PDA

View Full Version : Punkty reputacji - Zabawa na sto dwa..!


Bajadera07
11-08-2011, 09:09
Fajny był ten seniorek.... ale to było kiedyś... Teraz, im więcej ulepszeń i udogodnień, tym większy mętlik i o zwadę łatwiej.
Wraz z możliwością anonimowego walenia po pysku... ruszył cała parą "wyścig szczurów"....
Uruchomił się system: "Jestem lepsza nie dlatego , że jestem dobra, ale dlatego, że inni są gorsi"...
Ja się dobrze bawię, ale inni ..niekoniecznie.
Zakładam ankietę ...kliknij : jesteś za , przeciw lub ci to wisi...
Tylko jeden klik :tongue: :confused: :icon_eek: !!!

Scarlett
11-08-2011, 09:29
Punkciki rozdają sobie w kółkach wzajemnej adoracji, które mają już na liczniku po 150 i więcej, bo przecież, żeby wrócić do danej osoby, trzeba pyknąć w piętnaście osób, a wiec strzelają komu popadnie, na oślep i tak trafiło na biedną Lawendę, która mrówki nie skrzywdzi.:icon_eek: :icon_eek:
Kółeczka wzajemnej adoracji, są aż nadto widoczne
w rozszerzającej się po prawej stronie profilu gamie zielonych punkcików.:D :D :D
Wisi mi:D :D

Anielka
11-08-2011, 09:45
Mnie osobiście to wisi,ale znowu zaczyna być bardzo widoczne TWA a juz było tak przyjemnie.No cóż ?samo życie.Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia wszystkim,absolutnie wszystkim życzę.

http://img4.hostingpics.net/pics/22943256kolkograniastebuzkifo.gif (http://www.hostingpics.net/viewer.php?id=22943256kolkograniastebuzkifo.gif)

Krycha.
11-08-2011, 09:54
Celem wyjaśnienia.
Dla mnie ten problem absolutnie nie istnieje! Nie ruszyłam wagi przy żadnym poście i nie zrobię tego, ani na plus - ani na minus.

babciela
11-08-2011, 10:03
Od razu mowiłam, ze zniesc to testowanie czy ankietowanie- donosy niechaj bywaja na innych forach- tu NIE.Ja wczoraj kliknelam - nawet nie wiem w co i wyskoczyla mi moja punktacja- mnie nie jest potrzebna zadna ocena moich wypowiedzi.Piszę to co mam pisac i koniec-nikogo nie obrazajac-jestem zwolenniczka "walenia po pysku" niż donosicielstwa.Co zreszta bylo widoczne z moja zwada ze Scarlett- widoczne moje oburzone wpisy do Admina- ale nie anonimowo.

babciela
11-08-2011, 10:07
I proszę mi wyjasnic po co to wszystko?te punkty dodatnie czy ujemne - czemu maja sluzyć-bedą nas karac-pisemnie-materialnie- wiezieniem?

Bajadera07
11-08-2011, 10:10
Ale by było fajnie, gdyby nagle przy każdym punkcie pojawiła się informacja systemowa, kto jest nadawcą .... I żeby to zadziałało wstecz.
Może w ustawieniach systemu reputacji jest taka funkcja, tylko admini jej nie zaptaszkowali...???
Byłby niezły ubaw, gdyby się okazało, że "minusik" z niewybrednym komentarzem zafundował nam ktoś, kto na naszym profilu wkleja kwiatki, życzenia, przesyła buziolki... na wątku przyklaskuje , potakuje ...
Chyba bym zajadów dostała ze śmiechu...:D

Anielka
11-08-2011, 10:17
Ale by było fajnie, gdyby nagle przy każdym punkcie pojawiła się informacja systemowa, kto jest nadawcą .... I żeby to zadziałało wstecz.
Może w ustawieniach systemu reputacji jest taka funkcja, tylko admini jej nie zaptaszkowali...???
Byłby niezły ubaw, gdyby się okazało, że "minusik" z niewybrednym komentarzem zafundował nam ktoś, kto na naszym profilu wkleja kwiatki, życzenia, przesyła buziolki... na wątku przyklaskuje , potakuje ...
Chyba bym zajadów dostała ze śmiechu...:D

Podejrzewam,ze nie Ty jedna/ o zajadach myślę/.Pozdrawiam :)

Lila
11-08-2011, 10:32
Eee no.
Wyobrażacie sobie moje gorące podziękowanie za ''dno i parę metrów mułu''???:D :D :D :D
O matko!

Cóż. Do miłego.:D

Jolina
11-08-2011, 11:11
Anielko, Bogdo tak samo myślę i podpisuję się pod Wawszymi #
Tak jak Krysia, ani przez myśl mi nie przeszło , by ruszyć to coś.
A nuż zagłosowałabym przeciw sobie :D
Ja już wczoraj na naszym Kuj-Pomskim w # do Wiesi,
wyraziłam swoje wątpliwości i co o tym myślę.
Już zagłosowałam na Bogny ankiecie, oczywiści na ...znieść system całkowicie.

Anielko, oj byłby ubaw na sto fajerek.

jasinek123
11-08-2011, 12:04
Eee no.
Wyobrażacie sobie moje gorące podziękowanie za ''dno i parę metrów mułu''???:D :D :D :D
O matko!

Cóż. Do miłego.:D

Dziwne lub obłudne!!

Przecież masz plus 50:rolleyes: :rolleyes:

Lila
11-08-2011, 12:11
Dziwne lub obłudne!!

Przecież masz plus 50:rolleyes: :rolleyes:

A co? przesłać ci screena? bo mam.

Za pomówienia, wieczorkiem dam ci minusa z moim autografem.:D :D Teraz nie mam czasu skakać po twojej chmurze.:D
Czuj się już zminusowany.:D

btw, ale jaja.:D

jasinek123
11-08-2011, 12:31
Każdy medalikarz jest taki grożny??
Ty mi możesz.........

karbar
11-08-2011, 15:07
Teraz nie mam czasu skakać po twojej chmurze.:D
Czuj się już zminusowany.:D

btw, ale jaja.:D

Jaka chmura? wyglada, ze waga jest :D

Bolcia
11-08-2011, 17:48
I proszę mi wyjasnic po co to wszystko?te punkty dodatnie czy ujemne - czemu maja sluzyć-bedą nas karac-pisemnie-materialnie- wiezieniem?

No właśnie, po co? Komu to potrzebne? Tym bardziej, że rodzi tylko złe emocje.
A już od czasów PRL-u zapomniałam co to cenzura, donosicielstwo. A tu jakby powrót dawnych "dobrych" czasów!
Może trzeba jakieś oszczędności finansowe poczynić na te kary materialne, bo z pustego i Salomon nie naleje, a emeryt nadmiarem zasobów materialnych na ogół nie grzeszy.

Bolcia
11-08-2011, 17:50
Jaka chmura? wyglada, ze waga jest :D

Faktycznie, masz rację. Grunt to dobre okulary.

