PDA

View Full Version : ,,Zasiewanie nieba,,


Onufry
09-09-2011, 16:43
Co wiecie na temat geoinżynierii w atmosferze?:confused:

Ojanna
09-09-2011, 16:44
Coś tam wiemy ;)

Malwina
09-09-2011, 16:51
Geoinżynieria Jako Uczciwa Nauka Dot Służenia Atmosferze.....a Nie "wpuszczanie Ludzi W Kanał" Rzekomych Eksperymentó Naukowych....

Arti
09-09-2011, 17:14
Co wiecie na temat geoinżynierii w atmosferze?:confused:

nic nie wiem ale chyba rabin google wie ;)

Onufry
09-09-2011, 17:29
Geoinżynieria Jako Uczciwa Nauka Dot Służenia Atmosferze.....a Nie "wpuszczanie Ludzi W Kanał" Rzekomych Eksperymentó Naukowych....
Zapoznałem się z,,twórczością,,na forum.Podziwiam./byłem pod wrażeniem filmu/.Sorry

Dorota45
09-09-2011, 19:43
A co powinniśmy wiedzieć?

Ojanna
09-09-2011, 19:47
Jakiego filmu?

Matrix
09-09-2011, 20:58
http://zatruteniebo.wordpress.com/2010/10/13/geoinzynieria-atmosfery/

Konwencjonalna broń w rodzaju pukawek różnej maści i pojazdy opancerzone dobre są w lokalnych wojenkach.
Teraz na topie jest przejęcie kontroli nad klimatem i populacją ludzką w sposób niewyobrażalny dla wielu. Materiałów w necie jest dosyć i to popartych dowodami. Cóż z tego, jeśli niewiele osób zdaje sobie sprawę do jakiego stopnia jesteśmy obiektem manipulacji a zarazem królikami doświadczalnymi.
To poniżej to skład trujących chmur: chemtrails


"W ciągu ostatnich 10 lat, niezależne testy chemośladów w całym kraju wykazały niebezpieczną, niezwykle trującą mieszankę: bar, szklane włókna powlekane nano-aluminium (CHAFF), promieniotwórczy tor, kadm, chrom, nikiel, suszona krew, zarodniki pleśni, żółte mykotoksyny grzybni, dwubarek etylenu i włókna polimerowe. Toksycznie, bar jest podobny do arsenu [10]. Znany jest jego negatywny wpływ na serce. Aluminium [glin] uszkadza mózg.

Dwubarek etylenu to silnie trujący rolniczy pestycyd. W innym raporcie Dr Hildegarde Staninger pisze:

Wystawienie na emisje nano-kompozytów prowadzi do zahamowania esteraz cholinowych [11]. Przewlekłe hamowanie tego enzymu (zwykle krążącego w krwinkach czerwonych) wskutek rozpylania aerozoli w chemośladach (celem zmiany pogody, lecz także do tępienia komarów i innych owadów) powoduje przewlekłe zatrucia. Taka ekspozycja powoduje poważne zaburzenia neurologiczne w tym paraliże u ludzi. "

Malwina
09-09-2011, 21:21
Trudno mi się czyta te chemiczne łąncuchy jak chyba większości z nas...odbieram tylko grozę zjawiska.....ale nie mając wiedzy naukowej..otarłąm się o temat tylko.... nie zabieram dalej głosu...

Jarosław II
09-09-2011, 21:46
Jedyna rada, nie oddychać dopóki nie dowiemy się jak przed tym się bronią ci co to wymyślili. Na razie wstrzymuję oddech na widok smug kompensacyjnych za każdym samolotem:rolleyes:

Matrix
09-09-2011, 22:26
Jedyna rada, nie oddychać dopóki nie dowiemy się jak przed tym się bronią ci co to wymyślili.

Dobre pytanie. Podobno taką rolę spełniają działka orgonowe. Wybrańcy pewnie mają jeszcze skuteczniejsze środki obrony.:rolleyes:

..........
10-09-2011, 01:07
Jedyna rada, nie oddychać dopóki nie dowiemy się jak przed tym się bronią ci co to wymyślili. Na razie wstrzymuję oddech na widok smug kompensacyjnych za każdym samolotem:rolleyes:

To zwykłą para wodna Jarku. Kryształki lodu zamieniają się w pare pod wpływem wysokiej temperatury spalin.

