PDA

View Full Version : Za równymi szansami: cyfrowa edukacja dorosłych - komentarze


Janko48
09-01-2011, 16:08
Komentarz do artykułu: Za równymi szansami: cyfrowa edukacja dorosłych (http://www.senior.pl/130,0,Za-rownymi-szansami-cyfrowa-edukacja-doroslych,10294.html)
--------------------
Polska cyfrowa TAK .Polska zdrowa TAK.Polska bogata TAK.Polska doskonała TAK .Dawanie ,pokazywanie możliwości rozwoju ... jest najlepszą formą pomagania innym .

Każdy może zmienić wszechświat i jest to niezwykle proste.
wystarczy,że zmienić siebie .

Jedynym ograniczeniem jakie napotykamy we wszechświecie ,
jest ograniczenie ,które sami sobie narzucamy.

dzięki chęci poznania ,poznałem komputer,poznałem możliwości internetu ,dotarłem aż tu na tą stronę.
Nagle świat stał się taki bliski .

83.17.74.xxx
25-03-2011, 12:31
Wspaniałą możliwością pogłebienia wiedzy jest nauka języków obcych przez internet. Na stronie www.2mobility.eu dostępny jest darmowy kurs języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego w wersji dla początkujących. Kurs jest przeznaczony dla osób powyżej 50 roku życia.

OPTYMISTA80
04-11-2011, 18:25
Polska cyfrowa TAK .Polska zdrowa TAK.Polska bogata TAK.Polska doskonała TAK .Dawanie ,pokazywanie możliwości rozwoju ... jest najlepszą formą pomagania innym .

Każdy może zmienić wszechświat i jest to niezwykle proste.
wystarczy,że zmienić siebie .

Jedynym ograniczeniem jakie napotykamy we wszechświecie ,
jest ograniczenie ,które sami sobie narzucamy.

dzięki chęci poznania ,poznałem komputer,poznałem możliwości internetu ,dotarłem aż tu na tą stronę.
Nagle świat stał się taki bliski .