Jak to z nich wydobyć ?

2045

Przecież oni chcą być tacy silni macho !!!
Alu, uwierz mi, że i im czasami spadnie łezka ze wzruszenia...

czort
15-05-2007, 18:01
Uwaga ! Uwaga ! Pani Słowikowa to wiedźma ! Rzuciła na nas
czar ! Gdzie by tam polski diabeł nie był romantykiem ? Wy też
romantykami jesteście, bo to tak zwana słowiańska dusza, jest
w nas.
Otóż w sprawie romantyki ! Ongiś, jakiś czas temu byłem w mieście. Bo przyzwoity czort mieszka na wsi i jest wiochmene
nem. Tam na jednej z głównych ulic śpiewał i grał Ukraiński Ze
spół Muzyczny, sprzedając nagrania muzyki ludowej ukraiń
skiej. Właśnie chyba ta piosenka " O Matce Ziemi " powaliła
mnie z nóg. / Nie mówcie tego nikomu ! Jo beczoł jak bóbr ! /
Nagranie dużo bogatsze ! Chciałem kupić tę taśmę, bo odtwa
rzacza do dysków jeszcze nie miałem. I okazało się że na ta
śmie tej melodii nie ma. Wyobraźcie sobie jak się w pieniłem !
Pojechałęm do miasta jeszcze raz i zastałem ich . Po raklama
cji na ich oczach wrzuciłem kasetę do kosza. To był bardzo mo
cny dla nich cios. Niech mają oszusty ! W powrotnej drodze od
dali mi pieniądze. Żal mi ich było ! Ale ja tego nagrania nie ma
m do dziś. Dobrze im tak ! To tyle romantykowania ! Pozdro
wiania i ukłony Czort !

Lila
15-05-2007, 18:05
Czorcie,Słowikowa to wiedźma,ale bardzo piękna wiedźma.A wiem co mówię !!!

hannabarbara
15-05-2007, 18:05
Jednak byli romantyczni i honorowi do tego!

bogda
15-05-2007, 18:17
A ja myślałam Czorcie żeś Ty taki człek łagodny, a tu proszę...normalnie wulkan... oj trza na Ciebie uważać...:)

Nika
16-05-2007, 08:51
ale przynajmniej się udziela w naszym klubiku!!

Ala-ma-50
17-05-2007, 21:12
Kochana ..mój też płacze..nie powiem...ale to są krokodyle łzy..a najwięcej płacze jak musi wydać choćby złotówkę...
A romantyzmu u niego tyle, ile u mojej koleżanki lekarki brudu za paznokciami...czyli zero.
Nie mam pojęcia czy wszyscy tacy ...czy tylko mnie... trafił się taki wybrakowany egzemplarz.
A co wydobywania z niego romantyzmu...uwierz mi to jest syzyfowa robota...a u mnie ani czasu ...ani chęci po temu.
Może wiesz..gdzie mogę złożyć zażalenie?...no wiesz...za te braki?

http://img174.imageshack.us/img174/4962/skpiecwr6.png (http://imageshack.us)

Całuski

ammi1952
17-05-2007, 21:21
Alu łonko ty moje zażalenie tylko do siebie -tylko do siebie wszak stare polskie przysłowie w ordynarny sposób mówi "widziały gały co brały" Tylko czemu ta durna miłość zakłada zakochanej dziewczynie łuski na oczy? a potem gdy spadną - to z tego wymarzonego księcia wyłazi paskudny ropuch

Ala-ma-50
17-05-2007, 21:57
Widziały gały..? ...Nic nie widziały...a te łuski to co?

czort
02-06-2007, 19:08
No i co ? Kurna ! I co z tym " męskim punktem widzenia " wspa
niły temat do żartów, wygłupów i śmiechu ! Miłe Panie ruszcie ko
ceptem. Możecie się zemścić na swoich facetach. Może rozpocz
nę takim żartem; Po kilkunastu latach małżeństwa, facet mówi do żony w uniesieniu miłosnym; żebyś ty choć trochę była nie moja.
Pozdrowienia ! Czort !