Bolcia
11-08-2011, 17:54
Ale by było fajnie, gdyby nagle przy każdym punkcie pojawiła się informacja systemowa, kto jest nadawcą .... I żeby to zadziałało wstecz.
Może w ustawieniach systemu reputacji jest taka funkcja, tylko admini jej nie zaptaszkowali...???
Byłby niezły ubaw, gdyby się okazało, że "minusik" z niewybrednym komentarzem zafundował nam ktoś, kto na naszym profilu wkleja kwiatki, życzenia, przesyła buziolki... na wątku przyklaskuje , potakuje ...
Chyba bym zajadów dostała ze śmiechu...:D

Świetna myśl. Podoba mi się.

slava
11-08-2011, 18:02
Bogda 50 wielkie brawa za sondę.:D

babciela
11-08-2011, 20:24
Mnie udalo się tylko raz wejsc na moje punkty- drugi raz juz nie - proszę o informację jak sie tego szuka.

Krycha.
11-08-2011, 20:27
Kliknąć w Ustawienia, lewa strona na czerwonej belce u góry strony.

slava
11-08-2011, 20:28
Mnie udalo się tylko raz wejsc na moje punkty- drugi raz juz nie - proszę o informację jak sie tego szuka.

Klikasz w zielone kwadraciki,
ale nie martw się masz aż 2.
to znaczy, że dobre notowania
i z ksk Ciebie nie wyrzucą.:D

Alsko
11-08-2011, 21:36
Klikasz w zielone kwadraciki,
Wiesiu, to nie tak.
Najeżdżająć kursorem na zielony prostokącik - wiesz tylko, ile masz punktów.
Szczegóły jednak są pod "ustawienia" na czerwonym pasku. Po otwarciu strony trzeba zjechać na dół, tam są punkty i ewentualne do nich komentarze.

babciela
11-08-2011, 21:47
To mi zwisa i powiewa ile mam kwadracików- ale zaraz zobacze ze zwyklej babskiej ciekawosci

slava
11-08-2011, 21:50
Wiesiu, to nie tak.
Najeżdżająć kursorem na zielony prostokącik - wiesz tylko, ile masz punktów.
Szczegóły jednak są pod "ustawienia" na czerwonym pasku. Po otwarciu strony trzeba zjechać na dół, tam są punkty i ewentualne do nich komentarze.

Alsko, dziękuję za informację, ale Babciaela ma dwa, więc nie ma się o co martwić.:D
No właśnie, a może mi wytłumaczysz, dlaczego dwa, bo nie chce mi się zagłębiać.
Jestem przeciwna takiej punktacji i oceniania.
Wiadomo, kogo sie szanuje, kto jest mądry, kogo się chce czytać.:D

babciela
11-08-2011, 21:54
Hi,hi zaglądnęlam- mam napisane , że jestem nudna, a moze to jest niezłe , bo smiszne. Niektórzy maja jakies znaczki- to co one znacżą?

slava
11-08-2011, 22:02
Ale jaja, pochwaliłam Jolinkę na wątku "Wodospady i kaskady"
ktoś mi dał czerwony punkt i napisał "nic nie wnosi."
Chi..chi.. wnosi, bo zachęca do szukania pięknych widoków.
Chciałabym wiedzieć, co to za "mądry człek" napisał.

Alsko
11-08-2011, 22:03
Niektórzy maja jakies znaczki- to co one znacżą?Zielony - plus.
Czerwony - minus,
Granatowy - opinia bez wpływu na punktację.
Reszta jest wyjaśniona tu
http://www.klub.senior.pl/informacje/t-ocenianie-postow-i-system-reputacji-test-9324.html


Chciałabym wiedzieć, co to za kretyn napisał.Taką odzywką plusa nie zarobisz :-)

Arti
11-08-2011, 22:16
Mam jeden czerwony anonim i niebieski za ten sam wpis.

Cytat:
Napisał Lila
Czy ktoś może z całą pewnością stwierdzić, że Donald do późnej starosci będzie leniem? Nieee. On ma wolę nauki.

Moim kosztem? na mnie niech nie liczy.
__________________
Artfilka

wyraziłam swoje zdanie a czy kogoś uraziłam?
To, że komuś tam się nie podoba moje zdanie :D wiem ale przecież nie musi :D

babciela
11-08-2011, 22:22
Kobitki- przecież nie przejmujcie się tymi wpisami-ma ktoś ochote niech wpisuje anonimowo- bo jest tchorzem- smiejmy się z tego, bardzo Was proszę. Popatrzcie na to realnie- nikt inteligentny nie bedzie sie bawil we wpisywanie jakichś bzdur. A zaglądac bedę , bo mnie to zaczelo bawic.

slava
11-08-2011, 22:41
Kobitki- przecież nie przejmujcie się tymi wpisami-ma ktoś ochote niech wpisuje anonimowo- bo jest tchorzem- smiejmy się z tego, bardzo Was proszę. Popatrzcie na to realnie- nikt inteligentny nie bedzie sie bawil we wpisywanie jakichś bzdur. A zaglądac bedę , bo mnie to zaczelo bawic.

Babciuelo, masz rację.
Mnie to tak rozbawiło,
że do teraz płaczę ze śmiechu.:D

Arti
11-08-2011, 22:50
dziś 22.07

czerwony punkt mam od anonima

Jesteśmy tu gościnnie na zasadach właściciela i nie bardzo rozumiem "o co biega" z krytykowaniem zasad.
Nie podoba się? i nie musi przecież.
Wybór bywania tu każdy ma.
Nie podoba mi się dopuszczanie do oceniania przez wszystkich
uczestnika jak też jego wypowiedzi tajnie.
Czemu ma to służyć? działanie za plecami.
__________________
Artfilka

o co anonimowi chodzi :rolleyes: nie wiem.
czemu ma to służyć ta punktacja też nie wiem.

Arti
11-08-2011, 22:55
Kobitki- przecież nie przejmujcie się tymi wpisami-ma ktoś ochote niech wpisuje anonimowo- bo jest tchorzem- smiejmy się z tego, bardzo Was proszę. Popatrzcie na to realnie- nikt inteligentny nie bedzie sie bawil we wpisywanie jakichś bzdur. A zaglądac bedę , bo mnie to zaczelo bawic.

:D )))) no przybliżcie mi cel takiego działania bo trudno mi będzie zasnąć.
O co chodzi?

slava
11-08-2011, 22:58
:D )))) no przybliżcie mi cel takiego działania bo trudno mi będzie zasnąć.
O co chodzi?
To są doświadczenia na organizmach żywych. Śpij dobrze.:D

Bolcia
11-08-2011, 23:11
:D )))) no przybliżcie mi cel takiego działania bo trudno mi będzie zasnąć.
O co chodzi?

To wie tylko admin.

Dobrej nocy.

