PDA

View Full Version : Ciało dla nauki - komentarze


83.30.172.xxx
21-10-2011, 20:31
Komentarz do artykułu: Ciało dla nauki (http://www.zycie.senior.pl/147,0,Cialo-dla-nauki,3050.html)
--------------------
popieram.

Kaima
28-10-2011, 16:58
Uwazam, że podjęcie takiej decyzji wymaga wielu godzin rozmyślań. Bez wątpienia, cel jest szczytny, ale konieczne jest więcej informacji na ten temat.

basia1247
28-10-2011, 17:30
myślę że donatorów byłoby dużo ale zmarły musi ustąpić pod presją rodziny. Fakt że informacji mało. A co z zasiłkiem pogrzebowym????? może wtedy w stosunku do donatora rodzina byłaby chojniejsza i jego wolę uszanowała. O klerze i ostatniej daninie na ich rzecz się nie wypowiadam bo donatorzy różnych wyznań są. Oj mało się propaguje ten temat.........

Kaima
03-11-2011, 22:20
Znowu zabieram głos na ten temat, ale będąc na cmentarzu w ostatnich dniach widziałam grób starszej samotnej kobiety, którą dalecy krewni pochowali w rodzinnych stronach. Pochowali i zostawili - od pogrzebu latem tego roku nikt grobu nie odwiedził, nikogo też nie bylo w czasie mszy w kaplicy. Bardzo to było smutne, nikt jej w tych stronach nie pamięta, jej rówieśnicy są już po tamtej stronie. Pomyślałam, że może gdyby wiedziała o donacji, to wolałaby poświęcić swoje doczesne szczątki na pożytek innym ludziom.