bogda
10-06-2007, 10:38
Kumie Czorcie... znowu nas podpuszczasz...żebyś tylko póżniej nie żałował....ale sam tego chcesz....
Męski punkt widzenia, to chyba zależy od wzrostu faceta, na jakiej wysokości ma umieszczone oczy, to widzi doskonale, wyżej nie spojrzy,bo to już pewien wysiłek, a niżej to jeszcze prędzej bo oczka mu same opadają. Tak więc w zależności od tego zauważa....u płci przeciwnej...albo oczy, albo biust, albo tyłek...i to jest dla niego najważniejsze...no to hej...

ammi1952
10-06-2007, 13:06
HahahahBogda dołozyłaś czorcisku równo i dobrze boć to grzech odmawiac jak się czorcisko prosi hihihi;)

czort
11-06-2007, 19:58
Miłe ! Bogda i Ammini ! Jestem skromnym facetem więc opuszczam oczy w dół i zawsze widzę to co najważniejsze !
Raz jeden w życiu widziałem dawno , dawno temu piękne fioł
kowe oczy. Ale się to już nie powtórzyło. Hej ! Czort !

bogda
11-06-2007, 21:49
Miły Czorcie... a jak jedziesz samochodem, i jeszcze opuścisz oczka w dół....to co widzisz.... tylko kawałek nóg?... czy wtedy podnosisz oczka? Hej!

misiek62
15-06-2007, 17:53
oczkami z góry na dół, albo z dołu do góry... w zależności od punktu siedzenia :) jak lubię oczkami otaksować całokształt...

bogda
15-06-2007, 20:23
No taaak, a na znaki drogowe to się nie zwraca wtedy uwagi i....wielkie bum. No ale macie rację, bo faceci to przede wszystkim wzrokowcy i pierwszy efekt jest najważniejszy, tak że kobitki....musimy się elegancko trzymać, co by na nas zawiesili oczka. To, że serca mamy dobre i piękne, to się nie liczy, najważniejsze jest ciałko...:D

grazyna
15-06-2007, 20:27
Bogdo, ciałko to mają 20 a my raczej już mamy opakowanie zewnętrzne. Nie wiem jak Ty, ale ja nienawidzę jak ktoś na mnie sie gapi, wiec nie planuje żadnych prowokatorskich wyzwań w tym kierunku, dlatego to mi na szczeście(!!!) nie grozi.

Anielka
15-06-2007, 20:32
:D A ja tam lubię jak męskie oko zawiesi na mnie wzrok i jeszcze jak jakies mile słowko powie.Lubie siebie taką jaką jestem i sprawia mi przyjemność jak ktoś to jeszcze zauważa.Zreszta lubie też zawiesić "oko" na mężczyżnie w srednim wieku w miare zadbanym.:)

bogda
15-06-2007, 20:32
A mnie to nie przeszkadza, niech sie gapi jak mu sprawia przyjemność, ale też nie prowokuje i nie robie żadnych wyzwań w tym kierunku, ale lubię dobrze wyglądać.... dobrze się wtedy czuję, acha...i nie robie z siebie "dzidzi piernik". :)

Honorka1949
15-06-2007, 20:32
Tak tak oczka to maja rozbiegane.Masz racje Bogda musimy sie trzymac elegancko.... bo wymienia nas na mlodszy model!

http://img114.imageshack.us/img114/997/oczyge3.gif (http://imageshack.us)

bogda
15-06-2007, 20:40
Honorko.. albo wcześniej my ich wymienimy na nowszy model :)

misiek62
15-06-2007, 20:45
Łojej ale się te gały rozbiegały ;) moje robią to dużo dyskretniej :) choć ślubna zauważa gdy będąc razem spojrzę tu czy tam...

