PDA

View Full Version : Prosty sposób na lepsze samopoczucie - komentarze


laba0203
09-02-2011, 11:07
Komentarz do artykułu: Prosty sposób na lepsze samopoczucie (http://www.senior.pl/92,0,Prosty-sposob-na-lepsze-samopoczucie,10801.html)
--------------------
Zgadzam się całkowicie z tym.Człowiek potrzebuje drugiej osoby od pierwszej chwili swojego życia do ostatniego tchnienia.Wiem,jakie to ważne.Towarzyszyłam swojemu mężowi przez całe lata jego choroby,wspierałam,pomagałam,byłam przy nim,gdy odszedł,trzymałam go za rękę,bo wiem,że tego potrzebował.Ateraz jestem sama.Tęsknię do kogoś bliskiego,chciałabym kogoś poznać,znów pokochać i móc liczyć na ten miły, ciepły dotyk kochanego i kochającego człowieka,kiedy będzie taka potrzeba.Mam nadzieję,że los przygotuje dla mnie taki "luksus".

Alunia
09-02-2011, 11:10
Nie lubię jak ktoś mnie tak podpuszcza :mad:

laba0203
09-02-2011, 13:43
Podpuszcza??? Nie rozumiem:confused:

iwko1234
09-02-2011, 13:46
dla mnie takim sposobem jest fitness, taniec i muza....wszystkie problemy idą precz:)) polecam acha jeszcze do tego smaczna kawka i już:)

leszekj
11-03-2011, 16:40
na moje lepsze samopoczucie dziala najlepiej portal randkowy randkidojrzalych.pl

Fiona
11-03-2011, 19:35
odblokuj swoją pocztę na priva...

Zytka 58
11-03-2011, 20:54
Komentarz do artykułu: Prosty sposób na lepsze samopoczucie (http://www.senior.pl/92,0,Prosty-sposob-na-lepsze-samopoczucie,10801.html)
Tęsknię do kogoś bliskiego,chciałabym kogoś poznać,znów pokochać i móc liczyć na ten miły, ciepły dotyk kochanego i kochającego człowieka,kiedy będzie taka potrzeba.Mam nadzieję,że los przygotuje dla mnie taki "luksus".

Laba :) trzeba wierzyc że będzie dobrze , idzie wiosna słoneczko i optymizm, optymizm a wg przysłowia "nie znasz dnia ani godziny" tak w dobrym jak i złym znaczeniu;)
Trzymaj się cieplutko i na pewno znajdziesz swoją "nową/inną" drogę -takie już jest to życie i nikt nam nie obiecywał że będzie łatwo, miło i przyjemnie aż do naszego końca;)

izka84
24-04-2014, 17:52
człowiek już jest tak skonstruowany, że nie może żyć w pojedynkę. To druga osoba powoduje uśmiech na naszych twarzach.Laba będzie dobrze :-)

wnuczek21
26-04-2014, 17:16
Uważam, że każdy potrzebuje bliską osobę, by znaleźć w niej oparcie oraz poradę w trudnych dla nas sytuacjach. Trzeba być również silnym i nie poddawać się przeciwnością losu. Kiedyś na pewno będzie lepiej :).