PDA

View Full Version : Moderatorzy społeczni - zgłaszanie propozycji


admin
13-02-2011, 21:34
Nie wszystkie podfora mają swoich moderatorów społecznych, a jest wiele takich, które ich bardzo potrzebują. Moderatorzy, którzy znają dobrze specyfikę danego podforum oraz jego poszczególnych wątków, a przy tym zachowają obiektywizm, znacznie łatwiej i szybciej są w stanie pomóc innym użytkownikom w rozwiązywaniu problemów oraz w "porządkowaniu" wątków, zapobieganiu działalności spamerów, naruszeń prawa autorskiego etc. Moderatorem społecznym może zostać każdy aktywny użytkownik forum, co do którego nie ma zastrzeżeń dotyczących zachowania w Klub Senior Cafe.

UWAGA: funkcja moderatora nie wiąże się z żadną dodatkową "władzą" w postaci dostępu na przykład do danych innych użytkowników.

Ponieważ użytkownicy sami doskonale potrafią ocenić, kto mógłby moderatorem zostać z korzyścią dla całej społeczności KSC, zapraszamy by w tym wątku wpisywać propozycje forumowiczów, których zaakceptowalibyście jako moderatorów na forum. Oczywiście osoby chcące podjąć się takiego zadania mogą również zgłaszać się same.

Ze względu na specyfikę niniejszego tematu, bardzo prosimy o nie dokonywanie w nim dygresji i ścisłe trzymanie się tematyki propozycji moderatorów. Posty niezgodne z tematem będą usuwane lub przenoszone w inne miejsca.

Ewunia
15-02-2011, 11:25
To może ja zacznę - myślę, że wątek Polityka wymagałby dodatkowych moderatorów. I proponuję POLĘ (nie wiem co ona na to, ale IMHO nadaje się idealnie).