|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
#41
|
||||
|
||||
|
A to jest moja praca na konkurs tematyczny pt. "Wiekowe przemijanie z wierzbą targaną podmuchem wiatru."
![]() |
|
#42
|
||||
|
||||
|
Wkrótce zakwitnie. Bądźmy czujni.
![]() ![]() ![]() |
|
#43
|
||||
|
||||
|
Moje ulubione.
![]() ![]() ![]() Ostatnio edytowane przez dziadek janek : 04-06-2024 o 00:37. |
|
#44
|
||||
|
||||
![]() ![]() ![]() ![]() |
|
#45
|
||||
|
||||
|
Bardzo fajne prace. Podobają się!
![]() |
|
#46
|
||||
|
||||
|
Dzięki Staszku.
Kolejne wyzwanie na forum grafika-pomoc polega na stworzeniu jak najbardziej podobnego obrazu do tego wzorca. Pomoże ktoś? ![]() |
|
#47
|
||||
|
||||
|
Wiekowe przemijanie z wierzbą targaną podmuchem wiatru.
Bing. A willow by the sea torn by the wind. An old man with wind-ruffled hair stands on a big willow branch and plays the violin. Hyper -detailed, trending on art station, sharp focus, studio photo, intricate details, highly detailed, 8K. ![]() ![]() ![]() ![]() Ostatnio edytowane przez dziadek janek : 04-06-2024 o 19:23. |
|
#48
|
||||
|
||||
![]() ![]() |
|
#49
|
||||
|
||||
|
Hmm...siedzę sobie i rozmyślam. Ciekawostką tego forum jest fakt, że w ciągu sześciu dni istnienia wątku miałem ponad 1300 wizyt a tylko kilka wpisów. Albo nie potrafię nawiązać kontaktu albo...no właśnie, co?
![]() Kolekcja moich kubków do kawy. ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
#50
|
||||
|
||||
|
Smacznego.
![]() ![]() ![]() ![]() |
|
#51
|
||||
|
||||
|
Kobieta-wierzba. Moja kolejna praca tematyczna.
![]() ![]() ![]() ![]() |
|
#52
|
||||
|
||||
|
Do wykorzystania jako kartki okolicznościowe.
![]() ![]() ![]() ![]() |
|
#53
|
||||
|
||||
![]() ![]() ![]() Ostatnio edytowane przez dziadek janek : 06-06-2024 o 15:31. |
|
#54
|
||||
|
||||
|
Janku zaglądnęłam we wskazane kilka postów temu linki,
oglądam też Twoje prace i szczęka mi opadła. I nie dziw się, że dyskusja jest niemrawa, wszak z opadniętą szczęką rozmawiać, i nawet pisać trudno. W moim guście jest "Przemijanie" i wierzba nad morzem z grającym skrzypkiem. Gratuluję mistrzostwa w dziedzinie malarstwa z użyciem generatora obrazów. W animacji też jesteś dobry! Na innym forum masz pewnie osoby o porównywalnym poziomie umiejętności, a tu dyskusję między nami porównałabym do dyskusji dwóch kolarzy. Jeden prowadzi peleton, a drugi dyskutant jest w nim ostatni. Peleton długi, a ten ostatni to ja. Mogę tylko pogratulować pierwszeństwa, lecz gawędzić nie ma jak, bo jak się na czymś nie znam to nawet nie wiem o co zapytać. Tak sobie myślałam właśnie o naszej dyskusji dotyczącej autorstwa obrazków. Też mam wątpliwości, czy da się przenieść kryteria ze starych technik malarskich na nowe bez zasadniczych zmian. Bo Ty masz po prostu zamiast pędzla inne, doskonalsze narzędzie. Tylko widzę problem - na ile to narzędzie jest autonomiczne, a w jakim stopniu wymaga ręki i talentu człowieka. Bo jak zupełnie sam generator maluje, to po prostu tworzy ilustrację do opowiadania, czyli promptu. Np z użyciem Binga ja jestem autorką opowiadania, system autorem ilustracji. Im bardziej szczegółowe jest moje opowiadanie, tym bardziej wypracowany obraz. Najlepiej chyba malują gawędziarze
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.... |
|
#55
|
||||
|
||||
|
Cytat:
Piękna jest ta kompilacja kobiety z wierzbą!
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.... |
|
#56
|
||||
|
||||
|
Dzięki gratka za miłe słowa. Zacznę od tego, że w malarstwie klasycznym (pędzel) jestem beznadziejnym beztalenciem. Dużo lepiej wychodzi mi malowanie mieszkania ale tego rodzaju "malarstwa" nie zaliczają chyba do sztuki?
Z grafiką cyfrową zetknąłem się przypadkowo 25 lat temu już podczas pobytu w USA kiedy to otrzymałem w prezencie program Jasc Paint Shop Pro. Chwyciło mnie a potem poszło już gładko. Robiłem chyba każdy możliwy rodzaj grafiki:cyfrowe malowanie, 3D, wektory, rastery, animacje, projektowałem strony internetowe. Na dłużej zatrzymałem się w programie Photodex Proshow Producer (animowane slajdy i foto-prezentacje) aż wreszcie w kwietniu zeszłego roku moja młodsza wnuczka Natalia, studentka 3-go roku Pace University pokazała mi generatory A.I. i straciłem dla nich głowę. Jestem amatorem i grafikę robię wyłącznie dla przyjemności. Co prawda przez pewien czas robiłem na zamówienie strony internetowe i slajdy z różnych uroczystości ale chciałem to robić po swojemu a nie według zachcianek klientów. mnożyły się konflikty i w sumie wróciłem do tego co lubię. Do Seniora wpadłem odwiedzić moją koleżankę z forum grafika-pomoc Iluzję a przy okazji pomyślałem, że może znajdę kilka chętnych osób zainteresowanych generatorami lub inną formą grafiki komputerowej. Na forum grafika-pomoc mamy osoby o różnym stopniu zaawansowania więc uczymy słabszych i uczymy się od lepszych. Okay. Rozgadałem się chyba za dużo a nie chcę zanudzać. Może więcej innym razem. |
|
#57
|
||||
|
||||
|
Obraz przedstawiający stylizowaną postać kobiecą z misternymi czarno-białymi wzorami na twarzy. Styl secesyjny. Eleganckie, dekoracyjne, krzywoliniowe formy, inspirowane naturą, ozdobne, szczegółowe.
![]() ![]() ![]() |
|
#58
|
||||
|
||||
|
Podziwiam! Za trudne dla mnie.
__________________
Jadka |
|
#59
|
||||
|
||||
|
Jadka.Z a próbowałaś?
|
|
#60
|
||||
|
||||
|
O kurka wodniasta widzę, że awansowałem. Jestem teraz w randze "Czasem zajrzy".
![]() |
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Człowiek w erze "Sztucznej Inteligencji". | waclaw46 | Społeczeństwo | 675 | 12-02-2021 11:20 |
| Azjaci najlepsi w testach mierzących iloraz inteligencji - komentarze | 212.160.218.xxx | Ogólny | 0 | 05-03-2013 19:39 |
| co to za obraz? | mangalita | Sztuka, kulturoznawstwo | 6 | 27-06-2012 23:42 |
| klopoty z wstawieniem tekstu. | stanislaw-cisza | eSenior | 4 | 13-03-2012 16:22 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|