|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|||
|
Rodzinny mi nie dał skierowania na Tomograf.
Po niedzieli jadę na NFZ do neurologa i ma mi zrobić tomografię w swojej pracy. U mnie przeszła burza,teraz pada ... Muszę wyjść do garmażerki. Jutro syn przyjeżdża. |
|
|||
|
Picie kisielu z nasion lnu małymi łykami pomaga mi na kaszel i jako tako dziś spałam.
Jak teraz wzięłam lek w proszku to ten proszek z wodą podrażnił mi gardło. Mam strasznie wysuszoną widocznie śluzówkę. Błędne koło. Ostatnio edytowane przez Siri : Dzisiaj o 09:26. |
|
||||
|
Dzień dobry...Helenko...Beniu...Siri...
Helenko...też niezbyt dobrze sypiam...jak nie wezmę tabletki nasennej to śpię 2, 3 godziny a potem męczę się, ale nie biorę jej często, bo nie chcę się uzależnić. Pytasz jak się czuję??? Myślę, że coraz lepiej, ale do pełni sił i powrotu do sprawności - daleko. Planuję od jutra - oczywiście jak pogoda pozwoli, bo dziś pada - wyjść na trochę dłuższy spacer, nie tylko po ogrodzie. Pójdę tam, gdzie są ławki i gdzie będę mogła przysiąść na odpoczynek. Siri...len jest dobry na wszelkie dolegliwości gastryczne czy krążeniowe, nie tylko łagodzi kaszel. Czytałam, że masz też problemy żołądkowe, więc pomagasz sobie i wspierasz cały organizm. Oby Ci ten kisiel pomagał. Ja kiedyś próbowałam, ale jakoś nie przekonałam się do niego...smak powodował odruch wymiotny. Beniu...nie przepraszaj, tylko marudź...jeśli pomoże na trochę to warto. Trzymaj się... Miłego dnia wszystkim...
__________________
|
|
|||
|
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Szukam Samotnych Kobiet! | Kasia_H66 | Zaproszenia | 46 | 04-06-2023 21:02 |
| wieczorki taneczne dla samotnych | Eliza | Hobby, pasje | 91 | 12-02-2020 08:46 |
| Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze | barbara41 | Ogólny | 119 | 16-08-2017 18:36 |
| Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny | Małgosia G. | Opieka | 38 | 14-01-2017 21:45 |
| zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan | pawels | Miłość, przyjaźń, związki, samotność | 19 | 27-04-2015 14:03 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|