menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #281  
Nieprzeczytane 17-08-2024, 18:10
dziadek janek's Avatar
dziadek janek dziadek janek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: usa
Posty: 1 966
Domyślnie

Super efekt.
Znam więcej takich osób na naszym forum które zaczynały od zera a teraz biegle obsługują po kilka programów graficznych. Np. Iluzja która produkuje się także na tym forum.Kilka dobrych graficzek zabrał nam covid, kilka wiek ale jakoś dajemy sobie radę. Nie rozumiem tylko co jest nie tak z tym forum. Na grafika-pomoc czy Twoim Wiekowie ludzie są bardzo bezpośredni, chętni do pomocy i przyjacielscy a tutaj jakby nikogo nie było. Czasami mam wrażenie, że to świat (nie obrażając nikogo) cieni które czają się po kątach. Ale w sumie nikt mnie tu na łańcuchu nie trzyma więc nie mam prawa narzekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #282  
Nieprzeczytane 13-09-2024, 18:19
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie

Moja wersja pokazu PSP w/g projektu Janka D.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #283  
Nieprzeczytane 13-09-2024, 20:27
dziadek janek's Avatar
dziadek janek dziadek janek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: usa
Posty: 1 966
Domyślnie

Wyszło super Staszku. Gratuluję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #284  
Nieprzeczytane 20-09-2024, 12:38
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie

Dziękuję Janku za odwiedziny i komentarz.

Pokażę moją wersję twoich sześcianów.
Starałem się te sześciany bardziej wyeksponować.



https://stanislaw1939.pl/filmy/cubes-1/cubes-1.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #285  
Nieprzeczytane 20-09-2024, 13:45
dziadek janek's Avatar
dziadek janek dziadek janek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: usa
Posty: 1 966
Domyślnie

Super wyszło. Może jeszcze dodać tło galaktyki?
https://www.google.com/search?sca_es...h=735&dpr=1.25
Odpowiedź z Cytowaniem
  #286  
Nieprzeczytane 24-12-2024, 18:56
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie

Dzięki generatorowi sztucznej inteligencji Runway, zrobiłem filmik z Dewi Sir-boginią ryżu na wyspie Bali. Przy bogini stoję ja (ten w kapeluszu), oraz mój sobowtór.
Wieczorową porą złożyliśmy bogini hołd i wydaje się, że trochę nas odmłodziła.


Ostatnio edytowane przez Stan_1939 : 24-12-2024 o 19:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #287  
Nieprzeczytane 08-01-2025, 13:08
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2025 !!!
Film zrobiłem w generatorze AI Runway.
Na pierwszym planie jest moja podobizna zrobiona na podstawie fotki sprzed lat.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #288  
Nieprzeczytane 14-01-2025, 16:51
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie

Fraktal-3D Animacja

Odpowiedź z Cytowaniem
  #289  
Nieprzeczytane 20-01-2025, 19:32
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 14 138
Domyślnie

Staszku, obejrzałam sobie wszystkie filmiki, super, są piękne.
Dawno temu też zajmowałam się slajdami, też miałam ich kilkanaście. Nie jestem biegła w komputerze .
Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnej nocy i miłego wybudzenia się, ale korzystam z podpowiedzi naszych forumowiczek.*
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #290  
Nieprzeczytane 21-01-2025, 16:23
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie

Zosiu, miło mi niezmiernie, że do mnie zajrzałaś.
Małe teraz zainteresowanie tego typu forami. Większość korzysta z mediów społecznościowych. Pozostali tylko starzy weterani.
Tym bardziej, serdecznie dziękuję za odwiedziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #291  
Nieprzeczytane 27-01-2025, 16:41
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie


REKIN
Odpowiedź z Cytowaniem
  #292  
Nieprzeczytane 28-01-2025, 07:09
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 266
Domyślnie

Stan pozdrawiam cię serdecznie ......czasami zaglądam na Seniorka....i na twój wątek i twoje unikatowe zdolności miłe dla oka i duszy.....jestem zajęta remontem upiększaniem mojego domu i cały czas już szósty rok mam u siebie pod opieką prawie 100 letnią teściową....i tak czas płynie. Dużo zdrówka życzę i satysfakcji z życia.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #293  
Nieprzeczytane 28-01-2025, 12:18
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie

Ojej! Cieszę się bardzo, że dałaś znać o sobie. Często z niepokojem myślę o tych, którzy tak nagle znikają z forum.
No, ale skoro tu zajrzałaś, to już jest OK!
Witam serdecznie i pozdrawiam
Załączam filmik z moim pudelkiem.




U mnie wszystko w porządku. Lata lecą, ale jakoś (razem z żona) trzymamy się w miarę dobrze.

Ostatnio edytowane przez Stan_1939 : 28-01-2025 o 16:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #294  
Nieprzeczytane 09-02-2025, 11:54
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #295  
Nieprzeczytane 08-10-2025, 16:10
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie

Po dłuższej przerwie z przyjemnością wracam na ten wątek
Od dłuższego czasu robię różne formy grafiki ale w zasadzie nie publikowałem, gdyż zainteresowanie tym tematem wśród seniorów jest znikome. Liczę jednak, że może kogoś to zainteresuje bo w sumie to wspaniała zabawa.






Na ogół do filmu załączam dźwięk. Dlatego lepiej mieć włączone głośniki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #296  
Nieprzeczytane 28-10-2025, 09:11
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie

Tygrys i znajoma pani. Twarz kobiety sprzed wielu wielu lat.
Mam zgodę na publiczne jej pokazanie. Filmik zrobiłem korzystając z A.I. Meta.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #297  
Nieprzeczytane 25-02-2026, 13:30
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 862
Domyślnie

Zajrzałem tutaj po dłuższej przerwie. W wątku HOBBY, PASJE widzę tylko Iluzję-Irenę, którą serdecznie pozdrawiam.

Tęsknimy do wiosny, dlatego moje pozdrowienia są w wiosennych kolorach.
Ponieważ nie wiadomo kiedy tu ktoś zajrzy, filmik zrobiłem tak, że data i godzina zawsze będzie aktualna. Chodzi o wrażenie, że pozdrowienia czekają na zbłąkanego seniora



Odpowiedź z Cytowaniem
  #298  
Nieprzeczytane 04-03-2026, 12:38
Georgie's Avatar
Georgie Georgie jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Gdańsk
Posty: 705
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stan_1939
Po dłuższej przerwie z przyjemnością wracam na ten wątek
Od dłuższego czasu robię różne formy grafiki ale w zasadzie nie publikowałem, gdyż zainteresowanie tym tematem wśród seniorów jest znikome. Liczę jednak, że może kogoś to zainteresuje bo w sumie to wspaniała zabawa.
Fakt, zainteresowanie grafiką komputerową wśród seniorów jest znikome.
Dla wielu seniorów korzystanie z komputera jest nadal na poziomie bardzo podstawowym.
Gdyby nie to, że od lat non-stop tworzę klipy z muzyka (za 30 dni będzie nr 700!) to być może zająłbym się grafiką komputerową. Do tworzenia klipów też zabierałem się z "pewną nieśmiałością" Może więc teraz czas na grafikę? W umie używam grafiki w swoich klipach, ale tylko w takim zakresie jaki oferuje edytor filmów Microsoftu.
__________________
Gdzie słyszysz śpiew tam idź, tam dobre serca mają.
Źli ludzie, uwierz mi, ci nigdy nie śpiewają...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
To i owo-----czat. eledand Humor, zabawa 5076 09-07-2019 22:18

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.