menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-01-2007, 12:20
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Strzałka ZASŁUŻONE GRATULACJE dla.......


Jolita zaliczyła już..."TRZY SETKI" .... proszę nie myśleć, że to jakiś podtekst. Nie.... to sama prawda i tylko prawda. Dziś o godzinie 4 napisała swój 300 post w wątku "grająca szafa". Moje gratulacje Jolitko.
Jolu Twój wkład w aktywność tego forum jest bezdyskusyjny. Na forum "urzędujesz" od 10 listopada i te Twoje 300 setki postów to ponad 17% wszystkich forumowych postów. Pracujesz prawie na "piatkę".... piszę prawie bo dzienna średnia Twoich postów to jak mówi statystka forum to 4,68 posta. Zauważyłam, że na swoim "koncie" masz 9 wątków w tym najpopularniejszą KUCHNIĘ a dokładniej OBIADEK STOS-owny cieszący się ogromną liczbą (1690) odwiedzin i 93odpowiedziami. Wiadomo..... do kuchni wszyscy chętnie zaglądamy, no bo co jak co..... ale jedzonko lubimy, mimo że niektóre osoby odchudzają się "notorycznie"..... ale i tu One tez znajdą zawsze "coś" dla siebie.
Ten wątek "wypada" jakoś "sucho"..... ale mam nadzieję, że forumowe koleżanki "przyozdobią go stosownymi "dekoracjami" bo dekoratorek u nas moc. Dziewczyny..... do pracy..... serdecznie zapraszam.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
  #2  
Nieprzeczytane 13-01-2007, 14:07
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Re gratulacje

Araukario - nie wydaje mi się, żeby gadatliwoSC ponad Srednią przeciętną zasługiwała na gratulacje...Chyba to był jakiś mój dzień na cyfrowe jubileusze.. Sięgnęłam po laptusiowy kalkulator, żeby skonfrontować nasze wyniki w innych "rejonach", a tam ilość czytelników kształtuje się jak 23 do 18 na Twoją korzyść! To jest dla mnie ważniejszą oceną, bo gadać każdy może a istotna jest ilość słuchaczy. Oprócz mojego wścibstwa większość postów dotyczyła mojego braku wiedzy i trudnościom nabycia takowej...Tym niemniej dziękuję, że zadałaś sobie trud na odnotowanie tego przypadku...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #3  
Nieprzeczytane 13-01-2007, 14:11
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Przyłączam się do GRATULACJI DLA JOLITKI
Te wszystkie kwiaty są dla Ciebie
__________________
  #4  
Nieprzeczytane 13-01-2007, 14:28
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

IWO bardzo dzięki. Kwiaty jak wyjaśniłam powyżej (pisałyśmy równocześnie) niezasłużenie, ale cieszę się, bo w moim długim życiu tylu nia dostałam.No tak - prowokujecie mnię, a potem dostaję "wyliczankę"..
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #5  
Nieprzeczytane 13-01-2007, 16:37
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Moje gratulacje
Jolu wiem,że oprócz kwiatów lubisz kotki.To dla Ciebie.

  #6  
Nieprzeczytane 13-01-2007, 16:47
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

POZOSTAŁA MI RADOCHA...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #7  
Nieprzeczytane 13-01-2007, 17:04
Ewunia's Avatar
Ewunia Ewunia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Posty: 311
Domyślnie to i ja się dołączę

z takimi oto "kocimi" linkami:


http://www.digitale-katzenfibel.de/a...xhibition.html
www.youtube.com/watch?v=iV6DQuEh4UQ
www.youtube.com/watch?v=pIqhUCZgwXQ

pozdrowionka

Ewa
  #8  
Nieprzeczytane 13-01-2007, 17:58
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Re.Ewuni

Ewuniu w tym dniu rekordów:najpierw niby ja, potem IWO kwiatami - Ty pobiłaś chyba nie tylko światowy...Takiej ilości kotów - nawet sumując wszystkie pojedyńcze też chyba nie widziałam...Moja Mamusia niemal została pozbawiona kolacji, bo ja delektowałam się ich widokiem. Nie wiem jak dla kogo, ale dla mnie B O M B A. Dziękuję!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #9  
Nieprzeczytane 21-01-2007, 20:33
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Re.Araukarii

OBIADEK STOS-owny cieszący się ogromną liczbą (1690) odwiedzin i 93odpowiedziami (jak wyliczyłaś) zmienił miejsce "zamieszkania" w katalogu tematów więc może zwolni wreszcie tempo...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #10  
Nieprzeczytane 21-01-2007, 21:19
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

wraz z gratulacjami dla Jolity wierszyk zamiast obrazka a ,ze lubi koty to Wszystkie te najmniejsze koty,
Robią przeogromne psoty.
Pumy, rysie, lwy, tygrysy,
Robią pazurami rysy.

