|
|||||||
| Informacje Informacje, ogłoszenia, propozycje administracji. Nowe tematy mogą zakładać tu jedynie administratorzy i moderatorzy Klub Senior Cafe. |
![]() |
|
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|||||||
| Informacje Informacje, ogłoszenia, propozycje administracji. Nowe tematy mogą zakładać tu jedynie administratorzy i moderatorzy Klub Senior Cafe. |
![]() |
|
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
#61
|
||||
|
||||
|
Mały drobiazg: rozszerzenie podstawowej bazy emotek
Wiele osób pisze z tzw "palca " i tylko się denerwuje, że tu tak się nie da Z dla adminów ograniczyłoby to również ilość wklejanych emotek z zewnątrz |
|
#62
|
||||
|
||||
|
Cytat:
__________________
Dzieli nas tylko czas...... |
|
#63
|
||||
|
||||
|
|
|
#64
|
||||
|
||||
|
Serdeczne dziękuję za szybką reakcję
A gdyby tak jeszcze – akronim wyrażenia Rolling on the floor laughing (ang. tarzając się po podłodze ze śmiechu)LOL – akronim wyrażenia Laughing out loud lub Laugh out loud(ang. głośno się śmiać) albo też Lots of laugh (ang. mnóstwo śmiechu), używany zazwyczaj w komunikacji internetowej. ????? Za dużo proszę?? |
|
#65
|
||||
|
||||
|
wszystkie posty wyswietlaja sie u mnie w/g starego czasu t.j. o godz.do przodu dlaczego? i co powinnam zrobic u kolezanek jest normalnie
w tej chwili wyswietla się 21.12 a powinno być 20.12 |
|
#66
|
||||
|
||||
|
Cytat:
Wydaje mi się Eniu że najlepiej wyjaśnić tą sprawę pisząc e-mail do Admina . |
|
#67
|
||||
|
||||
|
Cytat:
Musisz zmienić sama u siebie. Klik ustawienia na czerwonym pasku, klik edycja opcji, zmień w dziale "ustawienia daty i czasu". Na zakończenie zapisz zmiany. Powodzenia |
|
#68
|
||||
|
||||
|
Cytat:
Alsko bardzo dziękuję za wskazówki pozdrawiam |
|
#69
|
||||
|
||||
|
Cytat:
U mnie godzina przestawiła się automatycznie i nic nie musiałam zmieniać w edycji profilu ale dziękuję Alu za informację bo może się kiedyś przydać.Pozdrawiam |
|
#70
|
||||
|
||||
|
Cytat:
Ja nie, bo, niestety, nie rozumiem różnicy między takimi zdaniami dotyczącymi DST: ![]() Czym różni się polecenie "automatycznie wykryj" od "korekcja włączona"??? I do tego jeszcze "włącz". Dla mnie to 3 grzyby w barszcz i tylko jeden prawdziwek ![]() ![]() ![]() Miałam włączoną korekcję, nie zadziałało. Dopiero polecenie pierwsze pomogło, ale też wcale nie jestem pewna, co będzie w marcu. Adminko, jak to jest? |
|
#71
|
||||
|
||||
|
Wyszukiwarka wyszukuje źle albo nie wyszukuje wcale. To trzeba koniecznie zmienić.
__________________
Pozdrawiam Bogdan
|
|
#72
|
||||
|
||||
|
Nieczynny jest kalendarz na 2013 r -dlaczego?
__________________
|
|
#73
|
||||
|
||||
|
Czas Letni Też Nie Jest Wprowadzony......
|
|
#74
|
||||
|
||||
|
Od wczoraj na Seniorku haos
Admin. nie odpowiada na privy - dzisiejsze posty, bez moderacji nie są widoczne. Rozumiem, że są problemy ale dlaczego brak w tym temacie informacji? Czy uczestnicy forum nie zasługują na nią? A wystarczyło by zwyczajne "przepraszamy". - Cz |
|
#75
|
|||
|
|||
|
wazne ze sie rozwijacie
|
|
#76
|
|||
|
|||
|
Czy mój post dojdzie do kogoś z administracji forum, jeżeli został napisany w wątku "Kontakt"? Pilnie oczekuję na odpowiedź. I gdzie ta odpowiedź się pojawi?
|
|
#77
|
||||
|
||||
|
Ucieszyłam się,że po podaniu na moim blogu
adresu naszego klubu Mój ulubiony klub : http://www.klub.senior.pl/ gładko można tu przejść. Do niedawna było to trudne i wyświetlały się przeróżne artykuły zamiast strony głównej z tytułami działów głównych i wątków . To mi się podoba. |
![]() |
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Galeria w Klub Senior Cafe | admin | Informacje | 11 | 27-01-2013 17:09 |
| Klub Senior Cafe w TVN24 | admin | Informacje | 7 | 21-03-2007 21:30 |
| Regulamin Klub Senior Cafe | admin | Informacje | 0 | 19-02-2007 15:00 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|