PDA

View Full Version : Naturalne sposoby anti-aging cz. II - komentarze


elzbietab44
03-08-2011, 11:02
Komentarz do artykułu: Naturalne sposoby anti-aging cz. II (http://www.uroda.senior.pl/168,0,Naturalne-sposoby-anti-aging-cz-II,12085.html)
--------------------
Wszystko piękne,większości emerytom jest znane,ale może napiszecie jak z średniej emerytury np 12oo,- przy opłatach 6oo,- te porady zastosować.

10.82.98.xxx
03-08-2011, 13:57
Wszystko piękne,większości emerytom jest znane,ale może napiszecie jak z średniej emerytury np 12oo,- przy opłatach 6oo,- te porady zastosować.
Po kolei: orzechy włoskie nie są tak drogie, żeby nie można było sobie pozwolić, oliwa z oliwek też już bywa w cenie sensownej, a z tłustych ryb mamy tanie śledzie, które pewnie często się na stołach pojawiają.

jedzenie jak opisują w punkcie drugim chwalić Boga w Polsce jest tańsze niż fastfoody więc dla emerytów dostępniejsze

masażu można się nauczyć samodzielnie i nawzajem sobie roić z mężem lub przyjaciółką - darmowych szkoleń jest pod dostatkiem a i instruktaże w necie też są

słońce jest jeszcze za darmo, medytacja też

na jagody mamy aktualnie sezon jak za drogie na rynku to do lasu i mamy dwie korzyści zdrowotne w jednym

soki od dawna wyciskam przedpotopową sokowirówką ze wszystkiego co się nawinie, mam świeżutkie, bez konserwantów i za śmieszne pieniądze (kupuję na targu najtańsze owoce i warzywa, nawet zimą nie wychodzą drogo). A jak sokowirówki brak to zamówić od rodziny na najbliższy prezent zamiast kolejnych zbędnych durnostojek.

jak widać to nie są drogie rady - ale trzeba chcieć cokolwiek robić oprócz marudzenia jak nam źle

elzbietab44
04-08-2011, 15:38
Tak jak u naszych polityków.Nic dodać ,nic ująć.Zyczę dalej tyle optymizmu,to rzeczywiście jest za darmo i jakie ważne.