menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 03:18
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie Chiromancja,horoskopy.radiestezja,sennik


Wstukałem w szukaczkę "horoskopy" i wyskoczył temat Magia w naszym życiu, pokrewny ale to nie to.
Mowa jest tam głównie o przesądach i magii (oprócz rozlicznych i sympatycznych dygresji oczywiście)
Uważam, ze zabawa wróżbami i horoskopami stanowi doskonałe hobby (trochę mi to już wprawdzie przeszło).


JODŁA - mistycyzm
02.01 - 11.01 oraz
05.07 - 14.07
Ma urodę nieco surową,lubi piękne stroje i biżuterię lub odwrotnie-ma skłonność do ascezy.Pełna godności.Jest wybredna i mierzy wysoko,toteż nie zawraca sobie głowy błahostkami.Szlachetna i pełna rezerwy i raczej małomówna,nie ulega wpływom i czasem czuje się osamotniona.
Świadoma swych zalet i niełatwa we współżyciu,bywa,że zakochuje się na śmierć i życie.Jest wybitnie inteligentna,a w pracy skrupulatna i sumienna.Nie lęka się trudności.
Żyje długo,choć czasem zmaga się z chroniczną chorobą.
W każdej sytuacji potrafi zachować wiarę i nadzieję,a cokolwiek by sie działo,można na niej polegać.CYPRYS - wierność.
25.01.-03.02.
26.07.-4.08.
Smukły,o zręcznej,silnej sylwetce i regularnych rysach.To typ człowieka bliskiego naturze.Zadowala się małym,nie zależy mu na pieniądzach i sławie,chce być tylko szczęśliwy.Pogodny i życzliwy dla ludzi,źle znosi samotność i najlepiej czuje się wśród licznej rodziny lub w gronie przyjaciół.Sympatyczny i zagubiony w marzeniach daje sie raczej ponieść życiu niż je układa.W pracy bywa nieco bałaganiarski, w miłości gwałtowny,a w uczuciach niezwykle wierny.
Jeśli kogoś obdarzy miłośćią,to na całe życie.
Przyjaciele zawsze moga liczyc na jego pomoc.WIĄZ - rozsądek
12.01.-24.01.oraz
15.07.-25.07.
Przystojny ma w sobie coś ujmującego.Rozsądny,małomówny,spokojny,oszczędny i pozbawiony dużych wymagań nie dba o stroje,choć wśród "letnich"Wiązów bywają rozrzutnicy.Natury prostolinijnej,zawsze broni uczciwych racji i wierzy w ludzką dobroć.Budzi ufność.Czasem bywa despotyczny.
W uczuciach żarliwy ,a nawet namiętny,jest oddany i wymagający w stosunku do partnera.Posiada zmysł humoru,która ratuje go w krytycznych momentach.Inteligencja jego jest praktyczna i konkretna.Potrafi kierować ludżmi
Nie ma zbyt silnego zdrowia,lecz żyje długo i bez większych wstrząsów.


TOPOLA-pesymizm
04.02.-08.02 oraz
05.08-13.08.
Wyniosła i dekoracyjna ma poczucie kruchości życia i lęka się starości.Nie lubi żyć w odosobnieniu.Łatwo zranić jej miłość własną,dlatego też powinna starannie dobierać sobie towarzystwo..Nawt drobiazgi mogą wytrącic ją z równowagi.
W małżeństwie niełatwo jej o szczęście - jest zbyt niezależna.
Odwaga i duma sprawiają natomiast,że umie stawic czoła wielu kłopotom.
Dobrze zorganizowana i pełna altruizmu często wybiera zawód lekarza.


CEDR - aktywność
09.02-18.02 oraz
14.08-23.08
Solidny,mocny i obdarzony dobrym zdrowiem potrafi przetrwać trudne chwile.
To osobowość pewna siebie,zdecydowana i twórcza lecz zarazem drażliwa.Szybko podejmuje decyzje i zawsze ma rację.Ma instynkt przewodzenia.
Ambitny i prostolinijny jest niepoprawnym optymistą.Wywierając wpływ na innych,potrafi także całkowicie oddać sie jakiejś sprawie.Wśród jemu podobnych można odnaleźć bohaterów i męczenników..
Wybredny w doborze partnera potrafi długo czekać na prawdziwą miłość.
Często obdarzony bywa talentem muzycznym i dużym poczuciem humoru.Prowadzi urozmaicone życie zawodowe.