..........
10-09-2011, 01:17
nic nie wiem ale chyba rabin google wie ;)

-albo rabin w goglach:tongue: O ile w talmudzie o tym napisali:) A jak nie napisali, to w goglach. A jak nie w goglach, to musisz poczekać aż gdzieś napiszą:D

Stefan
10-09-2011, 08:10
Zapoznałem się z,,twórczością,,na forum.Podziwiam./byłem pod wrażeniem filmu/.SorryNo więc, Onufry, napisz jaką/czyją twórczością, jakiego filmu, czemu sorry?
Bądź konsekwentny.

S.

Onufry
10-09-2011, 13:05
No więc, Onufry, napisz jaką/czyją twórczością, jakiego filmu, czemu sorry?
Bądź konsekwentny.

S.
,,Stefan,,Twórczością,,Malwiny,,.,,sorry,,-bo rzadko zabieram głos na forum/powiedzmy mam kompleksy/.Film dotyczył tworzeniu się w USA grup nacisku w sprawie ,,zasiewania ,,atmosfery nanocząsteczkami aluminium,baru,strontu itp.w celu obniżenia ocieplania sie planety i wpływu na organizmy żywe celowch a nie sprawdzonych jeszcze metyd.Uff.

Jarosław II
10-09-2011, 13:50
Film dotyczył tworzeniu się w USA grup nacisku w sprawie ,,zasiewania ,,atmosfery nanocząsteczkami aluminium,baru,strontu itp.w celu obniżenia ocieplania sie planety i wpływu na organizmy żywe celowch a nie sprawdzonych jeszcze metyd.Uff.
Aaaaaa, czyli chcą nam zrobić dobrze a nie obniżyć populację:rolleyes: A ja myślałem, że to taka aborcja na zbyt licznych społeczeństwach :rolleyes:

Jarosław II
10-09-2011, 13:53
To zwykłą para wodna Jarku. Kryształki lodu zamieniają się w pare pod wpływem wysokiej temperatury spalin.
Wiem Leszku, ale po Smoleńsku też były różne teorie na ten temat to wolę nie oddychać na wszelki wypadek:D

Onufry
10-09-2011, 15:58
Aaaaaa, czyli chcą nam zrobić dobrze a nie obniżyć populację:rolleyes: A ja myślałem, że to taka aborcja na zbyt licznych społeczeństwach :rolleyes:
Między innymi ,,jarosław,,między innymi.

Matrix
10-09-2011, 17:50
To zwykłą para wodna Jarku. Kryształki lodu zamieniają się w pare pod wpływem wysokiej temperatury spalin.


Prawidłowo. Tak masz myśleć - ściśle w/g zapotrzebowania.
Przecież to takie proste.

..........
10-09-2011, 19:12
Wiem Leszku, ale po Smoleńsku też były różne teorie na ten temat to wolę nie oddychać na wszelki wypadek:D

Masz na myśli spowodowanie warunków atmosferycznych?
Oczywiscie ze jest to mozliwe, ale na nie na takich wysokościach, gdzie pod wpływem wydobywajacych się spalin o wysokiej temperaturze, rozpuszczaja się kryształki lodu. Te "zabiegi" robione są na o wiele niższych wysokosciach.

Prawidłowo. Tak masz myśleć - ściśle w/g zapotrzebowania.
Przecież to takie proste.

W temacie lotów, przelotów maszyn wojskowych, cywilnych, sportowych. W tematach związanych z lotnictwem, wiem więcej niż mogłabyś przypuszczać. A na temat teorii spiskowych i tanich sensacji, mozna by napisać kilka prac.
Tak więc Matrixowa:) , nie siej paniki i ludzi nie strasz.
Jak chcesz, to zakładaj sobie maskę pegaz i czuj się bezpieczna:)

Matrix
10-09-2011, 20:37
W temacie lotów, przelotów maszyn wojskowych, cywilnych, sportowych. W tematach związanych z lotnictwem, wiem więcej niż mogłabyś przypuszczać. A na temat teorii spiskowych i tanich sensacji, mozna by napisać kilka prac.


