menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-01-2025, 10:59
rozmar rozmar jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 222
Domyślnie Diabetolog


Mam zdiagnozowaną cukrzycę typu 2 od kilku miesięcy i szczerze mówiąc, dopiero teraz ogarniam, że trzeba to lepiej kontrolować. Chciałbym znaleźć jakiegoś konkretnego diabetologa, który mi wszystko wytłumaczy. Jak wybieraliście swoich lekarzy? Macie jakieś wskazówki, żeby trafić dobrze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 07-01-2025, 12:21
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 1 051
Domyślnie

Szukaj kogoś, kto nie tylko przepisuje leki, ale faktycznie ogarnia temat i ma czas dla pacjenta. Ja patrzyłem na opinie w necie, ale też pytałem znajomych, bo różnie z tymi recenzjami bywa. No i jak pójdziesz na pierwszą wizytę, to zobacz, czy lekarz faktycznie Cię słucha i pyta o wszystko – to dużo mówi o podejściu.
Możesz też zerknąć na ten artykuł: https://galeriapieknakazimierz.pl/di...ce-z-cukrzyca/. Jest tam opisane, jak taki lekarz może pomóc, co warto wiedzieć przed wizytą itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 16-06-2025, 14:41
Barba4 Barba4 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Miasto: Katowice
Posty: 13
Domyślnie

Zmiana nawyków żywieniowych to proces, który wymaga systematyczności i odpowiedniej motywacji. W trakcie wdrażania diety pojawia się wiele pytań i wątpliwości, które warto na bieżąco konsultować ze specjalistą. Z dietetykiem online możesz skontaktować się w dowolnym momencie za pośrednictwem platform medycznych. Sprawdźcie te porady - https://investmap.pl/dieta-szyta-na-...online.a312160.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.