PDA

View Full Version : Korepetycje z Internetu :)


Femmedianka
09-02-2011, 00:12
Witam Wszystkich!

Noszę się już długo z pewnym zamiarem, i w końcu postanowiłam go zrealizować. Mianowicie chodzi mi o korepetycje dla Seniorów z Internetu, bądź też komputera.

Bardzo chciałabym się podzielić swoją wiedzą i umiejętnościami z Państwem i wprowadzić Państwa w fascynujący i ciekawy świat Internetu. Pokazać, że wcale nie jest on taki straszny, a wręcz odwrotnie - że może stać się naszym wielkim sprzymierzeńcem i fajną zabawą :)

Zapraszam serdecznie Warszawiaków, którzy mają chęć w miłym towarzystwie zgłębić tajniki Internetu i komputera. Lekcje są dostosowywane indywidualne do potrzeb i zainteresowań. Można wybierać spośród wielu zagadnień, w tym tak potrzebnych dzisiaj jak Facebook, poczta, gadu gadu, skype, wyszukiwanie informacji, programy komputerowe takie jak word czy podstawy programów graficznych np. gimp. Na czym słuchać muzyki, jak oglądać filmy, jak obrabiać zdjęcia itd.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych lub jeśli są jakieś pytania czy sugestie, do kontaktu:

telefon 697 55 00 92 (jeżeli nie będę odbierać, proszę napisać smsa, oddzwonię:))
i dla tych, którzy pocztę mają już opanowaną:) - femmenikita@o2.pl

Na terenie Warszawy możliwość dojazdu do domu z własnym laptopem. Koszt jednej lekcji (60 min) to 50 zł.

modek10
09-02-2011, 18:56
Jeśli chcesz się podzielić z nami swoją wiedzą to zrób to na tym forum a nie za opłatą . Tutaj wszyscy pomagają sobie wzajemnie i nikt nie liczy kosztów. Pomyliłeś forum.