|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
||||
|
Dobry wieczór.
Ci agresorzy to brunatne bojówki Bąkiewicza. Niedouczonego absztyfikanta, który chciał nieść krużganek oświaty. Pajac. Jadziu, książkę "Światło między oceanami" możesz znaleźć na lubimyczytać.pl. Tam możesz sobie ją przeczytać, a jeśli chcesz mieć tę książkę w swojej bibliotece to możesz ściągnąć sobie na virtualo.pl w formie e-booka lub audiobooka. Można taż zamówić na www.empik.com z dostawą do domu. Ci, którzy jeszcze chorują niech szybciutko wracają do zdrowia, a reszta niech na siebie uważa. Pozdrawiam Was ciepło, choć u mnie nadal chłodno.
__________________
Sławek |
|
||||
|
Witajcie.
Małgosiu trzeba co jakis czas stawiac nass na baczność, tak jak to robiła Krysia hihihi. Ten film widziałam kilka lat temu.Bardzo fajny. Korzystając z linka Sławka już zamowiłam sobie w EMPIk książke, przy okazji jeszcze inna z serii Camili Lancberg - 12 tom "Płaczka". Lubie kryminały z tej serii, kraje Skandynawskie-. Pogoda fatalna, bola mnie kości, dziewczyny trzymajcie sie zdrowo, Jadziu kuruj sie, oby do pogodnych dni. Miłej soboty. ![]() W tym roku jakiś biedny ten rododendron. |
|
||||
|
Witajcie kochani.
Nadal zimno, na piecyku gotuje sie obiadek. Miałam ochotę na rosołek więc sobie pyrka. Wyciagnęłam tez z zamrażarki zapmniana watrobke, bęedzie super, do tego ziemniaczki i surowka z kiszonej kapusty. Po obiedzie lekkie drzemanko i tak sie toczy dzień emeryta. Miłej niedzieli. Ostatnio edytowane przez ditta hop : 17-05-2026 o 13:39. |
|
||||
|
Grażynko, Sławku
U nas był ładny dzień, więc wyszłam na chwile do ogródka, a tam czarno od mszyc. Szybko zmieszałam mleko z wodą + troszkę płynu do zmywania i zrobiłam ekologiczny oprysk. Zobaczę jutro, czy to pomogło. Sławek, jesz już własne truskawki, brawo W Polsce dużo kwiatów zmarzło, przez przymrozki i pewnie będą wysokie ceny. Te sprowadzane mi nie smakują. Grażynko, miałaś dobry obiadek, a u mnie , tylko zupa pomidorowa i kawałek kurczaka z zupy, z kiszonym w tym roku, ogórkiem. Moje wszystkie rododendrony wyginęły, chyba cos im nie służyło. Książek nie kupuję, najczęściej ściągam za darmo z chomika na czytnik. Jutro rano pobudka, bo przychodzi Dorotka i tak zaczyna się nowy tydzień Dobranoc kochani! ............... ![]() Zdjęcie Grzesia |
|
||||
|
dobry wieczór . Jestem nad morzem. Pogoda fatalna. Zimno jest okropnie. Nie pada, ale wieje jak ... Trzeba będzie się rozgrzewać w odpowiedni sposób w odpowiednim lokalu. 😺 No ale to był ostatni wyjazd nad morze. W ogóle mam wrażenie, że kiepsko przędzie ten bursztynowy brzeg. Woda zimna, grzejniki też...☹️ Obsługa grzeczna, ale....
Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy 🌜🪻🌛 |
|
||||
|
Dzień dobry!
Mirko, to Wam się trafiło z pogodą, bo wszędzie jest podobna, chociaż u nas cieplutko od rana i zaraz pojechałam do miasta pozałatwiać sprawy, a przed chwilą włączyłam pranie, które czekało na pogodę. Od jutra ma znów padać, więc trzeba korzystać ze słonka, oby i u Was troszkę zaświeciło i ogrzało całą wycieczkę. Mam nadzieję, że jesteś odpowiednio ubrana. Nie chce mi się gotować, więc kupiłam gotowe pierogi i obiad z głowy. Aniu, odezwij się, bo coś długo Cię nie ma... Pozdrawiam gromadkę, trzymajcie się kochani ............................... ![]() Śliczny, ale nie mój... |
|
||||
|
Dobry wieczór gadułkowo
Witaj Małgosiu Kurcze,aż wstyd mi już mówić o chorobach. To też krótko. Czuję się źle i wczoraj poszłam na kontrolę do mojej rodzinnej. Zrobiła rtg płuc bardzo długo badała i orzekła ,że mam śródmiąższowe zapalenie płuc. Nowy antybiotyk tylko przy tym schorzeniu i inhalacje sterydami. Nie wiem kiedy to się skończy. Jednak mam nadzieję,że pokonam to choróbsko. Żadnych innych wiadomości nie mam. Leże,czytam oglądam i śpie. Pozdrawiam was wszystkich i zdrowia życzę. |
|
||||
|
dzień dobry.
Pozdrawiam i życzę dużo słońca i ciepelka. Jesteśmy po śniadaniu i zaraz wchodzimy słuchać szumu morza, głosów mew i innego ptactwa. Już wczoraj pogoda się wyklarowała i mam nadzieję, że tak zostanie. Już powoli rozkładają co niektórzy odważniejsi leżaki, ale inni chodzą szczelnie opatuleni. Ogólnie jest ok. Wczoraj była zorganizowana potancowka. Ale mało osób brało w niej udział. Wiadomo jak taka babcia,czy dziadek 80+ pochodzi po nadmorskiej promenadzie to ma już dość. 🤥 Przy kawie i nalewce... Pozdrawiam |
|
||||
|
Dzień dobry!
Mirka,u mnie mniej więcej pogoda podobna do Twojej,na słońcu ciepełko,w cieniu zimno ... pada od czasu do czasu,drzewa nabrały pięknej zieleni,trawa odżyła... Mirellko,bardzo współczuję ,mnie dopadła alergia,stosuję Amertil,ale i tak muszę mieć chusteczki do nosa pod ręką. Znacznie lepiej jest ,kiedy pada. Dobrego dnia życzę,pozdrawiam wszystkich! Balon nad osiedlem,ledwo widoczny z tej odległości. Ostatnio edytowane przez Irenna : 20-05-2026 o 10:39. |
|
||||
|
Cześć kochani!
Mirka, oby pogoda dopisała do końca pobytu i baw się dobrze, może być przy naleweczce. Jadziu, strasznie długo Cię trzyma choroba, teraz wreszcie robi się cieplej, może i Tobie zrobi się lepiej ![]() Dzisiaj musiałam zrobić awanturę w przychodni, bo od zeszłego tygodnia czekam na zlecenie dla męża, a papiery zaniosłam w piątek. Po południu przychodzi hydraulik do łazienki i tak mija życie emerytki, pozdrawiam, do potem... |
|
||||
|
Witajcie kochani!