Szanowny mężu pani Grabskiej - Echelon też był w mniemaniu niektórych tylko teorią spiskową zanim nie stał się faktem.
Smugi kondensacyjne to zwykła sprawa a chemtrails to coś innego. Szkoda,że żaden rząd pomimo Twojej wiedzy w temacie lotów nie zadał sobie trudu aby wprowadzić Cię w to zagadnienie.
Najłatwiej podciągnąć to pod STD. Co zrobiłeś z właściwą sobie elegancją.

..........
11-09-2011, 00:33
Szanowny mężu pani Grabskiej - Echelon też był w mniemaniu niektórych tylko teorią spiskową zanim nie stał się faktem.
Smugi kondensacyjne to zwykła sprawa a chemtrails to coś innego. Szkoda,że żaden rząd pomimo Twojej wiedzy w temacie lotów nie zadał sobie trudu aby wprowadzić Cię w to zagadnienie.
Najłatwiej podciągnąć to pod STD. Co zrobiłeś z właściwą sobie elegancją.

Matrixowa miła:) - w pierwszym zdaniu, dziekuję za komplement. :) Teraz nie będe mógł sie z Toba kłocić:mad: - a szkoda psiakość. a szkoda:redface:

Echelon, a smugi kondensacyjne, to dwie zupełnie inne sprawy moja droga. System monitoringu mozliwy jest z powodu rozwiniętej techniki przekazu analogowego i cyfrowego. Zeby rozbudzić wyobraźnie, laboratoria tej dziedziny, mają już w zanadrzu jeszcze lepszy system przekazu, w którym nikt nigdzie się nie ukryje, będzie widoczny, osiagalny i zaczipowany jak obecnie nasze kochane psinki. Obecnie, by kogoś podsłuchać, wystarczy wprowadzić słowa hasła, itd. Lecz nie powstawał system dlatego, by kogoś podsłuciwać, lecz podsłuchuje się, bo istnieje prawie doskonały system przekazu, który to umozliwia. Krzem, też w niedalekiej przyszłosci odejdzie do lamusa. Powaznie sie podchodzi do sprowadzenia na Ziemię helu 3. To ci moze byc rewolta cywilizacyjna. Aż strach się bać.
Natomiast z zatruwaniem atmosfery, łowcy sensacji udowadniaja swoje teorie składem chemicznym powietrza. Ale na to ma wpływ wiele czynników. Wybuchy i erupcje wulkanów( te na dnach oceanów których nie widzimy też), konflikty zbrojne, przemysł, poziom życia, itd, itd.
No i aparatura miła Matrixowa:), która pozwala z niezwykłą precyzją zbadać skład kazdej substancji, w tym powietrza też.
50 lat wstecz mieliśmy czystsze powietrze? - bzdura. 50 lat temu, mielismy aparaturę, która mogła wykryć tylko niektóre składniki w nim się znajdujące.

Arti
11-09-2011, 01:07
Ludziska a czy mamy na to wpływ że jest jak jest?

bo jak nie to...
:tongue: przypomniał mi się wiersz:

Na straganie w dzień targowy
Takie słyszy się rozmowy:

"Może pan się o mnie oprze,
Pan tak więdnie, panie koprze."

"Cóż się dziwić, mój szczypiorku,
Leżę tutaj już od wtorku!"

Rzecze na to kalarepka:
"Spójrz na rzepę - ta jest krzepka!"

Groch po brzuszku rzepę klepie:
"Jak tam, rzepo? Coraz lepiej?"

"Dzięki, dzięki, panie grochu,
Jakoś żyje się po trochu.

Lecz pietruszka - z tą jest gorzej:
Blada, chuda, spać nie może."

"A to feler" -
Westchnął seler.

Burak stroni od cebuli,
A cebula doń się czuli:

"Mój Buraku, mój czerwony,
Czybyś nie chciał takiej żony?"

Burak tylko nos zatyka:
"Niech no pani prędzej zmyka,

Ja chcę żonę mieć buraczą,
Bo przy pani wszyscy płaczą."

"A to feler" -
Westchnął seler.

Naraz słychać głos fasoli:
"Gdzie się pani tu gramoli?!"

"Nie bądź dla mnie taka wielka" -
Odpowiada jej brukselka.

"Widzieliście, jaka krewka!" -
Zaperzyła się marchewka.

"Niech rozsądzi nas kapusta!"
"Co, kapusta?! Głowa pusta?!"

A kapusta rzecze smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,

Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"

"A to feler" -
Westchnął seler.

