PDA

View Full Version : Rezydencja Seniora Erania


rezydencjasenioraerania
07-03-2011, 11:18
Zapraszamy do nowo otwartej Rezydencji seniora Erania położonej nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Ustronie Morskie, nieopodal uzdrowiska Kołobrzeg.

Spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz kultury. Jesteśmy firmą rodzinną i stawiamy na rodzinny klimat naszego ośrodka.

Zajmujemy się pobytami zarówno długo- jaki i krótko-terminowymi. Ceny kształtują się od 4000 wzwyż, w zależności od długości pobytu, zakwaterowania oraz dodatkowych usług.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rezydencja-seniora-erania.pl (http://www.rezydencja-seniora-erania.pl/)

jakempa
15-03-2011, 22:54
Poogladałam galerię, zapoznałam się z warunkami,

Rzeczywiscie superTO JEST TO- DLA POLSKIEGO EMERYTA XXI WIEKU

Centrum.Opieki
16-03-2011, 10:59
Wygląda naprawdę imponująco

wuere'le
16-03-2011, 15:08
Tylko kogo na to stać?

Uka
16-03-2011, 15:42
Nacieszyłam oczy - imponujące, tylko dla kogo ...?:mad:
Naszych emerytów na takie ceny nie stać.
A co dla zwykłego polskiego emeryta proponujecie...?

Doc
16-03-2011, 16:49
Dzień dobry. :)
A można na 1/4 etatu? :confused:

rezydencjasenioraerania
18-03-2011, 10:44
Dziękuję bardzo za miłe słowa.

Kwestia ceny jest oczywiście delikatna, jednak Dom Seniora Erania powstaje z myślą o doskonałej opiece, w rodzinnej atmosferze i w warunkach nieporównywalnych z innymi domami opieki, jakie odwiedziliśmy badając rynek.

jasinek123
18-03-2011, 11:52
rezydencjadlaseniora
Jeżeli mogę prosić Państwa to proszę powtórzyć ofertę
za 30 lat,moja górnicza emerytura będzie akuratna
do wymogów Państwa i zostanie mi jeszcze na tacę w
kościelę!

słodka idiotka
18-03-2011, 12:25
Bardzo piękne to wszystko ale wydaje mi sie, że ten wspaniały ośrodek przeznaczony jest bardziej dla ludzi, którzy swoja emeryturę wypracowali za granicą i stare lata chcą spędzic w kraju. Bo z polska emeryturą to sie raczej nie da

iwko1234
19-03-2011, 05:38
jakoś cen nie mogłam się doszperać ....nie zamieścili żeby zawału nie dostać na wstępie?:)) Wszystko na pierwszy rzut oka wygląda ok. ale najważniejszy jest personel i ich stosunek do seniorów. A tak poza tym to starość się nie udała Bogu:(

aannaa235
19-03-2011, 06:46
Pooglądałam oczy nacieszyłam i sie rozmarzyłam........

słodka idiotka
19-03-2011, 09:24
jakoś cen nie mogłam się doszperać ....nie zamieścili żeby zawału nie dostać na wstępie?:)) Wszystko na pierwszy rzut oka wygląda ok. ale najważniejszy jest personel i ich stosunek do seniorów. A tak poza tym to starość się nie udała Bogu:(

Przeczytaj pierwszy post w tym wątku. Tam podana jest cena. Od 4.ooo zł w górę, w zależności od długości pobytu. Albo może czegoś nie zrozumiałam?....

Mar-Basia
19-03-2011, 09:55
Rezydencja i oferta wygladaja imponujaco. Czytalam komentarze forumowiczow, z ktorymi sie zgadzam. Niestety, dla ogolu polskich emerytow 65+ ceny sa niemozliwe do osiagniecia. Jednak, jest wielu Polakow w wieku seniora, ktorzy pracowali, mieszkaja poza granicami kraju i chetnie spedza czas w tego typu rezydencji, chociazby ze wzgledu na fakt, ze cena wyjsciowa zl. 4'000.-, w tego typu obiekcie prywatnym jezeli ja porownac do cen praktykowanych w EU lub USA, jest niska.


Zapraszamy do nowo otwartej Rezydencji seniora Erania położonej nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Ustronie Morskie, nieopodal uzdrowiska Kołobrzeg.

Spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz kultury. Jesteśmy firmą rodzinną i stawiamy na rodzinny klimat naszego ośrodka.

Zajmujemy się pobytami zarówno długo- jaki i krótko-terminowymi. Ceny kształtują się od 4000 wzwyż, w zależności od długości pobytu, zakwaterowania oraz dodatkowych usług.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rezydencja-seniora-erania.pl (http://www.rezydencja-seniora-erania.pl/)