U nas grzmi i pada,dobrze,powietrze się oczyszcza,a ja mam mniejszy katar i oczy mniej łzawią.Zdążyłyśmy z Agą do sklepu i z powrotem,rzęsisty deszcz złapał na w drzwiach klatki schodowej Zakupy zrobione,jutro Monika dowiezie resztę,szczególnie ziemniaki. We wtorek wypad do Gracji planuję,jak nie będzie lało,muszę zobaczyć,co tam mają ciekawego. Małgosiu,fajna rzecz ta córcia,która zagląda do rodziców,miejcie dobre chwile z sobą... Moja będzie jutro... Mirka,jakie tam niewesołe,jak boli,to znaczy,że żyjesz oby tylko nie za bardzo bolało... Trzymajcie się cieplutko ,majowo...bzy pięknie kwitną! ![]() |
|
||||
|
Irenko, córka jest bardzo zapracowana, wzięła
dodatkową pracę, ogromne ilości faktur przeliczających cło i boryka się z tym za nędzne grosze. Zgodziła się, bo nie wiedziała ile tego jest, a szef ją namawiał a sam, najwięcej zarobi. Przyjeżdża do mnie i często nawet nie mamy kiedy pogadać, bo zajęła się ogródkiem, robi po drodze, moje ciężkie zakupy i często jeszcze odkurza mi dom. Jak lepiej się czuję, to robię dużo sama, ale ostatnio jakoś siły mnie opuściły. Zaraz idę w pióra, bo rano przychodzi Dorota i wcześniejsza pobudka. Śpijcie dobrze, dobranoc! Zamówiłam sobie zegar do kuchni, bo stary się zepsuł... ![]() |
|
||||
Dzień dobry Gadułki! Bardzo słonecznie i bardzo wietrznie u mnie,pranie pięknie wyschnie na balkonie. Monika wpadła na chwilę jadąc z Nidzicy,kupiła chlebek na maślance,młode ziemniaczki ,pomidory duszone w słoikach,będzie dobra pomidorówka. Małgosiu,współczesne czasy są trudne dla naszych dzieci,ciężko pracują , dodatkowo muszą dorabiać,bo wynagrodzenie jest mizerne,niestety,moja córka też tak ma... Zegar bardzo ładny,jaśminowo-cytrynowy,słoneczny Mirellko,jak tam zdrówko,trochę lepiej? Mirka,gdzieś poszłaś pewnie,wstąp na wątek po drodze Aniu,Eniu,mam nadzieję dziewczyny,że jesteście zdrowe,wpadnijcie na słówko... Lonia chyba wybyła już całkiem... Grażynka,co u Ciebie teraz w ogrodzie kwitnie? Sławek,Janusz, też czekamy na Was... Chyba pozbierałam wszystkich,nigdy nie wiem ,ile nas jest,9 czy 10? Trzymajcie się cieplutko,fajnego piątku i udanego weekendu! https://www.facebook.com/reel/1554442332768250 Ostatnio edytowane przez Irenna : 22-05-2026 o 14:20. |
|
||||
|
Witajcie kochani.
Irenko w tej chwili kwitna azalie, rododendrony, bez Mayera, konwalie, orliki,kalina pomponiki po naszemu sznyjbale, no i jeszcze sporo takich niskich skalnych. Powoli urok kolorowy sie skończy, maj to taka orgia kolorow w ogrodzie, potem juz spokojnie, róże, floksy, ![]() ![]() tak wygladały wakacje u mnie sporo lat temu .brakuje tu Natana/ ![]() ![]() ta azalia przy plocie przecudnie pachnie różami. Miłego weekendu dziewczyny i chłopaki trzymajcie się zdrowo. |
|
||||
|
Niedziela, piękna pogoda, a ja cały dzień w moim kieracie
Irenko, miałaś rację, że nie trzeba przerywać kręcenia rotorkiem, bo po pierwszym bólu jest trochę lepiej ![]() Szkoda, że mąż po chwilowej poprawie, znów czuje się gorzej, jest bardzo słaby i nie chce chodzić. Wieczorkiem wyszłam podlać ogródek, bo z widocznych chmur nic nie spadło. Przy okazji nakarmiłam kotka, który zawsze się zjawia, jakby wyczuwał, że wyjdę. Grażynko, jak się nazywa ten krzew z białymi kwiatkami na zwisających gałązkach? Zdjecie z piłką. Bardzo mi się podoba, chociaż, nie za bardzo mam gdzie posadzić. Mam nadzieję, że zakwitnie moja żółta piwonia, posadzona ubiegłej jesieni, bo ma dwa pąki Odpoczywajcie i do jutra... ........... ![]() |
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Rozmowy... o religiach | ostatek | Społeczeństwo | 1896 | 02-07-2021 13:36 |
| rodzina o dobrym sercu | rodzinka1980 | Różne | 3 | 01-06-2021 00:48 |
| Grillowanie przyjazne sercu - komentarze | sabinkaa | Ogólny | 0 | 23-01-2012 10:54 |
| Pomóż Sercu. | inka-ni | Ogólny | 1 | 16-02-2011 17:40 |
| Czy w Polsce zyja jeszcze ludzie o sercu czlowieka ? | senior A.P. | Społeczeństwo - wątki archiwalne | 70 | 03-05-2008 15:28 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|