PDA

View Full Version : Praca dodatkowa dla seniora (dam)


Renatta
02-07-2011, 15:13
Oferuję pracę dodatkową lub na stałe - to zależy od Ciebie.
Praca w miejscu zamieszkania i nie tylko. :-)
Tak naprawdę to zarabianie przy okazji - bo nie trzeba się dużo napracować. Wystarczy tu i tam podrzucić katalog, na przykład przy okazji zakupów, wizyty u dentysty, kosmetyczki czy rodzinnej imprezy itp.
Świetna oferta dla osób, które chcą spróbować swoich sił jako konsultant/ka.
Zasady są proste:
- zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy
- masz 14 dniowy termin płatności
- przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15%
- masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań
- jako nowy/a konsultant/ka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start
- masz nielimitowany czas pracy i zarobki
- zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości
- JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi tylko 1 zł
Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku, to właśnie jest oferta dla Ciebie.
Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając dane w poniższym linku: http://porozmawialnia.vot.pl/betterware/
W danych sponsora wpisz: PL-48942, Renata Dembińska.
Niezwłocznie po rejestracji wysyłam gratisowe katalogi.
Rejestracja nie wiąże się z żadnymi kosztami. Masz pytania? Pisz!
renatka383@wp.pl GG 5665363
Praca dla osób od 18 lat!

jasia.cichocka
01-03-2012, 04:48
Może coś bardziej aktualnego?
Nina

Misiaczek
26-03-2012, 16:35
Praca dla każdego kto chce być aktywny i zarobić niezależnie od tego jakie ma doświadczenie, iloma językami włada ani jak ładnie się uśmiecha. Niezależnie od tego czy jest z wielkiego miasta czy małej wioski. Wystarczy, że ma chęci, grono znajomych zarówno tych "za płotem" jak i setki kilometrów od miejsca zamieszkania. Praca dla każdego z nas bo każdy z nas chce być jeszcze w tym życiu potrzebny.
Praca bez limitów czasu, bez norm do wyrobienia, bez przymusu za to dająca mnóstwo zadowolenia i do tego godne "kieszonkowe".
Jeśli jestes zainteresowana/y czekam na info na wiechu1@poczta.onet.pl to przekażę wszystkie niezbędne informacje

jasia.cichocka
16-04-2012, 11:58
:) jestem zainteresowana praca dodatkową, prosze o konkretna oferte na mój adres e-mail.
Nina

Doni
18-04-2012, 14:09
Wiechu - Twoja poczta nie przyjmuje. Mieszkam w Górach Świętokrzyskich. Dom z ogrodem. Szukam dodatkowego zajęcia.

Misiaczek
19-04-2012, 09:17
Juz odblokowałem opcję otrzymywania wiadomości. Pozdrawiam, czekam na pytania

matisek
20-04-2012, 11:21
Szkoda, że nie podałeś więcej szczegółów odnośnie charakteru pracy. A swoja droga to jest jakaś umowa czy można sobie odpuścić pit-y (http://www.pitpro.pl)? ;)

Doni
20-04-2012, 16:11
Niestety w dalszym ciągu nie mogę do Ciebie Wiechu napisać. Może spróbuj Ty do mnie na: wielka777@onet.pl

Markbiz
21-04-2012, 07:30
Poszukuję osób do wspólnego administrowania kilku stron WWW.
Obowiązki : pisanie artykułów i prowadzenie samodzielnie działów tematycznych.
Tematyka : biznesowa, hobbystyczna, informacje dla wieku 50+, medycyna, społeczna.
Wskazane : doświadczenie, samodzielność, znajomość PC oraz programów Office, hobby, wiek 50+, zainteresowanie branżą IT...
Oferuję ciekawe rozwojowe formy współpracy z możliwością dodatkowych dochodów.
Duża ilość materiałów informacyjnych oraz wsparcie informatyczne online.
Zgłoszenia z adresem email wyłącznie na priv.

kometa2
30-07-2012, 08:44
Czy to nadal aktualne? Dopiero teraz przeczytałam tę interesującą wiadomość - była dziennikarka i tłumaczka z Warszawy

mirena50
18-10-2012, 22:48
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl

seniorARC
22-10-2012, 12:32
Szukasz ciekawej pracy?

Mamy dla Ciebie ofertę współpracy na stanowisku teleankietera.
Praca dwuzmianowa,
stawki godzinowe,
bardzo dobry dojazd do pracy (METRO PLAC WILSONA).
elastyczny grafik
miła atmosfera

Wymagamy:

co najmniej średniego wykształcenia,
sprawnej obsługi komputera
dobrej dykcji.
Jesteś zainteresowany? Wyślij do nas swoje CV. Zdobądź doświadczenie w naszej firmie.

EdytaPietr
10-09-2014, 12:14
W związku z realizacją projektu pn. „ACTIV 50+ - instrumenty wspierające aktywność zawodową pracowników” poszukujemy: Osób po 50 roku życia, pracujących w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, do testowania NAWIGATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Testowanie obejmuje:

Udział w jednodniowym spotkaniu (maksymalnie 8 godz.),
Przygotowanie dowolnego biznes planu przy użyciu NAWIGATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI,
Wypełnienie ankiety oceniającej NAWIGATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

W ramach współpracy oferujemy:

o Diagnozę kompetencji zawodowych przy użyciu innowacyjnego testu,

o Możliwość przygotowania biznes planu w oparciu o innowacyjne narzędzie,

o Atrakcyjne wynagrodzenie.



Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 443 02 35 lub przesłanie CV na adres e-mail mszeremeta@um.warszawa.pl.

Zapytanie ofertowe związane z rekrutacją znajdą Państwo w zakładce: http://europa.um.warszawa.pl/aktualnosci/testowanie-narz-dzia-nawigator-przedsi-biorczo-ci

AmeliaA66
26-04-2023, 21:33
Jeśli interesuje Cię praca jako hydraulik za granicą (https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/q/hydraulik/l/holandia/), to warto zajrzeć na portal FachPraca. Tam znajdziesz wiele ofert pracy w Holandii dla fachowców takich jak Ty. Dlatego też po prostu nie czekaj, przejrzyj dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie. Oferty pracy za granicą to świetna okazja na rozwój kariery oraz zdobycie nowych doświadczeń zawodowych. Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami jak się poszukiwania udały.