|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
||||
|
Witaj Beniu, Izo co tam u Was?u mnie swieci sloneczko 8 stopni ale wiatr ale to dziś ale to Zosia święto jak pamiętam. U mnie nic szczegolnego tak mi sie marzy gdzieś pojechac ale...W czerwcu mam wyjazd na rehabilitacje po tym wypadku.Mam nadzieję że będę miala mozliwość na pokój jednoosobowy oczywiście z doplatą oby sie udalo bo inaczej nie pojadę.Cieszę się Beniu ze masz rehabilitacje
Izo niech Twoje kwiatki rosną tez kiedyś mialam ogrodek, działkę...Dobrego zdrowego dnia dziewczyny.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi |
|
|||
|
Izo, Helenko, ja znowu tak póżno, nie bardzo daję sobie
radę z tym wychodzeniem, przygotowaniem, coś ugotować... Źle sypiam, 4 godziny to sukces...Nie wiem co się dzieje A ta rehabilitacja...nie wiem czy pomoże, tak mocno okrojona, bo sporo chorób to i przeciwskazania. Tak chciałam cokolwiek na kark, barki....nie można. Także i na nogi niewiele, a i to co mam, czytam że może szkodzić, ale już nic nie mówiłam. Tak więc bardziej te marsze do i z powrotem będą w pewnym sensie rehabilitacją. Pozdrawiam serdecznie i życzę już teraz spokojnej nocy ![]()
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
||||
|
Witaj Beniu witaj Izo.Beniu dobrze że chodzisz na rehalitację rozumię że cięzko ale walczysz o swoje zdrowie to wazne a każdy ruch jest nam potrzebny.Ja tez mam problemy czasami siebie nie poznaje kiedys chodziłam szybko sprawnie teraz powoli szukam ławki by usiąśc bo boli mnie kręgosłup ,barki, ramiona po tym wypadku.Dzis wychodze na spacer po drodze rozmowa z koleżanką .Kiedys mowila do mnie "wolniej " bo szłam szybko teraz...ponarzekalam
Izo co tam u Ciebie? Dzis świeci słoneczko będzie dobry dzień zdrowka dziewczyny życzę.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi |
|
||||
|
Dzień dobry...
Helenko...Beniu... Pytasz Helenko co u mnie? nie ma się czym chwalić...robię dobrą minę do wszystkiego, bo jestem w dołku i nie radzę sobie z problemem zdrowotnym. Powtarzam sobie, że co ma być to będzie i zamartwianie się nie pomoże, ale niewiele z tego do mnie dociera. U Ciebie słoneczko a u mnie od rana zimno i pada deszcz. Masz rację mówiąc do Beni, że nawet same spacery sa swoistą rehabilitacją. Wiem po sobie, że odkąd zaczęłam się intensywniej ruszać, spacerować, gimnastykować się - problemy z sercem zaczęły ustępować. Wiadomo...zastawki nie domkną się, ale kołatanie zanika, zdarza się sporadycznie. Beniu...wiadomo, jak są różne inne schorzenia to wykluczają pewne zabiegi...miałam to samo. Cóż..mamy zbyt dużo chorób i trudno dobrać coś, co nam nie zaszkodzi. Miłego popołudnia...
__________________
|
|
|||
|
Witam Izo, Helenko
Zaglądam , a mnie tu nie ma Już wieczór prawie, zimno, mokro,czasem słoneczko wyjrzało. Wczoraj mnie chyba zawiało, boli kręgosłup, głowa.. Jutro jeszcze zimniej...W domu trudno samej wytrzymać, a na to zimnisko nie ma dokąd pójść, do kościoła tylko, ale chyba trzeba przeprosić ciepłą kurtkę ..., a chciałoby się tak od święta ładniej. Pamiętam z dzieciństwa jak to było.....Niedziela w rodzinnym domu , to było piękne święto... Życzę Wam , i sobie takiej niedzieli właśnie Izo, Helenko
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
|||
![]()
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
||||
|
Beniu to prawda spokoj jest bardzo ważny.Witajcie dziewczyny Izo, Beniu.Ja wczoraj wróciłam ze spaceru skonana zrobiłam ponad 4 km byłam na dłuższy spacerze a potem poszłam na cmentarz bo była tam koleżanka oj narzekam ale wiem że nikomu nie powiecie /żart.Dziś idę na krótszy spacer a potem do koscioła.Trzeba sie ruszać...U mnie w nocy ziąb a teraz swieci piękne słoneczko.MIłej zdrowej niedzieli Beniu , Izo
![]() [IMG] [/IMG]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi |
|
||||
|
Dzień dobry niedzielnie...
