PDA

View Full Version : Poszukuję osób starszych, chętnych i otwartych do wypowiedzenia się na temat UTW


miraz6
19-07-2011, 12:32
Witam serdecznie.

Poszukuję chętnych osób do rozmowy(drogą mailową) na temat działalności edukacyjnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Piszę pracę magisterską na temat uczenia się osób starszych i wpływu edukacji lub jej braku na rozwój, zdrowie i funkcjonowanie seniora. Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt na mojego maila miraz6@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie
Ewa z Wrocławia

Jadzia_G
19-07-2011, 17:45
Witam serdecznie.

Poszukuję chętnych osób do rozmowy(drogą mailową) na temat działalności edukacyjnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Piszę pracę magisterską na temat uczenia się osób starszych i wpływu edukacji lub jej braku na rozwój, zdrowie i funkcjonowanie seniora. Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt na mojego maila miraz6@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie
Ewa z Wrocławia
Witaj Ewo- napewno znajdzie się kilka osób, które odpowiedzą na Twoje pytania, ale zadaj je w formie- Ankiety.
Pozdrawiam.

jasinek123
19-07-2011, 17:51
Miła Mireczko
żle zaczełaś,nikt z nas nie da Ci swego adresu
e-mailowego
Zacznij jak radzi Jadzia!

miraz6
20-07-2011, 13:35
Dzień dobry.

Dziękuję za cenne sugestie. Państwa obawy dotyczące korespondencji mailowej są uzasadnione i przeze mnie jak najbardziej zrozumiałe.Przychylając się do pomysłu Pani Jadwigi zamieściłam zatem na stronie internetowej ankietę z pytaniami otwartymi.
Link podaję poniżej. Będę wdzięczna za każdą wypowiedź oraz komentarz z Państwa strony. Serdecznie zapraszam.

http://moje-ankiety.pl/respond-13089/sec-Ksno3QBr.html



Pozdrawiam
Ewa

miraz6
28-07-2011, 12:30
Witam Państwa ponownie.

Bardzo chciałabym podziękować za ankiety, które już otrzymałam. Każda opinia jest dla mnie bardzo ważna. Pragnę zachęcić jeszcze raz do wzięcia udziału w badaniu tych Seniorów, którzy chcieliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dla ułatwienia ponownie podaję link http://moje-ankiety.pl/respond-13089/sec-Ksno3QBr.html Ankieta jest dostępna i aktywna przez cały czas, zapraszam do wypowiedzenia się w kwestiach ważnych i interesujących dla Państwa. Pragnę również podziękować tym osobom, które zechciały wypowiedzieć się prywatnie w drodze mailowej. Jestem wdzięczna za ciepłe treści i pozytywne przesłanie.Gdybyście Państwo mieli potrzebę wymiany doświadczeń i wiedzy, uwag lub wątpliwości, to serdecznie zapraszam do kontaktu miraz6@wp.pl Chętnie odpiszę na każdą wiadomość. Dziękuję za dotychczasową współpracę i zachęcam do dalszej.

Pozdrawiam ciepło
Ewa