menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-04-2026, 10:22
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 1 076
Domyślnie Guz w piersi


Mammografia mojej mamy wykazała Guzek o wielkości 15mm, radiolog zaklasyfikował go jako BIRADS 4. Lekarz zlecił biopsję gruboiglowa, ale trzeba czekac. Czy ktoras z Pań, bądź ktoś z waszych bliskich miał podobny wynik i jak się to dalej potoczyło?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-04-2026, 13:27
Simma Simma jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 823
Domyślnie

Miałam dokładnie taką samą sytuację, ale biopsja wykazała, że to nic szkodliwego 🙂 Do biopsji postarajcie się nie martwić (choć wiem, że to trudne). Trzymam kciuki 🙂

Dodam też od siebie, ze biopsję warto jest zrobić prywatnie:
https://intimaclinic.pl/badania-diag...iopsja-piersi/

I polecam się nad tym zastanowić.
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Skawina usg piersi rozmar małopolskie 1 02-02-2023 10:06
Usg piersi w Białymstoku marta60 Białystok 2 30-08-2021 11:54
guz w mozgu olka Choroby, badania, terapie 15 28-08-2021 10:29
Guz głowy trzustki... agusia Choroby, badania, terapie 6 26-04-2009 15:23

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.