..........
11-09-2011, 01:30
Ludziska a czy mamy na to wpływ że jest jak jest?

..............................

- a pewnie ze mamy wpływ. Mozemy zatkać krater wulkanu, zeby nie było erupcji:D -jakąś starą kołdrą, starymi ciuchami:D
Albo mozemy zrezygnować z jazdy samochodem. Z internetu też mozemy nie korzystać, bo promieniowanie monitora jest szkodliwe:D
Moglibyśmy jeszcze wywalić telefony, telewizornię. Gazety kupować, lecz nie czytać na przykład :D
Artfilko. :) zrób tak jak ja. Miej wszystko w .......... No wiesz gdzie. Najwazniejsze, to być zadowolonym, usmiechniętym i pogodnym na ile się tylko da.
Przed chwilą wróciłem z ogrodu. Ach, cóż za piękny zapach zbliżajacej się jesieni:)

Arti
11-09-2011, 02:58
- a pewnie ze mamy wpływ. Mozemy zatkać krater wulkanu, zeby nie było erupcji:D -jakąś starą kołdrą, starymi ciuchami:D
Albo mozemy zrezygnować z jazdy samochodem. Z internetu też mozemy nie korzystać, bo promieniowanie monitora jest szkodliwe:D
Moglibyśmy jeszcze wywalić telefony, telewizornię. Gazety kupować, lecz nie czytać na przykład :D
Artfilko. :) zrób tak jak ja. Miej wszystko w .......... No wiesz gdzie. Najwazniejsze, to być zadowolonym, usmiechniętym i pogodnym na ile się tylko da.
Przed chwilą wróciłem z ogrodu. Ach, cóż za piękny zapach zbliżajacej się jesieni

jakaś stara kołdra wśród znajomych by się znalazła ;)
z jazdy samochodem nie zrezygnuję :D
monitora promieniowanie likwiduję: lampą solną i skrzydłokwiatami w pomieszczeniu (ogromnie je lubię )
Telefon hm:rolleyes: rzadko używam i często jest rozładowany.
Gazet nie czytam, a telewizor odkurzam natomiast chętnie przebywam w takich miejscach http://dworeknawoli.pl/index.php?nd=glowna&idk=825&g=1

Połazić z psem po lesie lubię :D

Jarosław II
11-09-2011, 08:38
Ale zadaliście mi czadu, cała noc tylko czytam i czytam zamiast robić coć przyjemnego :D:D
Dobre pytanie. Podobno taką rolę spełniają działka orgonowe. Wybrańcy pewnie mają jeszcze skuteczniejsze środki obrony.:rolleyes:
Zmuszony jestem do obrony własnej rodziny:rolleyes:
http://gminatv.pl/video/viewvideo/8/ludzie/dziaka-orgonowe-w-mogilnie
Powaznie sie podchodzi do sprowadzenia na Ziemię helu 3. To ci moze byc rewolta cywilizacyjna. Aż strach się bać.
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,8328274,Przez_terrorystow_zaczyna_brakowa c_helu_3.html
Czy musicie tak straszyć porządnych starszych ludzi z KSC :D:D

Jarosław II
11-09-2011, 08:42
Mozemy zatkać krater wulkanu, zeby nie było erupcji:D -jakąś starą kołdrą, starymi ciuchami:D
Krater wulkanu można zatkać przy pomocy bomby neutronowej:cool: Gorzej z asteroidą, która się zbliża a nie ma dostatecznej siły rażenia aby ją zniszczyć:cool:

Matrix
11-09-2011, 21:56
Echelon, a smugi kondensacyjne, to dwie zupełnie inne sprawy

Lecz nie powstawał system dlatego, by kogoś podsłuciwać, lecz podsłuchuje się, bo istnieje prawie doskonały system przekazu, który to umozliwia.

