|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
#41
|
||||
|
||||
|
Zazdroszczę ci trochę, Lilu... Dopóki miałam kawałek ziemi i chałupkę w lesie - miałam to piękno dostępne "na codzień"... Nawet Sylwestra tam spędzaliśmy... Teraz, kiedy musiałam sprzedać działkę, żeby spłacić długi za rozbudowę chałupki - wzdycham często do dawnych czasów. Ale "to se ne wrati", więc będę tu wpadać, żeby grzać się przy kominku w długie, zimowe wieczory.
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz) |
|
#42
|
||||
|
||||
|
A toś szczęściara Liuś. Szczerze zazdroszczę- możesz obserwować ,jak przyroda sie na Twoich oczach zmienia- no i te zapachy, muzyka ptasich treli.O ,kurczątko, ale się rozmarzyłam.
|
|
#43
|
||||
|
||||
|
|
|
#44
|
||||
|
||||
|
|
|
#45
|
||||
|
||||
|
NIka ??
A co Tobie tak teskno za zima ?? jeszcze jesien trwa .
__________________
BUNIEWO zaprasza http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html [url]__________________ "Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac" |
|
#46
|
||||
|
||||
|
Cytat:
|
|
#47
|
||||
|
||||
|
dzien dobry
|
|
#48
|
||||
|
||||
|
Bunieczko, bo ja uwielbiam zimę i stroik świateczny.gif
|
|
#49
|
||||
|
||||
|
Uda Ci się z pewnością....dziewczyny i czasem chłopaki pomagają....jak masz jakiś problem - napisz, a zawsze ktoś się odezwie i pomoże...Pozdrawiam
|
|
#50
|
||||
|
||||
|
Nikuś zasmucilaś mnie tą zimą,ja jej nie lubię,choć ma swoje uroki,kiedyś i dla mnie w dzieciństwie byla atrakcją,ale to przez zdrowie.
|
|
#51
|
||||
|
||||
|
Nikus ?? ale u mnie basen w zimie nieczynny - chyba ze wyrabiemy przerebl ???
Ale za to jest sauna -- moze polubisz ????
__________________
BUNIEWO zaprasza http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html [url]__________________ "Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac" |
|
#52
|
||||
|
||||
|
Cytat:
|
|
#53
|
||||
|
||||
|
Na dworze zrobilo się chlodno i przszlam posiedzieć przy kominku i porozmawiac,poczytać książkę.
![]() |
|
#54
|
||||
|
||||
|
Witaj Ninko,też pomyślalam,zeby przytulic sie do kominka.W mieszkaniu u mnie strasznie zimno,aja jeszcze taka niezbyt zdrowa jestem.To sobie posiedze przy kominku,czyta ,nie bede Ci przeszkadzala,tez sobie poczytam.Pozdrawiam cieplutko._xxlmail4.gifO ktos nam kotka podrzucił,jak miło.
|
|
#55
|
||||
|
||||
|
Anielciu z Tobą zawsze milo się rozmawia,więc na chwilę morzemy pogwarzć przynioslam winko to Cię rozgrzje i to cieplo od kominka,czerwony szampan w.jpg
|
|
#56
|
||||
|
||||
|
Dzieki serdeczne Ninko , zawsze na Ciebie można liczyc,a dobre winko nie jest zle i na noc po kieliszeczku wypić można,bo i cieplej i lepiej sie śpi.Dobrej i spokojnej nocy Ci życze.
|
|
#57
|
||||
|
||||
|
byłam, w naszej uroczej lesniczówce,ale więcej nas będzie listopadową i grudniowa porą.Może urządzimy tu "andrzejki"?A narazie cicho, przytulnie i ciepło.babcia w.jpg
|
|
#58
|
||||
|
||||
|
Cale szczęście,ze jest ten kominek,bo u mnie w mieszkaniu ciągle zimno.Pozdrawiam cieplutko.
|
|
#59
|
||||
|
||||
|
Cytat:
__________________
|
|
#60
|
||||
|
||||
|
Tak by wypadało-sylwester w barze-bo więcej sal, a tu andrzejki-Ewita specjalistka od wróżb na pewno coś ciekawego przygotuje.
|
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| W Lesniczowce-przy Kominku.20-czesc. | inka-ni | Humor, zabawa - wątki archiwalne | 508 | 01-09-2009 20:50 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|