|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
#1
|
||||
|
||||
|
Mammografia mojej mamy wykazała Guzek o wielkości 15mm, radiolog zaklasyfikował go jako BIRADS 4. Lekarz zlecił biopsję gruboiglowa, ale trzeba czekac. Czy ktoras z Pań, bądź ktoś z waszych bliskich miał podobny wynik i jak się to dalej potoczyło?
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Miałam dokładnie taką samą sytuację, ale biopsja wykazała, że to nic szkodliwego 🙂 Do biopsji postarajcie się nie martwić (choć wiem, że to trudne). Trzymam kciuki 🙂
Dodam też od siebie, ze biopsję warto jest zrobić prywatnie: https://intimaclinic.pl/badania-diag...iopsja-piersi/ I polecam się nad tym zastanowić.
__________________
tak to jest |
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Skawina usg piersi | rozmar | małopolskie | 1 | 02-02-2023 10:06 |
| Usg piersi w Białymstoku | marta60 | Białystok | 2 | 30-08-2021 11:54 |
| guz w mozgu | olka | Choroby, badania, terapie | 15 | 28-08-2021 10:29 |
| Guz głowy trzustki... | agusia | Choroby, badania, terapie | 6 | 26-04-2009 15:23 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|