SOSNA - wyrafinowanie
19.02-28/29.02 oraz
24.08-02.09
Dekoracyjna,ładna umie podkreslać swoje zalety.Lubi piekne przedmioty i wnętrza,ciekawe znajomości.Umie elegancko urządzić dom.
Uczuciowo impulsywna.łatwo sie angażuje w związki i czasem źle lokuje uczucia,jednak nawet z niepowodzeń potrafi wyjść z honorem.
Nie jest łatwym partnerem w miłości.Szybka i skuteczna w działaniu,w pracy odnosi sukcesy.Jest dobrym organizatorem.Potrafi planować i naginać warunki do własnych wymagań.Wie czego chce,jest odważna,śmiało dąży naprzód,nie unikając ryzyka i nie poddaje się niepowodzeniom.
Znak sosny szczególnie sprzyja kobietą.


WIERZBA- melancholia
01.03-10.03 oraz
03.09-12.09
Ma naturalny wdzięk,jest łagodna i skłonna do zadumy.Ma zdolności artystyczne i wrażliwość w życiu uczuciowym.
Życie z nią nie należy jednak do łatwych.,tkwią w niej bowiem dwie natury:jedna czuła i senna,druga-wojownicza,despotyczna i zmienna.
Kapryśna,wymagająca doznaje cierpień w miłośći.Czasem znajduje przystań w małżeństwie i ma wiele dzieci.Choć przywiązana do domu i rodziny,w głębi duszy czuje sie niedoceniana i marzy o dalekich podróżach.Jej prawy charakter i uczciwość sprawiają,że jest godnym zaufania pracownikiem.


LIPA - realizm
11.03-20.03 oraz
13.09-22.09
Pełna uroku potrafi każdemu zawrócic w głowie.Spokojna,dyskretna,a nawet troche lekliwa,choć potrafi przystosować się do każdych warunków,to marzy o wygodzie i stabilizacji.Pełna sprzeczności i niestała jest zdecydowanie sympatyczna i nie stara sie naprawiać swoich bliźnich.Jest lubiana nawet wtedy,gdy nie można na niej zbytnio polegać.
W miłości bywa bardzo zazdrosna.Jesli znajdzie bratnią duszę,odzyskuje równowagę.Ma zmysł praktyczny i zdolności techniczne.Pomysłowa i precyzyjna.
Żyje długo i nie nękają jej choroby.


DĄB - siła
21.03 - DZIEŃ ZRÓWNANIA WIOSENNEGO
Niezwykle silny,odważny i żywotny ma trudny charakter.
Sam cieszy sie dobrym zdrowiem i nie znosi słabości u innych.Podobnie obdarzony potężna wolą nie ma wyrozumiałości dla niezdecydowanych.Stateczny i sumienny,pełen dumy i uparty,trwa przy raz podjetej decyzji,zazwyczaj osiagając zamierzony cel.
Jednak brak elastyczności przysparza mu czasem kłopotów.
Jest niezależny,jego wola i energia zapewniają opiekę słabszym.Stworzony do przewodzenia jest człowiekiem czynu.Pochłaniają go sprawy konkretne i często osiąga sukces materialny.Żywy,gościnny jest dobrym przyjacielem,zakochuje się kilkakroć,wierząc,że jest to miłość na całe życie.


