|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|||
|
Rodzinny mi nie dał skierowania na Tomograf.
Po niedzieli jadę na NFZ do neurologa i ma mi zrobić tomografię w swojej pracy. U mnie przeszła burza,teraz pada ... Muszę wyjść do garmażerki. Jutro syn przyjeżdża. |
|
|||
|
Picie kisielu z nasion lnu małymi łykami pomaga mi na kaszel i jako tako dziś spałam.
Jak teraz wzięłam lek w proszku to ten proszek z wodą podrażnił mi gardło. Mam strasznie wysuszoną widocznie śluzówkę. Błędne koło. Ostatnio edytowane przez Siri : 12-06-2026 o 09:26. |
|
||||
|
Dzień dobry...Helenko...Beniu...Siri...
Helenko...też niezbyt dobrze sypiam...jak nie wezmę tabletki nasennej to śpię 2, 3 godziny a potem męczę się, ale nie biorę jej często, bo nie chcę się uzależnić. Pytasz jak się czuję??? Myślę, że coraz lepiej, ale do pełni sił i powrotu do sprawności - daleko. Planuję od jutra - oczywiście jak pogoda pozwoli, bo dziś pada - wyjść na trochę dłuższy spacer, nie tylko po ogrodzie. Pójdę tam, gdzie są ławki i gdzie będę mogła przysiąść na odpoczynek. Siri...len jest dobry na wszelkie dolegliwości gastryczne czy krążeniowe, nie tylko łagodzi kaszel. Czytałam, że masz też problemy żołądkowe, więc pomagasz sobie i wspierasz cały organizm. Oby Ci ten kisiel pomagał. Ja kiedyś próbowałam, ale jakoś nie przekonałam się do niego...smak powodował odruch wymiotny. Beniu...nie przepraszaj, tylko marudź...jeśli pomoże na trochę to warto. Trzymaj się... Miłego dnia wszystkim...
__________________
|
|
|||
|
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
||||
|
Bylam dzis u lekarza ...czeka mnie dalsze leczenie bakterii te antybiotyki nie pomogły...doktor powiedziala że jak wrocę z rehabilitacji zacznie mnie leczyć.Lek na nadcisnienie wymieniła na inny drugi przepisany przez neurologa nie zaleca mi brac.Wyjeżdzam w poniedzialek ale czuję sie jak nigdy do niczego .Może jutro bedzie lepiej i wstane zdrowa. Ponarzekalam wyzalilam się
Siri ja platki owsiane zagotowuje i dodaję do tego łyzkę mielonego lnu zagotowuję i zjadam rano po zazyciu lekow kiedys tak wyczytalam i tak robię.Izo fajnie szkoda że mieszkamy tak daleko...Beniu trzeba się wyzalić zdrowka Dla CIEBIE i wszystkich pa.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi |
|
||||
|
Witajcie dziewczyny dziś czuję sie lepiej.Muszę powoli sie pakowac.Co tam u Was jak samopoczucie ...zdrówka Beniu, Izo, Siri pozdrawiam wszystkich.
[IMG] [/IMG]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi |
|
||||
|
Dzień dobry w sobotni poranek...
Helenko...Beniu...Siri... Noc była ciężka, niedospana, pewnie trzeba będzie w dzień zaliczyć drzemkę, bo nie da się dobrze funkcjonować z bólem i sennością. No i planuję zaliczyć spacer, choć półgodzinny..oczywiście jak nie będzie padać, bo niebo zachmurzone i krążą ciemne chmury.Helenko...piękne przesłanie przyniosłaś..życie to wielki dar, człowiek przekonuje się o tym gdy choruje, gdy cierpi, gdy jest na skraju... Beniu...cudowna modlitwa...dzięki. Niech nam wszystkim pomaga w cierpieniu. Siri... Miłego dnia.... ![]()
__________________
|
|
|||
|
Helenko, Siri, Izo
Drugi dzień wyłączona z aktywności Pozdrawiam, pięknego ...już popołudnia ![]()
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
||||
|
Witajcie Beniu, Izo, Siri.U mnie?nie jestem jeszcze spakowana. Wczorajszy dzień to horron wywaliło mi wszystkie gniazdka elektryk walczył kilka godzin nie mogę podlaczyc wielu rzeczy.PISZĘ zaladowanie laptopa na wykończeniu...ja? kończe bo laptop zdrowka dziewczyny dobrej niedzieli.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi |
|
||||
|
Dzień dobry...Helenko...Beniu...Siri...
