PDA

View Full Version : Rozdawanie rzeczy za darmo

eFkas
20-09-2011, 15:22
Witajcie moi mili:) . Dzisiaj założyłam konto na tej stronie i chciałabym się z Wami zaprzyjaźnić, daję więc temat i mam nadzieję, że zostanie on ciepło przyjęty.
Już mówię o co mi chodzi. Niedawno w prezencie dostałam grilla. Nie wiedziałam jak go używać, więc poszukałam w internecie informacji na ten temat. Znalazłam kilka ciekawych stron. Dzisiaj na jednej z nich TUTAJ (https://www.facebook.com/pages/Rewolucja-w-grillowaniu/169253779819592) znalazłam informację, że rozdają swój produkt za darmo i jak ktoś chce to może podać im swoje dane na maila wskazanego na profilu i oni mu wyślą za darmo tą rzecz. Chciałam spytać, czy Waszym zdaniem bezpieczne jest dawanie swoich danych na takich stronach?

Nika
20-09-2011, 15:57
Szczerze mówiąc, nie wierzę w takie okazje.Za darmo to mogę dostać coś od rodziny lub przyjaciół.

eFkas
20-09-2011, 16:02
Szczerze mówiąc, nie wierzę w takie okazje.Za darmo to mogę dostać coś od rodziny lub przyjaciół.
Ja właśnie też mam pewne obawy, ale wszystko wygląda autentycznie. I nawet maila mają firmowego, ja chyba zaryzykuję i zobaczę co to takiego. Ciekawa jestem:) .
Kiedyś moja znajoma dostała w jednym sklepie bon i mogła za 200 zł zrobić zakupy za darmo, ale to nie w internecie było tylko realnie.

koziorożec
20-09-2011, 16:19
Nie wierzę w takie prezenty!!!!
Swego czasu pukali do mieszkań przedstawiciele różnych firm i zaczynali od tego, że dają za darmo różne artykuły......nawet je pokazywali.... jeśli ktoś uwierzył i się zdecydował - to na końcu rozmowy okazywało się, że trzeba zapłacić tylko koszt dostarczenia, który był równowartością "niby prezentu"..
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś - komuś rozdawał za darmo!!!!

eFkas
20-09-2011, 16:23
Nie wierzę w takie prezenty!!!!
Swego czasu pukali do mieszkań przedstawiciele różnych firm i zaczynali od tego, że dają za darmo różne artykuły......nawet je pokazywali.... jeśli ktoś uwierzył i się zdecydował - to na końcu rozmowy okazywało się, że trzeba zapłacić tylko koszt dostarczenia, który był równowartością "niby prezentu"..
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś - komuś rozdawał za darmo!!!!
U mnie kiedyś też akwizytorzy chodzili z jakimiś garnkami i rozdawali za darmo. Ja posłałam maila i zaznaczyłam, że jak za darmo to za darmo i nic płacić nie będę! Zobaczę co się stanie.
Sama chyba nigdy w życiu nie dostałam nic za darmo, z tych miłych rzeczy, a jeśli o nie miłe chodzi to los nie oszczędza, jak chyba każdego:confused: . Koziorożec, a próbowałaś kiedyś zgłosić się do udziału w czymś, gdzie można było za darmo coś dostać?

koziorożec
20-09-2011, 16:33
eFaks

przyznaję ,że nigdy nie próbowałam.... z tego względu, że nie wierzę. Znam kilka osób z bliskiego otoczenia, które próbowały i zawsze źle na tym wyszły.
Życzę Ci.... aby wszystko było OK i bardzo proszę - powiedz czy faktycznie otrzymasz prezent.
Pozdrawiam:)

eFkas
20-09-2011, 16:40
przyznaję ,że nigdy nie próbowałam.... z tego względu, że nie wierzę. Znam kilka osób z bliskiego otoczenia, które próbowały i zawsze źle na tym wyszły.
Życzę Ci.... aby wszystko było OK i bardzo proszę - powiedz czy faktycznie otrzymasz prezent.
Pozdrawiam:)
Dobrze, nie omieszkam podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami:) . Wierzę jednak w ludzi i mam nadzieję, że to nie jest żadna lipa, a faktycznie rozdają za darmo żeby ludzie poznali ten produkt. Bo przyznam się, że nigdy o czymś takim nie słyszałam. Czego to ludzie nie wymyślą:rolleyes:

Jarosław II
20-09-2011, 16:56
Dobrze, nie omieszkam podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami:) . Wierzę jednak w ludzi i mam nadzieję, że to nie jest żadna lipa, a faktycznie rozdają za darmo żeby ludzie poznali ten produkt. Bo przyznam się, że nigdy o czymś takim nie słyszałam. Czego to ludzie nie wymyślą:rolleyes:
Ja też za darmo dostałem na patrolu wedkarskim i wróciłem do domu po tygodniu:rolleyes:

eFkas
20-09-2011, 17:20
Ja też za darmo dostałem na patrolu wedkarskim i wróciłem do domu po tygodniu:rolleyes:

A złowiłeś coś Jarosławie? :)

jasinek123
20-09-2011, 17:28
A złowiłeś coś Jarosławie? :)
eFkas
Przeczytaj dokładnie co Jarek napisał
Wrócił po tygodniu ze szpitala!!!!!!:rolleyes:

Scarlett
20-09-2011, 18:05
Naciągnięta?

Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po
15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy
rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na
okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek
zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie
ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie
jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy
rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty,
które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest
napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie
do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)

http://www.money.pl/forum/pobieraczek-pl---zaakceptowanie-regulaminupodpisanie-umowy-t1706802.html

kawusia
20-09-2011, 18:50
Przyznaję,że nie wierzę w takie darowizny.
Oby to nie była pułapka,my Ci damy,a póżniej zapłacisz podwójnie.

Ha_na
20-09-2011, 20:19
Nie ma nic za darmo. Za wszystko trzeba płacić. Jeśli nie bezpośrednio za to, to cena jest wliczona w coś co dotyczy produktu np. usługę.
Pełno jest na dodatek, różnego typu naciągaczy. W internecie również.Dlatego trzeba bardzo uważać w co klikać. Nie wchodzić na strony i nie klikać tam, jeśli ma złą reputację. Zainstalować można w tym celu dodatek WOT.
Pliki i programy pobierać tylko ze stron producenta , lub innych zaufanych.
Wszystko to wiem, staram się stosować. Staram.
Jeszcze raz mówię, że nie ma nic za darmo, można ściągnąć na głowę kłopot, samo podanie adresu e- mailowego już jest ryzykowne, jeśli dajemy naciągaczowi.

eFkas
29-09-2011, 15:18
Witajcie moi mili. Przepraszam, że mnie nie było ale miałam problem z zalogowaniem się i walczyłam z tym bardzo długo. Musiałam resetować hasło, nowe wpisywać. Prawdziwe cuda niewidy :)

eFkas
29-09-2011, 15:20
eFkas
Przeczytaj dokładnie co Jarek napisał
Wrócił po tygodniu ze szpitala!!!!!!:rolleyes:
Ojej, faktycznie:icon_eek: . A ja przeczytałam, że wygrał wędkę i na ryby pojechał:( . Gdzie ja miałam oczy to na prawdę nie mam pojęcia:rolleyes:

eFkas
29-09-2011, 15:21
Przyznaję,że nie wierzę w takie darowizny.
Oby to nie była pułapka,my Ci damy,a póżniej zapłacisz podwójnie.
Acha, bo zapomniałam o najważniejszym! Dostałam tego gratisa:tongue: . Teraz o ile pogoda dopisze to będę grillowała ze znajomymi i rodziną:)