Kochane domowe kotki,
Równie duże robią psotki.
Zrzucą doniczkę,
Przewrócą popielniczkę,
I się cieszą...
a że Jolite lubie to zamiast obrazka niech ma drugie wierszydło Teraz zabawię się Tobą kotku
Poszukam, co jest w Twoim środku
Jak wiele już śmietanki spiłeś?
Odgadnę, co do dzisiaj złowiłeś

Pazurki naostrzę starannie
Odświeżę futerko w fontannie
Dokładnie ustawię pułapkę
Od dawna mam na Ciebie chrapkę

Jestem tylko myszka buro-szara
Na kocie zabawy ciut za stara
Z innych misek mleczko wciąż kłapiesz
Poczekam, aż sam się złapiesz
  #11  
Nieprzeczytane 21-01-2007, 21:22
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

a jak znam Jolite to zaraz mi napisze ,że jej dokuczam . pozdrawiam Cię Grażyna
  #12  
Nieprzeczytane 21-01-2007, 23:31
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Cytat:
Napisał ammi1952
a jak znam Jolite to zaraz mi napisze ,że jej dokuczam . pozdrawiam Cię Grażyna
To mnię jeszcze mało znasz. Zrobiłaś mi (może niechcący ale) przyjemność.Babcię miałam tylko jedną, krótko i daleko (dziadków tylko w drzewie genealogicznym...), a tutaj w dniu babci taka miła niespodzianka! Dziękuję - tylko gifa brakuje!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #13  
Nieprzeczytane 22-01-2007, 22:27
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
  #14  
Nieprzeczytane 24-01-2007, 10:43
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Re kris1

Krystynko - nizależnie od intencji Autorki tego wątku cieszę się, że przyczyniły się one do obdarowania mnię przez Ciebie tak piękną karteczką...Stałam się zachłanna i teraz ściskam kciuki, żeby takich okazji było więcej....
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #15  
Nieprzeczytane 24-01-2007, 11:00
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Strzałka

Jolito.... czyżbyś zwątpiła w szczerość moich intencji? Już się cieszę na następny Twój okrągły JUBILEUSZ... 4 SETKI.... jeszcze kilka notek tylko musisz napisać. Pewna jestem,że Krystynka też przygotuje dla Ciebie stosowne graficzne życzonka.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
  #16  
Nieprzeczytane 24-01-2007, 11:35
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Cytat:
Napisał araukaria
Jolito.... czyżbyś zwątpiła w szczerość moich intencji? Już się cieszę na następny Twój okrągły JUBILEUSZ... 4 SETKI.... jeszcze kilka notek tylko musisz napisać. Pewna jestem,że Krystynka też przygotuje dla Ciebie stosowne graficzne życzonka.
Podejrzewam, że tym razem licznik Twoich postów zaciął sie, bo spoglądam do "nowych postów" i cóż widzę":12.43 - ja,13.00 Ty, 13.08 - Ty, 13.16 - Ty, 13.18 - ja no i za chwilkę ten oto. Wygląda na remis (chociaż nie wiadomo czy jeszcze czegoś nie "smażysz" - przepraszam za "garowe" porównanie). No wiec jak to jest z tym odliczaniem? Może warto zgłosić do Administracji? Pozdrawiam
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #17  
Nieprzeczytane 24-01-2007, 12:00
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Strzałka

Cytat:
Napisał jolita
Podejrzewam, że tym razem licznik Twoich postów zaciął sie, bo spoglądam do "nowych postów" i cóż widzę":12.43 - ja,13.00 Ty, 13.08 - Ty, 13.16 - Ty, 13.18 - ja no i za chwilkę ten oto. Wygląda na remis (chociaż nie wiadomo czy jeszcze czegoś nie "smażysz" - przepraszam za "garowe" porównanie). No wiec jak to jest z tym odliczaniem? Może warto zgłosić do Administracji? Pozdrawiam
Jolita.... zaimponowałaś mi głęboką wiedzą analityczną o swoich i moich poczynaniach na Seniorkach.
Nie mam zamiaru "startować w zawodach".... jak mam ochote na pogadanie to pisze, a jak nie..... to cisza....bo czytam.
Tak na marginesie dodadam, że bardzo oczekuję na Twoich
5 SETEK - bo to będzie pierwsze "pół litra"
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
  #18  
Nieprzeczytane 09-02-2007, 19:59
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Lila do odznaczenia!

Name:  awatar Lili.jpg
Views: 78
Size:  2.0 KBNiniejszym zgłaszam do odznaczenia właścicielkę tegoż awatara za szybkość wypowiadania swoich myśli, co sprawiło, że na dzień dzisiejszy godz.20-tą "popełniła" od wczoraj do dziś 24 posty - a jeszcze nie północ...Szkoda, że przy okazji nie trafiła na swój profil...Życzę dalszej dobrej zabawy!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #19  
Nieprzeczytane 06-04-2007, 23:27
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie gratulacje

dla Destiny ktora ponad 200 razy udzielala odpowiedzi na forum oraz dla tar-ninki ktora niuchronnie zbliza sie do DWUSETKI.
Ciesze sie ogromnie bo akurat z nimi mam wspanialy kontakt

s08manga motylki.jpg .
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #20  
Nieprzeczytane 07-04-2007, 08:04
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie dla Jolitki

pantera.jpgteż kotek, choć nieco większy- z wyrazami stałej sympatii.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.