PDA

View Full Version : Młoda skóra na dłużej? To proste - komentarze


Paula82
19-11-2010, 10:28
Komentarz do artykułu: Młoda skóra na dłużej? To proste (http://www.senior.pl/168,0,Mloda-skora-na-dluzej-To-proste,10188.html)
--------------------
Myślę, że dieta, niewystawianie twarzy na słońce to jest podstawa,a by spowolnić proces starzenia. Wiadomo, że cięzko jest w ogóle unikać promieni słonecznych, ale wtedy używać należy kremów z bardzo wysokim filtrem. I co również bardzo ważne kremy przeciwzmarszczkowe, nawilżające. Moja mama uzywała już przeróżnych kremów, tak więc ma duże oświadczenie. Ostatnio zaczęła uzywać kosmetyków nantes, mało znana firma ale, naprawde godna polecenia. Mama się nimi zachwyca, a ona wie co dobre. Sama juz niedługo musze zacząć używać kremów przeciwzmarszczkowych, bo 30stka zbliża się nieubłaganie!

praktyczna
19-11-2010, 10:29
Może ktoś mi polecić kosmetyki dobrze nawilżające a nie tylko natłuszczające? Bo w drogerii przed półką można oszaleć taki wybór.

krystynka
19-11-2010, 12:49
Może ktoś mi polecić kosmetyki dobrze nawilżające a nie tylko natłuszczające? Bo w drogerii przed półką można oszaleć taki wybór.

Najlepiej zacząć nawilżanie i natłuszczanie od wewnątrz.
Woda mineralna - nie żadna źródana - orzechy włoskie, siemie lniane. Buźka jak pupa dziecka:)

so_laque
27-12-2010, 20:28
A ja powiem przewrotnie. Woda, woda i jeszcze raz woda. I właśnie źródlana, polecam Dobrawę, ja zaczęłam ją pić kiedy urodziło mi się dziecko, bo miała ona pozytywną opinię IMiD i tak mi miłość do tej wody pozostała do dziś. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych związanych z tym, że jest to woda źródlana a nie mineralna, wręcz przeciwnie odkąd regularnie zaczęłam wypijać butelkę dziennie moja cera jest lepiej odżywiona a i ja sama mam codziennie więcej energii. także moja rada jest taka -pić dużo wody i nie patrzeć co mówią inni:)