menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #167181  
Nieprzeczytane Wczoraj, 22:52
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 495
Domyślnie

mamy dokarmiać ślimaki ? pokrojonemi jabłkami??
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167182  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 06:43
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 25 997
Domyślnie

Jak ślimaki oblepia jabłko to je eliminujemy do kosza.
Poczytaj w necie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167183  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 08:22
lebuj's Avatar
lebuj lebuj jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: Pierwoszyno , Pomorskie , PL
Posty: 8 037
Domyślnie

Witajcie z rana.
Skoro o ślimakach mowa...



Moich pomidorów, fasolki i ogórków pilnuje przed nimi mój kot Leo.



Pozdrawiam ze słonecznego i wesołego Pierwoszyna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167184  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 10:01
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 66 803
Domyślnie

Dzień dobry.
Hej Toyka, Siri, Jurku.
U mnie też jest trochę słońca, trochę chmur i +16, rankiem było tylko +11
Jurku z Leo fajny dozorca.
Ładne masz pomidorki.
Cytat:
Nie !!! data jest dokładna. Żadne legitymacje o stopniu niepełnosprawności
nie przyspieszą. One pomagają tylko przy pierwszej rejestracji.
Nawet nie chce mi się pisać na ten temat
Cytat:
mamy dokarmiać ślimaki ? pokrojonemi jabłkami??
Toyka, też o tym pomyślałam.
Musiałbym z kilkanaście kilogramów jabłek pokroić, u mnie ślimaków jest od groma.
Siri, ale poczytam, co o tym piszą znawcy, dzięki za pomysł.
Zaraz kawa i pomyślę co dalej.
W ogrodzie nie da się nic robić, ziemia się ugina, wczoraj noga wpadła mi do kostek.
Może wybiorę się na cmentarz, pogoda w sam akurat.
Dobrego dnia Wam życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167185  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 10:02
amiii's Avatar
amiii amiii jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 33 809
Domyślnie

Cześć.
Labę mam,
dopiero po południu ma przestać padać.




Jednak opowiem,
bo ten AI zabawna bywa czasem.
Zapytałam czy na Lurpaku można smażyć.
AI zapytała czy chodzi mi o "lumpeks",
nie wyprowadziłam jej z błędu,
bo byłam ciekawa co wymyśli.
I odpisała że smażenie na odzieży z lumpeksu jest niewskazane,
bo odzież ta jest nasączana szkodliwymi środkami dezynfekującymi.
Śmiałam się w głos,
miałam od razu wkleić tu
ale było po północy, postanowiłam że zrobię to rano.
A rano zapomniałam o tym i skasowałam tę odpowiedź.
Próbowałam jeszcze raz zapytać
ale już się AI kapnęła że głupotę palnęła
i odpowiadała,
że patelnię zakupioną w lumpeksie,
należy przed użyciem dokładnie oczyścić.
A wczoraj to już AI wiedziała co to Lurpak.


Tylko polukrować i schrupać (jak ktoś lubi na słodko):




..................




To tak delikatnie, lirycznie, bluesowo:

https://www.youtube.com/watch?v=JQef...dex=8&loo p=0


Żeby dziś fajnie było.


Bogda
__________________
"Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje." - Baptiste Beaulieu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167186  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 10:12
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 66 803
Domyślnie

Cześć Żabo.
Nie będę róży lukrować, nie będę jej chrupać, wolę podziwiać.
A widzisz, jednak AI czasem jest zaskakiwana, ale później wybrnęła.
Dzięki za delikatny bluesik, trochę smutny...
Wczoraj jeszcze przechodziłam koło ławeczki Piotra Machalicy...za wcześnie odszedł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167187  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 10:22
amiii's Avatar
amiii amiii jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 33 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda
Nie będę róży lukrować, nie będę jej chrupać, wolę podziwiać.
Ja też.
Cytat:
A widzisz, jednak AI czasem jest zaskakiwana, ale później wybrnęła.
"Na raty" wybrnęła, szybko się uczy.
Ale nie mogę sobie darować tej skasowanej odpowiedzi,
tak chciałam ją pokazać nie tylko tu.


Cytat:
Wczoraj jeszcze przechodziłam koło ławeczki Piotra Machalicy...za wcześnie odszedł.
Ładna ta panienka z ptakami
a ławeczka z Machalicą to fajna forma pomnika,
fajniejsza niż gdyby ktoś na cokole.
__________________
"Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje." - Baptiste Beaulieu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167188  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 10:30
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 66 803
Domyślnie

Też mi się podobają ławeczki ze znanymi ludźmi, którzy coś robili, mieszkali, tworzyli w moim mieście.
Jak będę w innej części Alei, muszę sfotografować ławeczkę Perepeczki i Haliny Poświatowskiej.
Odklejam się, czas do działania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167189  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 14:32
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 13 781
Domyślnie witajcie

JUREK - żeby tylko Leo nie podlewał
Wam roślin w ogródku, bo źle może to się
skończyć

AMIII - musiałam sprawdzić co to jest lurpak
muszę kiedyś kupić, AI bardzo zachwala

też wolę pomniki - ławeczki niż na cokołach

u nas słoneczno-lekko pochmurnie

załatwiłam dziś sprawę, której wczoraj
się nie udało ale to było szóste podejście
w tej sprawie !!!


__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Osobowy wkufionych połajbowych cz. 78 Alsko Humor, zabawa - wątki archiwalne 19146 12-06-2012 13:21
Osobowy wkufionych połajbowych...cz. 56 tar-ninka Humor, zabawa - wątki archiwalne 515 13-01-2010 08:46
. . . Osobowy wkufionych połajbowych . . .cz.55 . . . tar-ninka Humor, zabawa - wątki archiwalne 521 03-01-2010 08:31
... Osobowy wkufionych połajbowych . . . cz. 54 . . . tar-ninka Humor, zabawa - wątki archiwalne 516 23-12-2009 20:21
. . . Osobowy wkufionych połajbowych . . . cz .52 tar-ninka Humor, zabawa - wątki archiwalne 531 30-11-2009 08:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.