Znowu noc była nie najlepsza, ok. 2.giej rozszalała się burza a walący o szyby i parapety deszcz postawił mnie na nogi. I szybko nie udało się usnąć. Będzie ciężki dzień, ale że nic nie muszę będzie dzień użalania się. Helenko...to niemiła przygoda Cię wczoraj dopadła...jak nie ma prądu to nic nie działa... Najwyższy czas byś zaczęła się pakować...chyba jutro wyjeżdżasz. Beniu...jak chciałabym Ci pomóc, ale sama ciągle mam dołek, więc nie na wiele się zdam. Ale jakiegoś SMS-a podeślę. Siri... Miłej niedzieli...
__________________
|
|
|||
|
Izo, Siri, Helenko
Wspólczuję ci Helenko ,że tak przed wyjazdem wszystko się psuje i komplikuje...I jak się spakujesz, przygotujesz,gdy nie ma prądu? Izo, dziękuję za pamięć Ostatni tydzień bardzo dla mnie trudny, zresztą już wczesniej.Problemy różnej natury,także i zdrowotne , ostatnie dni to horror, miałam już wzywać karetkę , ale na wspomnienie poprzednich pobytów na SOR wolałam się skulić w kąciku i ratować tym co miałam pod ręką. A najgorsza w tym wszystkim samotność, nie chcę też bliskich obciążać problemem,lękiem, bo jedno nie zrozumieją, inni oburzają. Usłyszałam ostatnio słowa które strasznie zabolały; nie opłaca się niczego naprawiać bo ty już od dawna umierasz więc to już na później...coś w tym sensie gdy wspomniałam o ścianie z której farba odpada Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrej Niedzieli
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
|||
![]()
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
||||
|
Dzień dobry...
Dziś ja otwieram wątek, bo Helenka pewnie już w drodze na rehabilitację...oby szczęśliwie dotarła, zakwaterowała się w dobrym pokoju i z miłym towarzystwem, no a potem miała dobrą opiekę, właściwe zabiegi i wyżywienie na miarę potrzeb. Beniu...miło nam się wczoraj rozmawiało, choć tematy trudne i bolesne - zarówno z Twojej, jak i mojej strony. Pamiętam o obietnicy.Siri nam się od kilku dnia zapodziała...ale mam nadzieję, że się jeszcze odezwie...zapraszamy. Miłego dnia wszystkim...
__________________
|
|
|||
|
Izo, wygląda na to że zostałyśmy tu same?
Nadrobiłyśmy wczoraj trochę zaległości tą rozmową A tematów bez liku, można by tak jeszcze godzinę Zasnęłam przy muzyce/syn kupił mi słuchawki !/, obudził ból kości piszczelowej ,smarowanie, a rano i tak stanąć nie mogłam, ból już całej nogi. Co za licho , i gdzie szukać diagnozy, ewent. pomocy..... Pogoda wcale nie czerwcowa, ponuro, wieje, piszą że taki cały tydzień. Chyba plany pójścia do fizjo ......muszę odłożyć, bo trudny dojazd i długa droga od przystanku. Siri, gdzie jesteś? Pojawiasz się i znikasz....jak w piosence, nie daję linku bo reszta tekstu zupełnie nie dla nas Helenka w drodze Pozdrawiam wszystkich ,dobrego dnia życzę ![]()
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
|||
|
Jestem.
Cierpię cały czas na ból pleców. Jutro zaczynam zabiegi. Zimno w mieszkaniu, leżę więc pod kołdrą. Lato jest a taki ziąb. Trzymajcie się ciepło. |
|
||||
|
Dzień dobry...
