PDA

View Full Version : Kilka naturalnych sposobów na zmarszczki - komentarze


przekora
12-11-2010, 14:00
Komentarz do artykułu: Kilka naturalnych sposobów na zmarszczki (http://www.senior.pl/168,0,Kilka-naturalnych-sposobow-na-zmarszczki,10162.html)
--------------------
Warto jeszcze dodać, że pozytywne nastawienie do życia, życzliwość, pogoda ducha, korzystnie wpływa na nasze zd.rowie i na nasz wygląd.

bronczyk
15-11-2010, 22:27
W pewnym wieku pojawiają się zmarszczki i trudno. Nie rozumiem dlaczego mam z nimi walczyć tak usilnie.

Malwina
15-11-2010, 22:41
Halinko, żeby z nimi nie walczyć trzeba mieć pogodę już "od becika" hihi....ważny jest sen, po dobzre przespanej nocy jesteśmy trochę lepiej "uprasowani"nie sądzicie....?
a poza tym zmarszczki to coś co nam towarzyszy powoli i do czego przyzwyczajamy się , nie ogladając sie zbytnio w szkle powiększajacym....dobrej nocki

Boga
15-11-2010, 22:48
najlepiej przespać całe zycie to zmarszczusie będą wyprasowane; oj mi szkoda tego życia na prasowanie zmarszczek ale chyba muszę iść to robić bo raniutko trzeba do pracy hi hi
Moja ciocia 94 -latka twierdzi że ta pomięta buzia to wszystko przez wojnę; ja wojny prawdziwej nie przeżyłam a jakoś mi się coraz bardziej mnie :)

krystynka
15-11-2010, 23:05
Dodam jeszcze: pić dużo wody mineralnej
i oklepywać twarz opuszkami palców, najlepiej po nałożeniu kremu. Tyle, że to nie krem działa, ale to oklepywanie :)
Jeśc orzechy włoskie, które zawierają kwasy tłuszczowe Omega-3 i siemię lniane zmielone tuż przed spożyciem.
A sen i pogoda ducha to oczywistość :)

tomeh
08-12-2010, 17:14
Mi tam jako facetowi zmarszczki nie przeszkadzają. Dlatego się nimi nie przejmuję za bardzo. Art bardzo ciekawy

slava
08-12-2010, 17:30
Nie pomogą fale wisły, kiedy j.... już obwisły
Nie pomoże puder róż, kiedy d... stara już

maluna
08-12-2010, 19:17
Oj Wiesiu, jak brzydko...fe!:mad:
Ja tam smaruję się czym się da i nie mam zmarszczek. Jak mówiła Aleksis z Dynastii, że stare siodło trzeba smarować,
nawet smalcem to znów nabierze urody hihi...:D

slava
08-12-2010, 19:21
Maluno wierszyk brzydki , ale prawdziwy. Co do Twojej osoby, to Ty masz duszę piękną więc smarowidła Ci są zbędne

basialwica
08-12-2010, 19:28
Oj Wiesiu, jak brzydko...fe!:mad:
Ja tam smaruję się czym się da i nie mam zmarszczek. Jak mówiła Aleksis z Dynastii, że stare siodło trzeba smarować,
nawet smalcem to znów nabierze urody hihi...:D

Masz racje Maluna. Ja tez uzywam duzo roznych kremow i nie koniecznie tych drogich. O Oczy i szyje nalezy zadbac juz od wczesnych mlodych lat.

Przypomnial mi sie taki kawaL:

Babcia zastala swoja wnusie, biegajaca po sypialni nago. Bardzo zgorszona i obruszona zwrocila uwage swojej wnusi, ze tak nie wypada. Alez babciu, przeciez mam na sobie bardzo modna pidzamke i mojemu mezowi sie podoba.

Babcia wrocila do domu i po wieczorowej toalecie wybiegla z lazienki nagusko. Dziadek o malo z lozka nie spadl ale zapytal czy to nie przez skleroze zapomniala zalozyc koszulki.
Ona obruszona rzekla, ze koszulka ktora ma na sobie jest hitem.
Dzadek popatrzyl i odpowiedzial - ladna tylko musialabys ja sobie troche wyprasowac.

maluna
08-12-2010, 19:49
Moje falbanki trudno będzie wyprasować,
muszą się wstapić..hihi..:D
A co do kremów, to masz rację, że nie muszą być drogie tylko stosowane regularnie i od młodości, wtedy widać różnicę:rolleyes:

Opcja
17-01-2011, 11:15
awokado jest skuteczne na zmarszczki

1.vika
22-01-2011, 00:19
artykuł o.k , ale... ja tak lubię słońce.Swoje zmarszczki -śmieszki tez .:):D

krystynka
22-01-2011, 09:03
A ja nie patrzę w lustro.
Mam tylko takie, że oko widać coby machnąć tusziem... :)