PDA

View Full Version : Piękne stopy (nie tylko) w karnawale - komentarze

massagewarsaw
11-02-2011, 12:29
Komentarz do artykułu: Piękne stopy (nie tylko) w karnawale (http://www.senior.pl/168,0,Piekne-stopy-nie-tylko-w-karnawale,10845.html)
--------------------
oprocz/zamiast masazu mechanicznego, przez maszyne, nic nie zastapi masazu wykonywanego reka (czy to samomasaz czy w wykonaniu masazysty).

wszystkie rodzaje masazu stop bije tajski masaz stop, wykonywany, oprocz rekoma, rowniez kijkiem do masazu (zeby moc silniej nacisnac nie meczac sie i nie niszczac palcow)

Eliza2
13-02-2011, 16:22
Chodząc przez godzinę w fakirkach masuję stopy zajmując się sprzątaniem mieszkania. :)

Jolusia
13-03-2011, 23:20
a ja mam problem z pękającymi piętami.....może ktoś ma sprawdzony sposób na usunięcie tej przykrej dolegliwości?.....

fredzia44
16-03-2011, 16:32
Jolusia kup sobie z Awonu nawilżajacy balsam do stop z algami "morska bryza/.Ja go używam i jest oky.Zwasze miałam problemy z piętami.

Eliza2
30-03-2011, 12:26
a ja mam problem z pękającymi piętami.....może ktoś ma sprawdzony sposób na usunięcie tej przykrej dolegliwości?.....
W przypadku pękających pięt należy dbać o pozbywanie się rogowaciejącego naskórka i codzienne wcieranie kremów. Ja preferuję te, które zawiarają duże ilości mocznika. W aptece jest dostępny np Cerkoderm 30 (30% mocznika).

elza1302
30-03-2011, 15:19
Nie miałam nigdy problemu z pękającymi piętami. Ale pamiętam ,że moja mama mówiła - żeby mieć ładne pięty to należy na nie sikać. I nigdy nie widziałam ,żeby jej pękały pięty. Chyba coś w tym jest. Posłuchaj Elizy i kup sobie ten krem, może pomoże...