Nie ma Helenki, więc nie ma kto otworzyć wątku..ale są Benia i Siri i mam nadzieję, że razem damy radę. Ja od rana w ruchu...zaliczyłam targ, bo miałam transport, nakupiłam sadzonek kwiatów, potem wpadłam na krótko na Seniorka, ale musiałam na chwilę zniknąć, bo miałam gościa i teraz jestem z powrotem. Beniu...też mam słuchawki i często biorę do łóżka i słucham z komórki stacji radiowych z muzyką - czasem się sprawdza przy zaśnięciu. Siri...jeszcze trochę a będziemy narzekać nie na zimno, a na upały, ponoć od piątku mają być. I tak źle i tak niedobrze, ale ja wolę żeby było chłodniej...można nałożyć coś grubszego na grzbiet i jest cieplej, a przed upałami trudno się skryć - wszędzie - i na zewnątrz i wewnątrz - gorąco, duszno i parno. Współczuję bólu pleców...oby zabiegi jak najszybciej pomogły, choć pewnie rezultaty nie będą od razu widoczne. Miłego dnia...
__________________
|
|
|||
![]() Kochane, przygniótł mnie taki smutek i rozpacz, że już nic napiszę. Podziwiam Cię Izo, współczuję Siri,znam ten ból Dobrego dnia życzę ![]()
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę'' |
|
|||
|
Byłam na zabiegach na kręgosłup.
Samo dojście zajęło mi 40 minut,szybciej nie dałam rady że względu na ból. Powrotną droga tak samo. Pogoda beznadziejna, wiatr mało głowy nie urwie i czasem pokropuje deszcz. Kupiłam jedzenie w garmażerce,nic mi nie smakuje, sama nie mam siły ani chęci gotować. Dr neurolog przełożyła wizytę na 30 czerwca więc musze czekać. Wszystko ciągnie się w nieskończoność tzn.to moje leczenie. Miało być ciepłej,ale nie jest. Trzeba się ogacać... Pozdrawiam wszystkich chorych i zdrowych... |
|
||||
|
Dzień dobry...Hej Beniu i Siri...
Pozdrawiam nieobecną Helenkę. I znowu niebo zachmurzone, ale ponoć dzień zapowiada się ładny...niepokoją mnie tylko te zbliżające się upały... Beniu...nie podziwiaj mnie - ja się tylko mocno staram aby nie zwariować i jakoś przeżyć ten cały mój galimatias ze zdrowiem. Łapię każdą dobrą chwilę i funkcjonuję na prochach przeciwbólowych i antydepresyjnych, więc radzę sobie jakoś. No i nie myślę, nie kalkuluję, nie zadręczam się - co ma być, to będzie...zdałam się na wolę niebios. Współczuję Ci, bo wiem, co to smutek i rozpacz. Trzymaj się jednak...jestem z Tobą. Siri...nasza służba zdrowia jest niesprawna i kulejąca...czekanie na wizytę i przekładanie terminów jest na porządku dziennym - sama wiem po sobie jak długo czeka się na wizyty i badania....nawet dopisek pilne, czy na cito nie skutkuje - trzeba czekać, czasem w nieskończoność. Współczuję bólu i długiej, męczącej drogi na zabiegi...życzę Ci aby pomogły, to trud z dojściem i powrotem byłby do wytrzymania. Też Cię pozdrawiam... Może Helenka się do nas odezwie?? Czekamy... Miłego dnia...
__________________
|
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Szukam Samotnych Kobiet! | Kasia_H66 | Zaproszenia | 46 | 04-06-2023 21:02 |
| wieczorki taneczne dla samotnych | Eliza | Hobby, pasje | 91 | 12-02-2020 08:46 |
| Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze | barbara41 | Ogólny | 119 | 16-08-2017 18:36 |
| Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny | Małgosia G. | Opieka | 38 | 14-01-2017 21:45 |
| zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan | pawels | Miłość, przyjaźń, związki, samotność | 19 | 27-04-2015 14:03 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|