LESZCZYNA - oryginalność
22.03-31.03 oraz
24.09-03.10
Choć niepozorna,ma wiele wdzięku i trudno oprzeć się jej urokowi.
Kapryśna i zmienna,umie sprawić by ją kochano.Potrafi być szczodra i tolerancyjna lub niebezpieczna ,uparta i złośliwa.Oryginalna i niepodobna do nikogo,zwraca na siebie uwagę.Można się po niej spodziewać wszystkiego..W miłości potrafi być najmilszym albo też najbardziej męczącym partnerem.Związek z nią jest pasjonujący,choć na ogół nie przynosi odpoczynku.Jest typem społecznika,dobrym pracownikiem uczącym się szybko i łatwo.Ma wiedzę,ale jaki zrobi z niej użytek,zależy tylko od jej dobrej woli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 03:25
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

JARZĘBINA - wrażliwość
1.04-10.04 oraz
4.10-13.10
Choć na pozór delikatna,jest niezwykle odporna.Pełna wdzięku i uśmiechnięta to mistrz samokontroli.Umie podkreslać własne zalety,lubi się stroić.Choć nieco egocentryczna,nie jest egoistką,lubi sprawiać innym radość.Łatwo przystosowuje się do zmian,jest samodzielna,lojalna i uczciwa-można na niej polegać.Za wszystko czuje się odpowiedzialna.Jednak kontakt z nią nie jest prosty.
W miłości nieprzewidywalna,wiele wymaga od partnera i niełatwo przebacza .
Mimo błyskotliwej inteligencji i zamiłowań artystycznych ,z natury zapobiegliwą i gospodarną najczęściej pochłaniają ją sprawy codzienne.Realizuje sie w małżeństwie.


KLON-praktyczność
11.04-20.04 oraz
14.10-23.10
Nie należy do postaci tuzinkowych.Pełen humoru i życia,niezmordowany towarzysko pojawia się tam gdzie najmodniej i gdzie coś się dzieje.Motorem jego działań jest ciekawość świata,toteż choć z natury pełen rezerwy a nawet nieśmiałości,nie lęka się ryzyka.
Lubi wszelkie nowinki,podróże,poznawanie ludzi i ma dar prowokowania zwierzeń.Nie osądza jednak cudzych poczynań i jest niezwykle dyskretny.Wrażliwy na pochwały,lubi być w centrum zainteresowania.
W miłości bardzo skomplikowany,trudno mu znaleźć partnera.
Bywa równie częśto wielkim grzesznikiem jak i pokutnikiem.
Bywa też,za sprawą ogromnej wyobrażni i intuicji ,obdarzony darem jasnowidzenia.
Niezwykle inteligentny próbuje innym narzucic swoją wolę,rzadziej sam realizuje własne projekty.


ORZECH - namiętność
21.04 - 30.04 oraz
24.10 - 04.11
Pełen kontrastów potrafi jak nikt skomplikować sobie życie.
Dziwnie twardy i skomplikowany ma charakter, nie odpocznie i nie da innym odpocząć.
Inteligentny,ambitny i pracowity,bywa kapryśny i egoistyczny - równie często jak gościnny czy hojny.W miłości koniecznie chce wyłączności,jest zazdrosny i czuły.
Nadmiernie przeżywa komplikacje uczuciowe
Choć z natury samowolny i niestały,potrafi być w związku lojalny i wierny - nie znaczy to jednak,że jest łatwym partnerem.
W życiu bywa świetnym strategiem,jest śmiały w pomysłach,potrafi działać szybko i bez zbędnych skrupułów. Nie chadza utartymi ścieżkami,toteż ma mniej przyjaciół jak wrogów.
W zetknięciu z nim ryzykuje się wiele dobrego i złego i ciekawe życie pełne niespodzianek.
Żyje długo i cieszy się dobrym zdrowiem.


JAŚMINOWIEC - dyplomacja
01.05 - 14.05 oraz
05.11 -11.11
Miły i towarzyski zjednuje sobie ludzi swobodą i umiejetnościa rozmowy.
Wydaje się zrównoważony i bez problemów - w istocie wrazliwy i pełen rezerwy.Jak nikt inny rozumie zalety dyplomacji,a jego działania są ostrożne i przewidujace.
Małżeństwo z nim nie jest łatwe-mimo,że jest odpowiedzialny,ciążą mu zobowiązania.
Od życia oczekuje niewiele,nadzieje pokłada w dzieciach,które umie starannie wychować.Nie jest materialistą,lecz pracowity i obdarzony wyobraźnią często nieźle zarabia.


