PDA

View Full Version : Mikrus MR-300 - prośba o pomoc!


bartwin
19-10-2011, 11:21
Szanowni Państwo
Chciałem Państwa prosić o pomoc w odszukaniu informacji lub materiałów dotyczących Mikrusa MR-300.
Nazywam się Bartosz Winiarski i zbieram właściwie wszystko co jest związane z Mikrusem od wielu lat. Posiadam 4 takie samochody i jeden z nich jest właśnie remontowany. Kolekcjonuję: pocztówki, książki, ulotki, filmy (w których Mikrus występuje), fotografie, a także wszelkie archiwalne dokumenty dotyczące Mikrusa (posiadam prawdopodobnie jedyną zachowaną kompletną dokumentację konstrukcyjną). Wszystkie moje zbiory prezentuje na stronie swojego autorstwa www.mikrus.net.pl, będącej obecnie jedynym działającym miejscem w internecie skupiającym miłośników mieleckiego mikrosamochodu. Zapraszam do jej odwiedzenia!
Nie dawno udało się mi wydać monografię o Mikrusie (http://mikrus.net.pl/ksiazka_01-zapowiedz.html). Mimo że książka już została wydana wciąż poszukuję wszelkich informacji o tym mieleckim mikrosamochodzie. Poszukuję kontaktu do pracowników WSK Mielec, WSK Rzeszów, byłych właścicieli i użytkowników Mikrusa, fotografii i wszystkiego co z Mikrusem ma jakikolwiek związek. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Być może ktoś z Państwa posiada w albumie rodzinnym zdjęcie Mikrusa z lat 60? Każde
takie zdjęcie jest dla mnie niezwykle ważne i cenne. Może z Państwa pomocą udało by się odszukać osoby, które jeździły kiedyś Mikrusem?
Na marginesie chciałem zaznaczyć, że moja działalność i pasja to jedynie hobby, w żadnym stopniu nie jest to działalność komercyjna. Mam wielką nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto będzie potrafił mi pomóc w jakikolwiek sposób.
Proszę o kontakt w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.
Mój adres e-mail to: bartwin@gmail.com.

Z poważaniem
Bartosz Winiarski