PDA

View Full Version : Bariera cenowa


Ryszard2
20-11-2010, 09:55
Wyczytałem w Gazecie Wyborczej, że w sobotę 27 listopada o godz. 18.00 w Teatrze Wielkim wystąpi Kabareciarnia z Zenonem Laskowikiem, Waldemarem Malickim i Jackiem Fedorowiczem. Bardzo lubię tę "Filharmonię Dowcipu" i aż mi ślinka pociekła. Niestety, ustawiono mi barierę cenową. Bilety w cenie 120, 150 i 180 zł skutecznie wyhamowały moje zapędy. Rozumiem, że utrzymanie tak dużego zespołu wymaga dużych środków pieniężnych, więc życzę "Kabareciarni" pełnej widowni. Ja - niestety, poczekam na ich występ w telewizji.

jasinek123
20-11-2010, 10:47
Ryszard 2
No własnie bariera cenowa nie tylko na ten spektakl
ale na wszystkie imprezy u nas w Polsce
Mieszkam w Zabrzu jest tu DMIT-sala na 2500 ludzi
nigdy ale to nigdy nie było imprezy w tej hali aby bilety
nie zaczynały się od 50zł wzwyż! do 130
patrząc na nasze emerytury-akuracik

Ciekawostka w Zabrzu podniesiono dla Emerytów
wejście na basen z 4zł do 4,50 budżet Miasta potrzebował!

xys
21-11-2010, 11:54
zgadzam sie tez lubie

zapraszam na powitania nasze imprezy FIŚ ... zarobic można na kiermaszach w Berlinie pierwszy na pierwszego maja - robiłem to dla dzieci niemieckich z zespołem Down-a wielokrotnie ...:D

Wyczytałem w Gazecie Wyborczej, że w sobotę 27 listopada o godz. 18.00 w Teatrze Wielkim wystąpi Kabareciarnia z Zenonem Laskowikiem, Waldemarem Malickim i Jackiem Fedorowiczem. Bardzo lubię tę "Filharmonię Dowcipu" i aż mi ślinka pociekła. Niestety, ustawiono mi barierę cenową. Bilety w cenie 120, 150 i 180 zł skutecznie wyhamowały moje zapędy. Rozumiem, że utrzymanie tak dużego zespołu wymaga dużych środków pieniężnych, więc życzę "Kabareciarni" pełnej widowni. Ja - niestety, poczekam na ich występ w telewizji.