PDA

View Full Version : gracja50 wita


gracja50
25-09-2011, 17:44
Witam wszystkich. Mieszkam w Policach. Na seniorkach bywałam bardzo często o tu sa bardzo fajne tematy.Mam lat 50+, pracuje ,do emerytury pozostało jeszcze trochę.Mam dwoje wnucząt,działke ogrodowo-warzywną,lubie tatry i chodzenie po górach i po lesie. :) Przyjmiecie mnie do swojego grona?

Jadzia_G
25-09-2011, 18:19
Witam wszystkich. Mieszkam w Policach. Na seniorkach bywałam bardzo często o tu sa bardzo fajne tematy.Mam lat 50+, pracuje ,do emerytury pozostało jeszcze trochę.Mam dwoje wnucząt,działke ogrodowo-warzywną,lubie tatry i chodzenie po górach i po lesie. :) Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Witaj w Klubie Seniora....będziesz jedną z młodszych naszych koleżanek.
Baw się dobrze :)

Mar-Basia
25-09-2011, 18:24
Witam wszystkich. Mieszkam w Policach. Na seniorkach bywałam bardzo często o tu sa bardzo fajne tematy.Mam lat 50+, pracuje ,do emerytury pozostało jeszcze trochę.Mam dwoje wnucząt,działke ogrodowo-warzywną,lubie tatry i chodzenie po górach i po lesie. :) Przyjmiecie mnie do swojego grona?

Witaj na Seniorku. Napewno znajdziesz wiele kolezanek i kolegow, milosnikow gor, spacerow i uprawy dzialki. Czuj sie dobrze.:)

Kankan
25-09-2011, 18:29
Witaj Gracjo cieszę się bardzo że zawitałaś do naszego wspaniałego forum .Jest to dożo wspaniałych ludzi ja to wiem gdyż osobiście niektórych poznałam osobiście.
Gracjo ja zapraszam do naszego Centrum na czwartkowe spotkanie i na naszą stronę centrumsztukabezgranic.pl

gracja50
25-09-2011, 20:20
dziękuję za przywitanie i za zaproszenie.

Luma
25-09-2011, 20:36
Witaj Gracjo 50, czuj się tu dobrze.
Zapraszam na wątek zachodniopomorski
i tak, jak Kankan na stronę centrumsztukabezgranic.pl

MARYLCIA 54
25-09-2011, 22:49
WITAJ GRACJO :)

Nie będziesz żałowała swojej rejestracji na SENIORKU.
Jest tutaj bardzo miło. Wspaniali ludzie, którzy mają wielkie serca. Baw się dobrze wspólnie z nami.
POZDRAWIAM CIEPLUTKO.

senioritka
25-09-2011, 23:56
Witaj Gracjo. Cieszymy się, że nas znalazłaś i chcesz z nami
bawić się. Dzisiaj jesteśmy w szampańskim nastroju ponieważ
bawiłyśmy w Rajskich Ogrodach w Szczecinie i brałyśmy udział
w rozrywkowych i kulinarnych orgiach jakie nam przygotowali
Organizatorzy. Organizatorzy, przez duże Oz powodu bardzo udanej imprezy. Piękne kwiaty, krzewy,
posągi ze stopów metali przecudnej urody zatrzymywały
spacerujących gości. O kulinarnych szczegółach nie wspomnę
nie chcąc narażać czytających na zbyt obfity ślinotok, który
mógłby zagrozić komputerom.
Impreza została zorganizowana z okazji wręczenia nagród za
wyłonione przez komisję najpiękniej ukwiecone ogrody i balkony Szczecina. Wyróżnienia i nagrody wręczał osobiście
Pan Prezydent Szczecina
Piotr KrzystekByło rajsko w tych Rajskich Ogrodach.
Pozdrawiam Cię Gracjo i zapraszam do nas. Zabawa przednia!

babciaela
26-09-2011, 07:25
GRACJO-jak pięknie jesteś przywitana..
WITAM CIEBIE i ja,ciesz się z nami.
DOBREGO DNIA.
http://wgrywacz.pl/images/766_a.png