PDA

View Full Version : Zaczyna się polska Prezydencja w Radzie Unii Europejskiej - komentarze


karramba
01-07-2011, 14:33
Komentarz do artykułu: Zaczyna się polska Prezydencja w Radzie Unii Europejskiej (http://www.zycie.senior.pl/147,0,Zaczyna-sie-polska-Prezydencja-w-Radzie-Unii-Europejskiej,11845.html)
--------------------
Polecam: Prezydencja, czyli megawrzuta

Piątek, 1 lipca (09:46) http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/prezydencja-czyli-megawrzuta,1662321

Wszystkim, którzy ulegli entuzjazmowi, jaki to sukces i radość i duma, a zwłaszcza tym, którzy ten entuzjazm usilnie krzewią, pozwolę sobie zadać jedno pytanie: czy w ogóle wiedzą, czemu Polska od dzisiaj "przewodzi"?
Nie, nie "Europie"......................................... ..............................

jolita
01-07-2011, 15:14
Obawiam się kompromitacji której już nie raz zdarzało się nam doświadczyć.

wuere'le
01-07-2011, 17:45
Czyli, ze wszytko widzisz tylko w takich kolorach?

45585

Szkoda!!!
Nie jestem wprawdzie zwolennikiem PO, ale nie można wszystkiego negować przecież.Trochę wiary trzeba mieć.

gratka
01-07-2011, 18:07
Zapewne nie bedzie latwo. Nie tylko nam - trudnosci ekonomiczne, polityczne i spoleczne przezywa cala Unia. Idea pokojowej wiezi i wspolpracy miedzy narodami i plynacej stad radosci jest tak piekna, ze obawiam sie o trwalosc Unii. Nie ma latwego piekna.
Nasza prezydencja dobrze sie zaczela, mam dobre wrazenie z ogladania posiedzenia sejmu.

jolita
01-07-2011, 18:56
Nie jestem wprawdzie zwolennikiem PO, ale nie można wszystkiego negować przecież.Trochę wiary trzeba mieć.
A ja - na "bezrybiu" jestem zwolenniczką P.O.co nie znaczy że muszę być bezkrytyczna.

p.s. czy zauważyliście że utworzone zostały 2 wątki o wspólnym temacie?

blond50
01-07-2011, 21:14
A ja sie ciesze...jestem zwolenniczka PO - mysle, bedzie dobrze -jest to wielkie wyzwanie dla Polski....czy nie ?

Zdzisia
02-07-2011, 19:47
A ja sie ciesze...jestem zwolenniczka PO - mysle, bedzie dobrze -jest to wielkie wyzwanie dla Polski....czy nie ?
:D :D Ja też, ja też!

wankabor
02-07-2011, 20:02
A ja sie ciesze...jestem zwolenniczka PO - mysle, bedzie dobrze -jest to wielkie wyzwanie dla Polski....czy nie ?

Jesteś w małym błędzie. Prezydencja nie ma żadnych uprawnień i właściwie żadnego znaczenia. Taki sobie PR. Wszystkie decyzje podejmuje Bruksela. Żadne z dotychczasowych państw nie zrobiło nic i Polska też nic nie zrobi. Pobawią się , forsy wydadzą i na tym się skończy. Donald Tombak liczy , że zarobi jakieś punkty i utrzyma się u władzy. Gdyby naród był troszkę mądrzejszy to wyciąłby w pień to stare AWS czyli PO i PiS. Ponownie podaje ten link o zasługach obecnego premier http://leszek-miller.blog.onet.pl/5219167,429967140,1,200,200,88918583,430050764,659 6546,50,forum.html

Zdzisia
02-07-2011, 20:14
Jesteś w małym błędzie. Prezydencja nie ma żadnych uprawnień i właściwie żadnego znaczenia. Taki sobie PR. Wszystkie decyzje podejmuje Bruksela. Żadne z dotychczasowych państw nie zrobiło nic i Polska też nic nie zrobi. Pobawią się , forsy wydadzą i na tym się skończy. Donald Tombak liczy , że zarobi jakieś punkty i utrzyma się u władzy. Gdyby naród był troszkę mądrzejszy to wyciąłby w pień to stare AWS czyli PO i PiS. Ponownie podaje ten link o zasługach obecnego premier http://leszek-miller.blog.onet.pl/5219167,429967140,1,200,200,88918583,430050764,659 6546,50,forum.html
:rolleyes: Tekst iście przedwyborczy.Chcesz wyciąć w pień PO i PIS i objąć władzę razem z SLD?Leszek Miller to dinozaur, z niejednego pieca chleb jadł i w mijaniu się z prawdą jest mistrzem. Wierzę,że naród jest mądrzejszy od Ciebie.