Honorka1949
15-06-2007, 20:49
Misku! Pamietaj kobieta mo oczy naokolo glowy. Wiec nie zaczynaj mily nie zaczynaj ...

inka-ni
15-06-2007, 21:46
Misku! Pamietaj kobieta mo oczy naokolo glowy. Wiec nie zaczynaj mily nie zaczynaj ...
A ja dodam mily nie dokazuj,mily nie dokazuj,chyba że z żoną!!!!!!!!3051

misiek62
16-06-2007, 20:09
A ja dodam mily nie dokazuj,mily nie dokazuj,chyba że z żoną!!!!!!!!3051


Oj tam czasami z miłymi paniami tu na necie pofiglować też się chce ;)

akusia
16-06-2007, 20:43
Oj tam czasami z miłymi paniami tu na necie pofiglować też się chce ;)
Oj Misiaczku nie folguj sobie za mocno bo sobie łaputki
poparzysz i jak z żonką będziesz figlował.
------------
:) Anna :)

malgos651
16-06-2007, 21:54
misiu misiu ja sie odwaze ci to powiedziec ty taki slodki jak wszystkie misie

bogda
16-06-2007, 22:46
Ej....dziewczyny.... misie są słodkie, ale niebezpieczne... że nie wspomnę już o paniach misiowych....:)

Malgorzata 50
17-06-2007, 00:35
oj wiem ja coś o pewnym misiu -brutal byl po prostu ...słodki

Ewita
17-06-2007, 09:47
Tak sobie przeglądam ten temat... Właśnie doszłam do wniosku, że - być może - diabły mają diabelski, a nie męski punkt widzenia i stąd te - hmmm... piekielne wypowiedzi?
A misie? Misie są dobre do przytulania i szeptania tajemnic do kudłatego uszka. Powinny jednak zachować ostrożność (misie oczywiście) - bo łatwo o jakieś uszkodzenie (na przykład wydłubanie oczka) z wielkiej miłości...;)

jolita
17-06-2007, 10:13
Tak rozzuchwaliłyśmy Misiaczka komplementami, że już zupełnie zapomniał o swoich pięknych nagraniach tylko zajął się sobą...Miśku uważaj, bo w Narcyza zamienisz się...
http://img186.imageshack.us/img186/1507/kocinkawv2.gif (http://imageshack.us)
Nawet w moim bogatym zbiorze nie znalazłam misia zapatrzonego w siebie...Ty będziesz pierwszy!

bogda
17-06-2007, 10:24
Ewita... no co Ty... nie strasz naszego misia... bo się więcej do nas nie odezwie, niech się czuje bezpiecznie (póki co...),
a przy okazji serdecznie witam w naszym gronie, chociaż to nie ten wątek, ale co mi tam... Pozdrawiam :)

Ewita
17-06-2007, 10:39
Bogda! Sądząc po postach - do strachliwych ten Misio raczej nie należy :D Ale swoją drogą - fana menażeria: Czort, Misio... Dobrze, że się męskie rodzynki pojawiają!

misiek62
17-06-2007, 17:07
hahaha no narcyz ze mnie pewnie będzie...
z muzyczką, trzeba dawkować :)... za dużo na raz to przesyt.. a przesyt szkodliwy.

jolita
17-06-2007, 17:18
1.Od przesytu głowa nie boli
2.Przysłowia są mądrością narodu
3.Który nie ma nic do powiedzenia

p.s. Tak to 3 w jednym przeprowadziłam dialog "ja z mną", żeby znów nie "nastukać" postów...

misiek62
17-06-2007, 18:28
1.Od przesytu głowa nie boli
2.Przysłowia są mądrością narodu
3.Który nie ma nic do powiedzenia

p.s. Tak to 3 w jednym przeprowadziłam dialog "ja z mną", żeby znów nie "nastukać" postów...

a kto się przejmuje licznikiem postów?
Ważne żeby czytelnie przekazać co się kołacze po głowie. :cool:

Lila
17-06-2007, 18:36
a kto się przejmuje licznikiem postów?
Ważne żeby czytelnie przekazać co się kołacze po głowie. :cool:


I o to chodzi.Czytelnie !!!.Ale wiesz,że to nie zawsze jest łatwe?
Bo jakość niekoniecznie przeradza się w ilość...:D ..i odwrotnie.

misiek62
17-06-2007, 18:40
I o to chodzi.Czytelnie !!!.Ale wiesz,że to nie zawsze jest łatwe?
Bo jakość niekoniecznie przeradza się w ilość...:D

Chyba Ci się przeglądarka zawiesiła i postów namnożyła. Jasne, pisząc czytelnie miałem na myśli to aby być zrozumiałym co do swoich myśli, intencji.

