|
|||||||
![]() |
|
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
#281
|
||||
|
||||
|
Super efekt.
Znam więcej takich osób na naszym forum które zaczynały od zera a teraz biegle obsługują po kilka programów graficznych. Np. Iluzja która produkuje się także na tym forum.Kilka dobrych graficzek zabrał nam covid, kilka wiek ale jakoś dajemy sobie radę. Nie rozumiem tylko co jest nie tak z tym forum. Na grafika-pomoc czy Twoim Wiekowie ludzie są bardzo bezpośredni, chętni do pomocy i przyjacielscy a tutaj jakby nikogo nie było. Czasami mam wrażenie, że to świat (nie obrażając nikogo) cieni które czają się po kątach. Ale w sumie nikt mnie tu na łańcuchu nie trzyma więc nie mam prawa narzekać. |
|
#282
|
||||
|
||||
|
|
|
#283
|
||||
|
||||
|
Wyszło super Staszku. Gratuluję.
![]() |
|
#284
|
||||
|
||||
|
Dziękuję Janku za odwiedziny i komentarz.
Pokażę moją wersję twoich sześcianów. Starałem się te sześciany bardziej wyeksponować. ![]() https://stanislaw1939.pl/filmy/cubes-1/cubes-1.html |
|
#285
|
||||
|
||||
|
Super wyszło. Może jeszcze dodać tło galaktyki?
https://www.google.com/search?sca_es...h=735&dpr=1.25 |
|
#286
|
||||
|
||||
|
Dzięki generatorowi sztucznej inteligencji Runway, zrobiłem filmik z Dewi Sir-boginią ryżu na wyspie Bali. Przy bogini stoję ja (ten w kapeluszu), oraz mój sobowtór.
Wieczorową porą złożyliśmy bogini hołd i wydaje się, że trochę nas odmłodziła. ![]() Ostatnio edytowane przez Stan_1939 : 24-12-2024 o 19:31. |
|
#287
|
||||
|
||||
|
|
|
#288
|
||||
|
||||
|
|
|
#289
|
||||
|
||||
|
Staszku, obejrzałam sobie wszystkie filmiki, super, są piękne.
Dawno temu też zajmowałam się slajdami, też miałam ich kilkanaście. Nie jestem biegła w komputerze . Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnej nocy i miłego wybudzenia się, ale korzystam z podpowiedzi naszych forumowiczek.*
__________________
Zosia
|
|
#290
|
||||
|
||||
|
Zosiu, miło mi niezmiernie, że do mnie zajrzałaś.
Małe teraz zainteresowanie tego typu forami. Większość korzysta z mediów społecznościowych. Pozostali tylko starzy weterani. Tym bardziej, serdecznie dziękuję za odwiedziny. |
|
#291
|
||||
|
||||
|
|
|
#292
|
||||
|
||||
|
Stan pozdrawiam cię serdecznie ......czasami zaglądam na Seniorka....i na twój wątek i twoje unikatowe zdolności miłe dla oka i duszy.....jestem zajęta remontem upiększaniem mojego domu i cały czas już szósty rok mam u siebie pod opieką prawie 100 letnią teściową....i tak czas płynie. Dużo zdrówka życzę i satysfakcji z życia.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie. |
|
#293
|
||||
|
||||
|
Ojej! Cieszę się bardzo, że dałaś znać o sobie. Często z niepokojem myślę o tych, którzy tak nagle znikają z forum.
No, ale skoro tu zajrzałaś, to już jest OK! Witam serdecznie i pozdrawiam Załączam filmik z moim pudelkiem. ![]() U mnie wszystko w porządku. Lata lecą, ale jakoś (razem z żona) trzymamy się w miarę dobrze. Ostatnio edytowane przez Stan_1939 : 28-01-2025 o 16:40. |
|
#294
|
||||
|
||||
|
|
|
#295
|
||||
|
||||
|
Po dłuższej przerwie z przyjemnością wracam na ten wątek
Od dłuższego czasu robię różne formy grafiki ale w zasadzie nie publikowałem, gdyż zainteresowanie tym tematem wśród seniorów jest znikome. Liczę jednak, że może kogoś to zainteresuje bo w sumie to wspaniała zabawa. ![]() ![]() Na ogół do filmu załączam dźwięk. Dlatego lepiej mieć włączone głośniki. |
|
#296
|
||||
|
||||
|
|
|
#297
|
||||
|
||||
|
Zajrzałem tutaj po dłuższej przerwie. W wątku HOBBY, PASJE widzę tylko Iluzję-Irenę, którą serdecznie pozdrawiam.
Tęsknimy do wiosny, dlatego moje pozdrowienia są w wiosennych kolorach. Ponieważ nie wiadomo kiedy tu ktoś zajrzy, filmik zrobiłem tak, że data i godzina zawsze będzie aktualna. Chodzi o wrażenie, że pozdrowienia czekają na zbłąkanego seniora ![]() |
|
#298
|
||||
|
||||
|
Cytat:
Dla wielu seniorów korzystanie z komputera jest nadal na poziomie bardzo podstawowym. Gdyby nie to, że od lat non-stop tworzę klipy z muzyka (za 30 dni będzie nr 700!) to być może zająłbym się grafiką komputerową. Do tworzenia klipów też zabierałem się z "pewną nieśmiałością" Może więc teraz czas na grafikę? W umie używam grafiki w swoich klipach, ale tylko w takim zakresie jaki oferuje edytor filmów Microsoftu.
__________________
Gdzie słyszysz śpiew tam idź, tam dobre serca mają. Źli ludzie, uwierz mi, ci nigdy nie śpiewają... |
![]() |
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| To i owo-----czat. | eledand | Humor, zabawa | 5076 | 09-07-2019 22:18 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|