Arti
11-08-2011, 23:12
To są doświadczenia na organizmach żywych. Śpij dobrze.:D

:rolleyes: w jakim celu?
każde działanie ma jakiś cel.
o Alsko dojaśniła :)

slava
11-08-2011, 23:15
:rolleyes: w jakim celu?
Nie wiesz co to są doświadczenia;)
Pacjent przeżyje albo nie, ale to jest ryzyko zawodowe.:)

Arti
11-08-2011, 23:25
Na razie jest następujące założenie:
1. oceny są anonimowe (dla użytkowników), jednak to można będzie zmienić jeśli taka formuła się nie sprawdzi (przy czym doświadczenie wskazuje, że anonimowość bardziej ośmiela ludzi do wystawiania... ocen pozytywnych, bez podejrzewania o "podlizywanie się")
2. oceny i komentarze są moderowane
3. system uniemożliwia "polowanie na czarownice" poprzez zastosowanie mechanizmów blokujących możliwość wielokrotnego oceniania tego samego postu a nawet tego samego użytkownika (zarówno pozytywnie jak i negatywnie) oraz zniechęcające do tworzenia "nowych nicków" wyłącznie w celu "dokopania" nielubianym użytkownikom
4. system oceniania ma służyć przede wszystkim uhonorowaniu osób wyjątkowo pomocnych, zaangażowanych i życzliwych. Jest także "oddaniem władzy" w ręce wszystkich użytkowników - moderatorzy, nawet najlepsi i w największej liczbie nie są w stanie śledzić wszystkich niuansów i rzeczy, które dzieją się pomiędzy użytkownikami, a wielu użytkowników domaga się przecież możliwości samodzielnego oceniania. Osoby "na stałe" uczestniczące w różnych wątkach są znacznie lepiej zorientowane i na przykład ich pozytywne oceny danego postu dadzą do myślenia moderatorowi, który tenże post będzie chciał usunąć.

Ma to być także "system szybkiego ostrzegania" przed trollami, spamerami czy innymi "netowymi szkodnikami".

I jeszcze jedno - wątek o systemie reputacji został zamknięty celowo, z prośbą o przesyłanie uwag na priv. Między innymi dlatego, że cały projekt jest w fazie testowej i także dlatego, że wolelibyśmy, żeby użytkownicy najpierw zapoznali się z działaniem systemu, a dopiero potem komentowali go. Dlatego bardzo proszę o przesyłanie dalszych uwag właśnie na priv.

ad 3
u mnie post ten sam jest oceniony dwa razy tego samego dnia.
dostał zielony i czerwony znaczek :)

Jak widzę zostały podjęte kroki wychowawcze :)
Projekt w fazie testowej hm trochę dla mnie to dziwne posunięcie jak na forum seniora.
Pożyjemy, zobaczymy zatem.

BarbaraK
12-08-2011, 01:19
Zagłosowałam za brakiem anonimowości,bo w/g mnie te bzdety mogą istnieć pod warunkiem jawności,wówczas ręka tak szybko nie poleci na punkciki.A jak już admin sprawił zabawę niektórym seniorom,to może wogóle udostępnić wszystkie oceny i oceniających,koniecznie w dziale rozrywki.;)
A intryguje mnie kto będzie pierwszym zabanowanym przez ogół 'moderatorów",na kogo się skrzykną,najlepiej gdyby okazało się że ,na najspokojniejszą osobę.
Admin miałby dylemat,ale co tam,pełna demokracja.:rolleyes:

BarbaraK
12-08-2011, 01:43
Nie rozumiem wielu rzeczy.
------------------------------
1.Dlaczego niektórzy mają po 2 znaczki zielone przy liczbie 50 pkt.,a niektórzy przy tej samej liczbie 50 pkt. 1 znaczek.
Czy moze mi ktoś wytłumaczyć?
2.Admin pisze
""Na początek" każdy z użytkowników otrzymał 10 puntów reputacji.każdy z użytkowników ma także swoją "moc" oceniania - w zależności od stażu, liczby postów i liczby swoich punktów reputacji przyznaje lub odejmuje więcej lub mniej punktów."


Tu też są ważni i ważniejsi i jak ma to się do danego postu?
Niechcę nikogo oceniać,ale moze ktoś z Was wie ile punktów jest za jedną wypowiedz 5,10 ,15 czy też 50?Bo nawet nie wiadomo ile osób ocenialo daną osobę czy tylko ważne,czy ważniejsze.
Proszę wytłumaczcie niekumatej,bo chcialabym również się trochę pobawić.:D

admin
12-08-2011, 01:55
ad 3
u mnie post ten sam jest oceniony dwa razy tego samego dnia.
dostał zielony i czerwony znaczek :)



chodzi o nie ocenianie przez jedną osobę
post może być oceniany wielokrotnie ale przez różne osoby

Kolczuga
12-08-2011, 03:32
Zagłosowałam za brakiem anonimowości,bo w/g mnie te bzdety mogą istnieć pod warunkiem jawności,wówczas ręka tak szybko nie poleci na punkciki.A jak już admin sprawił zabawę niektórym seniorom,to może wogóle udostępnić wszystkie oceny i oceniających,koniecznie w dziale rozrywki.;)
A intryguje mnie kto będzie pierwszym zabanowanym przez ogół 'moderatorów",na kogo się skrzykną,najlepiej gdyby okazało się że ,na najspokojniejszą osobę.
Admin miałby dylemat,ale co tam,pełna demokracja.:rolleyes:
Masz watpliwosc,kto?:D :D :D
Caly ten cyrk byl po to zorganizowany,ale troche trudno zjesc te zabe:mad:

Komentarz do oceny.
Nie Popieram

Bajadera07
12-08-2011, 08:29
Admin napisała:
"...post może być oceniany wielokrotnie ale przez różne osoby".

A przecież tu działa zasada : Oceniam osobę a nie post.
A co mi się dostało..??
-Pani "K.." dziękuję za dwa czerwone a pani "M.." za jeden czerwony punkt. :icon_eek:
-Inna pani "K.." dała minusa za rozbieżność poglądów...
-Pani "B..." dała mi zielony ,mimo, że wiedziała, że wolę minusy. (podpisała się) :redface:
-Pani "O.." i pani"M.." dały plusa bez podpisu, ale raczej wiedziały, że zdradzi je styl wypowiedzi. :)
-Pani"L.." dała plusa, - druga, która wstawiła swoje imię. :tongue:
-Ostatni minus dostałam od pani "W.." ponieważ mojego postu raczej nie zrozumiała, więc prawidłowo ocenić nie była w stanie.... :confused:
Jeśli myślicie , że jesteście anonimowi na 100% to jesteście w błędzie.....

Lila
12-08-2011, 09:33
I jeszcze dostaniesz plusa, trudno.
Za tę sondę.

Czyli jest nas raptem 50 osób?