Lila
17-06-2007, 18:49
Tak misiek,narobiło mi się postów,jak mrówek w moim lesie...
I co dalej ????
Jak je wywalić,bo po co trzymać mrowisko ?

Lila
17-06-2007, 18:52
No,już po problemie...:)

misiek62
17-06-2007, 18:58
Tak misiek,narobiło mi się postów,jak mrówek w moim lesie...
I co dalej ????
Jak je wywalić,bo po co trzymać mrowisko ?


a gdzie masz ten las :) grzybki będą , albo inne runo?

bogda
17-06-2007, 19:01
3086 no, moze ta szekszowna dziewczyna was rozkręci :D

misiek62
17-06-2007, 19:06
3086 no, moze ta szekszowna dziewczyna was rozkręci :D

szeksz z mrówkami czerwonymi... łoj.. ostry.

Lila
17-06-2007, 19:13
Bogda,hej dziewczyno...:)

Tobie się wątki nie pomyliły ? Jak seks z mrówkami,to na literaturze...hmmm..Telimena...

Misiek,runo jest a jakże.Las mieści się na Jurze,a grzybkow niet,bo 5 psów skutecznie je zadepcze...

misiek62
17-06-2007, 19:17
Bogda,hej dziewczyno...:)

Tobie się wątki nie pomyliły ? Jak seks z mrówkami,to na literaturze...hmmm..Telimena...

Misiek,runo jest a jakże.Las mieści się na Jurze,a grzybkow niet,bo 5 psów skutecznie je zadepcze...
Nie no to nie mi, to Bogda wprowadziła taki zaczepny obrazek z tekstem...

jolita
17-06-2007, 20:24
a gdzie masz ten las :) grzybki będą , albo inne runo?
czemu nie3091(coprawda włączyłam się w obcy dialog, ale ja tak mam...i jak zwykle - przepraszam )

bogda
17-06-2007, 21:20
Co Ty Jolitko... jaki obcy, toż to nasz dialog forumowy, trohe humoru się przyda na ten ciężki czas...

Miśku... nie zwalaj winy na mnie, ty jak kazdy chłop zaraz umywasz ręce od wszystkiego, a sam tylko będziesz podpuszczać??? tak ni ma... winni są wszyscy... a co...

jolita
17-06-2007, 22:18
Bogda- dziękuję za "podtrzymanie na duchu" a moja prośba: nie dręcz zbytnio Misiaczka - wydaje mi się, że jest poczciwy...(Miśku - to komplement!)http://img527.imageshack.us/img527/4382/mizmotylanimdl7.gif (http://imageshack.us)

bogda
17-06-2007, 22:39
Jolitko... on się cieszy, że jest dręczony, każdy chłop chciałby tak być dręczony, przynajmniej jest zauważalny, doceniany i komplementowany co rusz, który tak tu ma... chyba tylko on jeden :) niech się zresztą sam wypowie, czy robimy mu krzywdę... chyba że od żonki oberwie, ale to nie będzie nasza wina :)

jolita
17-06-2007, 22:45
Od żonki oberwać każdemu należy się...Bodaj a conto...

misiek62
18-06-2007, 11:00
hahaha no niby tak... jestem komplementowany, doceniany... i lubię to ;)

o dręczeniu nie ma mowy, ale Jolitka mnie z tropu zbija, bo niby za co, za to że człowiek żyje od razu we dwa kije? Miśkowa okrutnie zazdrosna, nawet tak a conto ;) ale radzę sobie.

jolita
18-06-2007, 14:09
i podziękowanie za tolerancję dla miłej konwersacji3113

misiek62
18-06-2007, 14:12
i podziękowanie za tolerancję dla miłej konwersacji3113


hehehe ONA tego nie czyta :) nie zagląda tu na forum, ale ja dziękuję w Jej imieniu.

jolita
18-06-2007, 14:18
Sprawa się wyjaśniła! Mężczyźni (przeważnie) poza zasięgiem żon bywają bardziej elokwetni. Ale - żeby nie stwarzać nieporozumień - wiem, wiem, że nie ma reguły bez wyjątków...
Jakkolwiek by to było - tak Miśku trzymaj...

