PDA

View Full Version : Rośliny: letnie nawożenie - komentarze


Skorpion 51
15-06-2007, 17:49
Komentarz do artykułu: Rośliny: letnie nawożenie (http://www.senior.pl/124,0,Rosliny-letnie-nawozenie,2380.html)
--------------------
Każda porada w ogrodzie się przyda,napewno wielu znas skorzysta.Ale niewielu się przyzna z korzysici jakie płyną ,z tych porad .Mimo wieku jeszcze można się dużo nauczyć ,aby ogród był ozdobą.

polusi
05-12-2007, 09:42
witam ,jestem nowa parę postów wpisałam w rośliny domowe i w ogrody i nie moge już ich znaleść,czy jest opcja moje posty -odpowiedzi przeglądaj?????

an_inna
05-12-2007, 09:44
witam ,jestem nowa parę postów wpisałam w rośliny domowe i w ogrody i nie moge już ich znaleść,czy jest opcja moje posty -odpowiedzi przeglądaj?????
Subskrypcja wątków?

szekla
05-12-2007, 09:51
witam ,jestem nowa parę postów wpisałam w rośliny domowe i w ogrody i nie moge już ich znaleść,czy jest opcja moje posty -odpowiedzi przeglądaj?????
jest w twoim profilu opcja pokaż posty Polusia ,po nich powinnas znaleźć watki w których są :)

kufa86
05-12-2007, 11:12
Artykuł z czerwca, ale niech będzie.
Najważniejsze jest unikniecie nadgorliwości w nawożeniu, szczególnie przy roślinach doniczkowych.
Za duże stężenie nawozów może spowodować tzw suszę fizjologiczną - niby woda w glebie jest, a roślina nie może jej pobrać i więdnie.
Przenawożenie azotem powoduje wyciąganie się roślin, mogą się łamać i słabo kwitną.

polusi
06-12-2007, 07:57
bardzo dziękuję wszystkim za podpowiedż