PDA

View Full Version : Kraków: Poszukiwani seniorzy i wnuczkowie do filmu krótkometrażowego


NikodemW
17-08-2011, 15:50
Grupa filmowa z Krakowa zaprasza seniorów (panów i panie) do ról w filmie niezależnym. Szukamy także chłopca w wieku 8-13 lat (typ urwisa) i dziewczyny w wieku 16-22 lata (o delikatnej urodzie) więc duety dziadkowie-wnuczkowie mile widziane.

Nie jest wymagane doświadczenie aktorskie.

Opis filmu: 10latek spędza wakacje u babci na wsi. Odkrywa, że jego otoczenie ukrywa przed nim tajemnicę. Jego walka by rozszyfrować intrygę doprowadzi go do zaskakującej prawdy. Tekst porusza współczesny temat choroby dotykającej osoby starsze.

Zainteresowanych proszę o kontakt, najlepiej ze zdjęciem na adres nikodem.wojciechowski(małpa)gmail.com lub pod telefonem 602780893. Wszystkim dziękuję za zgłoszenia. Wybrane osoby zaprosimy na przesłuchanie połączone z małymi warsztatami. Zdjęcia planowane są na dwa weekendy września (pozostają jeszcze do ustalenia) pod Krakowem.

Uwaga: Projekt jest niekomercyjny, nie zarabiamy na nim więc nie zapewniamy wynagrodzenia.

Film będzie przeznaczony do projekcji na festiwalach i przeglądach. Zapewniamy transport w obrębie Krakowa i posiłek na planie. A poza tym okazję do współtworzenia filmu, zdobycia doświadczenia, promocji swojego wizerunku i świetnej zabawy.

Proszę o zgłoszenia osoby wyłącznie z Krakowa i okolic.

Nasze poprzednie filmy do obejrzenia pod adresem: http://vimeo.com/channels/lunatico