menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #14501  
Nieprzeczytane Wczoraj, 09:36
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 25 997
Domyślnie

Rodzinny mi nie dał skierowania na Tomograf.
Po niedzieli jadę na NFZ do neurologa i ma mi zrobić tomografię w swojej pracy.

U mnie przeszła burza,teraz pada ...
Muszę wyjść do garmażerki.
Jutro syn przyjeżdża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14502  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 07:28
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 11 393
Domyślnie

Witaj Beniu,Izo, Siri zdrowia zyczę. U mnie? stres co powie doktor rodzinna leku który mi przepisała neurolog nie biorę ...skutki uboczne zawroty głowy a ja je mam . Nie spie od czwartej...Beniu ja też juz zaczynam watpic we wszystko co związane z lekami walczę bo tak z natury jestem uparta.Izo co tam u Ciebie jak zdrówko.Siri zdrowka fajnie ze jesteś z nami.U mnie swieci słoneczko ale 11 stopni wieje.Wczoraj wystraszyla mnie burza a potem ulewny deszcz dawno tu tak nie było...dobrego dnia dla każdej z Was. [IMG][/IMG]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14503  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 08:44
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 25 997
Domyślnie

Picie kisielu z nasion lnu małymi łykami pomaga mi na kaszel i jako tako dziś spałam.

Jak teraz wzięłam lek w proszku to ten proszek z wodą podrażnił mi gardło.

Mam strasznie wysuszoną widocznie śluzówkę.

Błędne koło.

Ostatnio edytowane przez Siri : Dzisiaj o 09:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14504  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 09:24
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 25 607
Domyślnie

Dzień dobry...Helenko...Beniu...Siri...
Helenko...też niezbyt dobrze sypiam...jak nie wezmę tabletki nasennej to śpię 2, 3 godziny a potem męczę się, ale nie biorę jej często, bo nie chcę się uzależnić.
Pytasz jak się czuję??? Myślę, że coraz lepiej, ale do pełni sił i powrotu do sprawności - daleko. Planuję od jutra - oczywiście jak pogoda pozwoli, bo dziś pada - wyjść na trochę dłuższy spacer, nie tylko po ogrodzie. Pójdę tam, gdzie są ławki i gdzie będę mogła przysiąść na odpoczynek.
Siri...len jest dobry na wszelkie dolegliwości gastryczne czy krążeniowe, nie tylko łagodzi kaszel. Czytałam, że masz też problemy żołądkowe, więc pomagasz sobie i wspierasz cały organizm. Oby Ci ten kisiel pomagał. Ja kiedyś próbowałam, ale jakoś nie przekonałam się do niego...smak powodował odruch wymiotny.
Beniu...nie przepraszaj, tylko marudź...jeśli pomoże na trochę to warto. Trzymaj się...
Miłego dnia wszystkim...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14505  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 11:57
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 7 023
Domyślnie witam serdecznie


https://www.youtube.com/watch?v=3GvSpG1_HsE
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę''
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.