PDA

View Full Version : Boimy się biedy. Oszczędzamy nawet na żywności i ubraniach - komentarze

82.139.12.xxx
22-05-2011, 17:10
Komentarz do artykułu: Boimy się biedy. Oszczędzamy nawet na żywności i ubraniach (http://www.finanse.senior.pl/98,0,Boimy-sie-biedy-Oszczedzamy-nawet-na-zywnosci-i-ubraniach,11518.html)
--------------------
Jak mogę nie oszczędzać na wszystkim.Na zycie po wszystkich opłatach z lekami włącznie zostaje mi 154 ,- zł.Dobrze, ze mam internet, bo na gazety mnie już niestać.Ja nawet nie pamiętam smaku lodów.A mam DOPIERO 67 lat.

baburka
24-05-2011, 15:26
Jak mogę nie oszczędzać na wszystkim.Na zycie po wszystkich opłatach z lekami włącznie zostaje mi 154 ,- zł.Dobrze, ze mam internet, bo na gazety mnie już niestać.Ja nawet nie pamiętam smaku lodów.A mam DOPIERO 67 lat.
Twój dramat powiela się za każdą ze ścian wieżowca, czai się w korytarzach kamienic. Jest tak powszechny, wstydliwy i nierozwiązalny, że lepiej milczeć na jego temat.:confused: Dziś jechałam autobusem ze starymi kobietami. Ubrane były przedziwnie. Ja wiem, że to nie przez brak gustu czy obeznania w tym, co modne.
Głodowe emerytury i renty to problem zamiatany pod dywan. :mad: :mad: :mad: