|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|||
|
Jak ślimaki oblepia jabłko to je eliminujemy do kosza.
Poczytaj w necie. |
|
||||
|
Cześć.
Labę mam, dopiero po południu ma przestać padać. Jednak opowiem, bo ten AI zabawna bywa czasem. Zapytałam czy na Lurpaku można smażyć. AI zapytała czy chodzi mi o "lumpeks", nie wyprowadziłam jej z błędu, bo byłam ciekawa co wymyśli. I odpisała że smażenie na odzieży z lumpeksu jest niewskazane, bo odzież ta jest nasączana szkodliwymi środkami dezynfekującymi. Śmiałam się w głos, miałam od razu wkleić tu ale było po północy, postanowiłam że zrobię to rano. A rano zapomniałam o tym i skasowałam tę odpowiedź. Próbowałam jeszcze raz zapytać ale już się AI kapnęła że głupotę palnęła i odpowiadała, że patelnię zakupioną w lumpeksie, należy przed użyciem dokładnie oczyścić. A wczoraj to już AI wiedziała co to Lurpak. Tylko polukrować i schrupać (jak ktoś lubi na słodko): .................. ![]() To tak delikatnie, lirycznie, bluesowo: https://www.youtube.com/watch?v=JQef...dex=8&loo p=0 Żeby dziś fajnie było. Bogda
__________________
"Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje." - Baptiste Beaulieu |
|
||||
|
Cytat:
Cytat:
Ale nie mogę sobie darować tej skasowanej odpowiedzi, tak chciałam ją pokazać nie tylko tu. Cytat:
a ławeczka z Machalicą to fajna forma pomnika, fajniejsza niż gdyby ktoś na cokole.
__________________
"Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje." - Baptiste Beaulieu |
|
||||
|
JUREK - żeby tylko Leo nie podlewał
Wam roślin w ogródku, bo źle może to się skończyć AMIII - musiałam sprawdzić co to jest lurpak muszę kiedyś kupić, AI bardzo zachwala też wolę pomniki - ławeczki niż na cokołach u nas słoneczno-lekko pochmurnie załatwiłam dziś sprawę, której wczoraj się nie udało w tej sprawie !!! ![]()
__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/ |
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Osobowy wkufionych połajbowych cz. 78 | Alsko | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 19146 | 12-06-2012 13:21 |
| Osobowy wkufionych połajbowych...cz. 56 | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 515 | 13-01-2010 08:46 |
| . . . Osobowy wkufionych połajbowych . . .cz.55 . . . | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 521 | 03-01-2010 08:31 |
| ... Osobowy wkufionych połajbowych . . . cz. 54 . . . | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 516 | 23-12-2009 20:21 |
| . . . Osobowy wkufionych połajbowych . . . cz .52 | tar-ninka | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 531 | 30-11-2009 08:56 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|