|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
||||
|
Kurcze
coś dopisałam do postu ale się rozmyśliłam, chciałam skasować i cały post skasowałam. A że nie mam teraz już czasu, to wklejam ten co był. Cześć. Słońce, temperatura w sam raz do życia, szkoda że nie mogę w plener czy do ogrodu.... Cóż, obowiązki towarzyskie też ważne. Ale "wyrobiona" jestem, zdążę ze wszystkim. Kusi ogród choć na moment ale paznokcie pomalowane. Tak się zastanawiam, kiedy u Was będzie fajna pogoda, trzy miesiące i już z powrotem zimne miesiące. Gdzieś mi mignęło, że całe lato w Polsce upalne będzie, to też niefajnie. Bogda, czekałaś na deszcz, to sobotni plusik. Ciekawe czy Motylkowi popadało i czy nie marznie na tym leśnym łonie. Zula Jest w Anglii taki ogród: .................. ![]() Lubię, to mogę i mogę słuchać. I patrzeć.... https://www.youtube.com/watch?v=rEwM...ndex=11&loop=0 Udanej soboty.
__________________
"Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje." - Baptiste Beaulieu |
|
||||
|
za oknem mam pochmurnie ale
bezopadowo AMIII - wczoraj obejrzałam weselne zdjęcia strasznie wolno się ładowały lustrzana droga dla młodych - zabawny pomysł napisałaś, że żaba załapała się na zdjęcie w lustrze a ja zobaczyłam kobietę BOGDA - wkleiłaś niedawno forsycji zdjęcie to teraz o niej poczytaj Dzisiaj z bloga dowiecie się niesłychanych rzeczy o forsycji oraz przeczytacie nietypowy przepis kulinarny; zapraszam https://kotnagalezi.home.blog/2026/0...ne-miasto-194/ smacznego: ![]()
__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/ |
|
|||
|
|
|
||||
|
Cytat:
Hej, dzięki Bogusiu za naprawczo-pogodową obietnicę A kawę wolę własną, realną. Może być Davidoff Colombia. Miłego dnia dla Wszystkich
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach. Ambrose Bierce |
|
||||
|
To jeszcze raz ja. Może teraz trochę kolorów.
Przyszła kolejna przesyłka, a w niej sadzonki cynii i bratki. ![]() Jak myśmy wsadzali bratki, Leo wskoczył nam do siatki. Z kilku gałązek fajnie rozrósł się nam ostrokrzew. Jednak tej zimy nie przetrzymał. Za to coraz bardziej rozrastają się krzaczki wokół japońskiej wiśni i robi się mocno fioletowo. ![]() Jeszcze jedno Wam powiem, że moje duże maki będą największe w historii. Tak bardzo się rozrósł krzak, że w tym roku to chyba będę sprzedawał mak przed świętami... ![]() Teraz chyba już za bardzo kolorowo, muszę zająć się moją nogą... ![]() |
|
||||
|
Dobry wieczór.
Cytat:
Też wolę kawę realną, ale miłe jest, jak ktoś o Tobie pamięta, nawet wirtualnie. Jurku, to masz nowe zajęcie z sadzeniem kwiatków. Najbardziej podoba mi się jeden rudy kwiatek w papierowej torbie. A te fioletkowe kwiatki, to co to jest|? Szkoda ostrokrzewu, ta zima dużo roślin uszkodziła. Orzech drugi raz wypuszcza liście, pierwsze mu zmarzły. Dzisiaj było bardzo zimno, zimniej kal wczoraj, wszystko przez ten lodowaty wiatr. Czekam na środę, już ma być cieplutko. Miłego wieczoru. |
|
|||
|
Ostatnio edytowane przez Siri : 18-05-2026 o 08:05. |
|
||||
|
Dzień dobry.
Hej Toyka. Moje bratki mają się jeszcze dobrze, a przekwitnięte obrywam, wtedy rosną nowe kwiatki. W zeszłym roku prawie całe lato kwitły, chociaż nie tak pięknie jak teraz. Dalej pochmurno i mokro, na razie nie pada, ale będzie. Niech pada, deszcz potrzebny jak powietrze. Hej Siri. Dzięki za kawę i prognozę. Dobrego dnia. |
|
||||
|
Dzień dobry
Hej Siri i Bogusiu Wpadłam do chałupki żeby się ogrzać, a tu w chałupie zimnica jak nie wiem cooo i nie ma kominka jak na łonie żeby napalić i się ogrzać Za oknem mam +12 bez żółtego. Cytat:
Będę się teraz "rehabilitować" w niezdrowej to ciepełko mi się przyda Żaba jak zwykle znowu poleciała w świat Żabo trochę więcej jak ciut popadało wreszcie na łonie, ale to kropla w morzu raczej. Cieplejszego dnia |
|
||||
|
Hej Motylko.
Cytat:
Kup sobie elektryczny kominek. U mnie na niektórych osiedlach grzeją w blokach, wszystko zależy od wspólnoty, my też jeszcze rano i przed wieczorem grzejemy, nie ma wyjścia. U mnie teraz pada i +11...nie podoba mi się temperatura. |
|
||||
|
no, zimno jest i co zrobisz jak nic nie zrobisz?
zawiozłam parę książek do biblioteki w rynku mają akurat od dziś, w holu, kiermasz taniej książki, to coś sobie zostawią do zbiorów a resztę moich do sprzedania wybieram się i wybieram do Ogrodu Bot. to wciąż zimno, a w weekendy nie chcę bo tłok a ogród nie jest wielki, to lepiej pojechać do parku ale samej trochę się boję poniżej fragment tego ogrodu ![]()
__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/ |
|
|||
|
Cytat:
cześć ! Z tym kiermaszem to niezły pomysł i chyba muszę napaść na lokalnego radnego, bo buja w obłokach a mógłby coś takiego zorganizować. Część swoich w przyzwoitym stanie oddałem do biblioteki na półki, ale i zostało mi sporo staroci z lat 60-70 z trudem zdobywanych i po znajomości. Wywalić na makulaturę szkoda, a pomysłu co z nimi zrobić brak. ![]() |
|
|||
|
Cytat:
U mnie w kaloryferach upału nie ma ale czuć że .... cieplej. A co do temperatur, to chyba Zośka i ogrodniki letko poszalały. Ale .... na fB u podrzucają mi foty z Kanady Zach... w Vancouver nad Pacyfikiem plus 20C A pod drugiej stronie w Calgary śnieżyce i zablokowana główna droga którą i latem daje popalić... Sie miejcie... psst Azalie Żaby tylko z japońskimi wiśniami mogą konkurować |
|
||||
|
BOGDA - dzięki, że się uparlaś
i na kocie coś napisałaś PLUTO - takie kiermasze to najlepiej, aby organizowały biblioteki na swoim terenie lub domy kultury, no jakieś kulturalne instytucje w każdym razie biblioteka w rynku ma hol i tam się rozłożyli ze stołami i książkami nie miałam ze sobą telefonu więc nie zrobiłam zdjęcia
__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/ |
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Osobowy wkufionych połajbowych cz. 78 | Alsko | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 19146 | 12-06-2012 13:21 |
| Osobowy wkufionych połajbowych...cz. 56 | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 515 | 13-01-2010 08:46 |
| . . . Osobowy wkufionych połajbowych . . .cz.55 . . . | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 521 | 03-01-2010 08:31 |
| ... Osobowy wkufionych połajbowych . . . cz. 54 . . . | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 516 | 23-12-2009 20:21 |
| . . . Osobowy wkufionych połajbowych . . . cz .52 | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 531 | 30-11-2009 08:56 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|