KASZTANOWIEC - sprawiedliwość
15.05-24.05 oraz
12.11-21.11
Urodziwy,silny i pełen wigoru potrzebuje przestrzeni.
Lubi szokować innych,często jest typem prekursora.Ma wrodzone poczucie sprawiedliwości i w słusznej sprawie potrafi działać gwałtownie.Zdarza mu się brakiem dyplomacji zrazic do siebie ludzi,a zawody i rozczarowania przeżywa długo,gdyż jest wrażliwy i uczuciowy.
W miłości wyrafinowany,trudno znajduje partnera.Kocha tylko raz,a obawa przed brakiem akceptacji komplikuje jego związki.Jego los zależy głownie od okoliczności - albo zajdzie wysoko,albo mimo talentów całe życie będzie walczyć z przeciwnościami.


JESION - ambicja
25.05-03.06.oraz
22.11-01.12
Piękne,mocne drzewo.Wysmukła sylwetka,elegancja i swoboda podobają się wielu.Natura niezależna i błyskotliwa,lecz niełatwo z nim współżyć.
Impulsywny,ambitny nieustępliwie dąży do swego szczęścia i sukcesu,choć zawsze trochę gra z losem.
Kapryśny i nieco egzaltowany,w sprawach miłości jest przezorny,stały i przewidujący.
Jego małżeństwo z miłośćc bywa często małżeństwem z rozsądku.
Można na nim polegać- jak nikt pomoże przetrwać ciężkie chwile.


GRAB - estetyzm
04.06-13.06 oraz
02.12-11.12 ]/b]
Niezwykle urodziwy za młodu bardzo dba o swój wyglą.To typ estety i zdarza się,że przedkłada formę nad treść.
Wrażliwy na pochwały,często pełen fantazji artysta,marzy o sławie,dąży do własnej doskonałości.Traktuje wiele rzeczy z pobłażliwym dystansem mając zarazem szacunek do dyscypliny i posłuszeństwa.Lubi zycie pośród sprawdzonych reguł,przy podejmowaniu decyzji towarzyszy mu lęk przed pomyłką.
Obdarzony wnikliwa intuicją jest naturą obowiązkową i prawą.Uczucia traktuje jako sprawe poważna,w miłości cechuje go uczciwość,choć chciałby przeżyć w niej coś niezwykłego.


[b]FIGOWIEC-wrażliwość
14.06-23.06 oraz
12.12-21.12
Obdarzony charakterem,osobowość niezależna i ciekawa.Obdarzony wielkim poczuciem humoru ma dużo serdeczności dla dzieci i zwierząt.Nie wszędzie dobrze się czuje,potrzebuje życzliwości i ciepła.Gdy gnebia go przeciwności losu,staje sie smutny i rozgoryczony.Czasem życie upływa mu na pokonywaniu pokus i własnych słabości.
Łagodny i uczuciowy,potrzebuje oparcia w rodzinie,nawet jeśli sam nie jest zbyt stały.
Choć nie należy do romantycznych kochanków,warto go poslubić.
Pracuje wytrwale a jego wysiłki przynoszą owoce.Chociaż w głębi duszy jest raczej leniwy,potrafi być rzeczowy i przedsiebiorczy.


BRZOZA- twórczość
24 CZERWCA - DZIEŃ LETNIEGO PRZESILENIA
Wiotka,delikatna i rasowa jest łatwa we współżyciu i miła.Powściągliwa ,dyskretna,łagodna i skromna,nigdy nie nadużywa czyjejś uprzejmości.Trzyma sie zasad lecz nikomu ich nie narzuca.Pozbawiona snobizmu,pełna umiaru i tolerancyjna nie troszczy się o przepych świata.Nie poszukuje kontaktów z wpływowymi ludźmi,nie bywa w świecie.
W miłości poszukuje uczuc stałych,stwarza klimat pogody i szczęśćia.Nie znosi wulgarności.Mimo swej delikatności potrafi być tytanem pracy.Jej żywa inteligencja,wyobraźnia,umiejętność syntetycznego spojrzenia i kreatyuwność sprawiaja,że właśnie w pracy zdobywa uznanie,a największe sukcesy odnosi w dziedzinie sztuki.