ps. A ja mojej Mamusi zawsze przekazuję pozdrowienia od Klubowiczów, ale to inny układ (czy to słowo jeszcze nie zakazane?)

misiek62
18-06-2007, 15:02
układ to faktycznie brzmi... wieloznacznie.
Natomiast co do mojej elokwencji to może sam fakt czy żona czytałaby te teksty czy nie nie ma aż takiego znaczenia. Ona po prostu nie lubi siedzieć przy kompie jeśli nie musi. Natomiast o mnie mówi, że jestem od tego uzależniony.

jolita
18-06-2007, 15:10
A że żony zawsze mają rację - to jesteś uzależniony!

ps.dopiero co uświadomiłam sobie, że jesteśmy w wątku "męski punkt widzenia" więc raczej osądź się sam!

Malgorzata 50
18-06-2007, 17:58
misiek ale karierę zrobiłeś....ja mam dla ciebie rade pójdż na odwyk bo jak p.Misiowa mówi,że jesteś uzależniony to na 100% jesteś i kobity wiedza co mówią ,naucz Misiowa komputera i zaproś ja do nas ...na pewno jest fajna baba tylko może troche do tego grona 50+ za młoda....

misiek62
18-06-2007, 19:52
hahaha ja nie mam czego Jej uczyć, po prostu ją net nie ciągnie, a kompa ma w pracy dosyć.

PS. Poza tym w domu kolejka o dostęp :) do sprzętu.

misiek62
19-06-2007, 09:51
czy chciałyby zadawać sobie takie pytanie... http://av.voila.pl/k8zajk.gif :cool:

bogda
30-06-2007, 21:50
"I chciała bym, i boję się..." taka niepewność to coś łokropnego, ja tam wolę jasne sytuacje...:)

Malgorzata 50
30-06-2007, 22:48
Misiek!!!!! czy ty zdajesz sobie sprawę KOMU zadajesz to pytanko??????? Naprawdę!

misiek62
02-07-2007, 13:03
Temat w upałach się rozleniwił, cisza zapadła, wakacje ??

Ewita
02-07-2007, 13:16
Oj, to nie tak! Po prostu - aby zrozumieć męski punkt widzenia, trzeba duuuużo cierpliwości i dobrej woli, Miśku! Zastanawiam się nawet, czy nie założyć wątku "Kobiecy punkt widzenia" :) , żeby równowagę w przyrodzie zachować... Ale - tyle tu weteranek, że czekam grzecznie na ich inicjatywę...

misiek62
03-07-2007, 08:57
No cóż, podobno faceci i tak nie pojmą kobiecej filozofii ;)

emka46
03-07-2007, 09:12
Zastanawiam się nawet, czy nie założyć wątku "Kobiecy punkt widzenia" :) , żeby równowagę w przyrodzie zachować... Ale - tyle tu weteranek, że czekam grzecznie na ich inicjatywę...Każda inicjatywa jest mile widziana,nie czekaj,nie zwlekaj,zakładaj!

Nika
03-07-2007, 09:50
Inicjatywa powinna przede wszystkim należeć do nowych,mają świeże spojrzenie i ciekawe pomysły,droga emko!Nie ma co robić sztucznych podziałów na nowych i weteranów/co za paskudne słowo w odniesieniu do senioritek pełnych energii,mlodości i pasji../.Pozdrawiam.

emka46
03-07-2007, 10:14
Inicjatywa powinna przede wszystkim należeć do nowych,mają świeże spojrzenie i ciekawe pomysły,droga emko!.Pozdrawiam.
Właśnie dlatego niech Ewita nie ogląda się na "weteranów" i działa.

senior A.P.
06-04-2008, 12:26
Do nowych,co nie znaczy do mlodych,ktorzy to dzisiaj chca zarzdzac starymi !

Malgorzata 50
06-04-2008, 14:49
Lol !!!!!!!

Lila
06-04-2008, 19:02
Hmmmmmmmmmmmmm.....:D 13801

senior A.P.
07-04-2008, 00:54
Co to za duchy ?