Helenko...Beniu.. U mnie chłodno i deszczowo...chyba będzie ponury dzień. Beniu...piękną dobranockę przyniosłaś i wspaniałe życzenia. Też pamiętam rodzinne, wielopokoleniowe niedziele i czasem tęsknię za nimi, chociaż i teraz nie mogę narzekać..Np. dziś, na popołudnie zapowiedzieli się moi młodzi, więc będą wspominki. Miłego dnia... O...Helenka przeleciała mi nad głową i ładny widoczek wkleiła...pewnie tamtędy chodzi na spacer.
__________________
|
|
|||
|
Kogo uważasz za seniora, Aniu? Czy można wi9edzieć? Osobę w jakim wieku?
|
|
|||
|
Witam dziewczyny -seniorki
Nie wiem o co Tobie kometo chodzi, definicja kto jest seniorem jest czytelna, a jak się kto czuje to już inna sprawa. No i Ani tu raczej nie ma Pozdrawiam wszystkich , życzę cieplejszej niedzieli niż u mnie. Zostawię piosenkę ,pewnie raczej Was nie dotyczy, ale mnie ''trafiła''. https://www.youtube.com/watch?v=f39S...tart_radio =1
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
||||
|
Dzień dobry...
Witam na progu nowego tygodnia...![]() Znowu zimno i wietrznie, a ciemne chmury wiszą na niebie - oby nie chciało padać. Jakichś konkretnych planów nie mam na dziś...będzie szara codzienność. Beniu...piękne i jakże realne słowa piosenki...dzięki, że przyniosłaś. Miłego dnia...
__________________
|
|
||||
|
Witam w poniedziałek miło że jestes Izo.Beniu co tam u Ciebie? U mnie jesli by ktos pytal to mialam koszmarne sny i jestem...Za oknem chmury narazie nie za ciepło...dobrego zdrowego dzionka zyczę.
[IMG] [/IMG]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi |
|
|||
|
Izo, Helenko
No nie ma słońca i już. Zimno, choć na termometrze 15 stopni....chyba w domu brrr.. A ja muszę się rehabilitować Dziś wyłowiłam piękną jedną z licznych piosenek Stanisławy Celińskiej , na chwile relaksu https://www.youtube.com/watch?v=ZpTJetK83zw Stanisława Celińska - Słowa Chcesz komuś pomóc być mu potrzebnym Przyjąć w swym domu dać dobre słowo Nie wiesz jak zacząć żeby nie zranić Spróbuj, chcesz dobrze nic się nie stanie Niech twoje słowa będą łagodne Padają lekko jak krople deszczu Jasne promiennym niebem pogodne Głosem ściszonym do szeptu Niech nie ranią lecz mądrością koją Spokojnie życie wytłumaczą Każdy z nas przyszłości się boi Chce wiedzieć co mu los przeznaczył ___________________________________________ Dobrego dnia życzę
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
||||
|
Dzień dobry Helenko i Beniu...
Beniu...dzięki za Celińską, bardzo jej szkoda, że odeszła... W niedzielę oglądałam program Orłosia, nagrywany jeszcze w ubiegłym roku, kiedy była w dość dobrej formie. Wprawdzie nogi odmawiały Jej posłuszeństwa już kilka lat temu, gdy byłam na Jej koncercie - wtedy też cały czas siedziała i nie wstawała. Nie wiem jaka była przyczyna Jej śmierci. Moje drogie...chciałam Was zawiadomić, że od jutra nie będzie mnie na wątku. Benia wie, a teraz piszę, że wybieram się do szpitala na operację. Jak będę w stanie, to być może dam znać ze szpitala, a jak nie - to aż po powrocie do domu. Pozdrawiam...i miłego dnia życzę.
