|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
||||
|
Cytat:
Alodio, polecam wybrać się do Ogrodu Botanicznego jak najszybciej, byłam tam 12 maja aż z Gliwic i ogród wyglądał tak (ostatnia okazja, bo tulipany już częściowo się sypią), bliżej niż do Holandii ![]() Do Ogrodu Japońskiego też warto przy okazji zajrzeć http://www.klub.senior.pl/dom-wnetrz...520-13522.html
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.” – Maya Angelou Ostatnio edytowane przez Lulka : 18-05-2026 o 20:37. |
|
|||
|
|
|
||||
|
Dzień dobry.
Hej Siri i Motylko. Siri, dzięki za kawę, właśnie piję w realu, przed chwilą wróciłam z targu. Motylko, u mnie już dzisiaj jest cieplutko, +18, nie wieje, jest pięknie. Powodzenia u niezdrowej, niech Cię skutecznie naprawią. Na targu kwiatowy zawrót głowy, ale nie kupiłam dużo, w rękach niewiele się przytargać. Głównie zależało mi na jeżówkach, ale sprzedawcy powiedzieli, że na jeżówki za wcześnie, będą dopiero na początek czerwca, to pojadę jeszcze raz. A dzisiaj kupiłam żółtą funkię, śmierdziuszki, goździki na skalniak i cztery kolory koleusów. No to czas do roboty. Dobrego dnia. |
|
||||
|
LULKA - dziękuję ale mieszkam we Wro
całe życie i wielokrotnie w Ogr. Bot. byłam w różnych porach (oprócz zimy) roku a marznąć za własne pieniądze to nie chcę wybiorę się mając wolnego czasu trochę więcej bo wisi nade mną załatwianie różnych spraw oprócz codziennych (zakupy) a potem to marzę tylko o powrocie do domu dzisiaj masaż, bank, zakupy zdjęcie z ubiegłego roku: ![]()
__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/ |
|
||||
|
Cytat:
zazdroszczę wam trochę tego miejsca... chciałam tylko pokazać jak tam teraz jest pięknie...porównywalnie do Holandii, gdzie musiałam jechać wiele męczących godzin, a tu mam tylko 1,5 godz. jazdy pociągiem czy samochodem i widoki wcale nie gorsze
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.” – Maya Angelou |
|
|||
|
Cytat:
Jednemu radnemu proponowałem, żeby zaproponował Miastu w miejscu PUCIANA z plastiku pod kamieniołomami stworzenie ogrodu botanicznego, czy czegoś podobnego. Na takie imprezy pozostałości po wyrobiskach się idealnie nadają. Zobaczymy czy się wychyli.. pssst a co do azalii Żaby, to trudno je przebić.. Najlepszego! |
|
||||
|
Dobry wieczór.
Hej Alodio, Lulka, Pluto. Alodio, to miałaś znowu zabiegany dzień. Lulka na pewno wie, że mieszkasz we Wrocławiu, ale chciała Cię skusić na piękny spacer, a Ty zrobisz co Ci pasuje. Lulka, masz blisko do Wrocławia i samochód, taka drogato dla Ciebie pikuś. Cytat:
To wszystko nie jest takie proste. Cytat:
Miłego wieczoru. |
|
|||
|
|
|
||||
|
Dzień dobry.
Hej Siri i Motylko. Siri, taka prognoza mi się podoba. Cytat:
Też się cieszę, że ciepełko wreszcie do nas dotarło. Rano byłam u "wampira", dzisiaj było wyjątkowo dużo ludzi. W drodze powrotnej zrobiłam drobne zakupy, kawa wypita, łapię oddech i do ogródka. Dobrego dnia Wam życzę. |
|
||||
|
jestem wykończona psychicznie
i trochę fizycznie byłam w dwóch urzędach, w obu załatwiłam swoją sprawę połowicznie bo muszą nabrać mocy urzędowej nawet w innym mieście, a wielu urzędników musi udokumentować za co bierze pensję a Ty kliencie czekaj aż urząd łaskawie wyda decyzję na wzmocnienie brzucha i ducha poszłam na lody i świeżo wyciskany sok grapeifruitowy a potem trochę przez miasto piechotą, wybierając tam gdzie coś rośnie, nie tylko domy, słonecznie było choć zapowiadali opady dotarłam na czterech łapach; dobrze, że obiad miałam prawie gotowy, bo nie chciało mi się wstępować do knajpy, bo nie wiadomo czym człowieka strują
__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/ |
|
||||
|
czy ta wstążka wygląda infantylnie? proszę szczerze
https://i.postimg.cc/L8f6ZvGm/2026-05-20-17-30-16.jpg
__________________
|
|
||||
|
Dobry wieczór.
Cytat:
Cytat:
Dla mnie jest w porządku. A komuś się nie spodobała? Dzisiaj był cieplutki dzień i tak ma dłużej i to mnie cieszy. Popracowałam trochę w ogródku, ale kręgosłup się zbuntował i musiałam odpuścić. Miłego wieczoru. |
|
|||
|
|
|
||||
|
Dzień dobry
Hej Siri U mnie teraz pogodnie i +17 st. Straszą burzami, no burze to niekoniecznie ale dobrze by było żeby porządnie popadało Bogusia nie szalej z robotą dbaj i oszczędzaj swój kościotrup bo części zamiennych nie ma Alodio sprawy urzędowe potrafią zepsuć newry, ale dobrze, że chociaż lody wzmocniły Ci to i owo Pogodnego dnia Ostatnio edytowane przez elik13 : 21-05-2026 o 08:11. |
|
||||
|
Dzień dobry.
Hej Siri i Motylko. Siri, dzięki za kawę i prognozę. U mnie prawie jak u Motylki +17 i pochmurno, czasem słonko się pokazuje. Cytat:
Dzisiaj nawet palcem nie kiwnę, nastawiłam budzik na 7,30 i wyłączyłam, wstałam o 9-ej, powoli się rozkręcam i wybieram się do city. Dobrego dnia dla Was. |
|
||||
|
I ja znalazłem chwilkę po kilkudniowym odpoczynku.
Noga daje do wiwatu, nic się robić nie chce. Cytat:
![]() Znalazłem siedzącą pracę i pomagałem żonie przy sadzeniu ogórków. ![]() Sadzonki dorodne, "rasa" śremska, myślę, że ogórasy też będą dorodne. Dzisiaj zamówiłem jeszcze petunie zwisające na półeczki do szkieletu pod moimi panelami. Niech jest kolorowo. Pozdrawiam serdecznie. |
|
||||
|
JUREK niedługo staniesz sięogórkowo - ogródkowym potentatem TOY - najważniejsze czy Tobie się ta apaszka przy torebce podoba a jak komuś nie, to niech nie patrzy dzisiaj kolejna sprawa urzędowa z tych lżejszych razem ze znajomą w biurze a potem posiłek regeneracyjny w lodziarni mamy ciepło, może trochę za bardzo jak na maj, bo co będzie za miesiąc - dwa?
__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/ |
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Osobowy wkufionych połajbowych cz. 78 | Alsko | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 19146 | 12-06-2012 13:21 |
| Osobowy wkufionych połajbowych...cz. 56 | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 515 | 13-01-2010 08:46 |
| . . . Osobowy wkufionych połajbowych . . .cz.55 . . . | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 521 | 03-01-2010 08:31 |
| ... Osobowy wkufionych połajbowych . . . cz. 54 . . . | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 516 | 23-12-2009 20:21 |
| . . . Osobowy wkufionych połajbowych . . . cz .52 | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 531 | 30-11-2009 08:56 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|