Alsko
12-08-2011, 10:01
Słówko do stawiających minusy: komentarz mówi o Was wiele, szczególnie o kulturze osobistej.
I czasem bardzo łatwo się domyślić, kto go napisał ;) Sami sobie stawiacie stopnie.

A na marginesie - babcią jestem dla swoich wnuków. Wyłącznie.

jasinek123
12-08-2011, 10:21
Alsko
Korzystając z okazji że piszesz na emigracji
Serdecznie pozdrawiam,i przyciskam do górniczej,szerokiej
piersi-pyrsk!

babciela
12-08-2011, 16:27
Jasinku- Ty mi lepiej powiedz - dlaczego jak włączam przegladarke- to mi wyskakuje Twoj nr Skyp'a. Jak ja mam to zlikwidowac?- chyba ze połącze się z Tobą i pogadamy...

jasinek123
12-08-2011, 17:40
babciela
Określ precyzyjnie,gdzie wyskakuje!

Stasienko
12-08-2011, 17:48
...... chyba ze połącze się z Tobą i pogadamy...
I tak będzie najlepiej, bo tu mijacie się z tematem wątku.

Bianka
12-08-2011, 20:30
Za kilka dni ta niesmaczna zabawa ma się skończyć... (wg informacji admina)
Eksperymenty bywają różne, a ich cele czasem tylko pozornie są jasne...
Jakoś mi się przypomniał eksperyment prof. Zimbardo :D choć tutejszy to tylko wersja very mini-mini :)

http://niniwa2.cba.pl/zimbardo_szesc_dni_kacetu_wiezienny_eksperyment.ht m

Może to kogoś zainteresuje...

Pamira
12-08-2011, 21:01
To znaczy, że jesteśmy na cenzurowanym.

Ja tak dawno chodziłam do szkoły, no i wtedy oceniać ucznia było trzeba, ale cenzurki dla emerytów?????

jasinek123
12-08-2011, 21:06
I tak będzie najlepiej, bo tu mijacie się z tematem wątku.
Widzę że trzymasz linię nawet o jeden krok nie wolno
zboczyć
Stasienko czy ty czasem nieprzesadzasz!
Staje sie to niesmaczne
do jakiego celu na tym portalu dążysz!!:mad: :mad:

Ha_na
12-08-2011, 21:09
Byłam. Wyraziłam opinię.Najlepiej znieść, zanim się pozagryzamy. Pozdrawiam dyskutantów na wątku.

Bajadera07
12-08-2011, 21:24
I tak będzie najlepiej, bo tu mijacie się z tematem wątku.
Ty sobie to wiosło na kałacha zamień... :D
Pierwszy Mod, którego nie trawię... :icon_eek:
A teraz mi to usuń..
1 brak związku z tematem
2 wycieczki osobiste
3 złamanie regulaminu...

jasinek123
12-08-2011, 21:27
Ty sobie to wiosło na kałacha zamień... :D
Pierwszy Mod, którego nie trawię... :icon_eek:
Bogda50
Jestem drugi!!:mad:

wuere'le
12-08-2011, 22:18
A mnie to wszystko po prostu, tu proszę o wybaczenie, wali.
Są punkty, czy ich nie ma, co za różnica?
Jestem tu od 5 lat, raz lepiej, raz gorzej, ale jest jak jest i nich tak zostanie.
Ponieważ nie lubię migających aniołków itp nie jestem specjalnie lubiany, ale nie dbam o to.
Ważne, że jest kilka osób, z którymi mogę wymienić poglądy, poczytać z przyjemnością ich wypowiedzi, wyrazić swoje zdanie,pożartować, wspólnie pooglądać zdjęcia, itp i to mi wystarczy, wiem, że nie jestem sam, ot co!

Bajadera07
13-08-2011, 10:03
Ech.... Tak sobie latam po seniorkowych wspomnieniach i różne "gdyby.." gębę w uśmiechu mi wykrzywiają.
Niektórzy z was być może pamiętają moją wojenkę z ptaszyną o czereśniowym biuście... (wtajemniczeni wiedzą napewno, kogo mam na myśli...) , na temat rozmów niedokończonych Wielkiego Ryzyka. Teraz wątek odpoczywa w koszu, ale wtedy byłby niezłym poligonem do punktowania mojej reputacji.. i zamiast znaczka w kolorze nadziei, miałabym wianuszek w barwie minionego ustroju... a co zatem idzie, piernamentnego bana... Ech... nie wrócą tamte czasy... aż się łezka w oku kręci...
http://www.iv.pl/images/26624927904138391670.gif (http://www.iv.pl/)

Jarosław II
13-08-2011, 13:29
A co to szkodzi komuś przywalić anonimowo. Jeśli ktoś nie ma innych rozrywek albo boi się wyjść przed klatkę schodową to sobie klika i rozładowuje napięcie seksualne ( bo nie podejrzewam, że przedmiesiączkowe) w ten sposób. Zresztą to widocznie jest celowo aby skłócić Rodzinę KSC. Może by jaką pielgrzymkę zrobić na zakończenie :rolleyes: jakieś sztandary z likwidacji PZPR się znajdą to tylko jakiś mały retusz wystarczy.

ostatek
13-08-2011, 13:52
Od kilku dni usiłuję zrozumieć celowość systemu ocen. Nie mogę, normalnie nie mogę...
Jeśli nie zgadzamy się z treścią postu, możemy napisać o tym otwartym tekstem na forum, dodając uzasadnienie. I to - jak mi się wydaje - nazywamy dyskusją.
Dyskusje i rozmowy stają się niepotrzebne, bo -

potajemnie oceniamy forumowicza, styl, ortografię, nick, awatar, o treści wpisu nie wspomnę;
strzelamy ostrymi kamieniami ('nie, bo nie') z krzywej procy, podwójnie ukryci;
szukamy wspólnego stanowiska...


Nasze piękno jest przecież w różności jaką prezentujemy i we wzajemnym szacunku do rozmaitości poglądów. Wypośrodkowanie i ustalenie jednego, wspólnego stanowiska może skończyć się stwierdzeniem, że pani A jest trochę w ciąży... ;)

Na razie apeluję do siebie i Forumowiczów o cierpliwość: wytrzymajmy jeszcze te dwa dni... z nadzieją, że po eksperymencie śladu nie zostanie. W przeciwnym wypadku - każdy wątek będzie miał 'opowiadacza' (z łapanki albo nie w nagrodę) i grupę procarzy lub kuszników, a z czasem może i snajperów.:icon_eek:

Scarlett
13-08-2011, 13:59
wytrzymajmy jeszcze te dwa dni.
Ja nie wierzę w rezygnację z tego systemu reputacji.
Jest on bardzo wygodny, bo jak się otrzyma - 200,
to automat automatycznie eliminuje takiego
delikwenta/kę i po sprawie. Jaka to jest oszczędność czasu
dla Admina - bezcenne.:confused:

slava
13-08-2011, 14:11
Ja nie wierzę w rezygnację z tego systemu reputacji.