No i aparatura miła Matrixowa:), która pozwala z niezwykłą precyzją zbadać skład kazdej substancji, w tym powietrza też.
50 lat wstecz mieliśmy czystsze powietrze? - bzdura. 50 lat temu, mielismy aparaturę, która mogła wykryć tylko niektóre składniki w nim się znajdujące.

ad. 1
Czy Pan Grabski umie jeszcze dobrze czytać ze zrozumieniem? Gdzież to , ach gdzie - wysunęłam śmiałą tezę, że smugi kondensacyjne i Echelon to jedna i ta sama sprawa?

ad. 2
Co Ty powiesz! Prawie rewelacja. A zwykle jest tak:
jeśli powstanie interesujący dla wojska projekt cywilny to kładzie się na nim łapę wydzielając jakąś tam część technologii do użytku ogólnego.
Echelon zaś jest elektronicznym szpiegiem powstałym wyłącznie na potrzeby National Security Agency w ściśle określonym celu.
I podsłuchuje nie dlatego,że istnieje doskonały system przekazu.
Przy mniej zaawansowanym systemie też to robili.

ad.3
Aparatura ,powiadasz?
A poczytaj no Panie Grabski wspomnienia Zacharskiego. Materiały, które zdobył w USA opisywały tak zaawansowaną technologię dotyczacą lotnictwa, że nasi spece nie mogli jej rozgryźć. W 1981r.
50 lat temu nie było śmieci w kosmosie, woda była przejrzysta a trawa zielona, żywność - niemodyfikowana genetycznie a w płucach mieliśmy tlen przynajmniej w okolicach pozbawionych przemysłu - a nie to guano, które serwuje nam się od pewnego czasu . Świadomie i bez względu na koszty ludzkie. W nadziei,że zmniejszą emisję CO2.
A teraz bez względu gdzie masz problemy ekologii poczytaj sobie jeszcze to:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/haarp-anomalie-pogodowe-sprowokowane-sa-bronia-klimatyczna

I przestanie być śmiesznie.

..........
12-09-2011, 00:11
ad. 1
Czy Pan Grabski umie jeszcze dobrze czytać ze zrozumieniem? Gdzież to , ach gdzie - wysunęłam śmiałą tezę, że smugi kondensacyjne i Echelon to jedna i ta sama sprawa?

ad. 2
Co Ty powiesz! Prawie rewelacja. A zwykle jest tak:
jeśli powstanie interesujący dla wojska projekt cywilny to kładzie się na nim łapę wydzielając jakąś tam część technologii do użytku ogólnego.
Echelon zaś jest elektronicznym szpiegiem powstałym wyłącznie na potrzeby National Security Agency w ściśle określonym celu.
I podsłuchuje nie dlatego,że istnieje doskonały system przekazu.
Przy mniej zaawansowanym systemie też to robili.

ad.3
Aparatura ,powiadasz?
A poczytaj no Panie Grabski wspomnienia Zacharskiego. Materiały, które zdobył w USA opisywały tak zaawansowaną technologię dotyczacą lotnictwa, że nasi spece nie mogli jej rozgryźć. W 1981r.
50 lat temu nie było śmieci w kosmosie, woda była przejrzysta a trawa zielona, żywność - niemodyfikowana genetycznie a w płucach mieliśmy tlen przynajmniej w okolicach pozbawionych przemysłu - a nie to guano, które serwuje nam się od pewnego czasu . Świadomie i bez względu na koszty ludzkie. W nadziei,że zmniejszą emisję CO2.
A teraz bez względu gdzie masz problemy ekologii poczytaj sobie jeszcze to:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/haarp-anomalie-pogodowe-sprowokowane-sa-bronia-klimatyczna

I przestanie być śmiesznie.

- ależ ty jesteś uparta kobita. No musi wyjść na Twoje i koniec:)
Odpowiem później, bo teraz idę spać:)

Matrix
12-09-2011, 21:44
Oficjalna strona programu HAARP .

http://www.haarp.alaska.edu

W rzeczywistości HAARP jest kontrolowaną apokalipsą. Pytanie do jakiego momentu .

"Dziury w niebie", cz. 1/5 (http://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc)

"Dziury w niebie", cz. 2/5 (http://www.youtube.com/watch?v=FU_6f_x4qy8&NR=1)

"Dziury w niebie", cz. 3/5 (http://www.youtube.com/watch?v=g9WxpB5ekQQ&NR=1)

"Dziury w niebie", cz. 4/5 (http://www.youtube.com/watch?v=L8SGzdEOObo&NR=1)

"Dziury w niebie", cz. 5/5 (http://www.youtube.com/watch?v=wpb6JCMZcMQ&NR=1)

Każdy z tych filmów trwa około 10 minut. I nie będzie to czas stracony.