PDA

View Full Version : Najlepsze oferty podróży!:)


ostatniemiejsca
26-04-2011, 12:04
wiadomość usunięta - spam

nieradosc
27-05-2011, 11:45
A ja wam polecam belvillę (http://www.belvilla.pl/). Wynajmowałam dom wakacyjny z mężem dwa miesiące temu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko świeżutko przygotowane, pościel czysta, była kuchenka, pralka a nawet mikrofalówka. Jak nam się nie chciało więcej wychodzić to gotowałam coś w domu ale zazwyczaj staraliśmy się pospacerować po plaży i podziwialiśmy latarnię morską (http://pl.123rf.com/photo_561516_latarnia-morska-z-wyspy-sylt-niemcy.html). Pokochaliśmy północną Europę. I tym razem planujemy niekoniecznie może gdzieś dalej tylko poprostu spędzimy wakacje nad polskim morzem. Nie byliśmy tam chyba już z dziesięć lat. Ciekawa już nawet jestem. Widok Bałtyku (http://fotoforum.gazeta.pl/k/Ba%25B3tyk.html) w lipcu będzie na pewno niezapomniany.

Boga
08-07-2011, 16:34
A ja nic nie polecam tylko szukam. Potrzebuję spędzić 3-4 dni od 13/14 do16 lipca w Kołobrzegu.Szukam taniego noclegu , bez żadnych wymagań, ale dla jednej osoby. Wiem że zbyt późno to robię, ale wcześniej nie wiedziałam że będę potrzebowała. Mogła by być zachodnia część, bo tam mogę dojechać MPK, bo niestety będę bez samochodu więc w grę wchodzi tylko Kołobrzeg. Owszem są jeszcze wolne pokoje 3-4 osobowe, ale pojedyncza sztuka to problem. Nigdy sama i to bez samochodu nigdzie nie jeździłam. Teraz widzę jak źle być "samotnikiem".Czy ktoś był ostatnio w Kołobrzegu? Czy tam dalej stoją na dworcu łapacze na noclegi czy w dobie internetu ten proceder już zaginął???
A może ktoś z Państwa zna jakiś telefon gdzie mogłabym jeszcze zadzwonić? Pomóżcie proszę.

Marii
08-07-2011, 20:46
Boga jedz w ciemno. Na dworcu jak dawniej stoja ludzie i oferuja kwatery, na pewno cos znajdziesz:)
Pozdrawiam i zycze udanego pobytu w Kolobrzegu....

Boga
08-07-2011, 23:37
Dzięki Marii tak chyba muszę zrobić. Pozdrawiam

Brunek_L
11-07-2011, 13:36
Planuję w tym roku sprawić żonie niespodziankę i zabrać ją na wakacje jej marzeń do Portugalii. Znalazłem w jednym biurze podróży ofertę "Czar Portugalii", objazdówka po najciekawszych i najładniejszych miejscach. Alfa star chyba jest solidnym biurem? Chcę lecieć z dobrym organizatorem, bo okazja jest szczególna, 35 rocznica ślubu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik!

Brunek_L
27-09-2011, 21:02
Słuchajcie, wróciłem! Wakacje fantastyczne jestem oczarowany Portugalią. Ten kraj jest cudowny! Kuchnia, kultura, ludzie, sztuka... klimat niepowtarzalny! Bawiliśmy się świetnie, żona zachwycona. Przywiozła mnóstwo przypraw i przepisów, które powoli na mnie "testuje", ale mnie jedzenie tam wyjątkowo smakowało także cieszę się, że w Polsce też mogę próbować niektórych smaków. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem!