PDA

View Full Version : Problem z uszami


Paulinaa
27-09-2011, 09:09
Od pewnego czasu moja babcia ma problem z zatykającym się uchem. Tworzą się woskowe czopy. Słyszałam, że są w aptekach preparaty bez recepty, które można stosować do rozpuszczania woskowiny. Słyszałam o Cerumex MD, czy ktoś może mi powiedzieć coś o tym produkcie, żebym w ciemno nie kupowała? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

finezja
28-09-2011, 08:07
kiedyś miałam często problem z uszami ... trafiłam na osobę ... która zastosowała mi świecowanie uszu ... bardzo mi pomogło ... wszelkie bóle i zatykania minęły mi nawet na kilka lat ... teraz od czasu do czasu sama sobie to stosuję ... jest to bardzo dobry i sprawdzony przeze mnie sposób ... wszelkie informacje na ten temat znajdziesz w internecie :)

Katarzyna i Jerzy
26-06-2013, 16:11
Jak mi się zatka ucho to zakraplam kroplami Otinum 3 razy dziennie i na drugi naciągam do dużej gruszki gumowej przegotowaną wodę i przepłukuje wszystko wyleci ;))

martok
28-06-2013, 08:34
Słyszałam, że są w aptekach preparaty bez recepty, które można stosować do rozpuszczania woskowiny
Ja stosuję Solvax (bez recepty) - pomaga, ale bez wielkich rewelacji. Wydaje mi się, że w tych sprawach trzeba po prostu raz w życiu pójść do laryngologa na czyszczenie uszu. Doradzam to Twojej babci, a i sam pewnie się w końcu pofatyguję.

PS. Po napisaniu zorientowałem się, że pytanie jest sprzed prawie dwóch lat, ale zostawiam ten wpis, bo sprawa ma wymiar ogólniejszy.
*

m.michalsky
21-09-2016, 15:58
Ja radziłbym udanie się jak najszybciej do lekarza, leczenie na własną rękę może przynieść fatalne skutki. Polecam moją przychodnię, w której jestem od kilku lat - Medica2000 (http://www.medica2000.com.pl).

euzebia
17-10-2016, 13:47
Lepiej takie sprawy skonsultować z laryngologiem.