PDA

View Full Version : Związek z dużo młodszą kobietą


kinomagiczne
12-09-2011, 12:46
Drodzy Panowie!
Czy ktoś z Was jest/był w związku z dużo młodszą kobietą? Nawet różnica dwóch pokoleń. I chciałby się tym podzielić. Jak to jest, czy Wasza rodzina akceptuje takie sytuacje. Proszę o wypowiedzi, bardzo mnie to interesuje.

pozdrawiam Mag

kinomagiczne
12-09-2011, 14:21
Proszę także o odpowiedź na maila: kinomagiczne27@gazeta.pl. Możemy spokojnie pokorespondować lub umówić się na niezobowiązującą rozmowę telefoniczną.

Paulinaa
27-09-2011, 09:19
Ja jestem z mężczyzną dużo lat starszym ode mnie. Może nie różnica aż dwóch pokoleń, ale też nie było łatwo. Ten opór społeczeństwa, rodziny i bliskich. Każdy odradzał, mówił nie, że się nie dogadamy, że mój starszy mężczyzna będzie myślał inaczej, że szybko go choroby złapią, że będę musiała się nim opiekować. A ja się zbuntowałam i nikomu nie potrafiłam sobie przegadać. Najważniejsze były dla mnie od początku nasze relacje, które się super układały, tak jak tutaj o nich piszą http://www.seksualnepozycje.pl/uczucia-i-zwiazki/udany-zwiazek-partnerski . Nie ma co patrzeć na rodzinę. Jeśli jesteś z tą kobietą szczęśliwy to z nią w tym szczęściu pozostań.

tomeh
20-10-2011, 20:35
Ja jestem młodszy od kobiety ukochanej. Nie wiem jak działa wiek ale raczej nie ma on znaczenia jeśli się kocha szczerze

E-zikoapteka_pl
12-07-2012, 12:11
ja osobiście uważam, że jeśli dwoje ludzi się kocha i chce być ze sobą to nic, ani nikt nie powinien im tego zabraniać, czy stawać na drodze do ich szczęścia. I wiek też nie powinien mieć tutaj żadnego znaczenia. Ważne są uczucia.