JABŁOŃ-miłość
23.12-01.01 oraz
25.06-04.07
Sentymentalna i zmysłowa osoba.
Skłonna jest do flirtów i przygód,a ponadto życzliwa dla innych i bezinteresowna,co bywa przez niektórych wykorzystywane.Jednak kiedy znajdzie odpowiedniego partnera,ustatkowuje sie i jest wierna w miłości.
Nie myśli za dużo o jutrze-to pełen wyobraźni filozof,który cieszy się życiem.Nie jest jednak lekkomyślna.Inteligentna,refleksyjna i logiczna jest ciekawa świata.
Teorie naukowe interesują ja tak samo jak dobre wino i kuchnia..
Prowadzi życie ruchliwe i ciekawe.


OLIWKA-mądrość
23.09-PORÓWNANIE JESIENNE
Pełna uroku kocha słońce,jest miła,łagodna i spokojna.Niezwykle dyskretna i tolerancyjna,nigdy nie wtrąca sie w sprawy innych.Dzięki rozwadze i intuicji nie daje się wykorzystywać,choć jest niezwykle życzliwa dla innych.Pełna uśmiechu i pogody,ma wielkie poczucie sprawiedliwości i nigdy nie robi nic na pokaz,toteż cieszy się miłością i respektem innych.W związkach stara się nie być zazdrosna,szanuje wolność partnera nawet kosztem własnych cierpień.Do domu wnosi szczęście i spokój.Jest typem filozofa,myśliciela,dla którego książki i towarzystwo mądrych ludzi maja największą wartość.
Do późnej starości zachowuje światły umysł.


BUK - wynalazczość
22.12- DZIEŃ PRZESILENIA ZIMOWEGO
Przystojny,twardy i nieustępliwy.
Bardzo dba o swój wygląd,toteż dożywa późnego wieku,zachowując gibkość ruchów i młodą sylwetkę.Potrafi nieźle zorganizować sobie życie i realizuje z uporem swoje projekty.
Jest materialistą-przede wszystkim chce być bogaty,a dopiero potem szczęśliwy.
W miłości rzadko obdarzony fantazją,za to troskliwy współmałżonek,sprawdzony opiekun i zazwyczaj domator,pragnie mieć dzieci i wzorowo prowadzony dom.
Jest inteligentnym realistą,ma zmysł organizacyjny,toteż doskonale sobie radzi na kierowniczych stanowiskach. :

Mój orzech się sprawdza, no może z wyjątkiem czułości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 03:30
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Horoskop a właściwie charakterystyka indiańska.
I. SOKÓŁ - 21.03. - 19.04. (ogień)
Niezależny i energiczny. Gdy indiańskim zodiakiem rządzi Sokół, przyroda budzi się do życia. Nic więc dziwnego, że w tym okresie rodzą się ludzie przekonani o tym, że do nich należy świat.

II. BÓBR - 20.04. - 20.05. (ziemia)
Solidny i zapobiegliwy. W znaku Bobra wiosna znajduje się w zenicie, rośliny zapuszczają korzenie.
Należące do tego totemu osoby trzymają się mocno ziemi, są rzeczowe i niezawodne.


III. JELEŃ - 21.05. - 20.06. (powietrze)
Szybki i czarujący. Wiosną osiąga kulminujący punkt. W świecie przyrody pojawiają się zwiastuny lata. Te przemiany określają charakter Jelenia - jego zmienność i pogodę ducha.


IV. DZIĘCIOŁ- 21.06. - 21.07. (woda)
Kapryśny i wrażliwy. Nadciągają wiatry z południa, które niosą zapowiedź lata.
Dzięki temu w osobach urodzonych w tym czasie tkwi olbrzymia siła i przyjemne ciepło słońca.


V. ŁOSOŚ - 22.07. - 21.08. (ogień)
Władczy i namiętny. Lato w zenicie, ale już z godnością zstępuje ze swego tronu ku jesieni...
To czas Łososia, który słynie z tego, że w sercu ma ogień i jest wspaniałomyślny.