Probuję od 2 dni dać Tobie punkty i niestety ciągle jest informacja, ze mam ocenić innych.
Do Twojej punktacji nie mam wejścia.
Wczoraj rozdzielałam plusiki i minusiki / podpisując się/ komu się tylko dało, nadal mam do Ciebie Scarlett zablokowaną punktację.
Co mam 55 parę osób ocenić, aby wejść w punktację jednej osoby ?.:D

Scarlett
13-08-2011, 14:14
Wiesiu, ja tam mogę się jedynie domyślać
jak inni to robią, że mają tyle zielonego, że zaraz skali po prawo zabraknie.;) :D
Metoda prób i błędów wskazana:D :D

Jarosław II
13-08-2011, 14:40
No śmiało, walcie anonimy, bo mało czasu zostało :D :D :D :D Nigdy w życiu nie robiłem nic dla reputacji, to samo wynika z pochodzenia, wykształcenia i uczciwego życia. Robię co robię i sam decyduję czy to dobre czy złe.

matti
13-08-2011, 14:50
Ja nie wierzę w rezygnację z tego systemu reputacji.
Jest on bardzo wygodny, bo jak się otrzyma - 200,
to automat automatycznie eliminuje takiego
delikwenta/kę i po sprawie. Jaka to jest oszczędność czasu
dla Admina - bezcenne.:confused:

No i nie wytrzymam, najwyżej mnie ktoś "zapunktuje". Odzywam się tu od wielkiego dzwonu ale nie da rady wytrzymać. Czy wy sobie nie zdajecie sprawy, że to jest forum PRYWATNE, należące do PRYWATNEJ firmy i finansowane przez PRYWATNĄ firmę gdzie zasady są ustalane takie jakie życzy sobie właściciel, redaktor czy ktokolwiek inny? Czy naprawdę uważacie, że jest aż wielkim problemem wywalić kogoś z PRYWATNEGO forum, żeby uciekać się do jakiś sztuczek w rodzaju punktacji? Sorry, ale gdyby admin czy inny decydent CHCIAŁ się ciebie czy kogokolwiek innego pozbyć to by to zwyczajne zrobił, nawet nie szukając pretekstów - wystarczy spojrzeć na info o zabanowanych na tym forum. Widać z jakiś względów nie chce. I widać Ty nie wierzysz, że nie chce ale to nie moja sprawa.

Ja się zgadzam z kimś z wątku "propozycjowego", że najlepszy byłby system oceniania postów, a nie userów (ale tego w ankiecie ni ma, cóż każde badanie jest tendencyjne ;)). Ale wiem też z doświadczenia (Onet, GW, parę innych miejsc), że mogę się zgadzać albo nie zgadzać na dowolne rzeczy, a właściciele i tak zrobią to co uznają za stosowne, czytaj generujące największe zyski, a uzytkownicy po okresie marudzenia zaakceptują i będą ochoczo korzystać - na KSC zdaje się już korzystają ochoczo sądząc z komentarzy na temat ilości ocen. No chyba że to całe forum to jest jakaś działalność charytatywna, na co zdecydowanie nie wygląda.

Swoja droga - ciekawe będzie co będzie jak rzeczywiście okres testowy się skończy i reputacja zniknie. Pojawią się koleje ankiety żeby przywrócić?

Scarlett
13-08-2011, 14:58
http://www.klub.senior.pl/informacje/t-ocenianie-postow-i-system-reputacji-test-9324.html

Przeczytaj, zapoznaj się, a potem dyskutuj.:rolleyes:

5. Ważna informacja - poniżej poziomu -50 punktów przy statusie reputacji pojawia się ostrzeżenie. Poniżej -200 punktów użytkownik automatycznie jest przenoszony do grupy moderowanych, do momentu gdy otrzyma punkty "wyciągające" go z tej grupy.

Jarosław II
13-08-2011, 15:13
http://www.klub.senior.pl/informacje/t-ocenianie-postow-i-system-reputacji-test-9324.html

Przeczytaj, zapoznaj się, a potem dyskutuj.:rolleyes:
No, czyli buzi, buzi, pieski, kotki, aniołki, wtedy nawet w oczach robi się zielono i od razu wyskakuje +150. A że ja częstuję mocną śliwowicą i kłosówką to mam jak mam. Powiem krótko niczego dobrego się nie spodziewam, ani o to nie będę zabiegał, wiec i rozczarowania nie będzie. Wk.....a mnie tylko, że są takie tchórze, które mi w oczy nie powiedzą jak o mnie źle sądzą, ale jak już wcześniej powiedziałem to pogrobowcy stalinizmu :cool:

Scarlett
13-08-2011, 15:17
Wk.....a mnie tylko, że są takie tchórze, które mi w oczy nie powiedzą
Nie masz tak źle, to się nie nerwuj.
Niektórzy myślą, że jak dowalą z zaułka to nam
skacze ciśnienie, a nie reputacja.:D :D

matti
13-08-2011, 15:20
No i? Co z tego wynika? Że nie można inaczej, szybciej i skuteczniej wywalić cie z forum, niż punktami? Zwłaszcza w sytuacjach jakie opisujecie że dajecie sobie "plusiki" ot tak, żeby nikt nie "spadł" poniżej poziomu? Przecież na żadnym forum gdzie jest reputacja (a to nie wymysł tutejszej administracji, są mało nowatorscy), nikt ze stałych userów nie wylatuje z jej powodu z forum - ona jest głównie batem na trolle wszelkiej maści, tak żeby społeczność je szybko spacyfikowała zanim się rozwiną i zanim zareaguje moderator (co jak wiadomo może potrwać i doprowadzić do niezłego g...).

Poza tym nie rozumiem czym sie martwisz - oceniana jesteś wg tej listy: http://www.klub.senior.pl/memberlist.php?timehash=1313241471&do=getall&page=3&pp=30&order=desc&sort=reputation lepiej niż większość userów na tym forum. Przewidujesz jakieś własne wybryki czy zmasowany atak nienawiści ze strony innych forumowiczów?

Scarlett
13-08-2011, 15:30
Przewidujesz jakieś własne wybryki czy zmasowany atak nienawiści ze strony innych forumowiczów?
Mnie ta reputacja wsio ryba.
Rozpatruję tylko fakt eliminacji nie lubianych,
a nie żadnych trolli, bo takowych tu na razie nie ma.
Ze swojej reputacji, dotychczas mi przyznanej, sporo
się dowiedziałam o sobie i jak mnie oceniają
w dość nie wybrednych słowach.
Niektórzy do dziś nie wiedzą czemu to służy
i pomylili ten system z możliwością wylewania agresji - anonimowo.:mad: :mad:

matti
13-08-2011, 15:42
A ile osób zostało już w ten sposób wyeliminowanych, bo nie śledziłem tego?