__________________
|
|
||||
|
Witam jestem zaskoczona Izo trzymam kciuki zdrówka zyczę,odezwij sie czekamy na Ciebie.Beniu to dobrze ze chodzisz na rehabilitacje
U mnie? coś sie dzieje po tych antybiotykach dzis ide do apteki kupić jakieś witaminy, walczę ale to leczenie bardzo mnie osłabiło .świeci słoneczko i dzisiaj ma być u mnie cieplej oby.Pozdrawiam Beniu, Izo zdrowia zyczę. [IMG] [/IMG]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi |
|
|||
|
Izo, Helenko
Jestem tak późno, bo nie radzę sobie z tym szykowaniem i chodzeniem na tę ''pożal się Boże'' rehabilitację. Czuję się gorzej jeszcze, bo tak jak podejrzewałam jonoforeza na moje kolana raczej nie wskazana. Ale w takim razie co mi zostaje....Laser i lampa pomogą? Za dużo się nazbierało, a ostatnio inne dolegliwości jeszcze, dość że jest marnie. Izo, śp P.Celińska ,to moja prawie rówieśniczka. Też oglądałam ten program Orłosia , a i wcześniej też częściej wspominano ''Stasię''. Była lubiana za film,teatr, no i piosenki piękne. To pokolenie odchodzi, coraz częściej zbliżone roczniki żegnają ten świat. Izo, życzę Ci powrotu do zdrowia, będziemy pamiętać Helenko, ty potrafisz jeszcze walczyć, jak to często wspominasz, a mnie już brakuje sił. Coraz częściej nieprzespane noce, nie mogę też jeść normalnych posiłków. Dziś zamiast obiadu serek homogenizowany i suche wafle. Nie mam apetytu na zupę, czy jakieś drugie danie. Ugotuję i zostawiam. Czy się z tego podniosę ,nie wiem. Nie mam wsparcia. Pogoda się poprawia, warto byłoby na spacer , słowików posłuchać..... , ja nie mam takich możliwości....... Miłego wieczoru życzę
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
||||
|
Witaj Beniu mam nadzieję że nasza Iza ma sie dobrze i nie dlugo do nas wroci pozdrawiam.Beniu myslę że te zabiegi pomogą ale samo to ze wychodzisz jest tez wazne. Cięzko wiem ja sama siebie nie poznaję idę pomału nie tak jak przed rokiem, męczę sie ciągle szukam lawki bo boli kręgosłup, mam haluksy,astmę oj czego to jeszcze nie mam.Mam swoje nawyki z przed lat ...na razie sobie radzę ale jest cięzko.Oslabiły mnie też te antybiotyki oj truję...A tak ? pojeżdzilabym sobie rowerem,pomaszerowałabym trochę...Zakupy ?mam plecak i po drodze do domu na tą moją gorkę zawsze coś dzwigam.Beniu jestem z Tobą wiem że każda z nas potrzebuje wsparcia, wysłuchania zdrowe osoby tego nie rozumieją.Nie wszystko i ne każdemu można powiedziec...zmieniaja temat...samo życie ale nikt nie wie jak będzie trzymajmy się.Pozdrawiam Was dziewczyny i każdej z osobna zyczę zdrowka.
[IMG] [/IMG]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi |
|
|||
|
Witaj Helenko
Zbieram się z trudem na rehabilitację, naprawdę nie mam ochoty bo wiem ,że te zabiegi niewiele lub...oby nie zaszkodził/zwłaszcza jeden z zabiegów/, a to że tam doczłapię,...wolałabym inny , przyjemniejszy cel, ale trudno, niech odhaczą by później lekarz nie miał powodu że pacjentka nie słucha. Trzeba słuchać i łykać wszystko co Pan lekarz zleci ! Pozdrawiam, również Izę , oby wszystko przebiegło dobrze ![]()
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
||||
|
Witaj Beniu zdrowia życzę samo to że wychodzisz jest dobre trzymaj tak dalej.U mnie ? wczoraj zadzwoniłam do brata jest schorowany.Ma problemy ze słuchem choć czasami nosi aparat.Nie rozumie co się do niego mówi...Podczas rozmowy z nim dowiedzialam się że zadzwonili do niego i wczoraj dostał przesyłkę lek rzekomo na cukrzucę a jak przeczytalam to suplement diety zapłacił za to 400 zł.Miało mu to pomoc w cukrzycy tak mu powiedziano.Szkoda że nie moge sama do niego pojechać trudno mu wytłumaczyć.Na pewno potrzebuje opieki.Wytłumaczylam mu ze po recepte trzeba iść do lekarza....trudna sprawa i bardzo dla mnie przykra.Izo mam nadzieję że czujesz sie dobrze zdrówka życzę.Izo, Beniu
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi |
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Szukam Samotnych Kobiet! | Kasia_H66 | Zaproszenia | 46 | 04-06-2023 21:02 |
| wieczorki taneczne dla samotnych | Eliza | Hobby, pasje | 91 | 12-02-2020 08:46 |
| Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze | barbara41 | Ogólny | 119 | 16-08-2017 18:36 |
| Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny | Małgosia G. | Opieka | 38 | 14-01-2017 21:45 |
| zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan | pawels | Miłość, przyjaźń, związki, samotność | 19 | 27-04-2015 14:03 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|