PDA

View Full Version : I Małopolski Plebiscyt "POZA STEREOTYPEM" - Senior Roku 2006 - komentarze

czort
31-05-2007, 18:21
Komentarz do artykułu: I Małopolski Plebiscyt "POZA STEREOTYPEM" - Senior Roku 2006 (http://www.senior.pl/147,0,I-Malopolski-Plebiscyt-POZA-STEREOTYPEM-Senior-Roku-2006,2334.html)
--------------------
Do ludzi tego typu odnoszę się z poważną rezerwą. Miałem kiedyś z takimi do czynienia. Potrafią zadręczać siebie i otoczenie. " Zagłaskać kota
na śmierć ." Ludzie ci posiadają tzw jedynie słuszną rację i każdy inny
pogląd jest nie do przyjęcia. Dalej, każda akcja jako taka wymaga nakła
dów finansowych / bez pieniędzy nic na świecie się nie dzieje / Oni uwa
żają iż z tytułu swojej społecznej działalności należy im się dużo i za darmo. Takie są moje spostrzeżenia !

Kundzia
31-05-2007, 18:35
To Czorcie masz jakieś złe doświadczenia.Ja znam wiele osób które mogłabym wystawić jako kandydatów na seniora roku i napewno to zrobię,bo to na moim terenie.Są ludzie którzy poświęcają swój czas dla innych i wcale nie oczekują za to zapłaty.Aktywnie działają dla dobra innych i choć to nie ich obowiązek potrafią wyszukać i pomóc wielu ludziom ,którzy sami nie potrafią bądz nie umieją sobie poradzić,i wcale nie musi to być pomoc materialna.

bogda
01-06-2007, 22:22
Powiem Wam tak, są ludzie i ludziska... tak jest w każdym społeczeństwie. Jedni faktycznie robią dużo i udzielają się bezinteresownie, pomagają innym, nie oczekują na pochwały czy też poklask, ale są też i tacy co robią to tylko dla kariery, żeby się pokazać jacy to oni są dobrzy i tylko czekają aby ich zauważyć i pochwalić. W artykule tym wymieniono różne organizacje, które mogą zgłaszać kandydatów....Lucynko moja miła, takie zgłoszenie od osoby fizycznej to ma chyba marne szanse na uplasowanie się chociażby tylko w czołówce kandydatów...

duszka07
10-06-2007, 23:30
Tak? Tylko organizacje mają prawo zgłaszać? Samych swoich, jak mniemam? Szkoda jednak, ze taka inicjatywa nie jest nagłośniona i ogólnokrajowa. W tym medialnym zalewie polityki, gwałtów, morderstw, przekrętów itp. byłyby to jasniejsze punkty naszej polskiej codzienności.

tusiaczek
23-06-2009, 10:10
Interesujące i godne polecenia wypowiedzi. Czytałam o aktywnych seniorach ostatnio też ciekawy artykuł na http://senior.netbird.pl/ i muszę przyznać, że dowiedziałam się przy okazji wielu ciekawych rzeczy, które przyznam mnie zaskoczyły. Może ktoś podrzuci mi jeszcze jakieś informacje.