PDA

View Full Version : Spójrz na nowo na wakacyjną Polskę - komentarze


85.89.189.xxx
30-07-2011, 16:34
Komentarz do artykułu: Spójrz na nowo na wakacyjną Polskę (http://www.pasje.senior.pl/124,0,Spojrz-na-nowo-na-wakacyjna-Polske,12035.html)
--------------------
Polska to naprawde piekny Kraj tutaj warto spedzic urlop/wypoczac/Czy byliscie na ruchomych wydmach w Lebie sa cudowne i za kazdym razem ,kiedy je odwiedzam sa inne /inaczej wygladaja/.A byliscie juz w malej miejscowosci w woj;Lodzkim,ktora zwie sie Uniejow jest tam pieknie plynie rzeka Warta ,a nad warta malownicz sredniowieczny Zamek,ta doipiero spokojnie uplywa czas.Sa tam rownie Baseny Termalne.Warto tam pojechac.Milego wypoczynku dla Wszystkich,ktorzy lubia spedzac urlop w Polsce,tu sie dobrze wypoczywa.

ewiko
15-08-2011, 17:30
Urlop spędzamy z mężem tylko i wyłącznie w Polsce. Jest piękna więc po co szukać wrażeń gdzieś daleko poza granicami. Nawet nad morzem można znaleźć miejsca gdzie na plaży jesteśmy sami. Poza tym wyjeżdżamy po sezonie więc wszędzie jest cicho i spokojnie. Ostatnio wyjeżdżamy w Bory Tucholskie gdzie łączymy przyjemne z pożytecznym....... grzybobranie,pływanie kajakiem i napawanie się ciszą. SUPER.

tomeh
02-09-2011, 18:10
Potwierdzam polska jest ładna, turystycznie odrobinę zacofana a nawet jeszcze wcale nie rozwinięta na wysokim poziomie i jakości. Ale warto ją zwiedzać