Czyli dla ciebie problemem jest to jak inni używają narzędzia a nie samo narzędzie? Cóż... czasem jak ludzie nie maja hamulców to ciekawych rzeczy można się o nich dowiedzieć. Ja na przykład jestem ciekawy o ile w tym samym czasie spadło coś znacznie bliższe donosicielstwu czyli zgłaszanie naruszeń ;) Ale to pewnie zostanie słodką tajemnicą.

W gruncie rzeczy taki system jest mało szkodliwy dla zdrowia - ludzie sobie nawzajem mówią to co im leży na wątrobie, oczywiście pewnie złych komentarzy jest więcej niż dobrych, za to punktów plusowych więcej niż złych (co łatwo sprawdzić na tej liście użytkowników), ludzie dowalają sobie bezpośrednio nie latając na skargę (o ile się dobrze domyślam) a treść komentarzy pewnie też zdradza autora , więc z tą anonimowością to nie przesadzajmy. Dlatego nie zdziwię się jak zniknięcie reputacji wywoła jęk zawodu bo taka fajna zabawa się skończy.

Jak tu się do cholery dodaje inne obrazki niż podstawowe buźki? W tekście, nie do całej wiadomości.

Arti
13-08-2011, 15:42
Maaati noooo zapędy ludzie mają oszołomskie czasami :D i pohulać z rózgą co poniektórzy chęć mają pewnie a jeszcze anonimowo to ho ho gradka :tongue:
Tylko im dać narzędzie.
Dla rozsądnych ta propozycja z ocenianiem ok a i odciążenie dla moderatorów i admina.
Moim zdaniem pozostawienie oceny w gestii admina i moderatorów byłoby ok.
Jestem tu tylko gościem.

matti
13-08-2011, 15:46
No, czyli buzi, buzi, pieski, kotki, aniołki, wtedy nawet w oczach robi się zielono i od razu wyskakuje +150. A że ja częstuję mocną śliwowicą i kłosówką to mam jak mam. Powiem krótko niczego dobrego się nie spodziewam, ani o to nie będę zabiegał, wiec i rozczarowania nie będzie. Wk.....a mnie tylko, że są takie tchórze, które mi w oczy nie powiedzą jak o mnie źle sądzą, ale jak już wcześniej powiedziałem to pogrobowcy stalinizmu :cool:

Dobra dobra, nie bądź taki skromny, jesteś na liście użytkowników jeszcze wyżej niż Scarlett.

(Muszę postów nabić ponad 50 żeby móc skorzystać z tego dobrodziejstwa jeszcze przed zamknięciem budki, bo teraz według tych zawiłych zasad mogę ludziom zostawić jedynie jedno wielce wymowne zero)

matti
13-08-2011, 15:56
Ejże a może, nawiązując do poprzedniego postu, to właśnie jest pokrętna droga na zwiększenie liczby aktywnych użytkowników i temu ma służyć cały ten test? Żeby sprawdzić czy możliwość większego "zaangażowania społecznego" jest na tyle atrakcyjna żeby się zacząć udzielać?

Na mnie podziałało ale nieświadomie, jest tu parę osób które rad bym obdarować punktami. (nie kasujcie mi postów jednego pod drugim, bo muszę sobie zarobić)

Jarosław II
13-08-2011, 16:00
W naszym społeczeństwie żadne testy czy ankiety nie są miarodajne, bo niemiarodajne jest hucpiarskie społeczeństwo. Podam prosty przykład, W PZW wprowadzono Rejestr Połowu Ryb. Miało być pięknie i ładnie aby było wiadomo ile ryb się wyciągnie z akwenu tyle należy wpuścić i co, wielki bzik. Przede wszystkim nie wzięto pod uwagę kłusowników, rybaków i nieuczciwych wędkarzy którzy albo nic nie wpisują albo dla jaj wpisują całe tony, nie mówiąc o rzekach których nigdy nie da się ujarzmić w żadne rejestry. Głupia ustawa jednak została.
To samo tutaj. Jest kilku userów którzy piszą po kilkanaście tysięcy postów bez sensu dla nabijania licznika. Ale racja to prywatne forum, wiec nie mój cyrk, nie moje małpy, przed ołtarzem wierności nie przyrzekałem:rolleyes:

lawenda
13-08-2011, 16:36
A ja jestem przeciw każdej punktacji, chyba że biorę udział w konkursie z własnej chęci.

W spekulację się nie bawię bo cudownie to robią polityce i dziennikarze.

ostatek
13-08-2011, 17:53
Jeśli Administratorom forum zależało na burzliwej dyskusji, to prawda - osiągnęli cel. To i ja sobie pogadam, bez liczenia znaków, za to trzy kroki bliżej stosu.;)

Matti, zgadzam się z Tobą tylko w części. Zapewniam Cię, że większość zbanowanych ciężko na tegoż bana pracowała. Piszę 'większość', bo nie śledziłam wszystkich. Jeśli zaś chodzi o tępienie trolli, myślę, że kilkuletni userzy wyczują ich przed otwarciem kompa, a po przeczytaniu pierwszego wpisu mają pewność.
Znam tylko jedno forum , gdzie jest wprowadzona punktacja; wyłącznie pozytywna. Punkt zamiast uśmiechu czy podziękowania, a akurat tam jest za dziękować. Przy znaczku punktującym wyświetlają się nicki, tych którzy kliknęli.

Forum jest własnością Administratora. Też prawda. Ale ciąg dalszy prawdy jest taki, że bez userów będzie ono martwe. Oczywiście, na miejsce starych forumowiczów przyjdą nowi. Internet żyje dniem dzisiejszym... wczoraj to żebrak, jutro niejasne... trudno wyrokować czy KSC będzie lepsze, czy gorsze, wróżką nie jestem; na pewno będzie 'przelotowe'.

Położyć prawdę przed oczy można również w wątku; nie jest sztuką napisać: nie zgadzam się z Tobą, bo....
Czy na pewno niezgoda musi owocować anonimowym minusem połączonym z komentarzem, który daleki bywa od grzeczności? Wiele razy dawaliśmy dowody na to, że potrafimy się różnić bez rozlewu krwi. Pomimo rozbieżności poglądów zostawaliśmy przyjaciółmi lub bliskimi znajomymi. Tak już jest, jeden woli cytryny, inny ogórki z miodem... i dla obydwu jest miejsce na forum.

Co najgorsze, nie czuję się tutaj gościem, jak była uprzejma określić siebie Artfilka. Mam swój stołeczek (wpisy) i kawałek podłogi (wątki). Stołeczek mogę przebudować (zapewniam, prawie każdy wpis bym zmieniła), podłogę znaleźć inną. Nie godzę się na anonimowe oceny, nawet jeśli wyłącznie pozytywne będą. Nie było takiego zapisu w regulaminie, kiedy logowałam się pierwszy raz. Admin może zmieniać regulamin, ale forumowicz nie musi się ze zmianami zgadzać. Może odejść; bez obrażania się.
I tu słowo o kasowaniu profilu... myślę, że nie jest to takie proste jak sądzą niektórzy forumowicze. 'Konto usunięte' będzie dyskutować z innym 'kontem usuniętym' a 'świeżynek forumowy' palpitacji mózgu i oczopląsu dostanie... zlikwidować napisane posty to znaczy podziurawić dyskusję. Ileś postów/odpowiedzi zawiśnie w próżni. Nasze posty, nasza twórczość radosna, ale z własnej woli, bez przymusu, oddaliśmy je internetowi. Przepadło.