VI. NIEDŹWIEDŹ - 22.08. - 21.09. (ziemia)
Łagodny i praktyczny. Schyłek lata. Przyroda wzywa do zbioru plonów. Niedźwiedź przygotowuje się do zimowego snu.
Ludzi tego totemu charakteryzuje rozsądek i poczucie obowiązku.


VII. KRUK - 22.09. - 22.10. (powietrze)
Ruchliwy i zrównoważony. Nadciągają wiatry z zachodu, liście opadają z drzew. To czas zadumy.
Ci, którzy w tym okresie przyszli na świat, poradzą sobie w każdch warunkach.


VIII. WĄŻ - 23.10. - 22.11. (woda)
Wytrwały i niezgłębiony. Jesienią natura - tak jak wąż - zmienia skórę. Obumieraniu przyrody towarzyszą wielkie emocje.
Ludzie spod tego znaku są zdolni do głębokich uczuć.


IX SOWA - 23.11. - 21.12. (ogień)
Mądra i dalekowzroczna. Przyroda zapada w zimowy sen. Ziemię zasnuy ciemności, które mogą przebić tylko sowie oczy.
Osoby tego totemu są spostrzegawcze, nic nie ujdzie ich uwadze.


X GĘŚ - 22.12. - 19.01. (ziemia)
Ziemia w pełni -trudny okres, który przetrwają tylko najlepsi. Waruni zmuszają do rozsądku, uporu i spokoju, choćby pozornego.


XI WYDRA - 20.01. - 18.02. (powietrze)
Sprawiedliwa i pomysłowa. Przyroda przygotowuje się do wiosny. Wraca nadzieja na zmiany na lepsze.
Rodzą się osoby z dużym poczuciem humoru, niekiedy nawet swawolne.


XII WILK - 19.02. - 20.03. (woda)
Wieją wiatry z północy. Dla Indian to symbol czystości i odnowy. Na świat przychodzą ludzie wyjątkowo uczuciowi, wrażliwi i
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 03:35
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Symbolika roślin
Rozchodnik wielki - symbol długiego,pomyślnego życia.
Jeśli zerwany w noc świętojańską i umieszczony między belkami domu nie straci swego naturalnego koloru,
domownicy mogą liczyć na długie i szczęśliwe życie.

Chmiel - symbol niesprawiedliwości,
a szyszkami wypełniano dawniej poduszki,co miało ułatwiać zasypianie.
Zgadza się, nie ma sprawiedliwości - piwa wczoraj nie piłem!!

Pokrzywa- wyraża podobnie jak róża,
miłość ale namiętną,wręcz płomienną.

Dzwonki majowe - symbolizują
miłość i szczęście.

Niezapominajki i serduszka okazałe - są również
wymownym dowodem miłości.

Pierwiosnki - zwiastują pomyślność.
Panna,która znajdzie kwiatek przed Wielkanocą,
wyjdzie za mąż jeszcze w tym samym roku.

Rozmaryn - symbol wierności i pamięci.Również owoce mają wiele symbolicznych znaczeń,np.:

Jabłko - symbolizuje wieczność,mądrość,wiedzę ,płodność i grzech.

Orzech włoski - symbol płodności i egoizmu.
Mój orzech - zgadza się, dodajmy lenistwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 07:22
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Ależ mi fantastyczną lekturę

zafundowałeś od rana, Kufo! Przez ciebie się za robotę nie wzięłam, tylko czytam
Drzewa niekoniecznie trafnie oddają cechy charakteru moich bliskich. Już prędzej totemy indiańskie, ale ona takie bardziej ogólne są...
I wiesz co? Jeśli rzeczywiście piwa nie piłeś - to zgadzam się, nie ma sprawiedliwości na tym świecie
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 08:19
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 25 328
Domyślnie

Ze mnie Kufa Dzięcioła zrobił ,a drzewa swojego jakos znalezc nie moge
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 08:34
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Coś w tym jest!...

