|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
#1
|
|||
|
|||
|
Czy ktoś ogrzewa dom pompą ciepła? Czy jesteście zadowoleni?
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Mam pompe powietrze -woda Ale bardzo krotko dopiero 2 miesiace,dom ok 150 m 2 ,dol podloglowka ,gora 2 sypialnie i 2 identyczne toalety z grzejnikami .Cieplo Jest I jak na razie nie narzekam.Czekam na rachunek
Dla montazu polecam kontakt z firmą Klimat tech, doświadczenie jest spore https://klimat-tech.pl/ |
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Pompa ciepła do domku parterowego | kowdan | Dom, wnętrza, ogród | 6 | 14-04-2024 21:53 |
| Pompa VENOWAVE | VENOWAVE | Kupię, sprzedam, zamienię | 2 | 21-06-2022 18:23 |
| Ciepła kurtka z polaru | Anna_Maria_57 | Kupię, sprzedam, zamienię | 1 | 07-02-2008 16:51 |
| Krematorium źródłem ciepła dla żałobników - komentarze | Basia. | Ogólny | 2 | 15-01-2008 13:01 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|