PDA

View Full Version : O. Rydzyk "nie myśli płacić żadnej kary"


wuere'le
10-03-2011, 17:27
No i mamy butę duchownego.
To po porostu skandal. Mam tylko nadzieję, że tak, jak każdy obywatel, który nie zapłaci zasadzonej kary, ten szarlatan pójdzie po prostu do pierdla.
Jeśli tak się nie stanie, to będzie znaczyło, że w tym kraju niema prawa.
A, przy okazji Prawo i Sprawiedliwość może się wykazać i załatwić Rydzykowi odsiadkę zgodnie ze swoim partyjnym zawołaniem, to by im przydało zwolenników.
Obawiać się nie ma czego, PiS tego nie zrobi, bo oni z prawem i sprawiedliwością dawno się rozeszli.

Lila
10-03-2011, 21:50
No i mamy butę duchownego.
To po porostu skandal. Mam tylko nadzieję, że tak, jak każdy obywatel, który nie zapłaci zasadzonej kary, ten szarlatan pójdzie po prostu do pierdla.
Jeśli tak się nie stanie, to będzie znaczyło, że w tym kraju niema prawa.
A, przy okazji Prawo i Sprawiedliwość może się wykazać i załatwić Rydzykowi odsiadkę zgodnie ze swoim partyjnym zawołaniem, to by im przydało zwolenników.
Obawiać się nie ma czego, PiS tego nie zrobi, bo oni z prawem i sprawiedliwością dawno się rozeszli.
A może uprzejmie wskażesz, z jakiego tytułu partia opozycyjna może wsadzać do pierdla kogokolwiek?

wuere'le
10-03-2011, 22:18
Lila bój się Boga, partia żadna nie może, ale walczyć o sprawiedliwość jak najbardziej.PiS z nazwy zaś tym bardziej.

Lila
10-03-2011, 22:19
Lila bój się Boga, partia żadna nie może, ale walczyć o sprawiedliwość jak najbardziej.PiS z nazwy zaś tym bardziej.

A taka co ma w nazwie 'obywatelska' nie daje rady?
Ani walczyć, ani rządzić?

wuere'le
10-03-2011, 22:53
No w porównaniu z takimi tuzami jak Jarosław, Brudziński czy ta, jak jej tam, Kempa, nikt nie ma szans, o Antku już nie wspominając.
Ale nie odchodźmy od meritum, chodzi przecież o prawo i sprawiedliwość w sprawie szarlatana z Torunia, oszusta Rydzyka. Rozdrabnianie tematu nic tu nie pomoże.
Jak powiedział Julian Tuwim: cyt.
"Lecz nade wszystko - słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo - zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość - sprawiedliwość."
Lila, to poeta wielki napisał, nie ja, a ja się z nim zgadzam.