Na razie sprawdziłam siebie i bachora - drzewa trafione indiański dopowiada.

Fajna zabawa i nie tylko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 08:43
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Tarninko,

a figowiec lub jabłoń? Obejmują czerwiec - lipiec
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 08:49
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 25 328
Domyślnie

Jakas dzisiaj niedowidzaca jestem . Gdzies kiedys czytalam ze jestem jabłon. Dzięciol na jabloni, niezle
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 09:17
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Poczytałam , poczytałam i z tego wszystkuiego nie zważając na wczesną godzinę poczłapie to baru sie napić bo rosjanie maja racje że bez pól litra tego nie rozbieriosz ,ło matko węza ze mnie zrobili
a ja sie tego paskudztwa brzydze a fuj
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń

Ostatnio edytowane przez ammi1952 : 27-10-2007 o 09:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 09:52
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Podobają mi się horoskopy chińskie, opisy poszczególnych znaków są rzeczywiście trafne, powiązania między nimi sensowne i w ogóle "coś w nich jest"
A I Cing? Porady czasem szokują trafnością. Wydobywają na powierzchnię nie tylko to czego szukamy, ale również to, co podświadomie lub nie, chowamy przed samymi sobą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 11:14
irena's Avatar
irena irena jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: ogrodzieniec
Posty: 349
Domyślnie

Niedżwiedzica jestem i już!
__________________
irena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 14:02
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Poczytałam dalej jestem jak wkurzony wąż na kasztanowcu hihihi jak bardzo zła to będe kasztanami rzucać hihihi ciekawe jeno czy pyskiem czy ogonem a może jadem z kasztana ,o kurcze jednak musze to zapić bo coraz bardziej głupieje
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 14:22
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 18 674
Domyślnie

sennik ....od tygodnia śledzę moje sny,nie czytam znaczenia ,bo b.bardzo chcę wierzyć ,że będą w/g moich wyobrażeń?,,,,,,,,,,,,bywało,że tak zdarzało się /chyba to nie było poprawne stylistycznie/ odpowiem potem ,jak będę wiedziała? przepraszam za moje wielkie nic!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 16:23
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Grażynko, wez się uspokój,

Ty wnerwiony wężulku, co? Co Ci ten wąż szkodzi? No co? Lepszy wąż od pająka

Chyba że szukasz pretekstu do napicia się. A, to co innego Chodz na kielicha do baru!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 17:35
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Mruga oczkiem (żart) Figa ?

Kufo - Figa mnie obnażyła
Do tego jeszcze sowa, (co nie bardzo rozumiem z opisu).
Ale mam pytanie - czy są tu jeszcze jakieś inne figi
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 17:45
szekla's Avatar
szekla szekla jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Łódź
Posty: 3 810
Domyślnie

A ja jestem gęsią pod jodła związaną z sokołem na jarzębinie -malowniczy obrazek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 20:55
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 52 245
Domyślnie

A ja jestem krukiem na leszczynie.....noooo...leszczyna owszem mi się podoba, ale kruk....nie lubię czarnych ptaków, bo są smutne i kraczą, a ja jestem wesoła....ale ostatnio coś mi się z głosem stało....czyżby to była ta pora kruka...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 21:13
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie A mnie wyszło, że

Kruczyca na Klonie w związku z Niedzwiedziem pod Wierzbą spłodziła Niedzwiedzia pod Cedrem.
Można do tego dla większej jasności dodać horoskop chiński i kwiatowy.
Niezły melanż, ale we wszystkich prawie wszystko się zgadza

Bogdo, co Ty chcesz od kruka? Mądry ptak!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 21:18
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie biedne kruki

Cytat:
Napisał bogda
A ja jestem krukiem na leszczynie.....noooo...leszczyna owszem mi się podoba, ale kruk....nie lubię czarnych ptaków, bo są smutne i kraczą, a ja jestem wesoła....ale ostatnio coś mi się z głosem stało....czyżby to była ta pora kruka...


One sa pewnie przekonane ze pieknie i wesolo spiewaja..
a ty mowisz ze kracza..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 

 Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.