PDA

View Full Version : Wyprzedaże i promocje: uwaga na pułapki - komentarze


ja-ninka
08-07-2007, 13:07
Komentarz do artykułu: Wyprzedaże i promocje: uwaga na pułapki (http://www.senior.pl/98,0,Wyprzedaze-i-promocje-uwaga-na-pulapki,2456.html)
--------------------
Reklamowałam kiedyś kuchenkę elektryczną, musiałam czekać miesiąc tylko po to, aby w punkcie obsługi klienta poinformowano mnie, że kuchenki już nie odzyskam. Ostatecznie otrzymałam zwrot pieniędzy, bo w sklepie tym zrezygnowano ze sprzedaży kuchenek.

Basia.
08-07-2007, 13:22
Kiedy chcę coś kupić wyszukuję w internecie ceny na dany produkt na terenie całej Polski /można za to samo zapłacić nawet o 80% drożej/ i kupuję to co chciałam w najniższej cenie. Oczywiście z gwarancją, fakturą.

ja-ninka
08-07-2007, 13:33
Tak Basiu, z Internetu jest znacznie taniej, z tym że takie kupowanie ma swoje wady: nie można towaru dokładnie obejrzeć, dotknąć, etc. Poza tym kilkakrotnie już słyszałam od znajomych, że firmy kurierskie się nie sprawdziły, dostarczyły uszkodzony produkt - porysowany blat, pęknięty szklany element. Dochodzić się z nimi zaś -ojjjj dużo zdrowia to kosztuje!!

iwo1111
08-07-2007, 13:45
Z kupowaniem przez internet różnie bywa.
Od kilku lat kupuję karmę dla psa i ostatnio miałam niemiłą przygodę.Ktoś przekręcił na fakturze nr mieszkania i moja karma została dostarczona sąsiadowi.Dobrze, że to na jednej klatce schodowej i sąsiad nie posiada psa:D
Widać z tego, że kurier nie sprawdza nazwiska, bo takowe się przy adresie znajdowało. Gdyby to był jakiś inny towar, to nie jestem pewna czy bym go odzyskała.

Basia.
08-07-2007, 13:45
Kupuję w ten sposób wszystko co mi do szczęścia jest potrzebne. Telewizory przyszły aż z Białegostoku do W-wy, dywany z hurtowni z Gniezna, laptop z Krakowa, komputer i monitor przyjdą z Wrocławia.

Malgorzata 50
08-07-2007, 23:27
Kobiety nasze wyprzedaże to pryszcz w porównaniu z hamerykańskimi -tam ceny są rzeczywiście niższe o ho ho ho ...ludzie kłębią sie jak mrówki szukając okazji ale...wszystko można oddać bez zbytnich ceregieli .Wiec myślę ,ze idziemy w słusznym kierunku -niech żyją wyprzedaże ,w dobie przedmiotów jednorazowego użytku to jest jedyna szansa ,żeby mieć co potrzebne i nie popaść w ruinę