PDA

View Full Version : pomozcie znalezc,prosze


elusia
14-07-2007, 22:01
Mam pytanko do moich ziemlaczek.Jestem z Gdanska.Szukam jakiegos klubiku dla seniorek i seniorow gdzie mozna przjsc i posiedziec.Tego mi teraz brakuje.Moze ktos mi pomoze?

inka-ni
14-07-2007, 22:20
Elusiu wejdz na gogle i wpisz "kluby seniora w Gdańsku.Pozdrawiam

elusia
15-07-2007, 21:40
Nika-ni czy morze Ninko,ja juz wpisalam w goglach "klub seniora......" i pokazaly mi sie wirtualne kluby.Mnie chodzi o cos takiego,gdzie mozna przyjsc i pogadac,a moze jakies inne rozrywki.Ja mam duzo czasu,ktory bym chciala spedzac z rowiesnikami.

jolita
15-07-2007, 22:28
W niektórych spółdzielczych osiedlach mieszkaniowych bywają kluby seniora. Poszukaj nr.nr. telefonów, podzwoń a nuż...Gdyby nie w Gdańsku to w Sopocie na Brodwinie widziałam szyld, a w ogóle podejdź do związku emerytów - niektóre też urządzają wycieczki, imprezy - najważniejsze "zahaczyć się". życzę powodzenia, ale nas nie opuszczaj...Planujemy spotkanie Trójmiejskich Forumowiczek - może wówczas nawiążesz jakieś ciekawe znajomości..Pozdrawiam.3916

hannabarbara
15-07-2007, 22:36
Wiesz, Elusiu ja na Twoim miejscu postąpiłabym całkiem odwrotnie. Zaczęłabym od nawiązywania znajomości i przyjaźni właśnie w internecie. Na tym i na innych forach szukałabym kontaktu z ludźmi ze swego miasta.W wirtualnych rozmowach też rodzą się bliskie związki koleżeńskie.Gdy się zaakceptuje intelekt i duszę jakiejś osoby, to jej fizyczność nie odgrywa już dużej roli.Potem można spotykać się po dwie, lub więcej w kawiarniach, pubach i innych publicznych miejscach. W moim mieście, ba, nawet w mojej dzielnicy, jest osiedlowy klub seniora. Czasem oglądałam zdjęcia ze spotkań. Nigdy mi nawet do dziś nie przyszło do głowy, by się tam wybrać. Natomiast tu, w klubie wirtualnym bardzo mi się podoba.

elusia
16-07-2007, 09:27
Hannabarbara ,ja w tej chwili potrzebuje kontaktu z osobami bezposredno.Tak to czje.Tu w klubie wirtualnym bardzo mi sie podoba,mozna rozmawiac o wszyskim z bardzo duza rzesza ludzi, co w innym przepadku jest nie mozliwe.Teraz mi to nie wystarcza.Ja przez swoja prace bardzo intensywna stracilam kontakt ze swimi kolezankami,a teraz One poswiecaja czas wnukom. Dlatego ja szukam ludzi bez zobowiazan,ktorzy maja czas i potrzebuja kontaktu z drugim czlowiekiem.
Jolita ciesze sie ze spotanie z Wami,ale moze blizej powiesz kiedy planujesz?Czas szybko plynie i niedlugo skonczy sie lato.Jesien to taki smetny czas.

jolita
16-07-2007, 11:12
Elusiu na temat terminu spotkania - jeszcze trochę cierpliwości, natomiast o jesieni...przecież "Złota Polska Jesień" to najpiękniejsza pora roku!

Dzidka
16-07-2007, 11:28
Elusiu, kluby seniora /przynajmniej w Warszawie/ są przy każdym klubie kultury. Seniorzy spotykają się tam co tydzień, nawiązują trwałe przyjaźnie, nawet mają swój własny kabaret / tak przynajmniej jest w mojej gminie/.
Ja natomiast spędzam mnóstwo czasu na dwóch uniwersytetach III i Złotego wieku, jeżdżę na wycieczki,poznaję ciekawych ludzi.Życzę powodzenia w poszukiwaniach.

Anielka
16-07-2007, 15:32
Elusiu,wystarczy wyjść z domu na jakąkolwiek ławeczke ,do parku,na sciężke prowadzącą z Brzeżna do Sopotu,wszędzie są ludzie,zagadać ,można znalężć ludzi,którzy chetnie porozmawiaja,pójdą na spacer,umówia sie na nastepny dzię i na następny.Tylko wyjdż z tego domu.Ludzie i swiat na Ciebie czekajaą.Powodzenia3938

elusia
16-07-2007, 23:04
Skorzystam z podpowiedzi Dzidki z Warszawy.Mysle,ze Gdansk jest na tyle duzym miastem,ze cos sie znajdzie.Dzieki za podpowiedzi.
Elzbieta z Gdanska