Znalazłam tutaj wspaniałych przyjaciół i to jest dla mnie najcenniejsze. Nie myślałam, że dostanę tak wiele... :D:D

Alsko
13-08-2011, 18:11
Moim zdaniem pozostawienie oceny w gestii admina i moderatorów byłoby ok.
Jestem tu tylko gościem.Ja, tak jak Ostatka, nie czuję się tu gościem. To po pierwsze.
A po drugie - jeśli nie łamię prawa i dobrych obyczajów - z jakiej racji moje wpisy mają podlegać ocenie, i to w dodatku moderatorów?
Chyba miałaś na myśli li tylko łamanie świętego regulaminu?
Bo chyba nie ocenianie wg innych kryteriów? Jakich?
To raczej moderatorzy powinni być oceniani przez użytkowników. Podejmują się dobrowolnie funkcji społecznej i działają wśród nas.
Uważam cały system punktacji na chybiony i nie podoba mi się jego wprowadzenie.
Tak samo zresztą jak cichociemne zgłaszanie postów trójkącikiem. Jeśli - to imiennie.

Bolcia
13-08-2011, 19:14
... jeśli nie łamię prawa ... - z jakiej racji moje wpisy mają podlegać ocenie, i to w dodatku moderatorów?
Chyba miałaś na myśli li tylko łamanie świętego regulaminu?
Bo chyba nie ocenianie wg innych kryteriów? Jakich?
To raczej moderatorzy powinni być oceniani przez użytkowników. Podejmują się dobrowolnie funkcji społecznej i działają wśród nas.
Uważam cały system punktacji za chybiony i nie podoba mi się jego wprowadzenie.
Tak samo zresztą jak cichociemne zgłaszanie postów trójkącikiem. Jeśli - to imiennie.

Otóż to! Zgadzam się z tą wypowiedzią i piszę o tym otwarcie, niezależnie od tego czy się to komuś podoba czy nie.

joannap
13-08-2011, 19:20
:( Kto to wymyślił-bo nie czytałam od początku.?
Najwieksza głupota jaka wystąpiła na Seniorku.
Kość niezgody rzucona między nas.
Czy ja jestem w szkole? Czy ja piszę posty ,na ocenę.?
Poco mi to.Mam się jeszcze tym denerwować?
Ja chcę się tu bawić,poznawać ludzi ,dzielić się radościami i smutkami.Uczę się.Spotkałam tu wielu przyjaciół,mądrych, sympatycznych ludzi,gotowych do pomocy,służacych radą.
Czy mam to wszystko stracić.
Dyskusja jak w naszej polityce-wstrętne to!!!!!
Jesteśmy w takim wieku,że nic nas już nie może zmienic.
Jeden wniosek-usuwac posty-agresywne ,wulgarne itp.
Punktacja-wprowadzi zawiść,to okropne:(
Moja reputacja była i jest bardzo dobra:D
Chętnie bym ten zielony kwadracik wymazała.
Kim jestem-żeby oceniać na forum kogoś,jakim prawem?
Gdzie cię nie chcą tam nie chodź, ocenę zostaw dla siebie.
Mam nadzieje,że znikną te kwadraciki:)
Ocenią nas po śmierci-dadzą nam też odpowiednie miejsce.
Kto pamięta taką zabawę-piekło,niebo,czyściec,raj-swoją duszę
tutaj daj:)

matti
13-08-2011, 19:32
Ja, tak jak Ostatka, nie czuję się tu gościem. To po pierwsze.
A po drugie - jeśli nie łamię prawa i dobrych obyczajów - z jakiej racji moje wpisy mają podlegać ocenie, i to w dodatku moderatorów?
Chyba miałaś na myśli li tylko łamanie świętego regulaminu?
Bo chyba nie ocenianie wg innych kryteriów? Jakich?
To raczej moderatorzy powinni być oceniani przez użytkowników. Podejmują się dobrowolnie funkcji społecznej i działają wśród nas.
Uważam cały system punktacji na chybiony i nie podoba mi się jego wprowadzenie.
Tak samo zresztą jak cichociemne zgłaszanie postów trójkącikiem. Jeśli - to imiennie.

Hm... ja według tych zasad jakie opisali mogę ci wystawić ocenę posta, a nie jestem moderatorem. Jak przekroczę 50 punktów to nawet punkty dodatnie lub ujemne podobnie mogę dawać. A Ty mówisz, że moderatorzy tylko mogą oceniać? I jeszcze że moderatorów nie można? Dziwne, albo ja czegoś nie rozumiem, bo dla mnie ten cały system reputacji polega na ty że ludzie pokazują które posty im się podobają a które nie i jest niezależny od regulaminu i "trójkącików" .

A zgłaszanie postów do moderacji - tj naciskanie trójkącika, kosza czy innych symboli niezadowolenia to normalna praktyka i na ogół nie jest anonimowa, tj. ci do których się to zgłasza (admini, moderatorzy) wiedzą od kogo jest zgłoszenie. Albo znają IP jak mogą zgłaszać niezalogowani. Tu tak nie jest? Może jakiś moderator się wypowie w tej kwestii czy widzi kto zgłasza czy nie, ja nigdy tu nic nie zgłaszałem to nie wiem. A że "sprawca naruszenia" nie wie to chyba lepiej. Jak zgłaszasz na policję że młodociane bandziory hałasują o 3 w nocy albo że ktoś rabuje kiosk obok Ciebie to potem schodzisz do nich grzecznie się przedstawiasz mówiąc że właśnie na policję dzwoniłaś? Czy poprzestajesz na przedstawianiu się policji ;) Na forach regulamin to jak prawo ;) czasami durne ale prawo i praworządny obywatel powinien mieć narzędzia do przeciwdziałania jego łamaniu a tym właśnie jest zgłaszanie nadużyć.

Inna sprawa, że tutejsi zarządzający są niespójni - tu na przykład mają zupełnie inny system oceniania i zgłaszania nadużyć (http://www.senior.pl/porady/prawo-kanoniczne/Pogrzeb-samobojcy-jak-to-jest%7C757) też nie do końca idealny (za szybko się te nadużycia zgłasza) ale dużo lepszy. Tak samo jak "gwiazdki" do oceny przy zdjęciach w tutejszej galerii.