wankabor
02-07-2011, 20:33
:rolleyes: Tekst iście przedwyborczy.Chcesz wyciąć w pień PO i PIS i objąć władzę razem z SLD?Leszek Miller to dinozaur, z niejednego pieca chleb jadł i w mijaniu się z prawdą jest mistrzem. Wierzę,że naród jest mądrzejszy od Ciebie.
Ja nigdy do żadnej władzy się nie pchałam, a tym bardziej teraz skoro mam już 75 lat.
P. Leszek Miller dlatego ,że z niejednego pieca jadł chleb, to jest najmądrzejszy, najbardziej inteligentny, doświadczony i zasłużony dla Polski polityk. Żaden inny pseudo-polityk nie dorasta mu do pięt.
Część narodu na pewno jest tak mądra jak ja, i wybierze właściwych przedstawicieli. Nieszczęściem jest to, co widać, słychać i czuć, że trochę społeczeństwa jest mniej mądrych
i dadzą się omamić oszukańczej propagandzie AWS czyli PO-PiS

blond50
03-07-2011, 14:15
Tez mi przykład : Leszek Miller...to dopiero karierowicz ! Szkoda słow ! Juz miał swoje piec minut i powinien teraz siedziec cicho i nie pluc ...na kogo sie da ! Swoje tata...te dobre przezyłam w "ich" czasie , na ktory nie narzekam! A teraz- kazdemu sie cos nie podoba i kazdy rzad tez sie nie sprawdza....bo naobiecywał i ...tyle ! Nigdy do rzadnej partii nie nalezałam i teraz na stare lata, to tylko słucham tych narzekajacych ! A tak naprawde,to chyba tylko emeryci maja ciezko...i to tez nie wszyscy ! Gdybym....to np ja byla na miejscu naszego premiera i musiała sluchac ...tego wszystkiego złego ...wszystkie " kataklizmy" ..to jego wina- to rzuciłam bym ta "szarpanine" i niech sobie POLACY GENIUSZE !!! sami radza ! Bo krytykowac jest bardzo łatwo !

wankabor
03-07-2011, 15:08
Tez mi przykład : Leszek Miller...to dopiero karierowicz ! Szkoda słow ! Juz miał swoje piec minut i powinien teraz siedziec cicho i nie pluc ...na kogo sie da !

Może byś trochę trzeźwo spojrzał/a na rzeczywistość i nie oceniał/a człowieka na podstawie kłamliwej propagandy Donalda czy Kaczora. Oni już stosowali stalinowskie metody eliminacji przeciwnika politycznego.Przypomnij sobie w jak podły, oszczerczy sposób wyeliminowali Cimoszewicza w wyborach prezydenckich. Przypomnij sobie działalność Kaczora w tworzeniu oszczerczych oskarżeń i prowokacji w stosunku do rożnych ludzi. A śmierć B. Blidy to ukoronowanie jego stalinowskich metod rządzenia.
A co złego zrobił L. Miller. Poczytaj sobie życiorys Millera. Nie miał roku jak został sam z matką. To człowiek z ludu i dla ludu. Własną ciężką pracą doszedł do sukcesu, a nie jakieś karierowiczostwo. Nienawiść do ludzi sukcesu i prawdziwych Polaków jest tak wielka, że poprzez następną prowokację (zmyśloną aferę Rywina) odsunięto go od władzy.

Cicho to powinni siedzieć tacy jak Ty i nie pluć na zasłużonych POLAKOW.

blond50
03-07-2011, 23:48
Oj przepraszam ! Ja na nikogo nie pluje ! I nie rozumiem dlaczego mam siedziec cicho! Uwazasz sie za taka alfa i omega? Nie uwazasz ,ze kazdy ma swoje zdanie ? Skoro "dalas" mi do przeczytania BLOG MILLERA...co zrobilam...moze to czy tam pluje...poczytasz jeszcze raz ??? Jesli chodzi o Kaczynskiego.. i cała jego bande z wszczepiona wscieklizna.to nie dyskutuje wogole z nikim na ich temat i całej "sprawy" smolenskiej...bo mnie zaraz mdli !
Jesli chodzi o premiera -to jakos nie "mam szczescia", zeby słyszec o opluwaniu i ordynardym traktowaniu kogo kolwiek...A co złego zrobił Miller...???nie ma ideałow i on tez sie do nich nie zalicza!A jak bylo z Cimoszewiczem...tez dokladnie pamietam !Masz racje co do afery Rywina- siedział...ani wział...ani dal ...ale to jak pamietasz byla robota Michnika !
Ludzi sukcesu podziwiam...a teraz stawiam na młodych...to ich czas !