Alsko
13-08-2011, 19:44
A Ty mówisz, że moderatorzy tylko mogą oceniać? Nie ja, tylko osoba cytowana przeze mnie uważa, że byłoby dobrze, gdyby ocena (czego? postów czy użytkowników?) należała do administracji i moderatorów.


ci do których się to zgłasza (admini, moderatorzy) wiedzą od kogo jest zgłoszenie. Albo znają IP jak mogą zgłaszać niezalogowani. Tu tak nie jest? Akurat tę kwestię nie tak dawno poruszała Adminka.
IP użytkowników nie jest znane moderatorom. Kiedyś było - teraz nie.
Natomiast zgłoszenie za pomocą trójkąta - tak. Wiedzą, kto nacisnął.

Kwestii anonimowego zgłaszania - wybacz :), już po raz enty nie podejmę.

Lila
13-08-2011, 19:46
Hm... ja według tych zasad jakie opisali mogę ci wystawić ocenę posta, a nie jestem moderatorem. Jak przekroczę 50 punktów to nawet punkty dodatnie lub ujemne podobnie mogę dawać. A Ty mówisz, że moderatorzy tylko mogą oceniać? I jeszcze że moderatorów nie można? Dziwne, albo ja czegoś nie rozumiem, bo dla mnie ten cały system reputacji polega na ty że ludzie pokazują które posty im się podobają a które nie i jest niezależny od regulaminu i "trójkącików" .

A zgłaszanie postów do moderacji - tj naciskanie trójkącika, kosza czy innych symboli niezadowolenia to normalna praktyka i na ogół nie jest anonimowa, tj. ci do których się to zgłasza (admini, moderatorzy) wiedzą od kogo jest zgłoszenie. Albo znają IP jak mogą zgłaszać niezalogowani. Tu tak nie jest? Może jakiś moderator się wypowie w tej kwestii czy widzi kto zgłasza czy nie, ja nigdy tu nic nie zgłaszałem to nie wiem. A że "sprawca naruszenia" nie wie to chyba lepiej. Jak zgłaszasz na policję że młodociane bandziory hałasują o 3 w nocy albo że ktoś rabuje kiosk obok Ciebie to potem schodzisz do nich grzecznie się przedstawiasz mówiąc że właśnie na policję dzwoniłaś? Czy poprzestajesz na przedstawianiu się policji ;) Na forach regulamin to jak prawo ;) czasami durne ale prawo i praworządny obywatel powinien mieć narzędzia do przeciwdziałania jego łamaniu a tym właśnie jest zgłaszanie nadużyć.

Inna sprawa, że tutejsi zarządzający są niespójni - tu na przykład mają zupełnie inny system oceniania i zgłaszania nadużyć (http://www.senior.pl/porady/prawo-kanoniczne/Pogrzeb-samobojcy-jak-to-jest%7C757) też nie do końca idealny (za szybko się te nadużycia zgłasza) ale dużo lepszy. Tak samo jak "gwiazdki" do oceny przy zdjęciach w tutejszej galerii.

Nie rżnij głupa.

Tu są sami seniorzy, ale mają doskonałą pamięć.

Pierwszym twoim działaniem na tym forum, było kliknięcie w trójkąt.
Bo to był twój pierwszy post.


http://www.klub.senior.pl/polityka/t-a-to-polska-wlasnie-page309-7459.html#post737051

matti
13-08-2011, 19:59
No widzisz, dobrze że ty wszystko pamiętasz ja takie rzeczy wywalam z pamięci i nie pamiętam. następnym razem jak będę szukać dossier o kimś z forum to ciebie spytam. Bo nie podejrzewam, że osobisty uraz tak w tobie siedzi tylko raczej że pamięć świetna... Ale wracając do meritum - niezależnie od wszystkiego nie wiem, czy naruszenie jest zgłaszane anonimowo czy nie. Ty wiesz?

Bajadera07
13-08-2011, 20:10
No widzisz, dobrze że ty wszystko pamiętasz ja takie rzeczy wywalam z pamięci i nie pamiętam. następnym razem jak będę szukać dossier o kimś z forum to ciebie spytam. Bo nie podejrzewam, że osobisty uraz tak w tobie siedzi tylko raczej że pamięć świetna... Ale wracając do meritum - niezależnie od wszystkiego nie wiem, czy naruszenie jest zgłaszane anonimowo czy nie. Ty wiesz?
Zgłaszanie trójkącikiem, jest anonimowe dla kopniętego...ale Modek zna adresata...

Lila
13-08-2011, 20:13
No widzisz, dobrze że ty wszystko pamiętasz ja takie rzeczy wywalam z pamięci i nie pamiętam. następnym razem jak będę szukać dossier o kimś z forum to ciebie spytam. Bo nie podejrzewam, że osobisty uraz tak w tobie siedzi tylko raczej że pamięć świetna... Ale wracając do meritum - niezależnie od wszystkiego nie wiem, czy naruszenie jest zgłaszane anonimowo czy nie. Ty wiesz?


Złośliwość nie tylko niepotrzebna, ale i nie na miejscu.
Mam doskonałą pamięć.
Mogę recytować z głowy niektóre wiersze Ewity, choć dawno ich nie czytałam.

Owszem, wiem.

matti
13-08-2011, 20:19
Złośliwość? Gdzież bym śmiał. raczej zawiść przeokrutna bo moja pamięć już ten... tego... widać prawdę mówią o słabszej płci. Teraz to i ja wiem, że jest tak jak na innych forach z tym zgłaszaniem.

Cóż, zostaje nam czekać co z tego wyniknie. ja se jeszcze pospamuje tu i owdzie dzisiaj żeby móc się załapać na punktowanie w razie czego, więc proszę o łagodny wymiar kary

Scarlett
14-08-2011, 17:31
No, chyba się znudziła ta zabawka, bo coraz mniej jest ocen,
tych dobrych i tych świńsko - nieeleganckich:D
Każdemu dziecku (seniorowi) zabawka się kiedyś nudzi i wkładamy ją na zapas do wielkiego kosza, a jak przychodzi czas,
pokazujemy, że można się dalej nią bawić:D :D

Pamira
15-08-2011, 13:43
Ale kocioł

"sie porobiło"

Jarosław II
15-08-2011, 22:21
No i jutro "bańka" pęknie :D Zobaczymy co dalej:D W każdym bądź razie cel został osiągnięty :D Pyskówki się skończyły, spokój jak makiem zasiał, moderatorzy na urlopy i na zasiłek :D
A tak było fajnie, tyle adrenalinki i co teraz z rozpukiem? :D
Trza tera iść na siłownię :D

Rozia
16-08-2011, 14:55
Dzisiaj o godz.00.15 w dziale "Informacje o serwisie" zobaczyłam taką informację: "Okres testowy reputacji się zakończył".Admin.

A poniżej,jak gdyby nigdy nic:

Podobne wątki:
"Wszystkie miody świata",
"Przyjaciółki,przyjaciele,kochankowie",
"Szkóka".
Czyż nie swoista zbieżność?